DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Duben 2012

VT BT Skokovy

22. dubna 2012 v 14:11
Joňťák připravenej v Libeho šukací káře se smáčklejma tlumičema..


Vitu perkele trip

10. dubna 2012 v 22:34 | Lebkanen
Ještě lehce přivyndanej zewluju v Helsinkách na letišti a přemýšlím co se to vlastně za posledních 10dní semlelo. Začlo to asi tím, že jsem se v rámci soudržnosti BTčka rozhodl zajet do Finska zkontrolovat a povzbudit Kodyse v točení a práci na BT cupu. Abych nemusel jet stopem, dohodl jsem si brigošku na místní Uni.


Kodys mi poskytl luxusní azyl za což bejkovi patří velký dík. Prvních pár dní jsme to klidnili, bejk neskutečně točil (ne jak mi na soustředkách :) ) a já se v rámci snahy neudělat moc velkej průser nadnárodních rozměrů připravoval na následující akce:


Tahle show se sfoukla a mohlo se jít na věc. Večer lehčí kalbička a česko-finskej souboj v chlastání, kterej dopadl asi takhle: :)

Prostě 3 zeblitý Fiňáci a Kodys to vesele roztáčel dál.

Do toho Kodys bouchal pořád dvoufáz, posilku a strečink k tomu. Já povětšinou chrápal. Na točení ale taky došlo, vzhledem k tomu, že sněhu je tu pořád pokokot jel Kodys na lyže a já si ve stejném lese fouknul 100min mapáč s 38 terčíky:


Jeden z večerů jsme vyrazili na Erasmus D&B party, jeli jsme asi 2 hodky, 2 busy, jeden vlak, prostě bylo to kousek, pak mě v sámošce, v který měli otevřeno do půlnoci vyfákli, že už je 21hod, čili že mi piváky neprodaj. Nezbylo než chlastat tvrdej, takže to celkem odsejpalo. Asi po hoďce jsme museli zpátky na vlak a bus, aby sme se přesunuli na kolej na další kalbu místních studentů. Kalí se zásadně v různobarevných montérkách podle fakult, aby nedocházelo k incestům apod.


Došlo i na lehčí kultúru a prohlídku Helsinek:


Lyžařsko - mapařskou akci jsme si dali ještě jednou v jiném lese:


Už to vypadalo, že je má mise ve Finsku u konce, když jsme pár hodin před odletem vyrazili na místní tancovačku. Na to že byla neděle, byla před klubem asi 100m fronta.


Ve frontě jsme foukli trojku, sněžilo jak prase, vevnitř ovšem luxus, (dokonce větší než ve splavech :) ), bary, taneční parkety, tyče, akvárko, pivko za éčko pade, akce na jakési frisco gratis, jedna příslušnice něžného pohlaví vedle druhé, čili ideální, chyběly snad jen kurvy ve vířivce se šnorchlama.


Lehce jsme se vyndali, pak vyměkli a šli na poslední bus, 2hod spánku a hurá na letadlo a do žabáka.
Kitos, Bejky.
TOPlist