DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Září 2014

MEGATLON 2014

20. září 2014 v 22:56 | Sekouš |  MEGATLON
8. ročník MEGATLONU je již minulostí a já se jej pokusím během pár odstavečku zrekapitulovat. Na startu 23.8.2014 se sešlo celkem 10 borců (pouze já a Hóna ze zástupců BT :-() a 13 žen. Počasí přálo a každý z borců se chtěl umístit co nejlépe. Rozepíši velice stručně jednotlivé disciplíny s pořadím BT-členů.

Cyklistika -
V úvodní disciplíně se BT-team předvedl velice kvalitně. Já jsem dokázal zvítězit, pouze díky rychlému lahváči a Hóna dokončil na luxusním 9.místě (exáč za 1:36 zmařil dobrý cyklistický čas)

Člunkový běh -
V člunkovém běhu jsme bez Bejzyho marně hledali formu, ale nakonec jsem dokončil na 3.místě. Hóna opět potvrdil kvality a dokončil v 10. nejlepším čase z 10 účastníků (od 9. místa ho dělilo více jak 120 vteřin)

Plavání -
Plavání proběhlo velice podobně jako cyklistika. Já jsem již po osmé v řadě dokázal zvítězit a Hóna opět zabojoval a dokončil na 10. místě. Však svým husarským kouskem s mrtvou zlatou rybkou si zasloužil ocenění hrdina dne J. Nutno podotknout, že byl velice zpomalen penisem. Plavky si nechal doma a plaval na ostro.
Kontrola jestli nemám v prdeli motorek...

Hónova zlatá rybka...

Běh s basou -
Tato disciplína je pro BT vždy průserová a ani letos tomu nebylo jinak. Já dobíhám na 5.místě (ztráta na vítěze 0,8 vteřin) a Hóna na 9.místě

OB -
V OB vždy sklízíme vavříny a i letos tomu nebylo jinak. Nakonec jsem dokázal zvítězit a Hóna i přes dobrý čas běhu, byl opět potopen pitím. Celkově tedy nečekané 9.místo.

Exáč -
Zde jsme se již s Hónou ukázali oba v dobrém světle. Já za 8,4 obsazuji 2.místo a Hóna časem 13,2 celkově 4.místo. Nejlepší píč jak již bývá zvykem Jan Starý 8,3.

Volejbal -
Velkým překvapením byl pro nás volejbal. Zde můj team obsadil 1.místo a Hóna byl hned v závěsu se svým týmen na druhém místě.

Kajak -
Nic nového, já opět na 2.místě poražen Staroušem a Hóna 9.místo.

Šipky -
Letošní největší propadák. Já 8. místo a Hóna 9. flíček. Horší byl již pouze Méďa, který se netrefil ani jednou šipkou do terče… Zaslouženě vyhrál píče roku a později zaplatil tu nejdrsnější daň.

Hod po lahváči -
Zde se Hóna poprvé dostává v umístění přede mě a dokončuje na 3. místě. Já až 8.místo po nesestřelení ani jednoho lahváče.

Píč roku při jeho vyhlášení...

Krátce ještě k ženskému MEGATROJBOJI. Zde poprvé v historii nastala situace, že se na start postavilo více žen než mužů. Celého regulérního trojboje se účastnilo celkem 11 žen s dalšími 2 bonusy, které se účastnili své vlastní soutěže s třetinkami. Nejlepší z našich řad byla loňská vítězka Lasi, která se letos musela spokojit s 3.místem. Další BT žena při prvním startu obsadila krásné 7.místo. Královnou se stala již poněkolikáté Sára Bryknerová.

11. Zdeňka Kletečková …………… 29

Bonusová poznávací soutěž s hlasovačkou o nejhezčí kozácký (prostor v diskuzi) z MEGATLONU 2014:

Kozy č.9

Ročník to byl opět krásný. Jako každý rok doufám, že se reputace BT polepší, ale žádná sláva!!! Sláva vítězům a čest poraženým.

VT Kytlice

2. září 2014 v 20:37 | Šutr
Jak bylo v plánu čášt BT jela reprezentovat na VČO a část na VT Kytlice. Pořadatel Švihe a jeho 90ti letý děda :) Ondra doprovázel..
Musím konstatovat, že co výkonů, měli jsme o prázdninách vyšší cíle. Proto je potřeba do příštího roku lehce zapracovat. Jediné co je chválihodné je, že s novými posilami se nám značně zvýšil koeficient doprovázení ke kterýmu přispěl i pan Sadař, který začal sklízet úrodu:)

Jedna ze tří exád..

Úkol zněl jasně, potrénovat a lehce zachlastat. Takže jsme soustředění odbouchli už v pátek odpoledním tréninkem. Šutr sice na gauči s pivkem u televize a Švihe během ve vytrvalém dešti. Sobota dopoledne patřila ve Šviheho podání trati D21B z federálů z Kytlice a Šutr si šel pro rychlost na stadion. Odpolední trénink byl již společný i s Lindou, kdy sme si dali stíhačku na 50min, kdy byl Šutr dostižen Švihem. Večerní fáze s grilovanou krkovičkou s třema exádama okolo 20s a 3ma pivkama na zapití exád. Nedělní dopoledne bylo opět deštivé. Takže sme uhasili sušáka, usušili nad kamnama ponožky a boty a šlo se na okruhy. Na kontrolách hajzláč z 1968, kterej hovna tak možná rozmazává, rozhodně nevytíra. Na trénink ale úplně ideální.