DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Listopad 2013

Kodyho víkendovky

28. listopadu 2013 v 11:01 | Přemet
Jak už většina ví tak bejk Kody se rozhod, že tunelování není zas tak dobrej vejvar a tak se rozhod se trošku vzdělat v důlním inženýrství. Protože tam se dá teprve pořádně tunelovat. Zvolil na to Europien Mining Course a po dvouměsíčním studiu ve Finsku se přesunul do Německa, aby zjistil, jak to tam funguje s uhelnejma dolama. Ale v Německu moc není protože bydlí těsně za hranicema v Holandu. K dolování eště píše pohádku o Červenej Karkulce. Protože ho nebaví se o víkendech učit na zkoušky, psát pohádku ani točit objemy, tak radši jezdí na víkendy do Čech za kamarádama. Není se ale čemu divit, když po něm trenér chce běhat čtrvtstovky. První takovou víkendovou si dal během pochodu a druhou teď o víkendu.
Začal pěkně už v pátek tim že nešel ráno do školy a radši chrápal a šel běhat, aby tomu tréninku aspoň něco během víkendu dal. Do školy ale stejně po obědě zašel, ale pro zkrácení programu stih poslední 3 slajdy. Pak měl v plánu typickou Německou akci se spolužákama zvanou Feuerzangenbowle.
Během týhle akce se bejkovi podařilo spolužačce zapálit byt. Bez prdele to tam hořelo. No abych to trošku vysvětlil tak vám popíšu co tahle akce vůbec obnáší. Tahle sranda spočívá v tom, že se svaří mrtě vína nad kterym se proto, aby to víc dávalo a byla větší sranda, zapálí homole cukru napuštěná nebo politá rumem s obsahem alkoholu přes 70%. Hoří to pěkně.
No a bejk jako starej pyroman si řek proč to před dolitím rumu hasit nebo čekat až to dohoří, když stačí ten rum jen dolejt. No tak ho tam dolejá samozřejmě tak že má prstem zavřený hrdlo aby to neblaflo celý. Poprvé pohoda. Podruhý taky, ale nato hned někdo na bejka řva dej tam víc tak tam Kody chrstne další a najednou to vystříkne jako kráva na zeď a všechno kolem. Začne hořet kámošce hruď, lednice a všechno na zdi. No nějak se to podařilo uhasit, ale prdel to v tu chvíli pro všechny zúčastněný moc nebyla. Ohořelá nebyla jen spolužačka, ale i maskot letošního EMC, kterýho bejci dostaly ve Finsku od jednoho profesora.
Po ohni většina pokračovala do města ale Kody už nešel protože musel v sobotu brzo vstávat a frčet na letiště a dál na třídní sraz spolužáků ze základní školy.
A aby ten víkend nepokračoval úplně pohodově tak v sobotu ráno dobrá shýzička s cestou na letiště. Už to že bejk musel vstávat ve 4:45 blo na prokopnutí, ale co člověk nadělá pro účast na některejch akcích je třeba trpět. Pak de bejk pěkně na vlak, cestou eště potkává kalící Němce a nějaký další národnosti na kalící ulici. Ve vlaku pohodička, ale klasicky bejk vykydne a usíná. Neprobudí ho ani štětky mávající na projíždějící cestující nedaleko Dusseldorfskýho vlakáče.
Bejk se najednou probudí a vlak zrovna stojí někde na zastávce. Koukne na hodinky a 6:40 ty vole na to že v 6:55má bejt na letišti a eště musí přestoupit to nevypadá úplně nejlíp. Narychlo se ptá nějakejch spolucestujících jestli to je Dusseldorf. Bohužel bez odpovědi. Tak Kody rychle pakuje všechny věci a hrne to ke dveřím. Krs než je vidět nápis Dusseldorf hbf. No eště ten vlak stojí tak snad cajk. Jen než bejček stihne zmáčknout tlačítko pro výstup takse se to rozjíždí. No řiká si pohoda, do pár minut to zase zastaví někde na kraji a buď to vemu zpátky nebo prostě nějak to pořešim, ale bohužel hovno první zastávka po 20minutách. A to v nějakej prdeli u Wuppertálu.
No na to že má za 2 hoďky odletět tak žádná hitpoška. Na vedlejšim nástupišti přijíždí vlak tak ho bejk čekuje jede do Kolína, ale podle lidí co do něj nastupujou nejede přes Dusseldorf. No tak de bejk čeknout jestli něco dalšího jede. Nevypadá to dobře tak se eště ptá venku taxikáře za kolik by to bylo na letiště a on že za 60 což se samozřejmě jen tak nechce dát. Tak de Kody radši eště jednou čeknout odjezdy. Naštěstí asi za 3 míny jede nějakej totální courák co staví na každém mezi a má bejt na v Dusseldorfu na hlaváku v 7:30. To si by to mohlo dopadnout. Předpoklad je že na letiště to musí jezdit často a že přepážku zavřou tak hodinu před odletem což je v 8:00. Z hlaváku bejkovi jede naštěstí v podstatě hned další totální courák co jet na letišti v 7:48. Jenže pak je třeba se eště vodjebat lanovkou na terminál. No bude to těsný, ale snad to dá. A taky že jo. Naštěstí lanovka frčí v 7:52 a tak je bejk na přepážce v 7:59 a stíhá se tak jako poslední odbavit. Dokonce musí eště celkem dlouho čekat ve frontě kvůli nějakejm Korejcům nebo jinejm aziatskejm bejkům, který maj nějakej problém s odbavením. Odbavujou ho teda asi v 8:20 ale hlavně že. No to by bylo tak snad teď už pude všechno hladce, říká si už Kody. Ale samozřejmě hovno. V dutyfree eště stíhá koupit nějakej chlast, ale cestovní už tentokrát nedává a pak hurá do letadla. Už v buse se čeká kotel dlouho na nějaký vopozdilce. Pak příjezd k vrtuláku, Němci z toho maj slušnej výtlem. Ale že by to hend frčelo tak to ani prd. Nakonec přes hodinu sekera už na odletu. Naštěstí to cestou nespadlo a tak se Kody dostává do Prahy, kde má na přesun na bus na Knížecí dostatečnou rezervičku. Nakoupí nějaký burgry na cestu a pak už pěkně frčí Studentem do Č. Krumlova na třídní sraz ze základky, na kterou v Krumlově chodil skoro 5let. Po cestě busem se zásuvkou eště píše kus pohádky.
K večeru Kody dorazí ke spolužákovi u kterýho chrápe a de se do města. Začíná se zlehka, kecá se a tak, ale pak dojde i na panáky.
No na to že bejk teď skoro vůbec nechlastá tak se do toho vrhnul celkem slušně a panáky tam padali jeden za druhym. Pak si už jen pamatuje, jak se na chvíli z nevysvětlitelnejch důvodů, zdejchnul z hospody, kde se celá akce konala a šel vedle, kde co si pamatuje tancoval s nějakou tlustou kozatou. Vůbec neví jak se tam dostal a proč tam vlastně byl, ale to se stává. To že odtamtud pak šel zase zpátky to taky nemá ani tušení. Pak se prej šlo do klubu někde u náměstí. To vůbec bejk neví. Jediný na co se mu vybaví vzpomínka je to, že najednou brutálně kosil na ulici a pak zase koma. Vůbec netuší jak se dostali ke spolužákovi u kterýho bejk spal. Ráno klasika, co se dá čekat, brutální traktor. Poblitý boty kalhoty no nic o čem by člověk psal domů. V 11 sedá do SA na Prahu, na psaní pohádky ani pomyšlení, a najednou v Písku přisedá nějakej bejk, kterej je slušně vyndanej a povídá, že se vrací ze srazu truhlářů z učňáku po 23letech. Balil tam nějakou jadernou fyzičku, co seděla vedle něj a stevrdku samozřejmě taky. Na tu měl slušný kecy. V praze si Kody řiká že se musí aspoň trochu nažrat. Tak de do takovýho pajzlu na chálko. Byla hospoda u váhy nebo tak něco. No moc mu to tam netáhne, ale k bejkovo překvapení tak asi po půl hodině dorazí ten truhlář z busu. No prostě dobrá prdel. U váhy dává Kody k obědu jedničku na spravní. Pak následuje už jen nezáživná cesta. Teda až na to že ho kousek před tim než se dostává domů na ulici stavěj Holandský cajti a decentně ho čekujou, aei jestli netáhně nějakej matroš. Prdel ale pak eště byla , když se bejk vrátil domů. Říká si, dám si spršku a du chrápat. Když si ale sundá triko tak najednou zjišťuje, že má na břiše brutální nápis lihovnkou, ke kterýmu totálně netuší kde přišel. Po dotazování některejch spolužáků, později zjišťuje, že to byl podpis jedný spolužačky kterou celej večer votravoval. Takže prostě vydařenej víkend. Bejk by sice moh dát eště minimálně další 3 víkendovky ( O gala, Vysočinu a Konyášku s výročkou), ale to by asi nedopadlo úplně nejlíp s jeho studiem a psaním pohádky.

