DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

MEGATLON

MEGATLON 2014

20. září 2014 v 22:56 | Sekouš
8. ročník MEGATLONU je již minulostí a já se jej pokusím během pár odstavečku zrekapitulovat. Na startu 23.8.2014 se sešlo celkem 10 borců (pouze já a Hóna ze zástupců BT :-() a 13 žen. Počasí přálo a každý z borců se chtěl umístit co nejlépe. Rozepíši velice stručně jednotlivé disciplíny s pořadím BT-členů.


Cyklistika -
V úvodní disciplíně se BT-team předvedl velice kvalitně. Já jsem dokázal zvítězit, pouze díky rychlému lahváči a Hóna dokončil na luxusním 9.místě (exáč za 1:36 zmařil dobrý cyklistický čas)

Člunkový běh -
V člunkovém běhu jsme bez Bejzyho marně hledali formu, ale nakonec jsem dokončil na 3.místě. Hóna opět potvrdil kvality a dokončil v 10. nejlepším čase z 10 účastníků (od 9. místa ho dělilo více jak 120 vteřin)

Plavání -
Plavání proběhlo velice podobně jako cyklistika. Já jsem již po osmé v řadě dokázal zvítězit a Hóna opět zabojoval a dokončil na 10. místě. Však svým husarským kouskem s mrtvou zlatou rybkou si zasloužil ocenění hrdina dne J. Nutno podotknout, že byl velice zpomalen penisem. Plavky si nechal doma a plaval na ostro.
Kontrola jestli nemám v prdeli motorek...


Hónova zlatá rybka...


Běh s basou -
Tato disciplína je pro BT vždy průserová a ani letos tomu nebylo jinak. Já dobíhám na 5.místě (ztráta na vítěze 0,8 vteřin) a Hóna na 9.místě

OB -
V OB vždy sklízíme vavříny a i letos tomu nebylo jinak. Nakonec jsem dokázal zvítězit a Hóna i přes dobrý čas běhu, byl opět potopen pitím. Celkově tedy nečekané 9.místo.

Exáč -
Zde jsme se již s Hónou ukázali oba v dobrém světle. Já za 8,4 obsazuji 2.místo a Hóna časem 13,2 celkově 4.místo. Nejlepší píč jak již bývá zvykem Jan Starý 8,3.

Volejbal -
Velkým překvapením byl pro nás volejbal. Zde můj team obsadil 1.místo a Hóna byl hned v závěsu se svým týmen na druhém místě.

Kajak -
Nic nového, já opět na 2.místě poražen Staroušem a Hóna 9.místo.

Šipky -
Letošní největší propadák. Já 8. místo a Hóna 9. flíček. Horší byl již pouze Méďa, který se netrefil ani jednou šipkou do terče… Zaslouženě vyhrál píče roku a později zaplatil tu nejdrsnější daň.

Hod po lahváči -
Zde se Hóna poprvé dostává v umístění přede mě a dokončuje na 3. místě. Já až 8.místo po nesestřelení ani jednoho lahváče.

Sečteno podtrženo:
1. Jan Starý …………… 21
2. Petr Soukup …………… 32
3. Michal Navrátil …………… 44
4. Jakub Vít …………… 56
5. Jakub Muška …………… 59
6. Jiří Macák …………… 59
7. Zbyněk Pospíchal …………… 64
8. Jan Kosina …………… 64
9. Jan Medlík …………… 67
10. Jan Beneš …………… 75

Píč roku při jeho vyhlášení...

Krátce ještě k ženskému MEGATROJBOJI. Zde poprvé v historii nastala situace, že se na start postavilo více žen než mužů. Celého regulérního trojboje se účastnilo celkem 11 žen s dalšími 2 bonusy, které se účastnili své vlastní soutěže s třetinkami. Nejlepší z našich řad byla loňská vítězka Lasi, která se letos musela spokojit s 3.místem. Další BT žena při prvním startu obsadila krásné 7.místo. Královnou se stala již poněkolikáté Sára Bryknerová.

