DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Srpen 2012

PIVNÍ BĚH 2012 - 2. ročník

30. srpna 2012 v 0:14

Rozpis

Pořadatel: Kapanen & Lebka

Datum a místo: sobota odpoledne 20.10. 2012 Liberec (Doprovodný program: pátek odpoledne: BT Limit, Zanz a v neděli JoŽ - Kobříkův)

Rozsah závodu: Pivní běh na klasické trati. Závod s pevným pořadím kontrol s možnými scorelaufovými prvky. Všechny kontroly jsou situované ve vybraných libereckých putikách. Na každé kontrole se pije jedno pivo.

Kategorie: H21E - pijí malá piva, D21E - pijí malá piva

Vklad: 20 Kč, v hotovosti u prezentace

Přihlášky: mailem na adresu petr.lepsik@seznam.cz Pozdější přihlášky jsou možné na místě, dle možností pořadatele za základní startovné.

Pravděpodobné shromaždiště: Hendyho nebo Bejziho haus

Parkování: před hauzama

Prezentace: v den závodu na shromaždišti od 16,00 do 17,00 hod

Start 00: 17:00 hromadný, po vyexování startovního piva si závodník bere mapu a vyráží vstříc
novým zážitkům

Vzdálenosti: shromaždiště - start do 0 m
shromaždiště - cíl do 0 m

Systém ražení: exáč, nebo poklidné kultivované zkonzumování jednoho piva, potvrzení o vypití piva stvrdí vrchní na papírovou průkazku svým autogramem

Mapa: 1:10 000, A4, pivuvzdorně neupravena

Terén: vybrané restaurace převážně 4. cenové skupiny

Vyhlášení vítězů: První tři závodníci v každé kategorii obdrží hodnotné ceny.

Hlídání dětí: Nebude, hlídání případných neběžících partnerek zajišťují pořadatelé.

Ubytování: ??? Doplní Libe

Případné další informace: Lebka: 605169405, Kapanen: 733610415

Hlavní funkcionáři:
prezident závodu: Kapanen
hlavní rozhodčí: Lebka, R4
stavitelé tratí: Kapanen & Lebka


3E Brada (2E Jinolky)

26. srpna 2012 v 22:06 | Bejz
Protože na Jičínský pětidenní by už nikdo nepřijel, tak pořádáme třídenní, kam chtějí naopak skoro všichni, protože to je ve skalách. Na Bradech je sice jen asi deset skal, ale Prachov je hned za silnicí, takže se to vlastně počítá jako závody ve skalách. Závody pořádal fotřík Pidin ještě s Havlindou, jenže každej zvlášť. Nicméně díky oběma bejkům za "pohodové letní závody". Hlavně, že svítilo sluníčko a Palička čepoval pivko.
Všem se omlouváme, že jsme v kempu tentokrát neudělali žádnej bordel, dokonce i Zhaly začal spíkrovat až těsně před startem -aby nikoho nevzbudil! Takže kdo je zklamanej, ať příště připojí k přihlášce na Jičínský závody žádost o brzké vytroubení a bude mu vyhověno.
Se setměním jsme se tedy přesunuli do Jinolickýho Bibione.
Slibovaná diskoška na pláži sice byla, ale nejmladší účastnici bylo kolem čtyřicíti. Drobná náplast byla zpozorovaná šukačka ve vodě asi 30 m od živé kapely, nebo co to bylo. Jinak orientačně nejnáročnější disciplína byl noční návrat z Jinolek na Brada (možná proto už nebyla síla dělat bordel).
Pořádání bylo skutečně náročný - Hendys si zavřel s roznosem vrátka i u Kazdiče a příště bude asi muset nastoupit čumět do cíle pod Dramovo vedení. Šutr byl taky v sobotu na startu platnej jak mrtvýmu zimník, toho snad ale Pepa ještě nevyhodí. Šťorp se u grafického výstupu svých tratí taky moc nepředvedl…no jsem zvědavej, kdo to bude pořádat příště. Naštěstí holkám u občerstvení to šlapalo jak švýcarský hodinky!

OOcup z Kapeho auta...

15. srpna 2012 v 5:11
Aneb kdo nezažil, asi těžko uvěří...

MEGATLON 2012

13. srpna 2012 v 8:05 | Sekouš |  MEGATLON
Zdravím BT team. Termín MEGATLONU je stanoven na 21.8.2012, což je již příští týden v úterý. Vím, že pro Drogbu je to velký problém a ještě jednou se omlouvám, ale na tento termín mi potvrdilo nejvíce lidí účast. Letos poprvé je zavedena soutěž teamů (3 členná družstva). Jelikož jsem na startovní listině z našeho teamu pouze já a Hóna, zvažte prosím znovu svoji účast. Akcička to bude jako vždy povedená. Letos poprvé v Dřevěnicích. Podrobnější info na www.megatlon.tym.cz


Rád uvidím BT team v co největším počtu!!!
TOPlist