DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

VT - BT

Pivní Sloup

4. dubna 2016 v 21:40 | Mrzák
Na SJC velikonočním soustředění u Boru jsme si samozřejmě bouchli pivní. Mapu nakreslil pastelkama Lebka s Evčisem a do kompu překlilal Mrazák. Ten pak postavil tratě a s Íčkem vyhrál. A ještě o tom píše. Fakt trapný :)

Mapa finále:

Start:

Štafetové kolíky a časomíra:

Pidis odkládá:

Bokovka hlídá:

VT Island

15. září 2015 v 20:23 | Mrazák
Na konci letošních prázdni jsme oželeli PP kalbu a odjeli na BT soustřeďko na Island ve složení Hóna+Lasi, Šivhák+Evča, Mrazák+Romča. Táhli jsme s sebou každej půlku baťohu chlastu, protože na Islandu je buď slabej (2,25%) nebo drahej. Pivka jsme vyžahli spolu s whiskama a metaxou během pár dní, takže jsme stejně museli kupovat místní. Nakonec to slabý bylo na žízeň dobrý, a to drahý bylo zase dost silný, takže jsme měli pěknou kocovinu.

Exáč na letišti.

Hóna neúspěšně sere do vřídla.

Švhák úspěšně sere do vřídla, až mu to spálilo prdel.

Pohodička v termálním potoce.

Pohodička v kempu.

Hónova BT mikina po 14 dnech tak smrděla, že si Romča musela nasadit masku.

Brodění po kládě.

Po návratu jsme se dostali do formy na ČPŠ.

Ano.

VT BT Javorka 2015 2

2. září 2015 v 20:34 | BT
O víkendu v půlce srpna nám starostka s požárníky zrušila míle. Asi tušila, že se mezi lampióny dost kouří a bála se, že jí chytne louka. Docela nás to mrzelo, protože ředitel Pidis to měl pěkně připravený.
Javorka byla parádní náhradní volba, protože tam jela i Hónova tchýňka a nehrozilo, že by jsme pod dohledem zlobili. Účast byla slušná pá-ne Šutr a Bejz, pá - so Kape, a ze soboty na neděli dorazili párečky Zhaly a Lebe se svými lepšími polovičkami.

Lehce jsme to rozjeli už v pátek. Nejdřív jednička s Hónou, když nás z tréningu stáhnul Kamenda do hospody. Ještě, že jsme byli v dresíkách dobře vidět. Mezitím se už Kape rozehříval na Kladence, kam jsme co nevidět dorazili.

Všiměte si Hónovi práce na Dramovejch zubech - nová šestka vpravo nahoře (není vidět).
Trochu do nás valila barmanka, to jsme poznali podle toho, jakou nám dala colu. Ale nic z toho nebylo, v sobotu jsme ji viděli s kuchařem!

V sobotu ráno jsme vyrazili na výběh. Kape na Černou Horu, Hóna s Bejzim na Sněžku. Bylo vedro k padnutí a tak se nám povedlo udělat si i žízeň.

Na Sněžce to bylo jako na Václaváku (slova zkušeného pražáka Žalyho), ale nakonec jsme se tam probojovali.
Večer jsme se snažili dolámat basu, ale nepovedlo se, takže zklamáníčko. Ještě tu chybí hromadná fotka, kteou jsme určitě chtěli udělat, ale nepovedlo se. Takže příště!
V neděli ráno ještě jeden poslední trénink ve vedru na Černou Horu, abychom si domů odvezli lehčí úpal...

VT Horní Jelení

24. července 2013 v 12:51 | Šutr
Po roce zas dali sme si lehce soustřeďko u Lindy. Na chatu k Lindě se jezdí každý rok na kole, sice když měl Šutr před MS v Litvě v 2006, tak si přijel faválkem aby se neunavil, ale zato nabouchal přes víkend 20kusů.
PÁTEK:
Odjezd v pátek ve 3hod, 100km a pro někoho 8ks před sebou. Do Hradce si to valíme za Štorpiho skládačkou a v Hradci to začínáme lehce lámat. Nesmějí chybět Velbloudi na roztažení plic. Jenže v tom dostává Šutr luxusního jebáka, jakto že nemaká na kole a sedí v hospodě, takže co naplat, hnedlec za Hradcem se trháme. Šutr jde s Andym do trháku a Štorp v klídečku s Hendysem vymetaj ještě hospodu a plácaj štětky na cyklostezce po prdelích.
Možná i lepší se na tý cyklostezce vystavovaly.
Na půl osmičku Šutr s tepem 170 doráží k Lindě a dostává povolenku si zajet ještě na jedničku do Velin, kde počká ná prdelo-plácače Libeho a Štorpa. Z jedničky ve Velinách byla skoro 2ka a ňáký Velbloudi.

Pak už nás čekali jen lahváče, párky, kecačky o životě o tom jak Bary s Ninou žerou jen zrní o tom jak si Pidis dává vlašáček s rohlíkama a v neposlední řadě i o svatbě Niny s Rendou.
Pidisuv vlašáček k snídani a jen dva rohlíky a čajík s medem..
Sekyn nechlastal, soustředil se na Golema, kam jel obhajovat. V 2012 si to tam lehce povodil.. Možná za rok pojede celý BTčklo, ale musíme lehce potočit plavání a kolo..:)
Doporučuji od 7minuty, spíš meli natáčet jak se Sekyn večer sfouknul.

Hangár a VT Švihe

11. srpna 2010 v 21:36 | Honys+Libis
bez spolupráce s
pozvánka na

Hangár a VT Švihe 6.8.-10.8.2010

DEN PRVNÍ:
Šutr dává babče poslední plínku a obídek a může se vyjet. Ještě před tím ale male rozběháníčko do Libosadu s Hendysem a 5rovinek. Nastupujeme do busu a začíná chcát, chčije a chčije a bus je totálne narvanej.. nakonec se v Bolce uvolněj fleky a můžem si taky sednout. Libe, Pidis, Ivčis, Radys, Majnys, Honys a v Doksech se k nám připojuje Léb se svým novým žihadýlkem.. Musím poznamenat, že pořád chčije.. Soukáme se do auta a vyrážíme směr letiště.. V šesti lidech v autě míjíme benga, ale v klidu.. :-)  Je na čase postavit stany, nikdo netušil, že to bude taková fuška.. Léb má svoje žihadlo, ten neřeší kde spát.. Pidis s Hendysem hlasujou pro top of hangar, zbytek saví po dohodě s Pepou stany dole, co nejblíže pípě. Jak říkám, pořád chčije.. Pidis s Lébem tam už posílají první jedničky, zato Hendys s Šutrem jsou na kofolce a čekají na nočák.. který neměl chybu. Je tma a kontroly ještě nejsou v lese, startovka naní, prostě PRDEL..:) Je vidět, že nočák nestavěl Lejdýs, takže po 6té kontrole to začíná být voničem.. O to větší chuť je zakalit.. Předtím se ještě převlíknout z mokrejch hadrů, Libe ztrácí fakáče a naposled navštěvuje svůj stan! Pak už se jen leje a venku ustavičně dojí.. Pracujeme až do ranních hodin a do stanu jdeme patřičně nachcaní a prochcaní. Libe nedokázal uschnout ani za 2dny..:-)
VT Švihe
Byla to paráda usínat na těchto polštářích..
VT Švihe
Hendysův stan uplně na vršku v totálním chcanci..
DEN DRUHÝ:
Ráno se, jak již to po takovýhle akci bývá, proboužíme patřičně nachcaný a nejhorší je to že pořád chčije.. start etapy se posouvá a pořadatelé opět nestíhají.. Co budem dělat.. Přijíždí Kape a jede se na picu do Doks, kde sme si skvěle pokecali a i obsluha z nás měla radost.. :-)
Váháme, jet domů, zůstat, Kape to vzdává a jede chlastat do Boru do Hajdy.. my pořád věříme, že ty pivní dopadnou a snažíme se přiložit ruku k dílu a naverbovat v kempu ňáký lidi.. což se nám daří, ale protože porád není azúrko,pivní se ruší a je jen jedna možnost: KALBA V HANGÁRU !!!hangar
Je to paráda, bagrem se odsunou 100tunový dveře, najedou kapely a může vše začít.. Pivko za 10,-, čert, 2,5litrovej Fernet, zelená ... a hlavně přijíždí i Rope, kterej má srdce :-) Zezačátku trošků růžová akce v podání Jeldy. Požírač odvolán manželkou do hajan a hangár je náš.. Do akce nastoupil s největší vervou Pidis, kterej v 22hod má problém se udržet na nohách a ve 23hod už si to v klídečku podřimuje ve stanu..
Pařilo se, chlastalo se, jen škoda, že se to utlo a byl nucený přechod zpět do centra, do nám již známého bílehé stanu. Kde to uzavírá Libe v 5hodin ráno..
VT Švihe
Prokopávač prdelí v Gunderson drezíku..
VT Švihe
Novomanželé..
DEN TŘETÍ:
Na to že je to VTčko a my ještě netrénovali je na čase si jít taky zaběhat.. Nejdříve jde do šichty Šutr.. vyndanost největší, vody v lese haba děj, ale konečně nechčije.. Pidis vykydává, Léb spí v autě jak zabitej a Hendys je nezvěstnej..
Ještě než se stíhá zbalit start,fouká to do lesa i Hendys a běží jak drak, na chybách ale ztrácí 20min a to ho odsouvá až za Šutra, kterej to šel skorem pěšky.. Když se Léb probouzí a přichází k nám, foukáme do trubiček a vyhrává Léb - 1,5 pak Hendys 1,2 pak Pidis 1 a Šutr 0,2. Na to že máme 3hodiny odpoledne je to pěkná práce..
Pidis si jde domluvit odvoz s Kazbošem a my se vydáváme do Chotovic na obídek, kterej nám moc nejel.. a Hendys ho v sobě málem neudržel ani 5min. Pak už jen u Šviheho na chtě jedna velmi pomalá jednička, podrbaná kunda na bedně a foukačka vystříhán ze záznamu a může se jít spát,pač nám začína VTčko.

