DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Leden 2015

Silvestr 2014

3. ledna 2015 v 16:09 | Sekouš
Další rok před námi. Nakonec se nás sešla docela početná banda a každý si to užil po svém. Já, Anička, Hóna, Lasi a Pidin vyjíždíme z Jičína 29.12. Po nákupu v Kanuflandu okolo 13:00.
Cesta Pidiho Poršákem je luxusní - pouze nefungují stěrače a voda v ostřikovači zamrzla. Hóna vše brilantně vyřeší pochcáním... V autě pohodička. Bejky má i vyhřívaný sedačky, palec nahoru.

Na chatu přijíždíme jako první a celý večer si užíváme příjemné 5°C teploty. Výhledy, ale luxusní. Roztápíme kamna a dáváme lehce pivka. Stiháme ještě odpolední fázičku na běžkách a lehce zakalíme.
Lehce sme to roztopili ale kosa pořád stejná, ještě že Pidis nepřikládal ruku jako 2010.

Venku mínus desítka, ale luxus.
Dopoledne vyrážíme na běžky a dobře se zfoukneme. Hlavně, že si uděláme žížu na večer, kdy přijede Droda s Anetkou.

Bejzi a doktorka dorážej 30.12. odpoledne. Dáváme pár pivek, česnečku a dezertík u zfetovanýho Bejka na Pražský a můžem vyrazit na pár pivek a kostky.

Pidis výbornej klasik, Hóna špatnej navigátor, ale v tomhle počasí se chyby odpouštěj. Pospícháme na chatu, protože pivka na nás čekaj.


Pidis večer může sundat svoje stahováky a radost z něj po celý večer jenom číří.

31.12. se pomalu sjíždíme v kompletním sloužení. Přidává se Barka, Lebka, Ondra, Alda, Veseláč a Fejfy. Po dopoledních běžkách se najíme na Kolínské boudě a zpět na Javorku, kde dáváme jedničku a výpečky s Klusym. Zde začínají přípravy na večer. V průběhu večera se stihla zimní olympiáda. Novoroční výkusy a poté již volná závaba. Nějdo zpět do chaty, jiní hledat štětky po okolních chatách. Největším srdcařem je nečekaně Ondra, Alda a Lebka. Pokalili cca do 7:00.
Ráno vstávačka, úklid chaty a jedeme dom. Někdo to zvládl rychle, jiní dorazilo dom až v nočních hodinách a jiní jsou stále nezvěstní, že Alda ??
Pidis, Hóna, Linda a Sekyn a dva a půl promile v žilách.

Lehce vyvenčit a můžem vyrazit směr dalším dobrodružstvím nového roku.

TAK ZASE ZA ROK!!!
TOPlist