DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Prosinec 2012

BT limit Praha

23. prosince 2012 v 14:04 | Sekouš |  BT limit
Už je to za námi bejci, konečně jsem se spolu s Pidisem odhodlal a na poslední chvíli zaběhl BT limit, kde jinde než na naší fakultní půdě - FTVS UK stadion.

Účastníci: Sekouš a Pidis
Časoměřič: Martin Š. (můj spolubydlící)
Fotograf: Martin Š.

Ještě jednou bych se rád omluvil za tak pozdní splnění, ale cyklo-auto nehoda mě vyřadila z provozu… Nejprve fotečky a na závěr fouknu naše celkové časy i s mezičasy.

Příprava ve formě protažení od Pidise. Bylo hnusně, takže na rozklusání nebyl čas :-).

1. exáč

Už byl konec světa no a cóó !

21. prosince 2012 v 16:27
Co vám budu povídat Bejci.. vše uteklo jako voda.. játra jsou tvrdá.. kundy ve třídě zestárly, ale co je podstatný že kalby jedou pořád..

- Byl rok 2008, když se se na to Řáďovi vysral a začal řešit za co budu v životě chlastat, volba byla jasná..
- Je rok 2012 a vše končí.. zkurvenej konec světa..

No nic tak sme s Mirusem vyrazili na poslední akci před státnicema a nebylo to malý.. sedřenej ksicht a našlej pes.. tak to se málo kdy stává..

Rozmrdanej Šutr

KRÁL STŘEDOHOŘÍ 2012

18. prosince 2012 v 10:22 | Sekouš
Letošní sezónu jsme snížil ze světových a Evropských pohárů na poutáčky v Králi Středohoří. Celkem cca 14 závodů a z nich se počítalo 9 nejlepších výsledků. Při konci sezóny jsem se zranil, tak jsem nemohl absolvovat plánovaných 10 závodů. Ale i tak jsem nakonec zvítězil se stejným množstvím bodů jako druhý závodník. Bohužel pro druhémo Máru v případě schody se počítá větší množství vítězství.

Jednotlivé závody a foto z nich:

28.1. Běh opárenským údolím -7km 2.místo


Posily - Sokol Kbely

9. prosince 2012 v 16:30 | Dunda
Navědomí se dává, že atletický oddíl TJ SOKOL KBELY, zastoupený největším bejkysem Šéďou, vyhlašuje postup do vyšší fáze soutěže, k čemuž bylo zapotřebí nakoupit nové posily. Shodou okolností, když byla přestávka od tělíčka, tak si plácnul s tadytama bejkama:

Neúnavný vytrvalec Alda

Skokan Zhaly

BTlimit 2013 zařazen do oficiálních akcí RD OB

4. prosince 2012 v 22:58 BT limit
Konečně i Řáďa pochopil (že ti to ale trvalo bejku), že bez BT limitu se nedá na vrcholné úrovni v žádném případě uspět:
Na akci se hlaste co nejdříve u Řádi na stránkách (včetně rozložení do aut). Akce samozřejmě není pro každýho sledovanýho kokota, takže pojede pouze výběr, kterej má šanci uspět!!! No a pak se samozřejmě sundáme v Tančáku, jako každoročně...
TOPlist