VT Švihe
Chata Šviheho dědy a kočárek a Fordík a Pežotík..
VT Švihe
Škoda, že to taky Švihe nedokáže z prsa..
DEN ČTVRTEJ:
V půl šestý ráno Spíťa rozjíždí koncertík a my se můžem jenom dohadovat, jestli mluví, brečí a nebo se tlemí...Šutr samozřejmě vstává, aby asi pomoh Evče kojit, ale Lebka s Libisonem, kterej chrápe pod vycpanou liškou to drží až do půl jedenáctý...Ráno si připadáme komplet přejetý od kamilovýho bagru nebo kdo ví od koho...ale začíná VTéčko, takže to smažíme na "hlídací" okruhy. systém je následující-kdo doběhne, chytá kočárek a drandí dokuď nedorazí další jednička.
svihe-okruhy
K pozdímu obědu tam posíláme chleba a jde se zpátky pod lišku, ať nejsme na druhou fázi pořád tak přejetý. Budíme se ale přejetý nejenom od bagru, ale přinejmenším i od traktoru...peklo. Čekujem výsledky ze severu a jedinej neúspěch obarvený hlavy. No aspoň že foukačka to dneska rozfoukala líp než včera... Pak se pouštíme do stavěče-sběrače, tým1:Švihyovi+svědek, tým2:manželská postel z JMS v Litvě. Limit 2*25', při kterým nejvíc úřaduje Švihe, kterej staví jedničku na kótu 640 m.n.m, respektivě na "zakázanej" kopec, kam před 12ti lety nevlezli ani nabušený vetoši.
švihiáda
Šviheho hovězí nápad...
realizace
...a úspěšná realizace...
vysledky-svihe
Výsledky tréninků-nahoře okruhy (na nejmenší součet vyhrál jednoznačně Spíťa), dole sběrač-stavěč

K véče nám udělal Šviheho děda luxusní smaženici a pak už se nesla nálada ve znamení exád. Nejlepší vylazenou formu na zrušený pivní předváděl Libeson, kterej to tam posílal okolo 16-17s, ale i ostatním neleze upřít snahu. Šutr si narval jahodouvej skruf a slíbil, že jestli bude rozbíhat družstva, že nasadí kšilt a přiběhne určitě první, Lebka zase že přístí rok už tolik netrénuje (nechlastá). V půl jedný se nám stáhlo RRRrrr, u kterýho to všichni až na Lebku s Hendym zalomili.
VT Švihe
Výborná smaženice od Šviheho dědy..
VT Švihe
Pondělní večer byl ve znamení exád..

DEN PÁTEJ:
Plán, že vstanem v děvet a v deset dáme trénink nevyšel, ani přes opakovaný Spíťův budíček. Na trénink jdem teda ve 12 a Šutr už tuší, že dneska to bude mít s dopravou do JC trochu komplikovaný...Švihe nám staví a roznáší megavýběh a megaseběh, kterej měl být pořád z kopce, pokud ste nezaběhli do jinýho údolí jako Lebka s Libem...
sebeh-vybeh
1. Šutr 32', 2. Libe 39', 3. Lebka 44'

Najedou zjišťujem, že poslední bus Bor-LBC frčí 17:10, tudíš máme necelý tři hoďky na oběd, sbalení, druhou fázi a cestu do Boru. Oběd smažák, u toho stavění hagaby, pak minutový balení, letmej start, jenže po dvou okruhách zjišťujem, že místo toho aby byla větev na 7', je to na 14', Šutrovi navíc nesedlo běhání 25' po smažáku, takže mu je blbě...suma sumárum skoro všichni běháme, ale vůbec nestíháme...
hagaby
Lebka 45', Libe 49', Švihe teď nevím, ale asi jako Lebka...a Šutr DISK pro nevolnost:-)
VT Švihe
Poslední trénink, konečně sluníčko..

No né jenom, že nestíháme Bor, ale nestíháme ani Liberec a tak si Lebka aspoň testuje novou jezdící postel a Šutra hází až k Joulymu do Turnova. Při tom mu někde spadla SPZtka, tak doufám, že jí bejkys našel...

NA ZÁVĚR SE URČITĚ SLUŠÍ PODĚKOVAT RODINĚ ŠVIHÁKŮ (SAMOZŘEJMĚ VČETNĚ DĚDY) ZA HODNÉ LUXUSNÍ VT A LEBKOVI ZA LUXUSNÍ TÁGO. CO SE TÝČE 5DENNÍCH NEDĚKUJEM VŮBEC NIKOMU, PROTOŽE TAKOVÁHLE FRAŠKA NEMÁ PROSTĚ OBDOBY A VRHÁ STÍN NA SPOUSTU PĚKNĚ USPOŘÁDANÝCH ČESKÝCH ZÁVODŮ!!!

2. ročník BT přeboru na klasické trati (2010)

27. června 2010 v 21:20 | Dram

POKYNY


DATUM: neděle 1. 7. 2010

PŘIHLÁŠKY: Do 6.7. 2010! na beermental@seznam.cz

SHROMAŽDIŠTĚ: chata v Dobšicích

PREZENTACE: sneděle 1. 7. 2010 do 14:00

PARKOVIŠTĚ: před branou chalupy

ŠATNY: ve stodole na seně

START: 15:00 kousek v lese

STARTOVKA: Startovky budou vylosovány a zveřejněny do soboty 31. 7. 2010, 20:00

CÍL: na shromažďku

MAPA: Kost Jih
- mapy budou vodovzdorně upraveny

TERÉN: typický sklanatý s hustou sítí cest, s množstvím hlubokých údolí a skal, většinou velice dobře průběžný

KATEGORIE: BT, Btmanželky

TRAŤ: klasická - rozumná

PIKTOGRAMY: pro každého závodníka všech kategorií - samoobslužně na shromaždišti

ZPŮSOB RAŽENÍ: Použit mechanický. Startovní průkazy dostane každý závodník před startem. Ve startovním koridoru závodník nepoužívá nulovací a kontrolní jednotku, na cílové čáře pak nerazí cílovou jednotku.
Pro případ selhání kleští je na stojanech leda tak hovno - běžte dál.
Kontrola ražení proběhne pořadatelem v místě shromaždiště ihned po doběhu. Za neodevzdané průkazy budeme účtovat náhradu 750,-Kč.

ČASOVÝ LIMIT: 180min

VÝBĚR MAP: mapy se nevybírají, žádáme o dodržování pravidel Fair play

MYTÍ: nejšpinavější závodníci budou postříkáni hadicí/hadičákem

OBČERSTVENÍ: v cíli pro všechny závodníky voda se šťávou a pivo. Občerstvení na startu pořadatel nezajišťuje. V lese budou umístěny občerstvovací bidony na označených kontrolách. Pokuď je houbaři nevychlastaj.

WC: na shromaždišti

VÝSLEDKY: Oficiální výsledky budou vyvěšeny po doběhu všech závodníků na shromaždišti.

VYHLÁŠENÍ: Pouze vítězové v kategorii BT a BTmanželky. Večer po závodě.

JURY: Dram, slečna Karin, Bejz

PŘEDPIS: Závodí se dle platných pravidel OB a soutěžního řádu ČSOB.
Závodníci se zúčastní závodu na vlastní nebezpečí.

POZOR: Jeden postup bude označen jako Gundersen, měření proběhne na hodinkách závodníků, opět prosíme o dodržování pravidel fair play.

PROTESTY: Ústně u hlavního rozhodčího, dle pravidel BT, s vkladem 1 Bráník.

PRVNÍ POMOC: v případě potřeby Mucku Áňu

FUNKCIONÁŘI: Ředitel: Dram
Hlavní rozhodčí: Bejz, instinkt pro slušnost
Stavitel tratí: Bejz, nezná míru


VŠICHNI JSOU POVINNI V PROSTORECH SHROMAŽDIŠTĚ I CÍLE DODRŽOVAT ČISTOTU

KDO VYHRAJE, POŘÁDÁ ZA ROK TŘETÍ ROČNÍK.

SPRAVNÝ SMĚR A SLINU NA GUNDERSENA PŘEJE VŠEM POŘADATEL LIBE Z BT ULTRAS

VT JIŽNÍ ČECHY

10. června 2010 v 21:30
POZOR NOVÉ INFORMACE!!!(aktualizováno 16.7. 23:41)
BTlista
bez spolupráce s
čsob
pozvánka na

VT JIŽNÍ ČECHY

Letní tréninkový camp BTčka zaměřený na objem, sílu a začátek rychlosti s cílem pořádně se připravit na dva vrcholy letošní sezóny - Pivní štafety v Ralsku a MČR štafet a družstev v Buku u Příbrami.

Termín: pátek 23.7. (odjezd z Jičína do Rohanova v 10:00!) - středa 28. 7. 2010 (návrat okol
mapa
(zdroj Kála a Mrazák - mapy.cz, dík kluci)

Přihlášení: Šutr, Bič, Ďuňďa, Libe, Holly, Lasi, Áňa, Íčko (bejci běžej H21B aneb souboj s Flaškou, Linda jde elitku jako Bingo, Áňa jede dělat masérku a Ivča nám to staví)
Doprava tam: společná domluvený je SJC transportér (zajišťuje Šutr)
!!!Organizace!!!: Libe - mapy, klíče od chaty, Šutr - kára; zbytek ultras lampióny a kleště (vzal bych je..třeba na supersprint, okruhy, pivní apod. by se nám hodili, stačej zase ty starý zbytky jako smě měli na Moravci..ty nám přece nečórli ne?)+oddílovej stan!!! všichni - doprava, jídlo, tréninky, apod.; manželky lahváč+pivní, supersprint
Ubytování: Kůstrý-stany (spacáky a karimatky doporučeny), POZOR: spí se v oficiálním kempu, kterej možná budem muset zaplatit...:-) a platí se zde za člověka i stan, takže navrhuju vzít velke oddílovej, kam si lehne většina..naše dvojičky ať už se pak rozhodnou, jestli si vezmou svůj šukací..
Chata-pro slušný chata, pro ty co budou nachcaný dělat bordel zase stany!
Stravování: individuální i skupinové - na Kůstrech asi každý sám, na chatě něco opečem a společně třeba i uvaříme...
piv
Předběžný podrobný program:
Pátek dopoledne: Odjezd z JC je naplánován na 10:00, trasa: Praha-Dobříš-Strakonice (200km a cca dvě a půl hoďky-je tam radši rezerva), kde nabíráte ve 12:51 Libeho, kterej bude soustřeďko od pondělí na chatě připravovat...pak už je to kousek, takže příjezd v 13:15 do kempu (centrum E1 a E2).
Pátek odpoledne: Kůstrý E1-krátká, centrum závodu je v kempu kde chrápem. Ty co půjdou brzo se začnou připravovat na závod, ostaní mezitím postaví BTtábořiště.
Sobota dopoledne: Kůstrý E2-klasika
Sobota odpoledne: pivní štafety (aspoň to Žhaly slíbil...takže jestli ne, má se na co těšit!:-))
Sobota noc: megakalba
Nedělě dopoledne: Kůstrý E3-zkrácená, vzdálenost z kempu cca 5km.
Nedělě dopoledne: ihned po skončení závodu přejezd do Českých Budějovic za Šafim, pak v podvečer směr Jindřichův Hradec na chatu Libeho seniora (celkem cca 80km)
Neděle pozdní podvečer: dobrovolný trénink (pro ty co je porazí Flaška povinný) - scorelaufový paměťák s hromadným startem (mapa: Holenský dvůr, stavitel: Libe, roznos: Libe) - délka do 2,0 km (pouze v okolí chaty)
Neděle večer: exovací wimbledon
Pondělí dopoledne: horský OB po jedničkách (nebojte se, nechcípnete...), info viz. samostatné pokyny
Pondělí odpoledne: MTBO (spešl kola, který se budou losovat...), info viz. samostatné pokyny
Pondělí večer: pivní štafety (mapa: Chata Libeho seniora-stav léto 2010)+oheň
Úterý dopoledne: okruhy v  (mapa: Kunějovské samoty), trénink vzdálen cca 20km, oběd v luxusní restauraci v Lásenicích a pak koupačka v rybníce hned u mapy
Uterý odpoledne: semaforové shluky (mapa: Cestou k Senotínu)+supersprint (mapa: Cestou k Senotínu na jihozápadním kopečeku, stavitelky: BTmanželky)
Úterý večer: lahváč (mapa: Chata Libeho seniora)+oheň
Středa dopoledne: sbalení a odjezd na hagaby na Zvůly (severozápadní část)
Středa brzké dopoledne: caps relay (mapa: Zvůle severovýchodní část), ve 14:00 končíme trenál a 14:30 odjezd do JC (trasa: Pelhřimov, Kolín, Nymburk-205km a dvě a půl hoďky, takže Libe akorát 17:10 odjíždí do LBC). Jinak stredeční tréninky budou naplánovány tak, abychom je šli od auta a vrátili se tentokrát se všema věcma...
BTčko
Vybavení: Btčka na třífázový trénink, BT kšiltku, šablonu na kreslení, liháč, hodinky s mezičasy
Cena: startovný Kůstrý, pivka, jídlo + asi něco doprava; mapy na tréninky jsou nakoupený (doufáme v příspěvek SJC na úhradu map a části dopravy)

