DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Květen 2012

ČPŠ Helfštýn

31. května 2012 v 21:48 | Šutr
Družstva se pomalu, ale přece jen blížej a Havlinda už je nezvózní, že nemáme žádný body v klubech na což čerpáme grant od EU. Takže aby to nedopadlo jako u pana Ratha a nemuseli sme všecko zpátky vracet sme se vydali vyndat 300km někam k Olomouci. Jenže před tím následovala důkladná příprava: Šutr vyrazil na první oblasťák v tomhle roce a nevěřil vlastním očím, hnedka bedna a 2kila v kapse. Škoda, že nezaříznul Zabijáka a Pallmena, mohlo bejt 6kil doma na kalbu..:) Hendys to jel pro změnu rozběhat na SAXBO, do totálního fekálu, poté se tak vymrdal, že celej tejden byl vožralej a ani nemoh ladit na ČPŠ..:)

V pátek sme se lehce rozehřáli na pice v Ramacotim, kde sme dali i pár jedniček.. hecoval to akorát Pidis, kterej ráno na štafety nejel.. naštěstí sme se udrželi, protože odjezd v 6hod by sme asi nerozhejbali..
Dohodli sme taky prázdninový BT akce: Mácháč, Botas a pivní, OOcup, PPčka, Brada, VTčko v Jablonci..:) Takže prázdniny.. zas bude kalba..:)

Veličenstvo dal šestku během hoďky jedny čipsy a vytuhnul ve FACTORY i s brčkama v hubě..:)

V sobotních štafetách 6.místečko bylo maximum na co jsme měli, takže spokojenost, ale co se dělo odpoledne a večer už bylo mnohem lepší.. když teda nepočítám ten hnusnej sprint v centru Lipníku, kde nebylo co řešit.. prostě žádný volby jen si to hul..
Havlinda váhal, zda nám objednávat tělocvičnu, protože je to přesně 5let co jsme naposled spali v tělárně a od té doby už radši spíme na postelích, aby sme pro jistotu nic nehasili, ale přesto se hotel u Lípy zrušil a šlo se spát do tělárny...:)

Dopita v plné síle před závodem..

Pro jistotu sme to už rozchlastali na zahrádce hendka po sprintu, byli i tací, kteří běželi s dvoukilem v ponožce, aby hnedka po doběhu bylo za co kalit.. co Žhaly..:) Takže sme bouchli víc než jen pár jedniček, šli sme hodit sprchu, sbalit věci a dát si k větnamcoj pečenýho psa. Libe si dal radši smažáka v housce, na psa neměl chuť. Poté následoval přesun do SPORT baru, kde sme byli jen my a pinglice, která tam byla poprvé, takže to byla bída. Hnedlec sme docvakli suda a co dál.. naštěstí sehnala ještě štěně, který sme sfoukli taky velkým tempem a nezbývalo než jít na místní dizinu do FACTORY.. vstup za páďo, ale rozhodně to za ty krásný cigánky co uvnitř trsaly stálo.. dali sme lehce pivka, lehce zatančili, Libe pak nabral jednu cigánku a šel jí vyprovodit domu. Šutr při cestě do tělárny s turnovskou skvadrou pochcali policejní stanici, načež je poté zastavilo policejní auto ať se ligitimujou a ukážou záda.. vše proběhlo v pohodě.. akorát sme dozvěděli, že náký orientáci z s nápisem svého klubu na zádech děleli ve měste bordel a policije je má na kamerách.. šlo se spát.. v tělocvičně to klasicky smrdělo.. plno lidí chrápalo, prostě klasika.. možná hydrant by to zpravil..
Dopitus na startu s hokejkou pukem a v plné koncentraci..:)

V neděli klasická vykydlos.. štafety a smažba domu 300km.. takže na Moravu zas někdy pojedem!

Pivní štafle se blíží...

23. května 2012 v 3:39
Na áčkovou štafetu si zatím brousí zuby Spíťa, kterej pod Šviheho dohledem pilně trénuje:
Všimněme si, že ani přeražená ruka v sádře (mlácení strejdy Lebky do dvěří tramvaje, zanechalo více než dojem) nemůže v žádném případě ohrozit předepsané tréninkové dávky...

Jedním z vrcholů letošní BT sezóny budou určitě BERNARD Pivní štafety na Botasu, tak se nezapomeňte přihlásit bejci!!!

Béďova husníková nakládačka

13. května 2012 v 20:01
Že já radši neletěl s Bokym a Zhalym do Indie..

Na Pasiho mi to totiž dneska moc nešlo..takže na družstva radši všichni povinně záložáka!
Jinak gratulace fotříkovi Mrazákovi, nejenom za dnešní bednu, ale hlavně za zabijáckej článek z Tiomily... (Dým se má ještě co učit a Foukačka už radši jenom šoféruje...)

Tak trénujte na Helfštýn bejci!
TOPlist