DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Duben 2013

Pořádání MČR NOB a VČP

22. dubna 2013 v 13:01 | Dunda
Asi takhle: nárocný jak svině, ale o tom ale pozdeji.

Libe před akcí, když chtěl Šutr nastartovat elektocentrálu, aby se mohlo vesele točit.. (zmožen po pořádání VČP)
Libe po akci od sena, bahna a vápna. Pohodové to spaní v kravíně.. (zmožen po pořádání NOB)
Tak tenhle Bejk co vezl ty tojky byl minimálně tak nachcanej jako Libe..:)

ME v pivních štafetách a VT s Jazykem

15. dubna 2013 v 0:31
Rok s rokem se sešel a tak i nás, trénující jenom na pivní a družstva, čekalo VTčko. Havlinda rozhodl, že jsme loni místo běhání jenom chlastali, takže se pojede úplně na stejný místo, abychom si na Kosti zaběhli i nějakej trénink. Smůla bylo, že do Péra do Skokov se chystal i Miro s Fujdou, takže nás Jarda musel chtě něchtě mrdout aspoň o kus dál do Srbska. Šukačka dorazila opět plná chlastu, takže to věstilo nejen natočený kiláky, ale i pár jedniček do BTcupu...

Nový přestup do BT?

8. dubna 2013 v 15:10
Mrazák má po slavném přestupu ze Spartičky do SC Jičín slušně našlápnuto i na novýho člena BT. Není žádným tajemstvím, že bejkys u nás již dlouhou dobu hostuje a v dresu BTčka tak dosáhl na největší úspěchy své dlouholeté kariéry - MISTR EVROPY v pivních štafetách (Bohemie 2011) a MISTR ČR v pivních štafetách (Botas 2012). Třetí úspěch s pivkem na hrudi přidal o víkendu na Hervis 1/2 maratonu - 4. místo z Čechů (2 s za bednou) a 30. místo celkem.
"Posílám fotku jak jsem reprezentovl BTčko na pražským půlmaratónu - 1:09:56. Televizi jsem si taky pohlídal, i když to letos bylo jen na dvě vteřiny. Jo a ten černej za mnou mě nakonec vojel :)"

GRATULACE BEJKU!

TOPlist