Píšu to všechno už dneska, protože zejtra je MEGAOSLAVA a pak už jedu mapovat zahradu, takže ať víte pořádně co a jak. Hlavně pak dodržte pokyny v organizaci, ať je na VT k dispozici vše potřebné a můžem kvalitně potočit!

Tato pozvánka slouží zároveň jako omluvenka rodičům nebo ženě.


         POKYNY

Mistrovství BT v horském orientačním běhu 2010
Mistrovství BT v MTBO 2010

Datum:
pondělí 26. Července 2010

Centrum závodu:
chata Libeho seniora (Loc: 49°8'41.132"N, 14°52'20.142"E)

Parkování:
před chatou Libeho seniora na přilehlé loučce podle pokynů pořadatelů - bez poplatků.

Převlékání:
chata Libeho seniora

Vzdálenosti:
centrum - prezentace 0 m          parkoviště - centrum 0 m
centrum - start  0 m                   centrum - ubytování  0km
centrum - cíl  0m m                                                                           

Časy startu 00:
HROB 10:00 hodin
MTBO 15:00 hodin

Popisy kontrol:
pro HROB na zadní straně mapy, pro MTBO nejsou k dispozici

Způsob startu:
Intervalově


Parametry tratí a předpokládaný čas vítězů:
HROB: BT - 13,9 km, 9 kontrol; BTmanželky - 11,6 km, 6 kontrol
MTBO: BT - 21,0 km, 9 kontrol; BTmanželky - 16,9 km, 7 kontrol
Předpokládáný čas vítězů je 90 minut pro všechny závody a kategorie.


Mapy:


pro HROB: Svatá Barbora, měřítko 1:20000, E = 10 m, rozměr mapy: A4
pro MTBO: Kočičí vrch, měřítko 1:30000, E = 10 m, rozměr mapy: A4
Mapy pro oba závody budou vodovzdorně upraveny.

Zakázaný prostor:
veškerý lesní prostor okolo chaty Libeho seniora.

Ražení:
všechny kategorie běží bez elektronického systému ražení SPORTident (SI).
Na každé kontrole bude umístěn fáborek s lepícími štítky. Závodníci jsou povinni odebrat jeden štítek a nalepit si jej na mapu.
Na cílové čáře jsou povinni nahlásit svůj doběh Libemu juniorovi a odevzdat ke kontrole mapu s obsahem všech lepících štítků z jednotlivých kontrol. V případě poruchy některé z kontrol pokračujte v závodě bez označení.

Úprava kontrol:
lepící štítky budou doplněny fáborkem pro lepší viditelnost.
Losování startovní listiny:
HROB: neděle večer, MTBO: pondělí po obědě (včetně rozdělení a rozlosování erárních kol).
Odevzdání map:
závodníci jsou povinni odevzdat mapu v cíli ke kontrole.
Vyčítání čipů:
nebude probíhat
Časový limit:

240 minut pro všechny kategorie
Terén:

porostově pestrý, dobře průchodný mírně členitý terén s rozsáhlou sítí komunikací
Předpis:
závodí se podle platných Pravidel BT.
První pomoc:
v cíli a v centru závodu
Občerstvení:
v cíli - voda
na trati - HROB 2× na postupu (nutné vlastní finanční prostředky!)
              MTBO není vyznačeno, pořadatelé doporučují vlastní zásobu
WC a mytí:
v centru závodu, chata Libeho seniora
Před. výsledky:
budou vyvěšovány v centru závodu před budovou Orlovské myslivny.
Vyhl. výsledků:
22:00 hodin (ve všech kategoriích, předávání věčných cen a pamětních náramků za dokončení závodu).
Ředitel závodu:
Libe junior
Hlavní rozhodčí:
Martin Henych,
R3
Stavitel tratí:
slečna Zdena
Jury:
Libe BT, Henych Martin SJC, slečna Zdena PAMELA.
Protesty:
v písemné podobě přijímá hlavní rozhodčí (s vkladem 3 za 10')
Prodejní činnost:
provozování prostituce nebo propagační činnosti je možno i bez souhlasu ředitele závodu.Příjemné sportovní zážitky přejí pořadatelé z BT.


VT BT s podporou Zuzky, Bédi a Řádi

20. srpna 2009 v 10:19 | Šutr
Podzimní sezóna se pomalu blíží a proto se rozhodlo BTčko, že je ještě zapotřebí trošku potrénovat. Volba byla jasná. Linda má chatu v Horním Jelení, tak jsme ani vteřinu neváhali a jeli si potrénovat se Zuzkou Stehnovou, sorry nyní už Jedličkovou, Pideho velkou favoritkou.
Takže složení následující: Šutr, Pide, Libe, Edyson, Bejzi (trénoval MTB), Šťorp (jen chlastal) a organizační výbor: Linda, Bary, Majny a Nins, která zas přijela traktorem.
Odjezd naplánovaný na pondělí 15:00 z JC, jenže Libe zas trošku nestíhal, nemá cenu o prázdninách někam spěchat, tak přijel o hoďku pozdějc. Pides už se mazlil s Rodem a Šutr taky moc nestíhal tak ještě balil a smažil k Pepinoj tisknout treninky, který byly zpestřeny docházející barvou v tiskárně.
Pides bere benálek za litránka, vyzvedáme Libeho na busáku a na pohodu to smažíme za Edysonem na Bířu, kde už na nás čekaj opalující se štěrbinky s vyrážkou z tý hnusný vody.

1. Trénink
Stavěl Libe. Luxusní okruhy a jeden bonusovej na 50sekund. Každej roznášíme jeden a frčíme.. v průběhu boucháme ještě jeden bonusovej na 50s. Žízeň je veliká a není kam spěchat, takže jdeme ještě s Edysonem na jedničku, Libe bouchá dvojku a jedeme do Jelení, kde už na nás čeká grilovačka, 20lahváčků, nadrženej Bejzi a točený pivko za 15,-.
Bejzi volá, ať mu vezmem ňáký pivka, tak se ješte stavujeme v Lidlu pro mega hnusný DEEPIKY a Pides s Libem nakupují ještě BT vestičky za 2kilka.
V autě loupeme jedničku hnusnýho DEEPIKA, pak pár špekáčků u Lindy, zatahujem to luxusně vychlazeným Staropramenem a na konec ještě exáč DEEPIKA. Pak varážíme na točený za patnáct a jde se spát.

2. Trénink
Je krásný se ráno probudit svěží, jen Pide je trochu naštvanej že sme se večer nestihli protáhnout, ale místo protažení jsme tam bouchli sklenku bílýho rumu s oranžádou. Štorp staví trať, Linda s Majny jdou roznášet. Bejzi odjíždí domu uplně vykropenej ani trénink si s náma nemůže dát, mám dojem že večer rozlejval bílej a možná ho vypil trochu víc.
V 11hod vybíháme na 25minutovej sprint na mapě starý 10let, ale byl to luxusní trénik. Šutr bojoval s Libem až do konce a nakonec měli oba stejný čas.. Pidemu křuplo v noze, tak to trošku zkrátil, ale na odpolední Kep-OL už byl zas fit.
Jdeme na hotovku, boucháme meníčko, brokolicovou polívku, Libe s mega Maggi a pepříkem, Kofolku do půl litru a jedem se vykoupat na Adama do písáku. Libe jde srát, Šutr s Pidem zatím dávaj pár tempíček a vyráží se na trénink. Před tím ještě jdeme do Tipáče si vsadit, že Sparta nad Hradcem vyhraje a že Špotáková posere oštěp, bohužel ani jedno nám nevyšlo. Pide pidi ještě kupujne vodáka o kterýho si rozřezává jazyk a krvácí..:-)

3. Trénink
Luxusní terén, luxusní start, luxusní rychlost, 20minut ve třetí intenzitě a pak rychle na hokej do Hradce. Ňák sme se nemohli strefit do haly a omylem jsme se ocitli za střídačkou Hradce.. přichází sekjuryťák a my si jdem koupit lístek za dvacku. Kosa jak v prdeli, lidí jak sviňa a plešoun s parukou na střídaččce. Točený pivko za 25,-, brankář S uplnej sráč, konečný skóre pro Hradec 6:4.
Máme hlad jak sviňa tak Pide roštuje Klio a jedem na slepičí polívku, kterou už nám připravuje realizační tým. Polívka, pivko, chlebík, Sekyn už vyndanej a vyráží se do Pytláka na točený za 15,-. Jedničku super studenýho pivka exujem.. Sekyn vzdává hned, Pide s Šutrem v půlce, všem totálně umrztá pusa, jedinej Libe to dotahuje za 6sekund a dává ještě rychlou jedničku taky za šest sekund. Máme to pěknou 2ku do minuty a jde se spát. Pide s Libem si zpletli východ o odešli oknem, ale pan výčepní byl v pohodě..:-)

4. Trénink
Daleko na start, zarostlý a potkáváme dvojnici Zuzky, která se v lese projíždí na kole. Před sedbou máme HAGABY, takže se jede. Hendys ještě vožralej, Šutroj došel toaleťák na poslední kontrole, Pidis dává jen dbě kolečka a Edyson s přehledem vyhrává.
Pak už jen 2km zpátky k autu, loučení s Edysonem a vyráží se směr JC a Libe směr šuk v Liberci, doufám bejku že dopadlo..:-)

CO?? Zajímavého si přivížíme z VT BT: NOvý BT vesty, doufejme že seženem pro každýho, pár vlků, velkou únavu a skvělou formu na PP.