1. Sára Bryknerová …………… 4
2. Radka Sýkorová …………… 7
3. Lucie Soukupová …………… 11
4. Vendula Kuntová …………… 13
5. Soňa Urbanová …………… 16
6. MUDr. Zuu …………… 18
7. Anna Kieslingová …………… 22
8. Linda Bučková …………… 24
9. Jana Vítová …………… 27
10. Hanka Křepelková …………… 27

11. Zdeňka Kletečková …………… 29

Bonusová poznávací soutěž s hlasovačkou o nejhezčí kozácký (prostor v diskuzi) z MEGATLONU 2014:
Kozy č.1

Kozy č.2

Kozy č. 3

Kozy č.4

Kozy č.5

Kozy č.6

Kozy č.7

Kozy č.8

Kozy č.9

Ročník to byl opět krásný. Jako každý rok doufám, že se reputace BT polepší, ale žádná sláva!!! Sláva vítězům a čest poraženým.

MEGATLON 2013

31. července 2013 v 12:18 | Sekouš
Zdravím BT,
další ročník MEGATLONU, v pořadí již sedmý, je za námi. Napíši krátký průběh závodu se zaměřením na výkony BT-teamu ve složení: Jan Beneš, Michal Drobník (oba den po MS v pivních) a Petr Soukup. Na startu v Dřevěnické rokli se celkem sešlo 14 závodníků a 6 závodnic (nakonec i dvě BT-manželky: Lasi a Anetka…Lasi skončila těsně druhá a Anetka z důvodu neabsolvování první disciplíny na 6.místě - GRATULACE). Všichni hlavní favorité v mužském startovním poli nechyběli a den plný pivek a sportovních zážitků byl před námi.
Slavnostní zahájení

1. cyklistika - celkem 13km na horských či trekingových kolech. Trať má převážně rovinatý profil, ale najdeme zde i pár hupů. Můj tým pro mě pracoval luxusně, ale podařit se orvat hlavního aspiranta na celkové vítězství Starouše se nedařilo a rozhodlo až poslední stoupání, kde jsem využil projíždějícího auta, které skupinku přibrzdilo a mých členů na předních pozicích. Nakonec však dojíždím se Staroušem v zádech a za námi je skupinka pronásledovatelů cca 10 vteřin. Nevím jak, ale předvedl jsem zde svůj nejrychlejší exáč z celého dne a proto zvítězil. 2. Starouš, 3. Navrátil , 4. Drobník a 10. Hóna.
Start cyklistiky - vedoucí skupinka
Start cyklistiky - grupeto

2. člunkový běh - 2 lahváče od sebe vzdálené 15m, celkem se musí naběhat 90m a vypít oba lahváče. Zde se BT dařilo a Bejzy porazil i držitele loňského rekordu Starouše a zaslouženě vyhrál. Já na 3.místě společně s Kedlasem a Hóna luxusně na 12.místě.
Hóna exuje

Start Sekouš a Kedlas

MEGATLON 2012

13. srpna 2012 v 8:05 | Sekouš
Zdravím BT team. Termín MEGATLONU je stanoven na 21.8.2012, což je již příští týden v úterý. Vím, že pro Drogbu je to velký problém a ještě jednou se omlouvám, ale na tento termín mi potvrdilo nejvíce lidí účast. Letos poprvé je zavedena soutěž teamů (3 členná družstva). Jelikož jsem na startovní listině z našeho teamu pouze já a Hóna, zvažte prosím znovu svoji účast. Akcička to bude jako vždy povedená. Letos poprvé v Dřevěnicích. Podrobnější info na www.megatlon.tym.cz


Rád uvidím BT team v co největším počtu!!!

MEGATLON 2008, aneb novodobý desetiboj sportovců versus alkoholiků

25. září 2008 v 12:41 | Sekouš
Letos již podruhé se konal v Českém ráji na Rekreačním středisku Pařez (cca 10km od Jičína) legendární MEGATLON 2008. Je to celodenní závod skládající se z 10-ti sportovních disciplín. Jelikož pořadatelé mají kořeny hluboce zapuštěné v Jičíně, kde jsou mimořádně zdatní alkoholičtí jedinci, musel se závod lehce zkomplikovat přidáním exování pivka u většiny disciplín. A aby to nebylo vše, čas pivka se vždy násobí 5x (někdo vyexuje pivko z lahve za 15 vteřin tudíž má výsledný čas 1:15). Sčítá se jak čas sportu, tak i exovaného pivka. Kdo má nejnižší čas, je vítěz. Další důležité pravidlo je, že závodník nesmí pivko během následujících 20-ti vteřin vyhodit ven. V opačném případě je diskvalifikován na danou disciplínu. Závodník, který v dané disciplíně zvítězí, získá 1 bod, druhý má 2 body. Body se postupně sčítají a závodník, který má na konci nejméně bodů, je vítěz. V případě stejného počtu bodů rozhoduje šestá disciplína - exáč.
20.9.2008 v 9:00 se na start postavilo 14 špičkových závodníků z celé republiky (konec 19:00). Nechyběl ani obhájce loňského vítězství - Jan Starý (závodící za Tréninkové centrum Batalion, aktivní hokejový obránce reprezentující Jičín), který chtěl loňský triumf zopakovat. Začínalo se jako vždy cyklistikou. Závod se jel na horských a trekových kolech v jednom 10km okruhu. V okamžiku, kdy závodník sleze z kola, dobíhá k base plné lahváčů a je nucen co nejrychleji vyexovat lahváč. Terén je značně zvlněný, takže již prvních 500m rozdělilo peloton do několika skupinek. Nakonec do cíle dojel s půlminutovým náskokem Petr Soukup v těsném pronásledování Michala Drobníka. Až po více jak dvou minutách začali dojíždět rozdrobené skupinky cyklistů. V této disciplíně nakonec dominoval Petr Soukup. Rekord cyklistiky však stále drží Zbýša Pospíchal z Brna z roku 2007. Letos se nezúčastnil z důvodů nepříznivého počasí L.
Start cyklistiky.
Druhou disciplínou je člunkový běh mezi dvěma lahváči, vzdálenými od sebe 15 metrů. Závodník se okolo každého musí otočit třikrát, tudíž naběhá 90 metrů. Háček je v tom, že než doběhne do cíle, musí být oba lahváče prázdné. Kvality potvrdil loňský vítěz Jan Starý a zvítězil. Zároveň položil i nový rekord trati - 1:12,63.
Michal Drobník v akci. Je vidět, že v puse něco drží .-).
Třetí disciplínou bylo plavání k bojce, vzdálené cca 35 metrů od startovacího mola, a zpět. Závodník musí po celou dobu plavání držet v ruce pivko. Po doplavání čeká na závodníka vychlazená odměna v podobě chmelového lektvaru, kterou musí zase co nejrychleji vypít. Nutno podotknout, že vzduch o teplotě 15°C a voda o 13°C potvrdily kvality závodníků a ukázaly, že tento závod není pro vomastky. I v této disciplíně zvítězil loňský rekordman Petr Soukup.
Petr Soukup, obhájce zlata z plavání. V pozadí je vidět bojka, okolo které se plavalo.

Čtvrtá discilína - běh s basou, která je plná nenačatých lahváčů. Běží se k otočce vzdálené 40m a zase zpět. Zde zvítězil nováček, černý kůň závodu Adam Soural (všestranný sportovec a student FTVS) v novém rekordním čase 0:15,88.
Martin Henych - dlouholetý reprezentant v orientačním běhu, účastník ME, MS

