DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Květen 2013

Mistrovství Ještědské oblasti v (pivních) štafetách

22. května 2013 v 23:56 | Lebka
Minulý víkend pořádal v sobotu TJN dopoledne middle a odpoledne mistrovství JO ve štafetách, v neděli byla na pořadu dne klasika na Císařskym kameni v režii VLI. Tři závody 5km od baráku naznačovaly, že tento víkend budeme pro změnu svou přítomností rozdávat radost a šířit pohodu v Liberci a okolí.
Na sobotní závody vyrazila Liberecká sekce BT tramvají. Dopoledne lehce chcalo, sfoukli jsme pěkně postavený middle, udělali si lehčí žízeň a okamžitě nastoupili ke stánku Konrád. Mezi middlem a štafetama jsme ještě zašli na Jablonecký stadion na závody 1. atletické ligy skouknout, jestli si tam nemůžem zablbnout na nějaké z disciplín, dáváme jedničku a už jsou tu očekávané štafety.
Vzhledem k tomu, že cíl sezóny a životní poslání vyhrávat pivní štafety je víc než jasný, pojalo BT i Mistrovství Ještědské oblasti ve štafetách jako pivní štafety. Každý exoval 2x, nejprve na startu, pak v průběhu diváckým úsekem. Hóna, který si zaběhl middle, dal před potenciálním titulem oblastního mistra přednost titulu MDDr., na který za týden aspiruje a odjel domu učit se na státnice a checkovat tube. Štafeta SJC (BT) tedy běžela ve složení Hendy - Bejzi - Švihe, pivo roztáčel, exáče natáčel a tým koučoval Lebka. Realizační tým dotvářela Kamča s Krti, které nosily pivka, fotily a především vydatně povzbuzovaly nominované borce.
Schyluje se ke startu prvních úseků mužů, nervozita stoupá, atmosféra nabytá vzrušením, dva tucty vypracovaných atletických těl a ….. a Hendy s pivkem.

Krušovický soudek

6. května 2013 v 16:45 | Táta Mrazák
28.4. jsem si zaběhl parádní závod ze Stochova do Krušovic (20km), kde jsem vrátil Serbessovi vojetí z půlmaratónu a hlavně vyhrál parádní cenu...

Berta vyhrála taky cenu - pro nejmladšího účastníka, ještě ale neumí plechouty otvírat


Jestli sud do prázdnin nepadne, tak se těšte na Botas nebo RUMcajzovy míle!
TOPlist