Nordic walking

24. listopadu 2013 v 22:40 | Sekouš
Slušná práce Bejci :-)

Slušnej mode, je vidět že tenhle týpek má taky koule..
Škoda že tu tvoji prdel jiřinka vystřihla Sekyne..:)


BT Pochod 2013

22. listopadu 2013 v 18:55 | Pískovcová Skála |  BT Pochod


Takže Bejčci letos asi tak 30kusů! Již 10.ročník tradičního pochodu po Českém ráji. Myslím si že byl velmi povedený. O tom vypovídá 6litrů vypitýho čerta a nespočet pivek. Benga asi nikdo nenafotil co? :)

Letos jsme se na vagón ani nevešli..

BT Pochod 10.ročník

12. listopadu 2013 v 13:07 | Pískovcová sklála
Pan Lucifer už na nás čeká..
Sraz: 16.listopadu v 10:40 v Turnově na vlakáči.
Doprava:
-z JC v 9:25 -) 10:25 Pendolinem
-z LB v 10:02 -) 10:36 Rychlíkem
-z PH z f(L)orence s Kovandou :)
-nebo po vlastní ose
S sebou: Nejlépe svařený chlast, pivka vítány, nějaký rakety pro Budku. Jídlo, náhradní ponožky.
Plán: Jako vždy to odbouchneme už v nádražce v Turnově, kde poklopíme pár pivásků, aby měli na svazu radost! Pak volížeme kozy našim věrným nahaticím, vychčijem se z Hlavatice, uděláme šiškovou soutěž o kozy, spálíme se, vožerem se, dáme lízátko na Hrubý, ztratíme se a nakonec pojedem domů nebo na Turmena nebo přechrápem v lese.
Trasa: Protože tak jako každý rok si trasu nepamatujeme, tak pro změnu půjdeme po desáté to samé.. :-) VLAKÁČ - NAHATICE - HLAVATICE - KOPICUV STATEK - VALDŠTEJN - HRUBÁ SKÁLA

Přijede i pan LUCIFER..:) Blllll.

9. ročník http://beermental.blog.cz/1211/bt
8. ročník http://beermental.blog.cz/1111/bt-pochod-201

BT limit Liberec No.2

6. listopadu 2013 v 18:53 | Šutr |  BT limit
Žádné velké rekordy jsme nelámali, ale sešli jsme se na vypsaném posledním BT limitu tento rok. Někdo lehce posilněn pár pivkama z dopoledního závodu v Sosnový někdo trochu víc pivek, že ani nedorazil, co Švihe? A někdo hlídal rodinu, co Hezi, Mína :) Úkol byl jasný splnit limit, vykalit basu a smažit na BT schůzi. Vše splěno.
Liberec 26.11.031.pivkomíle2.pivko
Hóna236:026:36
Pidin276:447:12
Pápn185:576:29
Požírač226:577:34
Lebka146:437:12
Takže Bejci, ať jde trénování jedniček a mílí na příští rok. Jedinej Alda má za úkol ještě do konce roku bouchnout limite, ale o toho se nebojíme..:)

Zavítal zaběhnout i požírač
Pidis, Lebka a v závěsu Požírač
Pápn a Hóna

TOPlist