A malej kotýlek na závěr: KDO NAJDE ŠVIHEHO, BÉĎU a ZUZKU ??

VT Moravec s Bingem

27. července 2009 v 1:49
Středa 15.7.
Komplet BT ultras se dvouma manželkama Lindou a Íčkem, Barkou a výraznou tréninkovou posilou Sekynem a hlavně Šťorpem, kterej opustil Jonáše a zkusil s náma začít zase aspoň trochu kamarádit, vyjíždí v pozdních odpoledních hodinách směr Vysočina, na plánu je VT zakončené pivníma a kalbou na Botasu.
Při odjezdu trochu problémy s jednou lampou (trafic je trošku delší než favál), pak s tiskem map a taky s nabíráním Barky...Šutr si to ale slušně fičí, takže Linda musí začít trochu diktovat a to to Šutr jenom lehtal alá Jouly...
Cesta v poho až na Libeho, kterej se stih na jedný zastávce pochcat, ale není už kluk nejmladší no, únik moči to se prostě stává..Těsně před příjezdem vjíždíme do totálního chcance a bouřky, navíc už je tma jako na toice, takže začíná první hádka soustřeďka...Libe se Šutrem nadržený jako svině chtějí jít trénovat, Šťorp má pod sebou basu, takže už láme asi trojku a na trénink taky nevypadá a Ďuňďa to vidí nejvíc po svým, takže oba aktivisty posílá někam..navíc kluk řídí, takže se jede rovnou do kempu.
Chcanec jako svině, takže naštěstí fásnem svazek asi 15 chatek, ať se zatím složíme tam...fajn, zatím sou na nás hodný...chčije jako svině, ale sme na VT, takže se jde do lesa a bez keců ..Ďuňďa posranej prosazuje, ať se jdem proběhnout všichni dohromady, ale od čeho sme tiskly ty mapy ne..Libe vybíhá první a jde roznášet Šťorpovi postavenou trať (noční middle-5kilaků a asi 20 kontrol...). Chčije pořád jako svině, v lese vody jako když sme tuhle vypustili rybník, kousek od startu značej dva týpci silnici, protože potok co měl týct pod ní, je teď asi půl metrů nad ní...na mapovým startu je taky místo cesty rybník...prostě slušný..trať je ale až na jeden fekálek pěkná a roznašeč se s tim až na pár zaváhání taky popral, ostatně jako všichni a tak máme za hodinku půl všichni odpracováno a sházíme se u Šutrů na chatce na jedničce...kalící morálku první narušili Ďuňďovi, který se zdejchli na trošku jinou jedničku do chatky...po chvilce to balíme všichni-zejtra to bude určitě náročný...noc byla klidná, až na to že se pod Libem propadla postel...bezmála devět pětek je děvět pětek...

Čtvrtek 16.7.
Ráno vstáváme celkem brzo-zásluha Šutra nebo Ďuňdi..teď už nevím..snídaně luxus, dem zacálovat pár drobnejch za chatky-pořád sou na nás hodný a Libe razí roznášet BT přebor na middlu...vrací se za dvě hoďky, takže je neprávem nařčen z leštění..brzo ale všichni poznají, že neleštil...vyrážíme na start...po 200m si někdo vzpomene, že by se ještě hodily mapy, ale pak už opravdu nic nebrání startu..Ďuňďa asi nečet pokyny, že srát se chodí do rybníka a tak to hodil přímo na silnici-aspoň že ten malej pětiletej zabiják co šel kolem měl z toho určitě radost...
Že z middlu bude zkrácená to už bylo jasný Libemu při roznosu, když na přeběhu bylo pole kukuřice, z bažiny rybník jako prase a když sběrku asi někdo přestěhoval...ale s tratí se nakonec poprali všichni, pro BT manželky to byla slušná klasika-vyhrála o kozičky Linda, pro kluky skoro taky, protože všem natrh perka vytrvalec Bič. Cavendish Ďuňďa si zase povodil hodně luxusně gundersena-diváckj přeběh kempu.

Výsledky BT přebor:
BT
 1. Bič 47:41 (gundersen 47s)
 2. Šutr 51:45 (44)
 3. Šťorp 53:27 (47)
 4. Ďuňďa 58:59 (36)
 5. Sekouš 59:45 (47)
BT manželky
 1. Linda 72:00 (64)
 2. Íčko 74:25 (?)
Barka DISK (48-prej...:-))

Po obídku a konečném prěstěhování do stanů za chatky nás čekal mapový přeběh Dolního Tisu se střídáním tempa. Šutr to pěkně vymyslel, hodně bez chybičky roznes a doběh i zpátky pro káru, což bylo to nejlepší. Trénink fakt vydařenej, až na to že přijel i Bingo. Libeho doběh už na jedničce a měl ho v prdeli celej trénink a nejvíc při večerním fotbálku, Šutrovi se zase pověsil při roznosu na koule a myslím, že sejmul i Biče. Nevím teda jestli to byla práce Řádi nebo čí to byla práce, ale bolest to teda byla jako sviň.
Trénink sme vyšpěrkovali hledáním krmelce v hodně vyrostlým husníku, kde nás všechny dojel Bič, kterej tím pádem potvrdil formičku a trénink vyhrál, prohrál ale záverečnej spurtík, kde potvrdil svoje sprintový kvality Šťorp-těsně před Markem Ďuďu Cavendishem. Doufám že Šťorpes začne točit na dráze a za rok konečně rozseká namachrovanýho Olafa...
Večer sme loupli pár jedniček a šli i s Bingama na fotbálek, kde deklasoval ĎuňďoŠťorpeLibe team Šutrovo hochy, vše před zraky těch dvou teploušů, co bydleli v chatce hned vedle a starali se po celý VT o naší hudební kulisu...Manželky zatím roznesly a připravily pivní nominačky, za což jim patří velikej dík. Jenom se tím ale potvrdila známá věc a to že manželky sou dobrý tak akorát na místo leštění+vaření a mytí nádobí..což vlastně stejně i tak odmítaly dělat..No prostě v prvním kole roznesly falešný kontroly kam nedaly kleště, což udělalo víc nepořádku než užitku, navíc daly kontrolu za plot a ve druhým zase omylem kleště na jednu nedaly, takže si všichni mysleli, že je to zase falešná...:-) Každopádně se exovalo před i po (nominačku na Botas..), i když teda s lahváče-lepši výbava nebyla...kvalifikaci si povodil Bič, ale naštěstí postoupili všichni...finále v už docela slušný tmě ovládl Libe..no a Ďuňďa nezklamal a hodil šavličku jako prase...
Nastal čas zbavit se Binga a tak sme vyrazili do spršky o se Šutrovým kostiválkem, kterej nám každopádně zachránil život a Bingo odfrčel na dobrou asi někam na Oringen..
Pak sme opejkali, žrali pórek s párkem-pak už jenom samotnej pórek...ještě, že ten Šutr koupil 4 kusy, taky sme Barce nachcali do pivka-do dneška o tom neví, tak snad to nebude číst, nebo nás zabije...dali sme dvě za pět a Ďuňďa to zase poslal do trávy, ale dal to asi za mínu a půl..pak sme ještě chtěli pochcat oheň, kde se dělaly vykopaný brambory..a pak už nevím, byl sem na mrdky, že sem ani nemoh mluvit...

Pátek 17.7.
Ráno Sekyn přivez luxusní snídani a po tom sme vyrazili na Horní Tis na okruhy. Dojeli sme naštěstí skoro až na start, i když to šlo teda ještě blíž a šlo se roznášet..každej z BT ultras+Šťorp připravil jedničku okruhu, kterej i roznes...mapa byla občas asi trochu roztažená, ale možná že jí roztáhli ty včerejší bráníci, kdo ví...každopádně trénink to byl fakt pěknej a dost sme to i řezali...nejlíp si vedl Šutr, kterej vyhrál trojku okruhů! Při tom se ale asi tak zatavil, že nám pak tvrdil, že na jednom potkal Evičku s Klusym...prej jeli na kole na ňáký lesní cestě asi šukat...jako by nestačil Bingo, teď ještě i žabiny...no Libe zase vytáh 192 tepů na prestižním gundersen okruhu, takže začal mít celkem radost a říkal si že začne běhat se sportestrem, to ale netušil, že asi moc nezačne...

Výsledky okruhy:

Bič okruh-gundersen
 1. Libe a Šutr 1:49
 2. Šťorp 1:52
 3. Ďuňďa 2:10
 4. Linda 2:32

Libe okruh
 1. Šutr 8:40
 2. Bič 9:35
 3. Šťorp 9:50
 4. Ďuňďa 9:55
 5. Linda 11:37

Ďuňďa okruh
 1. Libe 5:20
 2. Šutr 5:59
 3. Linda 6:54
 4. Šťorp 8:16
 5. Bič 8:40

Šutr okruh
 1. Bič 8:10
 2. Šťorp 8:42
 3. Ďuňďa 10:11
 4. Libe 13:56

Šťorp okruh
 1. Šutr 4:24
 2. Bič 4:35
 3. Ďuňďa 4:40
 4. Libe 4:42
 5. Linda 7:06
Odpoledne pro nás připravil Bič luxusní paměťák. Šlo se zase z kempu na mapách Nový Moravec a Solmanka. Na trati bylo dokonce i větvení a slovní zkrácení pro manželky. Prostě fakt luxus a pěkný volnější proběhnutí po rychlém dopoledním tréninku.
Paměťák byl poslední částí celýho VT, pak už jenom následovala celá řada kdyby...

