DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Srpen 2013

Konec sezóny 2013

26. srpna 2013 v 16:34
Jedna z nejnáročnějších sezón v historii nám přinesla čtyři tituly - HPL, MČR, MSS, MGX a jeden druhej flek - MS

Slavit budeme samozřejmě na Kaprovi, kde bude letos asi malej problém s ubytkem...

Nejspíš to teda pícheme rovnou do Družby, ať můžeme zdrhnout na pokoj až nám bude chtít někdo rozbít držku a nebo čórnou sklíčko

Btw. Na PPkalbě zasedal výbor BT a jednohlasně odsouhlasil zveřejnění článku "5 let poté", který v průběhu několika dalších týdnů po částech odkryje zákulisní informace týkající se 5 let staré svazové šaškárny. Máte se na co těšit! Nedočkavcům doporučuju přečíst si legendární Šutrův článek, kterým to vlastně všechno začalo...S vyplazeným jazykem

Rumcajsovy promile

24. srpna 2013 v 7:58 | Dram |  Síň slávy
Tuto neděli vyvrcholila sezóna pivních štafet událostí vskutku phádkového jména, konaly se Rumcajsovy promile a byla jim přidělena klasifikace MISTROVSTVÍ GALAXIE V PIVNÍCH ŠTAFETÁCH! Součástí štafet byly i velmi pěkné letní závody Rumcajsovy míle, které uspořádal Pidin.
Na pořadatelích bylo vidět, že mají s akcemi podobného formátu velké zkušenosti a vše klapalo jak má.
Mrazák postavil tři kola farstovaného skorelaufu a účastníkům připravil pivko před a po úseku, takže si nikdo nemohl stěžovat na žízeň. Dvě první kola běželi všichni a čtyři nejlepší štafety postupovali do finále. Spíkr Zhaly napínal diváky a team hostesek se staral o to, aby ani jeden závodník nemusel čekat na pivko.
Na start se postavilo deset odvážných štafet.
Za porážku favorizovaného Beermentalu (Lebka, Bejzi, Hendy) byla vypsána basa piva, kterou Zhaly stejně ani nekoupil. Co si budeme povídat. Ložený to nebylo. Třeba Bokymu v teamu sekundovali Beťák a Jindra. Byla tu štafeta Chceme sex s legendárně rychlým exáčem Fialkou, matadorem piva Mirem a Kennym. Strach šel z KTN - Kamendy, Vítka a Mata, nebo Bratra s Buznou a jejich kámoše. Kamča si vzala do týmu doktorky přes hlavu a přes ptáky - z toho šel taky strach.
V prvním kole to šest štafet z deseti disklo. V lese bylo prostě víc kontrol. Takže úkol pro druhé kolo byl jasný - musíme vyhrát, abychom postoupily. To se podařilo. Lebka zajistil první úsek, Bejz to nakop a předal Hendymu na prvním místě. Hendys pak už běžel na jistotu a šetřil síly na finále.
Před branami finále zůstalo mnoho borců a kosiček, kterými se finalisti snažili uvolnit místo na další dvě pivka - mnozí z nich marně. Díky sehraným pořadatůl se tři kola odbyli za slabou hodinku. Bylo jasné, že si ve finále musíme vyrvat nohy ze zadku a kovat přes bolest, abychom v silné konkurenci potvrdili.
Spolehlivý rozbíhač Lebka to přines v kontaktu s prvním místem, Bejzimu se opět podařil únik a hvězda týmu Hendys neponechal nic náhodě a Kamendu rozválcoval rozdílem třídy - hlavně na posledním exáči.
BT se stalo Mistry galaxie! Vícemistři jsou Víťa s Matem a Kamendou a na třetím místě Boky, Jindra a Beťák. Na pódiu se zaleskl tradiční pozdrav a šlo se na pivko.
Můžeme bilancovat po vydařené sezóně. Tři vítězství a jedno druhé míst o na vrcholných podnicích pivních štafet dává Bétéčku slušnou šanci při vyhlašování nejlepších na O-gala. No uvidíme jak se budou hodnotící bafíci rozmýšlet.
Díky Tomovi Srbovi a Beryho hochům za fotky.

Triumf na MSS v pivních štafetách

15. srpna 2013 v 23:21 | Norník závislák (www.nornik.net)
MSS (mistrovství sluneční soustavy) v pivních štafetách uspořádali Marťani (DOB) v rámci 3-denních Advanta 2013. BT na akci dorazilo ve složení Lebka, Hona, Hendy.
klistýr sektem na vyhlášení pivních, ale to trochu předbíhám událostem tohoto vydařeného víkendu ...

TOPlist