DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Březen 2014

Beer Ski-O Team Sprint

27. března 2014 v 21:27 | Dram |  Síň slávy
14.3.2014, Pearl of Siberia Tyumen
Poslední závod na ME v LOBech byl ultra long - tři hodiny šichty. Dokončit jsem to musel, protože se odpoledne jeli LOBácký pivní štafety. Pořádání si vzali na starosti Švédi a bylo vidět, že s tím mají zkušenosti.
Nahlášená konkurence byla obrovská. Konečně přišla disciplína, kdy jsme se porovnali se světovou špičkou. Kromě jiných medailistů žen i mužů se přihlásil i největší bejk mistrovství - Lamov. Nakonec jel v džínách, ale i tak byl kousavej. Český tým dali dohromady Kládin se Škodíkem. Se mnou se dal dohromady jezdivej Švícar Spoery. Vypadlo z něj, že jezděj každej rok po sezóně pivo-1km-pivo-1km-pivo. Tak jsem se těšil, že jsem ulovil dobrýho parťáka.
První exáč po startu ukázal, v čem dalším je dobrá LOBácká špička. Lahváče jen zašuměli a všichni vyrazili. Trať byla pro všechny stejná, tak se v lese žádný zásadní zvraty neděly. Před předávkou následoval další lahváč. Spoery se držel a předal asi na 6 pozici v kontaktu. Žízeň po sezoně pomohla prvnímu lahváči do krku a vyrazil jsem v kontaktu za prvními. Na trati jsem se šetřil a držel se v závětří. Komplikace přišla na poslední kontrole, kde se z opačného směru vyřítil nestárnoucí zabiják Eda Chremnikov a dostal se na vedoucí pozici. Cílovej lahváč bolel jako vždycky, ale věděl jsem, že bojuju za celý BéTéčko.
Souboj o první místo byl velmi těsný a rozhodoval videofinish. Štěstíčko se na nás usmálo a se Spoerym jsme zvítězili!

BT limit Praha

24. března 2014 v 19:44 BT limit

BT LIMIT PRAHA

Kdy: 28.3.2014
V kolik: sraz v 18:30, start v 18:35 (v 18:25 zapadá slunce)
Hlaste se do diskuze at vím kolik vzít pivek.
Startovné 20,- (připravte si drobné), každé další pivo 10,-
Afterpárty: na starost má BT sekce Praha a Pražský kurvy
Spaní: asi v bordelu

Těším se na účast a uctění Hendyse pokořením BT limitu !!

BT na lyžích

10. března 2014 v 5:59 | Dram
Letošní zima byla hnědá. Přírodní sníh, na kterém se dalo běžkovat byl snad jen na hřebenech Krkonoš, což jsou hlavně Mísečky. A jinde? Kdo si nenastříkal, ten se nepovozil. Kromě přirozených běžkařských středisek jako například v Praze v Chuchli, nebo na Letné, připravili tratě na umělém sněhu i v Jablonci v Břízkách. A právě v dějišti posledního MČR v družstvech se konala VŠ liga v běhu na lyžích - sprintové štafety družstev.
VŠ liga je seriál spíše pankáčových závodů. Nesjíždí se na ně česká běžecká "elita". Nejsou tu ani žádní afektovaní trenéři přivádějící své svěřenkyně na vrchol v patnácti letech. Účastníci jsou studenti vysokých škol, nadšenci, závoďáci za horizontem a pár dobrejch týpků, kteří se dostali k tomu, aby si přečetli tento článek. Rozhodující je ale dobrá nálada, která je pro VŠ ligu typická.
Častým specifikem jsou kratší tratě. Účastník závodu si dvakrát oddychne. Poprvé, když zjistí z propozic, že místo 15 km, které jsou obvyklé na českém poháru, se jede jen 10 km. Podruhé když po projetí trasy na místě zjistíte, že skutečnost odpovídá spíše 7 km.
Ne jinak tomu bylo ani v Jablonci, kde se mělo jet 3 x 2 x 1500 m. Úsek měl nakonec cca 800 m, asi proto, že 1500 m dlouhé kolo obsahovalo moc brutální kopec. K dokonalému tréninku na letní pivní chyběl jen lahváč před startem. Snad se brzy najdou osvícenější pořadatelé!
Za BéTéčko nastoupili Myro a Dram. BTdrezíky nemohli chybět a děkujeme za urychlené půjčení Hónovi a Lasině. Po boji z toho bylo top 10. Jeli jsme na krásu a bylo nás vidět!

Takže za rok zase o něco více natrénujeme a těšíme se!

BT sezóna opět začíná..

2. března 2014 v 17:29 | Šutr
Štetky začínáj voblíkat sukně a pivko se dá chlastat už i na zahrádce, letos o měsíc dřív nežli loni.
Dnes jsem se dozvěděl, že i Jazyk už nebude na soustřeďku jako exterňák, ale přivezeme mu vlastní basu SC Jičín..

Poté co jsme do BT přijali klasiky jako je Alda, Mráz, Myro (tady má ještě lehce vlasy) a Žhaly musím ohlásit ještě jedu přestupovou bombu, kterou Béďa nějak asi přehlídnul. A to že SC Jičín posílil o Myra, takže v chlastání jsme nyní ještě větší elita.
Klasik Myro, posila SC Jičín.

Takže jak se nám zlehka rozbíhá sezóna, domluvili jsme nějakej BT limit v Praze, přelom březen-duben, takže s tím počítejte Bejci a hlaste se do komentářů, kam pozenmanejte i jakej den by se Vám hodil. Nejlepší by byl nějakej pátek..
TOPlist