DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

VT BT Javorka 2015 2

2. září 2015 v 20:34 | BT |  VT - BT
O víkendu v půlce srpna nám starostka s požárníky zrušila míle. Asi tušila, že se mezi lampióny dost kouří a bála se, že jí chytne louka. Docela nás to mrzelo, protože ředitel Pidis to měl pěkně připravený.
Javorka byla parádní náhradní volba, protože tam jela i Hónova tchýňka a nehrozilo, že by jsme pod dohledem zlobili. Účast byla slušná pá-ne Šutr a Bejz, pá - so Kape, a ze soboty na neděli dorazili párečky Zhaly a Lebe se svými lepšími polovičkami.

Lehce jsme to rozjeli už v pátek. Nejdřív jednička s Hónou, když nás z tréningu stáhnul Kamenda do hospody. Ještě, že jsme byli v dresíkách dobře vidět. Mezitím se už Kape rozehříval na Kladence, kam jsme co nevidět dorazili.

Všiměte si Hónovi práce na Dramovejch zubech - nová šestka vpravo nahoře (není vidět).
Trochu do nás valila barmanka, to jsme poznali podle toho, jakou nám dala colu. Ale nic z toho nebylo, v sobotu jsme ji viděli s kuchařem!

V sobotu ráno jsme vyrazili na výběh. Kape na Černou Horu, Hóna s Bejzim na Sněžku. Bylo vedro k padnutí a tak se nám povedlo udělat si i žízeň.

Na Sněžce to bylo jako na Václaváku (slova zkušeného pražáka Žalyho), ale nakonec jsme se tam probojovali.
Večer jsme se snažili dolámat basu, ale nepovedlo se, takže zklamáníčko. Ještě tu chybí hromadná fotka, kteou jsme určitě chtěli udělat, ale nepovedlo se. Takže příště!
V neděli ráno ještě jeden poslední trénink ve vedru na Černou Horu, abychom si domů odvezli lehčí úpal...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist