DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Červen 2013

Poser tě pes

19. června 2013 v 11:18 | Šutr
Toto přísloví jsem nikdy neslyšel, ale provázelo mě poslední měsíc každou neděli. Pes mě naštěstí neposral, toho sem spíš na postátnicový kalbě posral já :)
Ale lehce od začátku. Poslední měsíc jsem akorát tak čekoval freefoto.cz a učil se! S běháním to nebyla žádná sláva a s chlastáním už vůbec ne. Takže akorát pár obrázků jak to u nás vypadalo..:)

Každý bral přípravu jinak. Voju se snažil, ale nešlo to..:)

Miruna to ani nezkoušel:

Zkoušeli jsme ještě před státnicema trohu rozptýlení, ale jedinej kdo bodoval byl Voju. Stačilo jim chvilku naslouchat a už Vojuho objímály jak je úžasnej..:)

No tahle, tak ta nic.
Pak když sem si chtěl vyfotit aspon VW, do kterýho sme taky dali příspěvek. Nachomejtla se tam zrovna náká štětka a snad si myslela, že chci fotit jí. No nechtěl jsem jí kazit radost, tak sem si ji s autem vyfotil..:)

Pak jestě spolužačky...

Takže když jsme nic nesehnali, šli jsme zpět na byt a aspoň si zaskajpovali s náší kámarádkou, která nás má doopravdy ráda..:)
Slečna Jolanda vs. pan D

A skákání do křoví taky nedoporučuji:


No a když něco končí tak zas něco začíná, takže jedu chlastat do Liberce, Zanzik to asi jistí co liberecká sekce?? Libe,Lebka,Bejzi,Švihe !!

ŽB Čechy aneb po pěti letech zase v tělárně..

3. června 2013 v 12:19
Aljoša si stěžoval, že sem už nic nepíšem, takže hlavně pro bejka snad brzo přibude krátkej report z dalšího náročného víkendu...
Zatím pouze pár momentek z nedělního rána:

Kdo první pozná, kterej dobytek chrápe zabalenej v koberci, má u mě jedničku. (ze soutěže jsou předem vyřazeni všichni, co chrápali v tělárně a jejich rodinný příslušníci, také všichni zástupci mužského pohlaví a ženy mladší 12ti a starší 50ti let)
TOPlist