DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Lili informuje

Lili informuje 3 aneb kdo do toho letos mrdne!

13. dubna 2010 v 23:19
Buď je to rokem 2010, nebo tím, že se toho nebál ani bejk bejků Švihe, každopádně bude toho letos dost...
svatba
Tomsky+Danča

Rajmo+Terka

Mára+ta jeho (nemyslím tu od mladýho Jockeye)

Udr+Páďule

Zvíře+Dočkalka

anakonda Zdenda+Ivča (jmenuje se tak ne?)

Rys+Árinka

Toto je pouze slabej výčet...v sobotu v Tipáči sme jich napočítali nejmíň dvacet...

A co na to BT? Necháme se zahanbit? Nebo že by klacky?:-)

Lili informuje 2 aneb je zpátky!

16. března 2009 v 1:00 | Lili
V HLAVNÍ ROLI: MORČE
Na dva roky se ztratilo z povrchu zemského, ale nyní je zpátky! A dokonce poctilo svou návštěvou Btčko při oslavě Lukášova stříbra v Neptunu.
Ale od začátku. Kdo říká, že nezná Morče - kecá!!! Kdo říká, že s ní nikdy nic neměl nebo aspoň nechtěl - kecá taky!!! Vemte si samotný BT. Ďuďu má ještě dneska divoký sny, jak Morče před x lety roztleskávalo na pětkách v Kytlici při vyhlášku. Safriduo bubny duněly, Morče se vlnilo a mladej Ďuďu měl pak stožár ve stanu celou noc…A co teprve mladej Lili - do konce života nezapomene, jak Švihe dostal k narozkám okopírvaný obří kozy a zkuste tipnou koho tak byly…se pak musel chodit dívat čtyři roky na trénink, jak skáčou… Jenže zatím co BT a další slintali, jiní si užívali.
Mezi jednoznačně nejlepší úlovek patří bezesporu mistr světa z Val di Fiemme z volné padesátky. Morče sbalilo Kukina v Zanzu právě v slavném roce 2003, nikdo neví, jak to dokázalo, ale nejednou prostě byla lyžáka v lyži a Kukin v Morčeti… Románek pokračoval dále, a kdo ví, jestli by nepokračoval až do dnes, kdyby se Kukin neoženil před rokem a půl se svojí Vandou a Morče na truc neodletělo směr Zéland…ale i tak se třeba pořád ještě znají…
Tím ale úlovky Morčete zdaleka nekončí…v Liberci nám prozradilo celou další řadu trumfů, kteří kdysi neodolali jejímu svůdnému kouzlu…Pár příkladů hovoří za vše:
Mohli jsme ale mít všichni smůlu, protože Morče se nám na NZ zamilovalo a málem i zasnoubilo a vzalo…nyní je ale v usídlená pod dohledem Kapeho a Lebeho v Boru a podle zákulisních informací jí přestává uspokojování potřeb přes skype stačit, takže pánové a dámy je tu šance!navíc i zakalit se sní dá slušně...
Abyste věděli, že si ji ten její a BTčko nechtějí nechat jenom pro sebe, máme tu pro vás exkluzivní nabídku. Za symbolický regulační poplatek 10 Kč (11,90 Kč s DPH) vám nabízíme tel. číslo morčete. Zájemci nechť zaplatí uvedenou částku převodem na BTúčet (670100-2203612188/6210). Jako variabilní symbol uveďte svoje číslo, případně mail, kam chcete číslo morčete po připsání platby na BTúčet poslat.
Takže neváhejte a položte si otázku, kdo z vás by jí nechtěl poznat blíž?
Možná si někdo říká, že informací je málo, ale bohužel…v Neptunu to bylo velký a tak si i sám velkej Lili tužku pamatuje a zbytek je na tom dost podobně…Navíc Morče nás po chvíli opustilo, protože šlo balit kluky na Elány a nám to zase nedopadlo…:-)

 
 

Reklama
TOPlist