DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Červenec 2012

Botas cup - winners again

17. července 2012 v 19:41
Slušelo by se začít tím, co nás nejvíc zabilo:
Je už pouze věc dohadů, jestli mistr světa po večer málo juniorkám nakládal a nebo jsou opravdu takový sračky...nicméně stát se toto na vrcholu sezóny BTčku, tak se určitě jdem zahrabat, místo ventilování emocí na blog...jenže se tak nestalo!!!
Dá se s čistým klidem říct, že BTčko v posledních letech (za poslední 4 roky nebylo poraženo) jednoznačně kraluje scéně pivních štafet a to i na mezinárodním poli. Je to obdobná situace jako Švýcarská repre na MS ve sprintu. Spojuje nás i to, že na to balíme a pícháme štětky jako Švýcaři...to opravdu nikdo netrénuje, jak už psal Béďa a nebo jsme opravdu tak dobrý???
1. Beermental team 2. Béďovi kluci 3. Průtokový ohřívače


Oslava 25 a 24 narozenin

15. července 2012 v 22:12 | Sekouš
V pátek 13.7. jsem společně s Michalem Navrátilem uspořádal oslavu našich narozenin. Prostor byl pro BT známá chatka na kraji Jičína. Počasí naštěstí maximálně přálo a celkovou akci hodnotím velice pozitivně, ale to předbíhám. Celkem se účastnilo 22 lidí (já a moje Anička, Míchal a Sára, Lasi, Bejzy s Anetkou, Holy, Méďa, Soňa a její nový přítel Kuba, Míša Barešová - kalička z Megatlonu, Cízy, KP a její trenérka rejdění na koních, Radouš se Zdendou, moje mamka s tátou, mamka Sáry, Kedlas, Michell). Zahájilo se cca v 19:15 klasickým exáčem a popravdě řečeno nevím kdo zvítězil, ale Bejzy a Michal byli v první trojce. Pokračovalo se kalením a grilováním masa, klobásek a hermelínů. Před setměním proběhlo slavnostní předávání dárků a po setmění odstartovala první soutěž - NOČNÍ PIVNÍ ŠTAFETY. Celkem 4 teamy o 4 nalosovaných lidech. Mapa od Bejzyho byla luxusní. Plavidla standardizovaná BT teamem. Na trati vždy jen jeden člen, musí najít pivko a po doběhnutí do cíle exáč. Společný start a do velkého finále postupovaly dva nejlepší teamy. Chvíli po dokončení posledního teamu v semifinále se šlo na velké finále. Do poloviny závodu, to bylo velice vyrovnané, ale pak ukázal svoji dominanci team ve složení - Soňa, Cízi, Kedlas a Dram. Následoval prostor pro kalení a po dostatečném času na regeneraci byl odstartován druhý závod - CYKLISTICKÝ SLALOM DVOJIC na Holyho kole. Štafety byly kombinované - muž x žena. Jelo se z horní konce zahrady mezi stromy dolů a zpět. To samé druhý člen a po dojetí co nejrychleji vypít ve dvojici 1 pivko. Do finále postupovali 3 nejlepší teamy. V semifinále i finále dominovala dvojice Michal a Sára. Noc se pomalu krátila a pivka docházela. Závěrečná hra na pravdu, nebyla pro všechny tou nejlepší možnou variantou, ale v poklidu ukončila akcičku. Cca ve 3 ráno se vše vypilo a šlo se domů. Podtrženo sečteno - vypito min 107 piv (já 10 kousků), 0,3 l rumu, 0,75 l rychlých špuntů, min 3 l vína… , rozbitá pouze jedna sedačka a večer, který jsme si užili po svém. LUXUSNÍ KALBIČKA.

Oslavenci
TOPlist