DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Červenec 2016

Mistrovství Galaxie v pivních štafetách

16. července 2016 v 17:38 | Šutr
Byl krásný víkend, devátý červenec, bylo pozdní odpoledne, byl to ráj, kde BTčko připravovalo se k vrcholu. Opět se sešel rok s rokem a nezbývalo nic nežli jít do práce. Po loňské reprezentaci tří BT štafet jsme letos sestavili štafety dvě. Ve složení: Hóna-Myro-Pidin a Lebka-Švihák-Baron. Chyběli opory .. sloužící, první den kalící Žhaly, natržená prdel Bejzi a točící táta Mrazák.


Někteří borci z BTčka již běhají na galaktické úrovni proslulé štafety 20let. Je to obdivuhodný výkon, za kterým stojí mnoho vypitých pivek a naběhaných kikometrů. Rok co rok je pro BTčk těžší dosáhnout na pozice nejvyšší.Tradičního Mistrovství Galaxie se účastnilo 21štafet Bejků se všech koutů. Rozdělení do dvou rozběhů a metodu skorelaufu jsme očekávali a byli na to připraveni. Jediné za co by organizátoři zasloužili pochcat je nasazení do jednotlivých rozběhů. Proč není nasazení losem ?? Ale čert to vem ! Jinak organizace, divácká kulisa, průběh a spád Mistrovství byl opět na jedničku :-)

Lébe s Šutrem na rozbíhačce finále ..

Klasika .. i když letos ,,pouze,, s bramborovou medailí :-)

Konečné umístění pro BEERMENTAL 4.místo ve složení Lebka-Švihe-Baron a 5.místo Hóna-Myro-Pidin je koneckonců pomalý odchod z pozic nejvyšších. Tím nechceme říct, že to za rok nevyhrajem! Je potřeba zapracovat .. zvýšit frekveni VTček a začít s tím již v zime :-)

Gratulace Bejkům a jak pravil docent .. těm to určitě dopadne

Letos bez medalí :-(

BT meeting

No a když nemohl být Mráz s námi.. reprezentoval BT na horkém běhu.. 1.místo také není k zahození.. gratulace Bejky.


TOPlist