DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Září 2015

BT limit Jičín 2015

20. září 2015 v 13:09 | Šutr + Bejzi |  BT limit
Letos první a snad né poslední BT limit. Je nutné ještě neco nabouchat, ač nebyla účast málá, hodně člunů nemá ještě plněno. Na jičínském staďáku jsme se sešli v 18hod a mohlo se začít, záštitu vzalo JBT, ale nemělo časoměřičku, takže s výpomocí Lasi a Žofky se vše dalo. Myro ten byl zasekanej někde v Praze, takže nezbývalo nežli odbouchnout bez něj..
BT a JBT sestava

Výsledky:
1. Myro 6:11 B
2. Dram 6:16 B
3. Kazboš 6:26 B
4. Kucmoch Jr. 6:32 C
5. Hóna 6:50 C
6. Hony 7:14 CStart a BT Bejzus

Opozdilec Myro a rozbínač Kazboš


VT Island

15. září 2015 v 20:23 | Mrazák |  VT - BT
Na konci letošních prázdni jsme oželeli PP kalbu a odjeli na BT soustřeďko na Island ve složení Hóna+Lasi, Šivhák+Evča, Mrazák+Romča. Táhli jsme s sebou každej půlku baťohu chlastu, protože na Islandu je buď slabej (2,25%) nebo drahej. Pivka jsme vyžahli spolu s whiskama a metaxou během pár dní, takže jsme stejně museli kupovat místní. Nakonec to slabý bylo na žízeň dobrý, a to drahý bylo zase dost silný, takže jsme měli pěknou kocovinu.

Exáč na letišti.

Hóna neúspěšně sere do vřídla.

Švhák úspěšně sere do vřídla, až mu to spálilo prdel.

Pohodička v termálním potoce.

Pohodička v kempu.

Hónova BT mikina po 14 dnech tak smrděla, že si Romča musela nasadit masku.

Brodění po kládě.

Po návratu jsme se dostali do formy na ČPŠ.

Ano.

Ironman Podersdorf 2015

11. září 2015 v 13:18 | Sekouš
Konečně již i já mohu říci, že mám za sebou IRONMANa. Konkrétně tedy zvládnutí distancí 3,8km plavání - 180km na kole - 42km běhu. 5.9.2015 jsem se zúčastnil Mistrovství Rakouska na těchto distancích v městě Podersdorf. Support team se skládal z taťky a mamky.

- rozprava den před závodem

- start závodu byl v 7:00, takže libová snídaně v 5:00

- od rána pršelo, takže jsem se nemusel stresovat s rozklusáním a rozježděním na kole, šlo se prostě rovnou do vody

- plavání za 56minut

- v prvním depu něco přes 2minuty

- cyklistika zabrala 5.05 hodil, ale stihl jsem si ještě 6km zajet...

- druhé depo hotové za cca 90 vteřin

- závěrečný maraton za 2:56

- to nejhezčí z celého závodu, čas v cíli 8:52:59 (z důvodu vysokého větru a deště vypadl proud a čas na časomíře neodpovídá...)

- vyhlášení výsledků proběhlo až druhý den po závodě, celkově jsme se v elitě umístil na 9.místě a do 30 let jsem zvítězil, takže vydařená akce

S trochou štěstí dotáhnu BT až na Hawaii :-).

VT BT Javorka 2015 2

2. září 2015 v 20:34 | BT |  VT - BT
O víkendu v půlce srpna nám starostka s požárníky zrušila míle. Asi tušila, že se mezi lampióny dost kouří a bála se, že jí chytne louka. Docela nás to mrzelo, protože ředitel Pidis to měl pěkně připravený.
Javorka byla parádní náhradní volba, protože tam jela i Hónova tchýňka a nehrozilo, že by jsme pod dohledem zlobili. Účast byla slušná pá-ne Šutr a Bejz, pá - so Kape, a ze soboty na neděli dorazili párečky Zhaly a Lebe se svými lepšími polovičkami.

Lehce jsme to rozjeli už v pátek. Nejdřív jednička s Hónou, když nás z tréningu stáhnul Kamenda do hospody. Ještě, že jsme byli v dresíkách dobře vidět. Mezitím se už Kape rozehříval na Kladence, kam jsme co nevidět dorazili.

Všiměte si Hónovi práce na Dramovejch zubech - nová šestka vpravo nahoře (není vidět).
Trochu do nás valila barmanka, to jsme poznali podle toho, jakou nám dala colu. Ale nic z toho nebylo, v sobotu jsme ji viděli s kuchařem!

V sobotu ráno jsme vyrazili na výběh. Kape na Černou Horu, Hóna s Bejzim na Sněžku. Bylo vedro k padnutí a tak se nám povedlo udělat si i žízeň.

Na Sněžce to bylo jako na Václaváku (slova zkušeného pražáka Žalyho), ale nakonec jsme se tam probojovali.
Večer jsme se snažili dolámat basu, ale nepovedlo se, takže zklamáníčko. Ještě tu chybí hromadná fotka, kteou jsme určitě chtěli udělat, ale nepovedlo se. Takže příště!
V neděli ráno ještě jeden poslední trénink ve vedru na Černou Horu, abychom si domů odvezli lehčí úpal...
TOPlist