DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

MEGATLON 2013

31. července 2013 v 12:18 | Sekouš |  MEGATLON
Zdravím BT,
další ročník MEGATLONU, v pořadí již sedmý, je za námi. Napíši krátký průběh závodu se zaměřením na výkony BT-teamu ve složení: Jan Beneš, Michal Drobník (oba den po MS v pivních) a Petr Soukup. Na startu v Dřevěnické rokli se celkem sešlo 14 závodníků a 6 závodnic (nakonec i dvě BT-manželky: Lasi a Anetka…Lasi skončila těsně druhá a Anetka z důvodu neabsolvování první disciplíny na 6.místě - GRATULACE). Všichni hlavní favorité v mužském startovním poli nechyběli a den plný pivek a sportovních zážitků byl před námi.
Slavnostní zahájení

1. cyklistika - celkem 13km na horských či trekingových kolech. Trať má převážně rovinatý profil, ale najdeme zde i pár hupů. Můj tým pro mě pracoval luxusně, ale podařit se orvat hlavního aspiranta na celkové vítězství Starouše se nedařilo a rozhodlo až poslední stoupání, kde jsem využil projíždějícího auta, které skupinku přibrzdilo a mých členů na předních pozicích. Nakonec však dojíždím se Staroušem v zádech a za námi je skupinka pronásledovatelů cca 10 vteřin. Nevím jak, ale předvedl jsem zde svůj nejrychlejší exáč z celého dne a proto zvítězil. 2. Starouš, 3. Navrátil , 4. Drobník a 10. Hóna.
Start cyklistiky - vedoucí skupinka
Start cyklistiky - grupeto

2. člunkový běh - 2 lahváče od sebe vzdálené 15m, celkem se musí naběhat 90m a vypít oba lahváče. Zde se BT dařilo a Bejzy porazil i držitele loňského rekordu Starouše a zaslouženě vyhrál. Já na 3.místě společně s Kedlasem a Hóna luxusně na 12.místě.
Hóna exuje

Start Sekouš a Kedlas

3. plavání - cca 50m k bojce otočka a zpět na hráz. To celé s lahváčem v ruce a v cíli čeká jednička. Již 6. ročníků jsem v této disciplíně nebyl poražen a i letos jsem odolal nátlaku konkurence. Já 1. místo, Bejzy 5. a Hóna 13.
Sekouš zavěrečný exáč

Droda to tam láme

50kg živé hmoty tam tlačí Braníčka

4. běh s basou - od startu 40m vzdálená basa k oběhnutí a běh zpátky. Regenerační disciplína bez chlastu, takže BT pochopitelně lehce zaostává za sportovci. Nejlepší běžec byl atlet Honzik Kosina a kalič z Prahy Richard Valenta 16,4 vteřin. Bejzy na 5.místě s 17,1, já 7.místo 17,5 a Hóna 10.místo 18,0. Hodně našlapaný…


Klasická přehlídka ksichtů při běhu s basou

5. OB - královská disciplína pro BT. 7 kontrol na 4 kontrole exáč a jeden cílový. Letos mi běh sedl a běžel jsem téměř bezchybně. Pivka jsem rychle vyexoval a díky tomu jsem porazil i Drodu, který skončil na druhém místě. Hóna bohužel špatně neběžel, ale pivka za 2:45 ho katapultovala až na 6.místo.
Hóna v cíly OB, dal do toho všechno

6. Exáč - disciplína pro pravé titány. Roli favorita potvrdil Starouš. Já jsem za ním dost zaostal, ale 2.místo beru jako úspěch. Bejzy 4.místo a Hóna 10.


Každý máme jinou taktiku a postoj, co je nejlepší ukáže pouze čas...musíme se k tomu vypít

7. Volejbal - jeden z vabanků dne. 4 teamy po 4 hráčích - každý s každým jeden mač do 21. Letošní umístění BT-čka. 1. já, 2. Droda a Hóna
Bejzy na servisu a všude samý štetky v bikinách

8. Kajak - k bojce na plavání a zpět na start, kde se foukne lahváček a ještě jeden okruh. Časy kajaku jsme měli všichni téměř stejné, takže rozhodoval exáč. Zde potvrdil svoji formu Starouš a zaslouženě zvítězil. BT zde zabojovalo a Bejzy si dojel pro 2.místo a já pro 4. flek. Hóna finišuje na 14.místě když předvedl exáč za 52 vteřin J.

9. Šipky - 3m vzdálený terč a celkem 3 hody. Nejvíce haluzní disciplína z celého MEGATLONU. Konečně se nám zde probral Hóna a po naházených 51 bodech se dostal na 2.místo. Zbytku BT se zde nedařilo a dovoluji si říct, že tato disciplína rozhodla o celkovém pořadí. Bejzy 10.místo a já 13.

10. Hod po lahváči - celkem 3 lahváče vzdálené 5m a 4 tenisáky. Co se nesestřelí, musí se vypít. Bejzy ukázal své kvality a klidnou ruku, když sestřelil všechny lahváče a zaslouženě zvítězil. Já jsem minul pouze jeden a dostal se tak na 3.místo a Hóna se protrápil až do konce a po nesestřelení ani jednoho lahváče šel po vypití pouze dvou na 13.místo.

Sečteno podtrženo:
1. Jan Starý …………… 35
2. Petr Soukup …………… 36
3. Michal Drobník …………… 38
4. Michal Navrátil …………… 46
5. Richard Valenta …………… 54
6. Tomáš Sedláček …………… 74
7. Jiří Macák …………… 77
8. Jan Medlík …………… 78
9. Jakub Muška …………… 80
10. Jan Kosina …………… 90
11. Jan Beneš …………… 94
12. Martin Berka …………… 95
13. Zbyněk Pospíchal …………… 103
14. Radek Palička …………… 107

Není to jen dřina a chlast... Pár foteček pro Hendyse a Pidiho :-)


Do roka a do dne, zdar na MEGATLONU 2014 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hóna Hóna | Web | 31. července 2013 v 13:17 | Reagovat

Luxusní článek Sekyne, na zarok potrénuju exády..:) A už snad nebudem ráno vylitý jako letos po MS v pivních v Boru.

2 Kody Kody | 31. července 2013 v 23:21 | Reagovat

Bejky luxusní reportáž a luxusní fotečky. Hlavně teda ty poslední dvě.

3 Hendy Hendy | 1. srpna 2013 v 11:37 | Reagovat

souhlas s Kodym :-)
Hóna co je to za amatérku? někdo známej?:-P

Seky luxusní report, snad už příště konečně výjde termín i mě, už bych si po těch letech zase rád zatejpoval..

btw. gratulace bejci!!!

4 Hóna Hóna | 5. srpna 2013 v 18:35 | Reagovat

Můžem ji poznat..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist