DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Červenec 2013

MS v pivních Bohemka

31. července 2013 v 23:18
Co k tomu říct bejci? Poslední dva měsíce jsme šli do rychlosti...
Odpolední závod píchli a nebo neběželi jako vždycky. Od prvního kola až do semifinále to nehrotili a šetřili síly...
Nenechali se vymrdat zrádnou 46kou a když už to bylo v prdeli, tak to aspoň pili (lili) na Ropáka...
I přes totálně rozmočenou mapu s tratí, do který nešlo ani razit, se na to nevysrali...
Ale přesto to nestačilo....
Prostě byli tentokrát lepší a dokázali to i v otvírání exáčů na bedně...
To ale neznamená, že předáváme žezlo. Vrátíme se ještě silnější a to dřív než si myslíte!!!

MEGATLON 2013

31. července 2013 v 12:18 | Sekouš |  MEGATLON
Zdravím BT,
další ročník MEGATLONU, v pořadí již sedmý, je za námi. Napíši krátký průběh závodu se zaměřením na výkony BT-teamu ve složení: Jan Beneš, Michal Drobník (oba den po MS v pivních) a Petr Soukup. Na startu v Dřevěnické rokli se celkem sešlo 14 závodníků a 6 závodnic (nakonec i dvě BT-manželky: Lasi a Anetka…Lasi skončila těsně druhá a Anetka z důvodu neabsolvování první disciplíny na 6.místě - GRATULACE). Všichni hlavní favorité v mužském startovním poli nechyběli a den plný pivek a sportovních zážitků byl před námi.
Slavnostní zahájení

1. cyklistika - celkem 13km na horských či trekingových kolech. Trať má převážně rovinatý profil, ale najdeme zde i pár hupů. Můj tým pro mě pracoval luxusně, ale podařit se orvat hlavního aspiranta na celkové vítězství Starouše se nedařilo a rozhodlo až poslední stoupání, kde jsem využil projíždějícího auta, které skupinku přibrzdilo a mých členů na předních pozicích. Nakonec však dojíždím se Staroušem v zádech a za námi je skupinka pronásledovatelů cca 10 vteřin. Nevím jak, ale předvedl jsem zde svůj nejrychlejší exáč z celého dne a proto zvítězil. 2. Starouš, 3. Navrátil , 4. Drobník a 10. Hóna.
Start cyklistiky - vedoucí skupinka
Start cyklistiky - grupeto

2. člunkový běh - 2 lahváče od sebe vzdálené 15m, celkem se musí naběhat 90m a vypít oba lahváče. Zde se BT dařilo a Bejzy porazil i držitele loňského rekordu Starouše a zaslouženě vyhrál. Já na 3.místě společně s Kedlasem a Hóna luxusně na 12.místě.
Hóna exuje

Start Sekouš a Kedlas

VT Horní Jelení

24. července 2013 v 12:51 | Šutr |  VT - BT
Po roce zas dali sme si lehce soustřeďko u Lindy. Na chatu k Lindě se jezdí každý rok na kole, sice když měl Šutr před MS v Litvě v 2006, tak si přijel faválkem aby se neunavil, ale zato nabouchal přes víkend 20kusů.
PÁTEK:
Odjezd v pátek ve 3hod, 100km a pro někoho 8ks před sebou. Do Hradce si to valíme za Štorpiho skládačkou a v Hradci to začínáme lehce lámat. Nesmějí chybět Velbloudi na roztažení plic. Jenže v tom dostává Šutr luxusního jebáka, jakto že nemaká na kole a sedí v hospodě, takže co naplat, hnedlec za Hradcem se trháme. Šutr jde s Andym do trháku a Štorp v klídečku s Hendysem vymetaj ještě hospodu a plácaj štětky na cyklostezce po prdelích.
Možná i lepší se na tý cyklostezce vystavovaly.
Na půl osmičku Šutr s tepem 170 doráží k Lindě a dostává povolenku si zajet ještě na jedničku do Velin, kde počká ná prdelo-plácače Libeho a Štorpa. Z jedničky ve Velinách byla skoro 2ka a ňáký Velbloudi.

Pak už nás čekali jen lahváče, párky, kecačky o životě o tom jak Bary s Ninou žerou jen zrní o tom jak si Pidis dává vlašáček s rohlíkama a v neposlední řadě i o svatbě Niny s Rendou.
Pidisuv vlašáček k snídani a jen dva rohlíky a čajík s medem..
Sekyn nechlastal, soustředil se na Golema, kam jel obhajovat. V 2012 si to tam lehce povodil.. Možná za rok pojede celý BTčklo, ale musíme lehce potočit plavání a kolo..:)
Doporučuji od 7minuty, spíš meli natáčet jak se Sekyn večer sfouknul.

RUMcajsovy míle aneb přijeď, zakal a vyhraj prachy!

18. července 2013 v 14:22
PROČ PŘIJET BEJCI?
1) TERÉN
Nádherný prostor Českého ráje (viz také Tipy na výlet), kde je každá dohledávka bolest i radost. Kameny, skalky, údolíčka, vegetační detaily, to vše říznuté rychlým sprintem v Jičíně. Staré mapy si můžete prohlédnout zde, a kdo to ještě nezaregistroval, tak druhá etapa se poběží přímo srdcem Přivýšiny. Tu znáte možná z klasiky nebo krátké tratě, ale pro sprint ještě použitá nebyla. Malá ochutnávka staré mapy:

2) DOPROVODNÉ AKCE
Na své si přijdou mladí i zkušení a vše podstatné najdete na samostatné stránce. Přece jenom ale musíme vypíchnout, že pivní štafety uspořádají členové samotného BEERMENTAL TEAMU.

3) POŘADATELÉ
Kdo by nechtěl běžet middle od mistra světa v pivních Hendyho? Kdo by nechtěl běžet sprint od mistra světa ve SMIKu Zhalyho? Kdo by nechtěl běžet sprint od štafetového mistra světa Mrazáka? Kdo by nechtěl běžet skoromiddle od middlového mistra světa Hóny?

4) BABY FRIENDLY
Večerní párty bude v uzavřené místnosti, takže v kempu předpokládáme klidné spaní. O malé uličníky se v době etap postaráme ve školce, zatímco vy se můžete plně soustředit na závod. Nejlepší (nejen děti) se mohou těšit na sladkou odměnu.
Tak neváhejte bejci, nebo Vám jí prokopnem! Všechno info zde

MČR v pivních štafetách 2013 - Botas

15. července 2013 v 14:21
Loni se nám u Aldy na Botasu fakt líbilo, takže letos to byla předem vyhlášená BT akce s jediným cílem - vyhrát MČR pivních a pořádně zakalit.
Pořadatelství proběhlo hlavně pod taktovkou Kachny, kterej nechal Aldu s JJčkem spíkrovat, aby nemuseli nachcaný roznášet. První věc na prokopnutí, byl šouplej start oproti rozpisu a hlavně kolona v Pardubkách, kvůli který šukačka přiletěla k Medlovu až 10 minut před naším startem. Proto Libe rozhodně nemohl stavět a letěli sme si to hlava nehlava. Naštěstí nás parkovací týpek bouchnul rovnou k tojkám, takže sme jedinou etapu, která se dala běžet, stihli. Závěrečnej humus v kopřivách byl pěkně na prokopnutí, ještě navíc když se Flaška, kterej to měl celý šlápnout, nechal přelosovat dozadu. Nejvíc ale E1 odsral chudák Kape, kterej si vymrdal záda a skončil sanitkou v Novým městě.
Příroda na Vysočině je krásná, proto i za rok plánujem již na 21.ročník dorazit.

Na doprovodnej kros jsme vyslali Bejze, kterej zabejčil jako za mlada (3. flek), a Beermanentky si šli radši koupit, abychom se před zejtřkem moc neunavili. Sice Bejzi lehce rozfoukal začátek a při třetím kole mu málem vypadly bulvy, ale nakonec to ustál. Pak už to šlo ráz na ráz - dorazil Jazyk se Švihem a brutálně velká stříkačka, Kapeho sme si přivezli naloženýho v káře (na valníku by to fakt nešlo) přímo před stánek a pravidelně za ním posílali mladý baby, aby měl aspoň luxusní společnost. Takže Kape měl vše jako na dlani i ty cajty co prej přijeli ve 4hod ráno, ale to už si napamatuju, protože sme s Aldovou ofišl babou nasázali pár rumů a pak už sem nemoh ani chodit...

VT Mácháč

15. července 2013 v 14:04
Na letošní VT Mácháč se sice většina BTčka vysrala, ale Vaše chyba bejci, protože hned po příjezdu to vypadalo klasicky - štětky kam se podíváš...
Na recepci dostali echo, takže nás bouchli rovnou do chatky č. 77 - cca 100 m od dízy, ať to pak nemusíme tahat přes celej kemp...
Zaparkovali jsme šukačku, smíchali čerta a vyrazili na jedničku...
V jedenáct se rozjela hlavní díza, kde byla za chvíli koza na koze, takže se tady ztratil i Frolík s Pavelcem, který v kapucách a brejlích vobírali starý kurvy.. Brzo se rozkřiklo, že na sedmdesát sedmičce mají čerta, takže sme to tam po chvíli museli přehazovat vidlema, ale i tak sme vydrželi do půl osmý do rána (končilo se v devět).Pivní JWOC

3. července 2013 v 20:52 | Šutr
Pivní štafetová sezóna pomalu nabírá na obrátkách a tak BTčko nemohlo samosebou chybět na prvních prázdninových pivních u Hradce Králové. Na JWOC jsme se vyprdli, beztak tam naši kromě Dotekovi ségry běhaj tužku.
Takže aktualizace 4.7: gratulace Markovi Minářovi k velké bedně na KT, slušná práce Bejku a nějakejm TOP10.
Přéma se zhostil organizace a šlapalo to jako po másle..

Chlastala se kubatůra od Bráníku, Přéma si to šéfoval a rozlejval do kelímkáčů. Atmosféra perfektní, tak jak má na pivních štaflích bejt.

Jespřík, kterej si vyhrál před 5ti lety langa náten na 10milce se už dal taky na pivní štafety, ale jeho jednovaječný dvojče do toho pořád šlape..
Joncek by měl lehce potrénovat jestli nás chce na pivních na Botasu a Bohemce porazit..!!
Mediální hvězda džejvoku Edys Zabiják.. pivní si nenechal ujít jako divák..
Závodní prostor.. stavitel si dal záležet..
TOPlist