KDYBY se Libe víc učil na střední matiku a nestudoval by zemák v Brně...
KDYBY si vybral jiný téma na bakalářku a nejel by mapovat tu mapu...
KDYBY nemělo pršet a nesbalili bychom si všechny věci...
KDYBY sme si nechali chatky jako Sekouš...
KDYBY sme se drželi plánu a přejeli už v pátek na Botas...
KDYBY sme tolik netočili a byli schopný dojít na jedničku pěšky...
KDYBY sme jeli o tu vesnici dál, jak někdo říkal...
KDYBY BTčko žilo ve Švédsku...
KDYBY lidi nebyli takový zmrdi...
KDYBY lidi nebyli takový čůráci...
KDYBY lidi nebyli takový kurvy...
.....

...tak bysme ve středu odjížděli za Mazem na Slovensko, netrávili celou noc na fízlárně, dojeli na zrušený pivní na Botas, zakalili s Omarem, měli v čem běhat, měli v čem chodit, měli se v čem koupat........

Šutr: Na závěr je dobré poděkovat všem sponzorů, jako je Havlinda za káru, Šutříka fotřík za okno a tisk map, Bičův fotřík za tisk map, pan správce pošty za spaní zadáčo, rodinám a všem co nás podporují. Děkujem!

Malý příběh od fízlů:

Nejdřív nám zmrdi udělali lepší větrání v autě z kterýho byl Lili až nemocnej, jak to profkovalo.
Pak sme jeli za klukama do Velkýho Meziříčí na pivko, ale bylo jen pivko v petce.
Byla to pecka si zakalit na bengárně u kluků ve 3ráno. Ještě že máme gatě od Pérka co svítěj.
Pak Šutr usnul na plotě, ten měl ale gatě od Vavrýska.. bundu už ale někde stačil ztratit.
Pak sme se tak zmrskali, že nás rovnou šoupli do záchytný cely, kde jsme si počkali až do svítání.

VT KARST CUP + TATRY

13. května 2009 v 17:14 | Šutr
bez spolupráce s
pozvánka na

VT KARST CUP + TATRY

(Letní tréninkový camp BTčka spojený s účastí v termálech)

Termín: středa 29. 7. - 7. 8. 2009
Odjezd: z Jičína v odpoledních hodinách
Místo: obec Dedinky pri priehrade Palcmanská Maša v Slovenskom raji + Štrbské prso
Účast: Šutr, Libe, Ďunda, Bič, Linda, Ivčis, Áňa
Cesta: TAM - 524 km - 7 hodin, 28 minut, DO TATER - 87,8 km - Přibližně 1 hodin, 26 minut
Cena: Starovný: 650,- Kemp: 250,- Benzín: 450,- (počítám,že najedem 1500km x 2Kč / 7lidí)
Vstupy termály a jeskyně: do 500,- TERMÁLY,
BT hradí každýmu 1pivko! Na ávěrečnýho GUNDERSONA !!!
Termály: BEŠEŇOVÁ - Areál, který je otevřen celoročně leží 12 km od Ružomberoka a je lehce dostupný ze všech hlavních dopravních tahů. Termální voda vyvěrá z hloubky 1987m a má teplotu 60 °C. Působí léčivě na pohybové a dýchací ústrojí, urologické problémy a má příznivé kosmetické účinky. Dále příznivě působí i na psychiku.
Organizace: Šutr, Libe, Ďuďu, Biči, Mazo (pomůže nám s jazykovou bariérou)
Doprava: SJC Transporter
Ubytování:
Karst cup: V oddílovém stanu na louce v Dědinkách
TATRY: ???
Středa po ó: odjezd ňák podle domluvy
Středa noc: BT mikrokalba, spaní pod šírákem
Čtvrtek dopoledne: Závod H21BT, skrátená trať, Silická planina, 6,0-6,5km
Čtvrtek odpoledne: Odpočinek, možná navštěva Dobšínské Ladové jeskyně
Čtvrtek večer: BT middlekalba
Pátek dopoledne: Závod H21BT, skrátená trať, Silická planina, 6,0-6,5km
Pátek odpoledne:Odpočinek, výlet za kulturou Gombasecká jeskyně
Pátek večer: BT megakalba
Sobota dopoledne:Závod H21BT, krátka trať, Slovenský raj, 3,0-3,5km
Sobota odpoledne: Vykydlos po BT megakalbě
Sobota večer a noc: Spánek, příprava na poslední etapku a přesun do Tater
Neděle ráno: Závod H21BT, skrátená trať, Silická planina, 4,5-5,0km
Neděle po závodě: Odjezd do Vysokých hor..
Pondělí: Tůra + pivko, termály
Pondělí večer: BT mikrokalba
Úterý: Tůra + pivko, termály
Středa: Tůra + pivko, termály, musíme se dohodnout, kdy pojedem domu :-)
Čtvrtek: Ranní běh a odjezd domů

Gombasecka jeskyně

Termály
Tatry

KAM NA VÝLET : http://web.tuke.sk/obeh/gps/


Informace přibývají, čtěte porozně !

VT MORAVEC

29. dubna 2009 v 0:43
bez spolupráce s


pozvánka na

VT MORAVEC

(Letní tréninkový camp BTčka spojený s účastí na pivních na Botasu)

Termín: středa 15. 7. (odjezd z Jičína v pozdních odpoledních hodinách) - neděle 19. 7. 2009 (ráno po částečném vystřízlivění odjezd domů)
Místo: chatový tábor, obec Moravec, okres Žďár nad Sázavou + Zubří

(zdroj Kála a Mrazák - mapy.cz, dík kluci)

Účast: BT ultras: povinné, BT: povinně nevolitelné, sledovaní závodníci: povinně volitelné, ostatní zájemci z řad příznivců BT musejí konzultovat účast s BT ultras; BT manželky (bez schýziček) povoleny
Organizace: BT ultras (Libe - mapy, ubytování, Šutr - lampióny a kleště, všichni - doprava, jídlo, tréninky, apod.)
Doprava: společná dle domluvy; doufáme v zapůjčení SJC transportéru; v nejkrajnějším případě tam jede i linkáč...
Ubytování: v oddílovém stanu ve školícím zařízení České pošty (chatový tábor); spacáky a karimatky doporučeny
Stravování:individuální i skupinové - jak kdy a kde (vše dle domluvy)
Zázemí: tábor leží na mapě Nový Moravec (1:10 000) - stav 2008, mapoval: Libe, navazující mapou je Solmanka (1: 15 000) - stav 2003, mapoval P. Přikryl a kol., v táboře je mapa Tábor (1:1500) - stav 2008, mapoval: Libe.; tábor leží hned u rybníka, k dispozici je hřiště, v obci Moravec je kotýlek hospod a možná i nějaká místní vesnická díza

(zdroj Kála a Mrazák - mapy.cz, dík kluci)

Podrobný program:
Středa večer: noční (mapa: Solmanka, stavitel: Šutr, roznašeč: Šutr) - na přesnost (středně rychle)
Středa noc: BT mikrokalba
Čtvrtek dopoledne: middle (mapa: Nový Moravec, stavitel: Libe, roznašeč: Libe) - na rychlost a sílu
Čtvrtek odpoledne: shluky (mapa: Solmanka, stavitel: Bič, roznašeč: Bič) - volně
Čtvrtek večer: nominačky na pivní (mapa: Tábor, stavitelé: BT manželky, roznos BT manželky)
Čtvrtek noc: BT megakalba
Pátek dopoledne: krátké okruhy (mapa: Nový Moravec, stavitel: Libe, roznos: všichni) - na rychlost a sílu
Pátek odpoledne: paměťák (mapa: Nový Moravec, stavitel: Ďuňďa, roznos: Ďuňďa) - volně
Pátek večer: přejezd do 14km vzdáleného Zubří (centrum: HSH Vysočina cupu)
Pátek noc: mikrokalba na botasu
Sobota dopoledne: trénink závodních situací, zvýšení psychické odolnosti, porovnání běžců a běžkyň v rámci kategorie "na neutrální půdě", sledování jednotlivců před, při a po výkonu, diskuze trenérů a svěřenců, posílení kolektivního ducha - stručně řečeno relax a spánek (účast na E2 se zakazuje - případné vyjímky nutno konzultovat s trenéry BT!!!)
Sobota odpoledne: Pivní štafety botas (nevyřízený účty z roku 2007, navíc možná jediné pivní toto léto - předpokládaná účast minimálně dvou štafet)
Sobota večer a noc: megakalba na botasu
Neděle ráno: konec VT a odjezd

Vybavení: Btčka na třífázový trénink, BT kšiltku, kdo má tak světlo (kdyžtak protočíme, Hóna má na půjčení pár světel)
Cena: ubytování a mapy budou zdarma; pivka, jídlo a příspěvek na dopravu každý sám

Jak vidíte datum a svoji účast pište do komentářů (účast je samozřejmě možná i na kratší termín).

Tato pozvánka slouží zároveň jako omluvenka rodičům nebo ženě.


Ukázky map:

