DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Březen 2013

Top Gear: Kazašský speciál

28. března 2013 v 21:19 | Bejz

Producenti si pro nás letos připravili nelehký úkol: přejet z Astany 1150 km na východ, abychom si lízli hranice Mongolska a Číny, zajeli MS v LOB a pak se vrátili zpátky na letiště za 16 hodin po dlouhý klasice.
Budget byl omezený, tak jsme místo Boingů zvolili Kie z autopůjčovny. Mělo nás hned trknout, že na Europcaru v Kazachstánu je podezdřelý minimálně název. Nedostali jsme střešní nosiče a u jednoho ze žihadel dokonce ani nešlo sklápět zadní sedadlo.

Čerpacích stanic bylo hodně, vyskytovali se po skupinkách tří až čtyř. Stavěli vždy hned u první - nejdraží, až tak nevadilo - vysokooktanová 92 jen za 13 Kč!
Auta jsme vyfásli skoro nová, měla jen pár tisíc kilometrů. Maník z autopůjčovny nás prosil, ať zánovní motory moc nevytáčíme. To ještě nevěděl kam jedeme. Minimálně tlumiče jsme odepsali už v půlce cesty tam a v autě se nám rozsvítila kontrolka motoru už po 200 km. Zbylé dva tisíce jsme si namlouvali, že už svítila a že divočákovi nic není. No, byla ve mě malá dušička. Kdyby nám motor vypověděl někde uprostřed mrazivé stepy a Head gauč by se zachoval podle zákonů Top Gearu tak jsme v

Výhled z auta byl dech beroucí. Helča se později nechala slyšet, že omdlévala. Ale spíš to bylo tím neustálým napětím, kdy v nějaké z mnoha maskovaných děr necháme kolo.
Naštěstí nás podržely hřeby. Narozdíl od kondrádovek nevypadaly.

Nejsme žádný dobitci a před zpáteční cestou jsme auta umyli. Pravda, nebýt té povodně, tak se na to vykašlem, ale příležitost dělá mistry (nebo tak nějak).
Velké obavy jsme měli z místních policajtů. Ale byli v cajku, dvakrát nás kontrolovali a pustili nás bez úplatků. Jednou chtěli dokonce hodit domů po šichtě, ale byli jsme plní.
Na závěr sněhový jazyk Kazašských rozměrů:
Díky celému Teamu, za ukázkovou spolupráci a kaučovi za vřelé povzbuzování do vysílačky, když jsme byli ztracení v závějích.

ME v pivních štafetách

26. března 2013 v 11:15
V létě nás čeká MS (Bohemka) a MČR (Botas), ale hned zkraje sezóny tu máme ME! Holt trojitá obhajoba naší neotřesitelné pozice nebude prdel!!
Termín: 31.3.2013 na večer
Nahlášená účast: BTčko v plném složení, Zhaly, Boky, Miro, Kamča, 32 Švédů a spousta dalších
Mapa: made by Mat + Míša
Pořadatel: BTmanželky (když se na nás Kobřík letos vysral...!)
Doražte nás zkusit rozsekat bejci!!!

Půlení 2013

25. března 2013 v 21:46 | Šutr
Rok se sešel s rokem a bylo tu další půlení.. účast se lehce povedla a pochvalu zaslouží Libe se Šterbinou! Pidis musel makat pro ruskou mafii, Bejzus pro libereckou mafii, Lebka dělá docentůru, Švihe má doma dva prcky a jednu šterbinu a Sekyn masíruje triatlonistky na Kanárech.
Libe si to s Kodysem přismahli lehce v náladě, polechtali sme to ještě pár jedničkama na bytě a stavil se tady i Kebs. Mirus pořád pospíchal za medičkama na půlení, kde jich letos bylo tak 80% a taky velká tombola s hodně kartáčkama a pastama a šprckama. Vyrážíme po desáty hodině, protože bordel na bytě už je fakt na hranici únosnosti pro naše sousedy..
Šterbinu a Libeho jsem hendlec představil zubařkám aby nastoupili hnedka do práce. Kodys vytáhnul bulharský CAMELKY a přišli si i další. Tak jak to bývá kalby útíkaj tak rychle jak je člověk nachcanej, takže já hnedlec spal, Libe dorazil v půl šestý ráno, bral to ještě přes Pamelu, kde očividně už nikdo nebyl a Kodys sousedům posílál sníh na parapet. Hvězdou večera byl asi Libe, kterej se nechal přepůlit s vyndaným..


Takže za rok Bejci, půli už konečně Mirus...:)

Medialni support :-)

15. března 2013 v 12:29

Zajemci o tuto rubriku ziskaji blizsi informace tady

BT výbava

14. března 2013 v 15:13 | Šutr
Takže Bejci, aby to tady nezelo prázdnotou, tak aspoň malá ochutnávka v čem budem nastupovat do bab...:) Ještě přibudou čelenky a je to komplet.. mikiny samo že spotisknem..
TOPlist