Pátá disciplína - orientační běh po krásách Českého ráje, dala prostor pro zviditelnění orientačních běžců, na startovní listině byli hned čtyři. Závod poctil i Jan Beneš - Mistr světa 2006 na krátké trati, více Mistr světa 2005 a Mistr 2007 ve štafetě. Na závodníky čekalo 6 kontrol, vzdušnou čarou 1800m, z čehož na 4. kontrole byl kontrolní exáč a ještě jeden čekal v cíli. Nejrychleji se s tratí a pivkama popral Michal Drobník - orientační běžec, který se specializuje na zimní orientační běh na běžkách, účastník MS i ME. Favorit závodu - Jan Beneš skončil až na 8.místě se ztrátou téměř 10 minut, na čemž se výrazně podepsaly dva kontrolní exáče.
Jan Medlík z šesti kontrol našel jen jednu, ale bojoval statečně a dokonce.
Šestá disciplína je královská. Klasický exáč lahváče. Všem závodníkům vypálil rybník - Lukáš Rychna, šikovný automechanik, který časem 0:09,95 nastolil i nový MEGATLONOVÝ rekodr. Všichni závodníci museli smeknout nad tímto časem a marně se jej snažili předpít.
Adam Soural se z exovacího času 2:24 vypracoval na 0:23,5. Obdivuhodný výkon.
Sedmá disciplínka je regenerační v podobě volejbalu. Utvoří se týmy jak ze závodníků, tak i pořadatelů a jde se hrát. Každý s každým.
Martin Henych v akci.
Osmá disciplína měla letos premiéru. Po zrušení loňského, závodníky jé moc oblíbeného - exáče pod vodou, kajak. Jel se jeden okruh, kde zhruba ve 3/5 trati čekal na závodníky exáč pivka, a cesta z5. Při zkušebních jízdách se zjistilo, že Jan Starý se do kajaku nenasouká, a proto se lehce zaimprovizovalo a všichni závodníci museli jet s nohama ven z lodi. 50% účastníků mělo na kajaku premiéru, takže bylo na co se dívat J. Z vítězství se absolutně neočekávaně radoval celkový favorit Jan Starý, který s kajakem také není moc dobrý kamarád, ale vše dohnal při exování.
Michal Sklenář bojuje s vodním živlem.
Devátou disciplínou nemohlo být nic jiného než šipky. 3 hody do terče vzdáleného 3 metry. Nutno podotknout, že většina závodníků v této fázi závodu měla problém zaostřit terč. Natož mířit do nejvyšších hodnot. Jan Medlík, kuchař a číšník pocházející z Valdic, 65-ti body suverénně zvítězil alespoň v této disciplíně a může se pyšnit i novým rekordem.
Jiří Macák a jeho pekelné soustředění při šipkách.
Desátá a ze všech nejobávanější disciplína je hod čtyřmi tenisáky na 3 lahváče, vzdálené 5 metrů od závodníka. Co se neshodí, musí závodník vypít a až poté se zastavuje čas. Závodník, který se ani jednou netrefí, má před sebou opravdu nelehký úkol (letos byli hned tři). Petr Soukup, který na pouhé dva tenisáky srazil 3 lahváče, drtivě zvítězil v čase 0:05 a připsal si další cenné vítězství.
Tenhle hod ovládá jen Martin Henych. Tři míčky najednou…
Po celkovém sečtení a podtržení byly výsledky jednoznačné:
1. JAN STARÝ …………… 31
2. Petr Soukup …………… 37
3. Michal Drobník …………… 53
4. Petr Špicar …………… 54
5. Tomáš Sedláček …………… 66
6. Michal Navrátil …………… 72
7. Martin Henych …………… 73
8. Lukáš Rychna …………… 76
9. Adam Soural …………… 84
10.Jan Beneš …………… 87
11.Jan Medlík …………… 91
12.Roman Ábel …………… 102
13.Jiří Macák …………… 102
14.Michal Sklenář …………… 107
Jan Starý potvrdil loňský triumf a vylepšil svůj dosavadní součet o 4 body. Nezbývá nic jiného než smeknout a popřát Honzovi hodně štěstí za cestou k třetímu vítězství v řade v příštím ročníku, který se bude opět konat na stejném závodišti v termínu zatím neurčeném. Mezi již zmiňovanými kvalitními sportovci se na start postavil i Michal Sklenář, dlouholetý reprezentant České republiky v travním lyžování, který objíždí závody světového a evropského poháru. Letos měl premiéru a myslím, že s hrdostí dokončil na krásném 14. místě. V tomto závodě vítězí každý, kdo dokončí všechny disciplíny a neskončí na jednotce intenzivní péče.
Král MEGATLONU 2008 Jan Starý
Megamani 2008 zleva: Jiří Macák, Lukáš Rychna, Jan Medlík, Jan Starý, Petr Soukup, Martin Henych, s vestou z letadla Petr Špicar, Jan Beneš, Michal Drobník, Michal Sklenář, spící Michal Navrátil, spodní řada Adam Soural a Tomáš Sedláček. Na fotce chybí ještě Roman Ábel, který musel předčasně opustit závod.
Pořadatelé zleva: Soňa Urbanová, Anetka Pražáková, Lenka Čepková, Jana Kučerová, Klára Hakenová, Jakub Rada (před závodem měl nehodu na čtyřkolce a zdravotní důvody nedovolovaly startovat, pomohl s organizací a moc děkujeme), Sára Briknerová, Hanka Křepelková, přítelkyně Lukáše Rychny Alice
Na webových stránkách www.megatlon.tym.cz se dozvíte podrobné výsledky, propozice, kontakty, naleznete další fotografie a spoustu jiných užitečných informací.
Zdravím všechny příznivce sportu a pivka, Souky J
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Droda, Hendy, Hobe, Hóna, Pidin, Sekouš