VT Doksy s Láďou

12. dubna 2009 v 20:55 | Šutřík

10.4. - 12.4.09 VT BT

1.den
Již dlohou dobu jsme plánovali, že na jaře nesmí chybět VT BT. O Velikonocích se soustředí takové oddíly jako jsou ZBM, PHK, LPU a další, jen DKP pořádá závody u Sparty.
Odjezd v pátek z JC před sedou hodinou, nábírám Bary, Ďundu a Biče a valime to favalkem s novejma pneumatikama od Barumu směr Mimoň. Dunda hlásí Libemu u cedule Mimon 27km, ze tam jsme za 5min at da zatim Libe jednicku. Kdyz prijizdime do Mimone, stmívá se a Lili to na baru kde maj pivko za , TEDKA NEVIM KOLIK, ALE MYSLIM 13Kc, to rozjizdi s opalenyma holkama z východu.
Plus nebo mini Tesko, volba je jasna. Dunda uz vsunul 5Kc do kosiku Plus tak se jede 5min pred zavirackou na nakup Braniku.. Cena nas trochu prekvapila, uz 7,90Kc, nak draho, co?? Pani u kasy uz nema Plus uniformičku, tak ji trochy vydiktujeme a nakonec se přiznává že ji má v pračce. Bereme 20pivek na vecer, Dunda se převlika do pyzama a v 10hod usina a pripravuje se na sobotni Sparticku.
Sajeme 5 Branicku a do toho somosebou nesmi chybět kontrolni exac, na kterej se probouzi i Dunda. Nejrychlejsi Lili a Bibi a Dudu a Susu v tesnem zavesu..:-) Po vykalenejch 5ti pivkach konstatujeme ze to nic nedava a jde se spat. Upozornujeme Liliho at nesusti. Bibi to nema moc rad a Susu taky ne. Lili chvilku susti, ale pak to vzdava a usina.. Nejvetší borděl dělali samo sebou za jinačí: 15ti leta kočanda, která blila na hajzlíkácvh ve 2hod ráno, když jsem si šli vyčistit zuby před spánkem a taky pan Bertík, kterej nehorázne chrápal ve vedlejší chatce. Šusu uz to psychicky nevydrzel, takovejhle bordel delat.. a sel za nim do chatky ve 3rano a zarval mu do uší at nchrape, rano jsme vstavali na pul osmicku a Bertik uz v chatce nabyl, asi se spakoval brzo zano a zdrhnul, aby nedostal do doržky, škoda že nas to nenapadlo i v ty Jihlavě..
2.den
Vstávačka na půl osmou, to je paradička.. rano nejsme vubec na sračku tak se vstava krásně.. Bertik uz v chatce taky neni aby dostal diktátek.. škoda. Když prijdeme na snídani, tak na nás čeká luxusní frontička, no 150lidí se nějak najist musí, co?.. A hnedka 2 rozbíječky: Morče přijelo za Lilim.. a hází po něm vočko a druhá rozbíječka byla Kála a jeho nová kočanda s kterou jsme se seznámili ve 3ráno jestě s její blící kámoškou na hajzlíkách, kdyz jsem šli hodit sprchu a vyčistit zuby.
Snídaně paráda, větší fekoš jsme dostat nemohli. Krvavej čaj, tvrdý rohlíky, příděli jak ve válce, jeden rohlík (na koho vyšlo vyfásnul tvrdej) a JEDEN PLÁTEK VÁNOČKY.. k tomu jeden salám a sýr, aspon ze luxusní pomazánka byla.. Tohle je byznys, zaplatite 50kč za snídani a její hodnota je 1,90 rohlik, 0,5kč platek syra a salam a kousek pomazánky, když budu prehánět tak zaky za 1kč, no a vánočka taky 1,50, takže v nejhorším jsme na 5kč..:-)
Hnedka po snídaní přesun do faválku a vyráží se na dopolední trénink na Karolinku.. nejdriv 2km trat s prckama, nastupujici Jičínská kriminalita a pak 8km vrstevnicovka.. les krasnej, trať taky, jen ty kopce.. Lili uz posledni nezvladnul a vynechal, Šušu si řikal ze na kopci bude klidek, tak ze si tam potaha, ale kdyz vysplhal na vrchol, kde sedeli vykaleny mláďata, tak tahání oddalil s zkrosil to zas dolu..
PO příjezdu, zabijáckej GANES, kterej dotahnul Pidin z Indie, pak luxusni obed, kureci stehynko a par pramborovejch knedliku, Kofolka brčkem a je na čase se chystat zas na trénink. Nesmim zapomenout na nohejbálek s vyfouklým míčem: LILI-DUDU x SUSU-BIBI na dva sety..
Odpolední trénink se nesl v duchu švýcarský hry na Oltáříku-nohejbálek a odpolední beach (Šutýrek měl místo volejbálku manželský povinnosti, ale nakonec prej nic nebylo protože mu před obědem Ďuňďa narval..) nás pěkně vyndal, takže celou švýcárnu obšukal jenom Bič, Libe to vzal taky všechno, ale scorelaufem, podobně jako Ďuňďa..nejvíc vyndanej byl Šutr, kterej byl nakonec rád, že našel aspoň pár švýcarskejch kontrol...
Po příjezdu na termita sme byli fakt hodně vyndaný, takže sme nahlásili Láďovi, že jestli noční nezkrátí, tak nikam nejdem..naštěstí nás poslech, ale zároveň si vyhmát Ďuňďu, kterej se v noci bojí, a tak musel okamžitě roznášet...
Noční BTčko zvládlo na pohodu-rozsekalo Libeho seniora, což byl hlavní cíl a navíc Ďuňďa zaslouží pochvalu za roznos, už se bejk hodně zlepšuje:-) pak už nás čekal vrchol soustřeďka..kalbička a spartička...kalici posily z DKP uz se nachazely v kempu, vcetne Ďuňďový manželky a tak se šlo hned do práce...Ďuňďa s Libem si dali tři za deset, oba to dali ale ty Ďuňďovi skončili k nelibosti Čeziho v lese, pak sme si opekli buřta narvali indii a šlo se, spartička už totiž nedočkavě čekala...
Sparta
Ve Spartičce, která má nového majitele na nás čekali jako vždy 15ti leté rožtenky a díza jak stehno! Libe s Dudu už trošku na sračky, rozprášilo se jedno balení mouky a šlo se na plac.. pivko hnusný, panáky docela šli, tak tam lítaly zelený a rumy, nakonec sme se všichni docela zmrskali, kromě Dudu, kterej byl nasranej že mu odjela manželka, ale aspoň ráno mohl odvízt faválkem Žalyho pořádat. Při cestě domu padla ještě druhá mouka, Majny byla na káry, Pipi nasranej a skorem všichni zasraný od tý krásný jemný mouky.

3.den
Jako vždy vstávání po kalbičce je s přibývajícím věkem čím dál tím horší, ale na pohodu.. Vosedlali sme faválka a jelo se na moc pěkný okruhy, který jsme bohužel nemohli chodit na plno, prostě to nešlo, ale aspoň jeden jsme si vytipovali.. a to okruh (F) 200m. Kdo ho dá pod minutu je borec!! Takovej malej přebor BT vyhrál Šušu za 1:10, chybka na 15s.
Šlo se ještě s malejma špuntama a pak rychle na oběd sbalit, sprintík po kempu a jede se domu..
V polední pauze jsme nalosovali štafety a Hendy nám ukázal že ještě není zadleka za zenitem a na nočních bude usilovat o medaili.. Luxusně si nás na prvním úseku podiktoval, jenže pak byl nerozhodnej a možná těch 20sekund a ta Hónova zajížďka v Mimoni Hendyho stála vlak..

VT BT s Láďou hodnotím jako velmi vydařené a zároveň levné!

Velikonoční soutředění 2009

12. února 2009 v 14:02 | Ďunďa
Bejci, podávám tady návrh na Velikonoční soustředění, aby jsme měli na jarní část sezóny na ty krátky traťe formu

Sobota: odjezd v ranních hodinách
zaběhnout druhou etapu na Pražských velikonocích
oběd: párek a jednička
přejezd na odpolední fázi, která by se dala spojit se soustředkem ládi hrubýho
večír totální vyndavačka ve spartě spolu s kotlářkou a veličenstvem
spánek v Termitu

Neděle: dopoledne etapa na PV
odpoledne trénink s Ladou
prijezd do Jc ve vecernich hodinach
kalba

Pondělí: šukačka jičínskejch holek

Kotlářka pořádá závody od pátku do neděle, takže bysme stihli dve etapy a navrhuji bezet trat T6. 6 kiláčků mi přijde ideální jak délkou, tak i cenou. Ta je 200, jinak za 3 dny v H21 to je 400! Obe etapy se pobezi na Enklávě, což mi přijde docela pěkný terén.

V případě, že by nešlo zajet na láďovi tréninky, uděláme si svoje..map máme v okolí celkem dost!

Auto bych moh nejspíš kdyžtak vzít..

Co vy na to bejci??

VT Riminy, aneb závěrečná příprava na MEGATLON

17. září 2008 v 14:05
Neměj strach Kodyne, tohle není tvů hasičák. Oslavička vítězství Nedvěda a Grygery byla vydařená..:-)

VT Londýn

11. září 2008 v 16:08 | Šušu

VT Londýn - Dover castel, cena 1900,- i s TAXAMA

Účast: Šušu, Bibi, Lili
Druhá ze série soustredeni je za námi, příští týden nás ještě čeká VT Riminy a pak MEGATLON !!
Beer bevore B(T)ackingkam palace.

Day 1 - 10.9.2008
Libe is sleeping by his grandmother and grandfather in Prag. Bibi is sleeping by his brother Lajm and Susu is taking bus at 3:50am and goes to Prag airport. Bibi is waiting nervous, because Lili and Susu arent still there. Some minutes before closing the check in Lili and Susu are coming. Fucking track to Prag says Bibi. Firs time we have to say the nice check-in girl to be patient on our bags. Beers aren so hard as stones. After fist Lili take off we are falling sleep, to get some power for big London VT party.
Na Lutonku nam vyjiždí batožina v pořádku, pivka a zelená to přežili a my můžeme nastoupit k luxusní černošce do busu a frčet do centra.

When we arrived to Victoria station we fell very thirsty and have to open first beer called BRANIK. Bibi is asking some giirl if its allowed to dring beer at streets, she says YES of course, so our party can start. We received free maps of London centre, but they were fucking.

How they can make it by ISSOM, we cant recognize if the path by water is clear or not, we want not to get stug there like DLABAJA.COM and cancel the whole VT London !
Hóna with homeless in london tube.

Takhle bude Šušu parkovat, až bude řídit v Londýně bus za 500 liber na týden!
A sem bude chodit na záchod.
BéTéčko je oficiální partner olympiády 2012, asi dostanem nějaký VIP vstupenky.
Ukecaly jsme Petra Čecha aby vstoupil do BéTéčka!
Ke konci prvního dne došli síly nejdřív Libemu.
Dover castel - náš hostel, kam už nesmíme. Super místo, jenom nám myši sežrali sváču!
Libe na posteli.
Šutr s Japonkou(18)
Stadion Chelsea
Holly v televizi! Strašně dobře si dával angličtinu!
BT Tower
Luxusní medaile.
Londýnský penis

VT Ňadran

2. září 2008 v 19:23 | Šutr

VT Ňadran - Vela Luka, Korčula, cena 3800,- i s TAXAMA

Účast: Šušu + manželka, Bibi + manželka, Lili omluven
První ze série soustredeni je za námi, příští týden nás ještě čeká VT Londýn a pak za týden VT Riminy a na MEGATLON budeme snad připraveni.
- 5 výběhů, 60km 300min, pár exovanejch skleniček, kliky a plavání
Letadlo nám odlétá v 6hodin, prihazime k check inu a tam naka spalena holcina, da šušuho žene letenku Liliho, i kdyz sme ji vyslovene rikali ze Lili neleti, ze se musi ucit..
Pak se nam jeste u letadla omlouva ze je mimo. Batozina narvana pivkama a jen se modlime aby jsme se vešli do 20kg. PO příletu nasedáme na trajekt a frcime si to 3hodku do Vely Luky k panu Kučičovi, kterej nam poskytuje apartmanek primo na miru BT, vlastni 2 kalici terasy, vlastni plaz a lodicka.
1- Naše kalící verandička

Skorem každej den sme si zašli na zmrzlinku nebo lahváčka do města. Pan Kučič nám každý ráno vozil nachytaný chobitničky.. Bibi a Šušu behali na trh pro zelenini a pani prodavačka si myslela, že jsme dvojčata, když jsme tam přiběhli v BT drezikach :-)
2 - BT team

Samo, že jsme si dopřáli i trochu kultury a vypravili jsme se na Vela Spila, coz je prehistorická jeskyně a pohřebiště..
3 - Bibi a jeho Anan
4 - Šusu a jeho Lilinka

Potápěcí výbava nechyběla, ale mušliček v moři moc nebylo, sem tam ňáká hvězdice a kotýlek ježků, ale těch mušliček co ležolo na pláži, to se snad ani počítat nedá. Manželky nám chtěli koupot klaúky na voči jak nosej koně..
5 - Hvězdička kterou sme si dovezli domu
6 - Vela Luka a kopec Huml 356 m. převýšení, 70min běhu

7 - Prdýlky Bibiho a Šušeho

Jako hodně dobrej mazeček byl když jsme si kopili zájezd lodí na udajne nejhezcí plaze Chorvatska 2007 na ostrove Proizd nebo jak se jmenoval ,,odkaz,, kde jsme omylem prisli na nudistickou plaz. Fakt mazecek, stary babky a dedkove, chlapy bez pér sem fakt videl poprvé v zivote. Mezi další kotýlky patri, kdyz sme potkali na pláži Béďu, musim sice podotknout, trosku zhubnul a co bylo jeste vic prekvapujici, ze prijel bez manzelky, kdyz se vyslovene reklo ze BTcko jede s manzelkama, jedinel Lili měl úlevu, protoze mu stací ruka..:)
8 - Nudistická pláž

Pohled pro omluvenýho Liliho (přišel včera):

VT Brno - Úvoz 17

8. února 2008 v 22:51 | Šutr+Sekouš+Bič+Libe

Pátek - noční běh Brnem, aneb jak sme lákali kundičky do privátku..:-)

Autor-Šutr
Část BT teamu (Sekouš,Bič a Šutr) vyráží v pátek v půl třetí z jičínského vlakáče. Cíl cesty je jasný, připravit se na nadcházející sezónu! Frčíme si to supernovičkou, Bič vyndává z báglu fekální Krakonoše a už se těšíme do Pardubic, kde máme údajnou půlhodinovou přestávku a tím pádem máme v plánu jedničku loupnout..
Koukáme na světelnou tabuli a vidíme, že vlak za KIMNIA LOGEM a LASOPSEM odjíždí právě teď.. nasazujem sprinty a ak stíháme tak tak.. luxusní vláček německejch drah, ale docela nabušenej, procházíme ho skorem celej, Biče každý dveře skorem zabijou, pač ho svíraj a skřípaj mu lyže. nakonec nacházíme pěkný místečko za kundičkou blondýnkou, která si v zásuvce nabíjí mobil..
Vlak si to docela slušně sviští a mi se připravujeme na MEGA AKCI, Bič nervózní si čte knížku o tom jak nejlépe udělat holku, Sekouš pracuje na kompu tak že si pouští péčko a Šutr se učí, aby za tok mohl chodit do pitevny a prohlížet si mrtvý kundičky..:-)
Před příjezdem do Brna to nadrženej Sekouš ještě zabíjí, tím ze blondýnce, která sedí před náma nabízí že ji to tam strčí jestli chce, ale ta nereaguje a radši si to tam strká sama..
Po příjezdu už na nás čeká na vlakáči Libe a vydáváme se směr Albert nakoupit pořádnej kotýlek pivek a trochu jídla, Sekouš vybírá ingredience na sýroou omáčku.. U pokladny flitrujeme s prodavačkou a ochcáváme ji o 4ři pivka..:-)
Pak už je to jen kousek do kopce k Libemu na privátek, který je uplně prázdný, jedinej problém je ten že spolubydlící pod Libem je ňákej čůrak Rauscher, kterej pořád mrdá soji starou a stěžuje si že Libe nad ním dupe, takže úkoj je jasný nedupat!
Privatek je luxusní, pouštíme telku a koukáme na ty čůráky politiky, jak se celej den hádaj jak budou hlasovat.. vyrážíme běhat,ale najednou nastává zlom a politici rizjíždej první kolo volby prezidenta.. konečně po dlohých obstrukcích.. je to sice na blití, ale čekáme jak to dopadne.. pak se čůráci začínaj zas hádat a tak vyrážíme směr Špilberk, kde seděj tři nadržený kundičky, který zveme na privátek...= noc byla velmi vydařená.. ;-)..
Libe vymyslel pěkný kolečko okolo Brna a po hodince a něco se vracíme na privátek, který je v nejvyšším patře, takže je to docela kotýlek se sem vyšplhat, hlavně po kalbě..
Na místo už také doráží Luke, totálně nachcanej Jožo a Davo. Jozo po 7čce už je na sraku jak sviňa, takže zalejza do spacaku.. Ve 2hod rano ještě kontrolní exáč a šlo se spát..
Výsledky exáče, čas 2:08- 1.Libe, 2.Šutr, 3.Bič, 4.Sekouš - žilo už jen zdravý jádro..
SOBOTNÍ ORIENTAČNÍ BĚH V KOHOUTKOVICÍCH (rozuměj Kohoutovicích:-))
Autor-Sekouš
V sobotu ráno jsme se probrali relativně bez bolestí hlavy a žaludku (v porovnání s nedělí to bylo krásný probuzení). Sice jsme vstávali brzo jak sviňa. Tušim, že okolo 8 jsme byli na nohách. Nasnídali jsme se, zhlídli volbu prezidenta (zase nikoho nezvolili), dali jsme si jednoho vyprošťováčka a mohlo se jit běhat.
Okolo 11 v BT-drezíkách opouštíme Hendyho privátek a pádíme dolů na Mendlák na tramvaj. Ta nás dováží na okraj lesa. Doklusnem na místo startu, cca 10min od zastávky tramvaje. Před oficiálním začátkem startem uděláme pár společných foteček pro případ, že by se někdo z nás z lesa nevrátil (největší šance jsem měl já). Hendy připravil šest okruhů na černobílých mapách. Ty připravil na start a mohlo se odstartovat. Kdo jako první oběhne všech šest okruhů je vítěž. Okruhy byly dlouhý cca 1km (já jsem naběh 5km) a obsahoval 4-6 kontrol. Po startu jsme se každej rozeběhli na jinou stranu a já byl totálně v hajzlu. Než jsem našel první kontrolu, hošci si už běželi pro novou mapku. Dobrý bylo i zjištění, že na kontrole není nic, podle čeho bych poznal, že jsem na správném místě. Pro kluky to bylo v poho, ale já jsem asi polovinu kontrol našel špatně. Klukům trvalo oběhnutí všech mapek něco okolo 50 minutek. Já jsem pobral jen 4 a byl jsem totálně prošitej. První doběh Hendy, za nim s minimální ztrátou Hóna a pak Droda.
Když jsme doběhali trénink v lese, žil jsem v mylném dojmu, že nejhorší je za mnou. Ještě nás čekal běh na autobusovou zastávku. Původně jsme měli v plánu běžet do lesa a pak i z5, ale to by ani jeden z nás nepřežil. Cesta z5 byla fakt peklo. Běželi jsme asi 20minut, ale muselo se pořád zastavovat, protože jsme byli dost hotový. Když už jsme se dobelhali na zastávku, bylo téměř vyhráno. Dofrčeli jsme před barák a čekalo nás šest patek k Hendymu do podkroví. Tušim, že Droda měl ten nejdementnější nápad celýho dne…vyběhnem si to. Chvílema jsem viděl černej sníh J. Po návratu jsme si udělali žranici, zhlídli biatlon (kterej vlastně ani v televizi nedávali, protože se požát volil prezident) a začali přípravy na podvečerní sprint. O tom Vám napíše někdo jinej.
NEJTĚŽŠÍ FÁZE VT BT BRNO
Autor: Bič
Sobotní odpoledne bylo naplánovaný jako pohodová procházka zimním Brnem, nejdříve pivní v Lučánkách, pak lahváček na privci a večer ještě pocuchat nervy Brnu. Byl jen jedinej deadtime: lahváč musí skončit před desátou večerní, aby nás Raucher ráno nevystěhoval. Pivní, podle Libeho, nebyl problém běžet za tmy, protože park je prý osvětlený na pohodu.
Po obědě byla vyhlášena hodinka spánku. Šutr se sekoušem neprodleně obsadili pozice v říši snů, Libe s Bičem něco mastili u kompu. Když se bič konečně odhodlal jít spát, tak mu Libe oznámil, že za tři minuty stejně odcházíme. Takže zdánlivě nejlépe připravení na pivní měli být Šutr se Sekoušem. Ale nebyli. Zvlášť Šutr cestou do kauflandu nevypadal nejlépe co chvíli zastavoval jako pejsek s nemocnou nohou. Kaufland se měl stát naším hlavním dodavatelelem pivek pro Pivní a lahváče. Byl ukrutně daleko.Až někde u obchvatu Brna. Podle Libeho to bylo sice všude 300 metrů, ale první reklamní poutač nám nahlásil vzdálenost 650 metrů. To nás zabilo, ale nerozsekalo nás to tak jako když se po sto metrech objevila další cedule s nápisem 100 metrů. A odtud to bylo ke Kauflandu už pouhých 200 metrů.
V Kaufiči bylo mrtě lidí, Bráníky jsem nabrali do krabic a vybrali si nejustrašenější pokladní, protože jsme měli strach aby nám ty pivka prodala. Nikdo z nás totiž neměl občanku. Vše proběhlo hladce a vydali jsme se zpět do Lužánek, kde měl být vrchol soustředění. Libe měl připravené 4 skorelaufy po 4 kontrolách. Tma byla jako v pytli a pivek až moc. Na každý namapování musel beermen doběhnout pod lampu, nebo se pověsit na jiného beermena, jako to dělal třeba Sekouš, nebo občas Bič.
První kolo nejrychleji vexoval Libe, druhej Bič, pak asi Sekouš a Hóna. Zprvu každý trochu bloudil a Sekouš si radši dal náhradní hladký pětikilo. V cíli to bylo těsný. Vyhrál Bič o pivní pupek před Libem. Druhý kolo znamenalo další exáč. Další výzva! Opět Libe nezaváhal v první fázi, nicméně taktická chyba při volbě pořadí kontrol ho připravila o první místo, které obsadil znovu Bič. Ovšem Sekouš se Šutrem měli s bráníkem veliké problémy. Trval jim nepřiměřeně dlouho. Zřejmě to bylo zapříčiněno únavou z již tak dlouhého dne a obavami ze strašlivé kosy.
Před třetím kolem se na to Šutr šel vysrat. A nějaký pes po Šutrovi šel to hovno sežrat. Asi mu chutnalo. Pro vyrovnání sil bylo rozhodnuto, že Libe a Bič vyexují před během dvě pivka, zatímco Šutr a Sekouš jen jedno. Tak se také stalo a závod byl velice napínavý. Ve finiši zvítězil Sekouš, který měl v žaludku o půl litru méně a jeho nekosíci rychlost byla ještě dostatečně kvalitní. Druhej Bič, třetí Libe a čtvrtej Šutr. Zbývalo jen poslední kolo, což byl suprsprint po dopravním hřišti. Exáč tentokrát následoval až po doběhnutí. Zde se projevili kvality Libeho exování a jasně vyhrál.
Cesta na Úvoz byla radostnější. Znáte ten parádní pocit po dobře oběhaném kvalitním tréninku. Endorfíny se vyvalily, pivko se navalilo do žil a my jsme se dovalili busem dom. Před barákem na nás čekal nádhernej monitor od počítače, kterej jsme prostě nemohli nechat jen tak na popelnici a vzali ho Libemu na byt.
Do desáté hodiny bylo spoustu času, tak jsme si udělali chvilku na trochu žrádla a odpočinek. Pak přišel lahváč. Libe mapař a stavitel nezávodil, ale pivka si dával s náma. Byl to boj o každé pivko, rafinované schovávačky nenechali nikomu ani promili zadarmo. Ani nevím kdo měl jaké skóre. Hlavně že šlo o kvalitní zimní přípravu. Nakonec si zazávodil i Libe, když se stavitelelem stal Šutr.
Pak přišli Míša se svým Míšomrdem:-). Trochu jsme pokecali a oni nás odtáhli přes celý Brno do Freelandu, kterej byl plnej triatlonistů, nebo co. Sedli jsme na bar, objednali pivka, který jim trvali aspoň dvacet minut. Jejich chyba, Libe se zvládnul samoobsloužit i před kamerou, která na něj fakt čuměla a pak ještě jednou Šutr, ale moc toho nevim. Tahle hospoda mi utekla strašně rychle. I když kluci říkali, že se tam nudili. Byl tam Zbíša (nakalenej), Lucka Grohová (s bráchou dýdžejem), mrtě drahý pivo. Zatrsali jsme na kabáty. A nejdnou byl konec všicni zdrhali po tom co nás vrhní pozval na pivka tím, že si je zapsal na lístek.
Snad největší sranda byla cesta Brnem domů. Stali se tyhle věci, i když nevim v jakým pořadí: lezli jsem podchodem v příkopě, do kterýho Šutr chcal. Kopli jsme ruma, aby se mohl Šutr pokosit (což znamená, že se kalba povedla), Zbíša lezl na sochy a skákal ve křoví. Míša počůrala nějaký dveře. Libe počůral diskotéku, kde bylo plno. Hráli jsem kuželku se silniční kuželkou. Libemu jsme čórli botu, potom co si ji někam odhodil. Odnesli sme pouliční poutač kavárny Trojka. Potkali zuboženou dívky na schodech tanečních. Nabízeli jsme jí přenocování, Libe na ní snad má číslo. Nakonec zdvořile odmítla a vrátila se (možná dobře).Sekouše se Zbíšou a cedulí chtli policajti a pak policajtům ceduli unesli do parku. Cedule se vítězně dostala na privát. Byla zima. Už nevim.
Jak jsme přišli dom, tak jsme lehli a byli rádi, že bez zápisu v trestním rejstříku a se všemi končetinami.

