DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Červen 2012

VT Mácháč

26. června 2012 v 10:46
Podle programu sme to s Dundou vodbouchli už v jičísnký nádražce rychlou jedničkou a nastoupili do Pendolína.. Libe klasika zpožděníčko, takže boucháme další jedničky v turnovský nádražce a koukáme na Tour. Libe bouchá jedničku pita a zajíždí se do jednosměrky k Bille nakoupit litr a půl čerta a náký to pivko na cestu.. Po dálnici šukací kára smaží i 150 se zataženou ručkou.. snažíme se pochcat cyklistu, plácáme štěrbinu po prdeli, zajíždíme obhlídnout Bílej šutr a pak už to kempujem u lesa plnýho komárů. Pak už jen rychle na pár jedniček k pupkáčovi do stánku, narváváme chlastáme a vítáme Bokynu v bávu.. poté už jen stačí smíchat dva čerty, jednoho bouchnout a vyráží se na Bílej šutr. Taková MEGA párty.. to byl masakr.. ihned se ztrácíme a chlastáme a paříme až do raních hodin..

Pár perliček: Brutálně štětek, mrtě bouchačů, tři DJ, zapomenutý Malborka, bouřka, chcanec, bitky
Dundova brutální kosa, spánek na lavičce a projíždka tágem
Libeho zrzka, párty do pů osmý do rána a navigace zdarma
Šutrovo spaní v kufru, ranní brutální střep v hlavě a cesta pěšky
Ondrův brzký odjez za starou

Takže sobotní ráno klasicky nic moc. Dunda bez mobilu, ale s ručníkem.. Šutr vopíchanej od komárů.. Libe nevyspalej.

Při přejezdu do centra MTBO potkáváme benga, takže zajiždka do zahrady a smažíme to radši jinudy. Celej den skoro spánek. Dunda vyspalej si dává jedničky a usíná večer spolu s Libem, kterýho uspal pan čert.


Dunda před spánkem ještě odložil smažáka, osvěžil Libeho a ustlal si na stole. Pak jako velká hvězda večera se s každým vyfotil.. Jinak na bajkový akci sme byli poprvé, pařilo se docela slušně, ale pro Libeho s Dundou to byla nuda, že se radši šetřili až na Bílej šutr, kde to jede o poznání víc..jenže co se nestalo.. na Bílej šutr už sme se nedostali, protože kluci se při spánku lehce zpotili a byla jim zima a museli se do auta jít převlíct a ve 3hod ráno takhle promáčený už na Šutr neměli pomyšlení.


Spání v autě pohodička. Ráno brutální sušák a půldenní vykydlost..

Takže za rok zas, doufejme že ve větším počtu BTčlenů a pořádnou pánskou jízdou na Bílým šutru :-)

PS: Mácháč sme ani neviděli, ve vodě nebyli na šlapadla nevyjeli, žádnou fotku neudělali, takže za rok máme co dohánět..!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak se BTčko dohodlo na výroční schůzi, tak tak plní.. vyráží se místo do Thajska na pánsku jízdu na Mácháč, Thajsko vždy každý lichý rok..:)

Program:
6.7. pátek - Libe nabírá jičínskou sekci v Turnově u vlakáče 12:25, 14:02, 14:25. Jede šukací károu po dálnici, aby využil známku kterou si koupil na VT Velikonoce. Zastávka Mnichovo Hradiště (památky + pivko). V odpoledních hodinách, zakempování někde poblíž Bílýho šutru. Večer lehká párty... hlavně teda tvrdej, pivo jen zlehka :)
7.7. sobota - Ráno brutální vykydlost, půjčení šlapadla, odjezd na ostrov. Pivka, spánek, opalování.. Večer kalba!
8.7. neděle - Neskutečná vykydlost, odjezd domů.

Bejci, plánek si radši každý povinně vytiskene :-)

Čumte těch šlapadel, takhle tam dorazíme i my, ale i s dvěma basama piv..:)