Výsledky druhého ročníku:

2. Sekouš
3. Droda
4. Pidin
7. Hendy
10. Hóna
14. Hobe
Disciplíny:
1.KOLO- cca 10km, hromadný start, trasa: Penzion Pařez - Pařezská Lhota - Střeleč -Mladějov - Zámostí - Blata - Penzion Pařez, v cíli na závodníky čeká zlaté překvapení
- Jako vždy kolo nejrychlejc rozjela dvojice Sekouš, Bejzi, která si udržela lehký náskok až do cíle, za nima osamocený Hobe, který byl ke konci trati sjet Hónou a Pidinem. Hendy po pozdním startu jel jak fretka v džínach a vyjel si krásné třetí místo. Hobe si hnedka po prvním exáči v 9:24 odflusává
2.ČLUNKOVY BEH- běh okolo dvou lahváčů od sebe vzdálených 20m, celková vzdálenost běhu je 120m a při doběhu do cíle musí být obě lahve prázdné (vypité), možno pít postupně nebo najednou
- Hendy jde rovnou od kola do další disciplíny, člunkáč a s ním spojený 2 exáče. Hendy mu te jde težko s už si myslíme že je nemocnej a tři VTčka mu vůbec nepomohli, zato Pidin běží z basou jako železnej zekon a tvoří nový traťák o který ho ke konci připravil ještě Soury, korba z FTVS.
3.PLAVANI- start ze břehu s lahváčem v ruce, následné plavání kolem bojky vzdálené 25m od břehu a následná cesta zpět, po doplavání co nejrychlejší otevření a vypití (vyexování = bonus) lahváče
4.BEH S BASOU- regenerační disciplína, závodník na startu uchopí basičku s pivama (naplněnýma vodou) a poběží k cca 100m vzdálené cílové čáře
5.ORIENTACNI BEH- každý účastník musí s pomocí mapy a buzoly nalézt dvě kontroly (basičky) na kterých ho čeká jedno orosené pivečko, počítá se čas v cíli a zvlášť čas vypití pivka
6.EXAC- myslím že není co dodat
7.VOLEJBALEK- opět regenerační disciplína, plážák s vylosovaným teamem, jeden set do 15 bodů
8.KAJAK- závodník musí na kajaku přeplavat rybník, tam vypít pivo a plavat zpět
9.SIPKY- regenerační disciplína, 2x3 hody a z toho lepší součet se počítá
10.HOD TENISAKEM- hod třemi tenisovými míčky do třech lahváčů ve vzdálenosti 5m, při nesestřelení všech stojících je nutné stojící otevřít,vypít a položit, počítá se čas povalení všech lahváčů