Vyndaná nedělě...

Autor-Libe (Slezák!, pro ty co nevědí...)
Sedm ráno-Libe se probouzí v sedě na gauči, první co vidí je schoulenej Sekouš o kus dál…Libe se snaží rozpomenout co tady dělá…ty vole, byli sme přece kalit, pak sme přišli…ty vole proč spim kurva tady? Opouští teda v rychlosti Sekouše i Biče, kterej taky leží na gaučíku a de si sundat kalhoty, svetr a BTčko a lehnout si do postele…co si budem nalhávat-v leže se fakt spí o kotýleček líp….
Vstáváme v deset-zázrak nebo co..i Futra včerejší pětifázovka dostala a neplaší tady už na osmičku…při snídani se snažíme dávat mozaiku dohromady, většinu hlavně zajímá, jak sme vlastně šli spát…k ostatnímu nám pomáhá metr a půl velká cedule z kavárny Trojka
a dvě velký flašky tvrdýho (havana rum a kurevsky cervenej, dost vypitej, litrovej amundsen)
jestli si dobře pamatujem tak ani jedno sme si nikde nekupovali…ještě štestí, že vyndanej Sekouš všechno nafotil, sice si to prej nepamatuje, ale hlavne ze sou fotky..a tak se nam v nekterejch pripadech trochu vyjasnuje…no nic radsi uklidime ne?byl toho kotylek, ale uklizeci BTceta se toho neboji a za chvilku uz to tady i poznavame...
Sekouš žehlí na ICQ…ani se mu nedivim bejkovi, když včera psal věci jako "chtěl bych ti lízat tvoji bombičku..."apod…Bič by měl možná taky začít žehlit, ženu snad nemusí, pro začátek by snad stačila Ajvrs a ta druhá slečna…no nic pomalu se převlíkáme a chystáme se na brutální cestu busem přes celý Brno na ONANOS cup, Sekouš už ale míří na vlakáč-za prvý je vyndanej a za druhý mu asi včerejší pivní mapa v Lužánkách stačila natolik, že už dneska další vidět nemusí…ale ani se mu nedivim bejkoviJpo prijezdu na onanos, nas zabiji Dym se svoji luxusni bundickou a hlavne startovka, jit 36 na zimni lize to se nelibi nikomu, takže si Btcko sefuje start v minusovejch casech…při prezentaci zapominame rict, ze Ďuňďa je sračka a Sekouš vyndanej někde ve vlaku, takže nedorazej..to za chvíli ocenuje jeden z onanos poradatelu slovy: "taky ste to mohli kurva rict…!" ale to uz startujem, první de Libe-cíl je jednoznačnej, doběhnout před Šutrem, kterej už sice skončil kariérku, ale pořád váží o dvacítku kilo míň než Libe…nakonec se to Libemu daří i přesto, že mu ňáký zmrdi přemístili o 20metrů kontrolu a že zvolil postup přes nejvetší trnovej husník, kterej se snad dá v Brně najít…Šutr byl nakonec nejlepší z Btčka-na pěknym 4. fleku (nebejt urvanyho sulina Olina, je to fakt luxus), Bič zabeh luxus a obsadil hned 5.mistecko hend za Šutrem. Po doběhu sme pokecali s Libinem a Rajmem a vydali se na dnešní druhou fázi-oběd…na ten sme si šli nakoupit do místní delvity, každej měl u sebe zhruba kilčo, což nám mělo v klidu stačit..nakonec sme se ale rozsoupli a zachranila nas nakonec až Bičova vytažená dvoukoruna..(kde ji asi mel co?to nevi asi ani sam vyndanej Bic…), bez ní bysme totiž dluzili bez dokladu korunu pade, takže by naše VT Brno mohlo pokracovat tak maximalne přes noc ve vazbě..:-)
No dojeli sme, uvarili luxusni obed a Libe usnul…asi vam nemusim pripominat, ze po minuly noci sme byli vsichni vyndany porad jako svine…Šutr sice dělal, že se učí, ale chtěl bych ho vidět v tomhle stavu…Před sedmou se Šutr musel vzpamatovat, udělat si pizzu a frcit směr Dobrunda kunda, Bič si udělal pěknej soukromej cinema večer a Libe šel dělat, že se učí..úterní poslední pokus zkoušky trochu děsil..ale učte se někdy vyndaný jako svině po takovýmhle VT s BT…CHTEL BYCH VAS VIDET!!!
Druhej den rano v jedenact odjel i poslední účastník Bič, ten zase prozměnu směr další kalba akáda…a Libe tu zůstal se svojí vyndaností a s třiceti okruhama ke zkoušce úplně sám…ale naštěstí v utery vystrizlivel a zkousku poresil, takze druhej rocnik VT Brno urcite bude!!!:-)
    Celkové výsledky kategorie Muži
--------------------------------------------------
1.Dlabaja Tomáš ZBM 8308 H 12:43 OK
2.Rajnošek Zdeněk ZBM 8506 H 13:21 OK
3.Chromý Adam ZBM 8841 H 13:25 OK
4.Beneš Jan BT xxxx H 13:26 OK
5.Drobník Michal BT 8709 H 13:45 OK
6.Bukovac Paľo ZBM 8101 H 14:08 OK
7.Stehlík Martin ZBM 8503 H 14:15 OK
8.Henych Martin BT yyyy H 14:17 OK
9.Zřídkaveselý libor ZBM 7302 H 14:29 OK
10.Zimmermann Jakub ZBM 8928 H 14:38 OK
VT BRNO SUMA SUMÁRUM:
Zklamáníčka největší: Ďuďa, Beran a vyndanej a vyschýzovanej Jožo (ale aspoň se ukázal, i když o tom možná ani neví..), ale jejich chyba, myslim ze kdo prijel nelitoval…
Vypili sme celkem 62 lahváčů+ňáký točený a ke spokojenosti Šutra tvrdej taky byl..
Pivní v Lužánkách byl jeden z nejbrutálnějších tréninků co kdy Btčko zažilo…
Lahváč se taky poved a Rausher z nas bud chcipnul, nebo nevim co, protože si zatím ani nestezoval..
Do Freelandu nejdriv tak za rok…a do Trojky napodobne…
Kde se vůbec hraje ten tenis? (Ostrava, ČEZ aréna voe…)
Jak se jmenuje tady to namesti? (Mendlovo voe…)
Kde se jede ten biatlon? (ve Svedku voe…)
S exováním je to jako s líbáním...když chceš podat dobrej výkon musíš mít zavený oči...
Chcete A ze zkousky?usporadejte BT soustredko, vyndejte se jako maly kluci a hlavne se neucte a ono to na dopadne…
Libe děkuje všem účastníkům!
 
 

Reklama
TOPlist