AMČR terénní triatlon 2012

23. června 2012 v 21:55 | Sekouš
Ve středu 6.6. se konalo Akademické mistrovství České republiky v terénním triatlonu. Distance 0,5 - 15 - 5. Na startu sice moc závodníků nebylo, ale kvalita nechyběla. Jelikož jsem byl spolustavitelem trati a závod se odehrával v nedalekých prostorách mé školy (FTVS) byla opět očekávání velká. Již plavecká část roztahala startovní pole a já jako jeden z mála startujících bez neoprenu jsem byl rád za druhou skupinu. V cyklistické části se jely 4 okruhy s dosti náročným profilem. Bohužel hned v prvním okruhu favorit závodu Michal Francke přetrhl řetěz a byl ze hry o zlatou medaili vyloučen. Na konci druhého okruhu se přes naši třičlenou skupinku "přeřítil" Tomáš Bergr a bylo pouze otázkou, jak velký náskok si přiveze do závěrečné běžecké části. Rozestupy mezi jednotlivými závodníky se zvětšovaly. Do depa jsem dojel na druhém místě se ztrátou necelé jedné minuty. Věděl jsem, že běžecky jsem určitě lepší než zatím první Tomáš Bergr a proto jsem od začátku běžel na 100%. Zhruba na 3km jsem předběhl Tomáše, který měl problémy s bolestmi v břiše. Od této chvíle jsem si již závod vychutnával a v poklidu si běžel pro svůj první akademický titul. Druhé místo uhájil Tomáš Bergr a jako třetí cílem proběhl Martin Berka (bývaly reprezentant v duatlonu).
To jsem psal do novim, takže se mi to nechtělo přepisovat znova :-).

Výběh z vody a vzhůru na MTB

MTB

Akada 2012

15. června 2012 v 15:19 | Dunda
Akada 2012 - Brno - VUT - nezklamala, druhej den zadnej med. Ale vemte to poporadku.

Sestavicka: Dunda, Ivcis, Libe, Sutr, Lasic si to drandi po D1 v utery rano smer Brno. Pro jistotu jsme si nechali asi 3 hodiny rezervu, kdyby sme zas potakli nejakyho mamlase, kterej by delal problemy. Nastesti je uz hraje karty s Rathem v Litomericich, takze prijezd hodne brzo, davama jednicku.

Odpoledne krátká:

Asi takhle: byla to místama skoro takováhle buš..


Dlouhy jak klasika, Dunda to pro jistotu disknul. Nic moc kratka, ale asi poradatele chteli, aby po prijezdu nemuseli zavodnici nikam jezdit, tak se to dalo do slusnyho fekalu.Gundersen se ale vyved!! Byl z 5 na 6.

Překvapila Ivča, která udržela na Hendyse náskok 3 sekundy po běhu a vyhrála.
1. Ivča
2. Hendys
3. Hona
4. Pidis
5. Lasi
- jeste sel Flaska a Paja, ale tybrdo uz si to vubec nepamatuju, tak to doplnte...

Pak jsme koukli na ty nase zevlaky, jaky hrajou hovno, Barry jak chodi po hristi uplne na hovno, apod. :-)
Presun na disu do plachtenice, kde se to rozjelo. Do 1 disa, pro nekoho do 5 ;-)
Rano luxusni snidane, 3 parecky, corovani luxusniho dzusu a jelo se na etapu.

Klasika velkej luxus, ale moc to netahlo. Po ceste nas chtel vyfotit nejakej bejk, tak jsme mu trochu popobehli.


Peknej les, hezky postaveny. Napraveni predesleho dne. Libemu to netahlo, takze to bylo na pichacku, Dunda musel dokoncit, Sutr potreboval bejt do 10ky, ale i kdyz se snazil co to slo, nezadarilo se.

Zase jednou slusna akcicka! Za mesic na Machaci!

Tak jde čas!!

7. června 2012 v 23:22
Starnem, tloustnem, neni to zadnej med.. tady trocha historie jako dukaz :-)

Bejci Proksik s Ropem jako vojaći KFOR - to ale armada nevedela, co Proksik dokaze prirpavit za motroš!!

Prázdniny 2012

6. června 2012 v 9:58

DatumAkceKdo (zatím)Náplň
15.-17.6.VotvírákHendy, Kap, Lebhudba, chlast, štětky
20.7.-22.7.Lasi chataBT + kamarádkychlast, ???
5.-8.7. (2 dny)MácháčBTultras+výběrchlast, štětky
13.-15.7.BotasBTpivní, závody, chlast, štětky
27.-29.7.BenátskáHendy, Kapkahudba, chlast, štětky
1.-5.8.OOcupBT+NPBTlimit, závody, chlast, štětky, moře, hory
10.-12.8.KeltskáLebka, Hendyhudba, chlast, štětky
18.-19.8.BradaBTpořádání, chlast, štětky
25.-26.8.PPPčkaBTzávody, chlast, štětky
28.8.-31.8.VT BramberkSJC+BT+Kobříktréninky, chlast (lehce)
31.8.-2.9.EurohryPidin, Hendyzávody, chlast, štětky

Flaška dívám, že u Řádi by nestačilo ani kdyby s vyhrál nominační závod o půl hodiny...max kdyby si splet PGP s PHK..ale tak aspoň si můžeš přijet pro prokoplou prdel na Botas!
TOPlist