MEGATLON 2007

30. srpna 2007 v 23:17 | Šutr
Na akci dopředu dlouho plánovanou se sjizdi pocetka skupina BTcka a tvori tak nejpocetnejsi skupinu.
Poradani se ujal schopny tym, ktery dirigoval Sekyn BT a Starous. Program byl nabytý a vypadal asi takto:
1.KOLO- cca 10km, hromadný start, trasa: Penzion Pařez - Pařezská Lhota - Střeleč -Mladějov - Zámostí - Blata - Penzion Pařez, v cíli na závodníky čeká zlaté překvapení
Mapa
2.ČLUNKOVY BEH- běh okolo dvou lahváčů od sebe vzdálených 20m, celková vzdálenost běhu je 120m a při doběhu do cíle musí být obě lahve prázdné (vypité), možno pít postupně nebo najednou
3.PLAVANI- start ze břehu s lahváčem v ruce, následné plavání kolem bojky vzdálené 25m od břehu a následná cesta zpět, po doplavání co nejrychlejší otevření a vypití (vyexování = bonus) lahváče
Mapa
4.BEH S BASOU- regenerační disciplína, závodník na startu uchopí basičku s pivama (naplněnýma vodou) a poběží k cca 100m vzdálené cílové čáře
5.ORIENTACNI BEH- každý účastník musí s pomocí mapy a buzoly nalézt dvě kontroly (basičky) na kterých ho čeká jedno orosené pivečko, počítá se čas v cíli a zvlášť čas vypití pivka
6.EXAC- myslím že není co dodat
7.VOLEJBALEK- opět regenerační disciplína, plážák s vylosovaným teamem, jeden set do 11 bodů
8.PIVKOPOD VODOU- závodník musí vypít pivko pod vodou, čím rychleji tím lépe
9.SIPKY- regenerační disciplína, 2x3 hody a z toho lepší součet se počítá
10.HOD TENISAKEM- hod třemi tenisovými míčky do třech lahváčů ve vzdálenosti 5m, při nesestřelení všech stojících je nutné stojící otevřít,vypít a položit, počítá se čas povalení všech lahváčů
KOLO jako prvni disciplinu jse si uz vyzkouseli cestou na Parez..Akorat Bič pichnul o šutr a Šutr nu porad tvrdil ze to nema vyfoukly at porad jede a Bič si to uzival na rafku.. Libe vytuhnul skorem do prvniho velkyho kopce a tak bylo jasny ze prvni disciplina nebude ta jeho, mozna ten exac.. Vyfasnul kolo ktery si koupil Šutruv fotrik, jako svoje prvni kolo a tak na nej musel bejt velmi hodnel.. Odstartovano.. Typek v BMV Z3 nam dela sfeta car a rozrazi nam cestu.. do cela jde BT Bič s BT Sekynem a za nima s odstupem Šutr a Ďunďa.. Šutr si mysel ze s Sundou pojede az do cile ale prvnim kopci Dunda nemel dost sil a tak se pole docela roztrhalo.. Trat byla pekna.. Bič vedeni udrzel az do cile a dojel spolu s BT Sekynem a dalsim 3atlonistou.. na konci pole prijizdi Libe, kterej se ztratil a strastne mu vrcelo kolo a fotrikovi od šutra pekne zbrousil pneumatiku..:)
Druha disciplina clunkovy beh, docela makacka.. hlavni byla taktika jak rozvrhnou piti pivek, ale to kazdej zvladnul dobre a mohlo se prejit k dalsi discipline a to bylo plavana s lahvacem v ruce.. kazdej uz zacina bejt docala po 3pivkach nachcanej a nejvetsi hadky sou kvuli tomu kde bude bojka, pac s BTcka umi plavat jen Bič a Sekous.. Libe uz pred startem okusil vodu po tom co ho tam Šutr trochu pristouchnul..:)).. Plave se pekne, ale pivko po doplavana je hodne kruty.. Z BTcka zaslouzi pochvalu jen Prochor a Seke. Smula se prilepila na nohu Libemu, kdyz se mu bojka obmotala kolem nohy a Libe se malem utopil.. ale cest jemu ze i tuto disciplinu jel v BT dreziku a Dunda vlastne taky..:-)
3 discipliny za nama a tak si narvavame jednu daecku SKRUFIKA, ktera nas docela zabiji.. nastupujeme na beh s basou,ktery je vyrovnany, jen Šutr trochu dostal, pac basu moc neunese.. hold je to slaboch a chudak Dunda hned na zhacatku nachcanej se o basu rozseka neco vylije.. a pak ma stejnak slusnej cas, skoda tomu, jinak moh dunda bojovat o docela dobrej flek..:-) Pred behem s basou uz ale BTcko tejpuje svoje vohony a chysta se orientak bezet jen s prorazeckou na vohonu..:)
Na orientak se uz vydavame docela nachcany.. rozbiha to Šutr, kterej nahatej pribiha na prvni kontrolu a tam mu 3sterbinky podavaj pivko a rikaj, jestli je nahatej.. ale ten je tak zapalen do exovani ze ani neodpovida.. a ukazuje na ne holou prdel a odbiha dal.. po chvili pribiha nahatej Libe a dalsi z BT, holky uz si zvykaj a cekaj ze mozna i neco by mohlo bejt ale BT zavodi a na tohle vubec nemysli, hlavne se zatejpovanym perkem by to asi neslo..:)
Šutr prometa cestu takovejm velkejm anakondam jakejma sou treba Prochor, Dunda se radsi pred autem skrejva do krovi, aby nebyl nakej pruser.. na vyhlidce, kde se exuje druhy pivko je Lasi a barka, ktery cumej, div jim voci nevypadnou a ty lidi ktery tam hodili na vyhlidnu taky koukaj, hlavnme jejich 5lety deti se jich ptaj, co je to za nahaty kluky a co to maj mezi nohama..:)
BTčko obsadilo prvni mista.. Vyhral Libe 4s pred Prochorem, pak byl Sekous a Dunda a favorizovany Šutr ztratil na lahvacich a rozdejchavani na vyhlidce, kde myslel, ze uz hodi kosu..
Trat pripravila Lasi, byly narocne a pekne.. ostatni si na nich pobyli skorem az hodku a BTcko zatim mohlo v klidu vystrizlivet pred dalsima disciplinama..:)
Dalsi disciplinou byl exac.. a BTcko vedelo ze bez Prohora se to neda vyhrat.. Vyhrava neznamy typek, ktery Dundu a Libeho uz docela dlouho sere a tak se rozhodujou ho pochcat.. ale hlavni vyrchol vecera je jeste pred nami a na pochcavani je casu dost..
Prichazi volejbalek
a uz sme vsichni docela dost na mrdky, Dundovi prijela manzelka a takuz se musi krotit, ale pri volejbalku na to moc nevypada a dela s Libem pekny picoviny.. nejdriv se rozehravaj s holkama a to je docela prdel.. takovy dve sterbinky, kdyby je radsi vzali do lesicka.. rozlosovavaj se teamy a BTcko skorem nikdo nechce.. nakonec sestavuje BT team.. předseda Šutr, trener Libe, oponent reprezentace Dunda a kamos Mesky.. Vypadame silne, ale taky nejvic nachcane..:)) cekaji nas 4zapasy z toho sme 3vyhrali a jeden prohrali a umistujeme se tak na prvnim miste.. pocasi vyslo, takze ani nohy v pisku nestuduli.. kazdej uz z nasma strach, protoze za kazdej bod se Dunda s Libem mega radujou..:)
A takhle vypada radost BTCka, kdyz da boda.. Dunda suka Libeho..:)
Pak prisel exac po vodou, nejvetsi mazec.. se vyplo vic toho rybnika nez toho pivka.. tezky bylo zvolit taktiku,a le Bic, kterej to uz trenoval doma se toho nebal..:)..
Hazeni sipek do terce, kdyz je clovek nachcanej to taky moc nejde.. ale haluzak Šutr hodil 3x16 a razem tuto disciplinu vyhral..:)
Prisla posledni disciplina uz bylo docela pozde..hazeni tenisaku na 3lahvace, taky dobra prdel, co si nesestrelis to si vypijes.. prvni nastupuje Šutr, kterej strefuje 1noho lahvace a dva si musi vypit.. prvni ten jeste jde, ale ten druhej šutra dovadi k pekny kosicce a šutr ukazuje ze dneska to je dobra kalba.. pak to jeste specetil Dunda kterej na vyzadani Šutra taky pekne kosi a ukazuje, ze BTcko umi nejen chlastat, ale taky pradne kosit!!!
Jeste neco z pikantnosti..
Bič spravoval svoje pichly kolo asi 3hodiny a vyplejcal na nej cely lepidlo a skorem vsecky fleky, pac jak byl nakalenej, tak lepil mista i kde nebyla dira:-))
Šutr slapnul na vosu a ta ho pichal, jako zadna jina.. ta si tak rok nezapichala, protoze to co vypustila do Sutra ho boli jeste ted a ma uz skorem napuchlou celou nohu.
Libe zkouselů zbalit malou kocicku, ale ona se nenechala, Libe prokaucoval svoji jedinou moznost si na MEGATLONU poradne uzit..
Dundovi prijela manzel a razem byl jako bymenenej, ale netrvalo to dlouho, nez ho alkohol zas pohltil a manzelka jen koukala co je Dunda za typka a s kym to uz tak dlouho zije..
Sekyn jako organizator nesklama a udelal pekny zavody a dojel si pro pekne druhe misto a vecer ho cekala odmena v podobe jeho manzelky Soni.
A uplne na konec, kdyz se rozdavaly nadherny medaile nastoupil Dunda s Libem a zacli chcat na vyhlaseny a ty o tom ani nevedeli, jeste ze mel Šutr lampicku a moh si na ty chcanky na jejich kalhotach pekne posvitit..:-))
A protože Ďunďa se Šutrem, společně se svými ženami odjeli domů, kdovíco tem vyvádět a Libe si asi po vyhlášení otevřel okno a koukal z něj ven, protože si nic nepamatuje, tak to ještě dodělá nachcanej bič. Moc si toho bohužel taky nepamatuje, rozhodně ne chronologicky. Na začátku se šlo do hospody, kde jsme srazili stoly, všichni si šli obědnat pivko, jen libe s bičem kalili ještě lahváčky. Barka vyhlásila největší exmeny za nejlepší čas v součtu exáčů. Vyhrál libe o jednu sekundu před sekoušem a třetí byl bič. Libe byl strašně šťastnej z hrací kravaty, kterou vyhrál. To ale nebylo naposled, kdy se radoval. Ráno se s tou kravatou vzbudil a netušil, kde se tam vzala, ale opět měl strašnou radost, že má tak super kravatu:) Pak se tam začli objevovat skoro náctiletý sboristky, na který dostal libe chuť a bič ho musel tahat z vokna ven, aby je tam neznásilnil. Libe byl vůbec při chuti, strašně tam balil modelky od F1, ale všichni z něho měli akorát prdel:) A protože ty modelky tam nebyly samy, a taky proto, že měl libe na jejich partnery blbý keci, tak proto mu chtěli dát přes hubu:) V deset hodin (to vím přesně) nás vyhnali z hospody. Tak bič odjel po mléčný dráze domů a nechal tam libeho napospas všem nasranejm lidem, ale naštěstí byl tak vyndanej, že se mu nic nestalo:)
Kdo nebyl nachcanej, ať hodí kamenem!!!
VYSLEDKY NAJDETE ZDE a dalsi info o MEGATLONU....odkaz..
 
 

Reklama
TOPlist