DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Únor 2012

Šutroj začíná předposlední semestr, aneb eroťák v Liberci

27. února 2012 v 17:36 | Šutr
Bejci, je na čase abych taky po delší době informoval jak se maj věci ve měste, kde pivo teče proudem, štětky se vám před vočima slíkaj za jednu Straropramenskou dvanáctku a kde musíme na jaře udělat zas další VT BT Pussy a VT Pamela 2010:)

Ale postupně:
Hnedlec minulý pondělí, oslavička spolužákovejch narozek v Pubu, takže jak to asi mohlo dopadnout..:) Hnedlec sme se dostali na tabuli vítězů, pak sme začli bojovat i na úrovni Brna a Prahy, ale to už ani moc nevím, pač sem koukal na tenis, jak hrajou kočky v Dubaji.
Po dlouhý době bez alkoholu, jen učení a honění mě docela poslalo do kytek..
Ilustrační foto
Kebab na přechodu
Takže úterní ráno nebylo nic moc, naštěstí žádná škola, takze sem mohl v pohodičce ležet se zatlučeným hřebíkem v hlavě celej den v posteli a připravovat se na další akci v Pubu, kam sem zas večer vyrážel.. Čelzí hrála tužku, že se na to moc nedalo koukat, takže sem do BTčka zas přidal ňákou tu jedničku..
Středeční ráno už šlo.. šel jsem do školy, kde jsme se domluvili na další akci, která se jmenovala Naked párty, ale kam se to hraba na Pamelku..:) Ale nejřív se koupilo 1,6kg spižskejch párků, basa piv a šlo se k Aníkoj pařit na byt.. Když došla zásoba pivek přesunuli sme se na Naked párty, kde to stálo za velkou tužku, takže nezbývalo nežli si frčet dát jedničku do Pamely. Pač ty tanečnice co sme viděli na párty.. ty byly špatný a nejet do Pamelky, tak ani neusnu..
Čtvrtek největší vyndanost, naštěstí zas bez školy a příprava na hodně očekávanou návštěvu Liberce..:)
Liberec se rozjel ve velkém stylu, když sme u Hendyse s Kapem poslali 2ku a pak sme si vzali Bráníka kubatůru na cestu busem do města do Kebabistánu.. Kape se oklepával po páteční mega akci v Praze a musel do nás nalejt 3zelený s citrónem, aby se to trochu rozjelo..
Nejdřív si k našemu stolu sednul mladej zamilovanej páreček.. dali si véču a pivko.. ale asi z našich keců se jim udělalo tak špatně, že ani nedojedli a nedopili pivko a radši zaplatili a odešli.. kdežto trio, co si k nám přisedlo poté již bylo o poznání tolerantnější a hnedlec na začátku nás pochválili, jakej pěknej slovník a témata máme.. Vlatně si k nám přisedli 2,5 kundy (matka,dcera a transvestita:) Zvali sme je na ples, ale že prej ne.. Takže nezbývalo nežli vyrazit.. Ples byl asi hodně dlouhej a zábavnej, ale když člověk prostojí 90%času na baru a zbytek promočí, tak moc z toho plesovýho programu nemá..:) Jediný co sem našel v mobilu a na co bych si ani jinak nepamatoval je toto:
Bejci, na jakým že plese sme to byli??
Mám pocit, že sem se tam potkal s Alenkou Zárybnickou

Takže myslím, že pohádkovej ples se docela vydařil.. nejem že mi tam došli všechny prachy, ale taky mám luxusní fotku s nákou plyšovou žábou. Bylo na čase se přesunout ještě do Zanzu, aby se mohl Hendys nechat slíknout od náky prvačky a vodfrčet si to tágem domu bez bundy..:) Takže ráno sme sfouklý jak svíčky jeli šukací zamrzlou zasněženou károu do zanzu pro bundu a pro mobil..:)

No nic no sumárum:
Nespočet pivek, ještě vetší nespočet panáků.
Naštěstí s náma nebyl Matouš, takže sme nedali žádný cígo.
Pohádkovej ples byl fajn, luxusní program, kterej sme neviděli.
Kape rozchlastal páteční akci a jel zas jak za mlada.
U Hendyse v seténovým povlečení se luxusně chrápe.
Ráno mě chtěl vojet, tak sem mu za to poblil koberec..:)
Ve středu razí BTčko a friend do Alp

Takže tak Bejci

Pětka na dráze

20. února 2012 v 16:58 | Dram
Praha je nejbohatší region v ČR. Ale Pražáci jsou celkem chudáci, protože to mají do hor dost daleko. Chytré hlavy v Praze 5 si sedli a řekli dost! Povolali Katku Neumanovou, aby lyžování přivezla do Prahy (Katka nemá po MS v Liberci už co ztratit). Naštěstí mrzlo a Neumanka nastříkala v Chuchli slušnejch 770 metrů a nemusela tak dovážet sníh z Jizerek.
Pořadatelé připravili pevný a široký ovál. Totální rovinu narušilo stoupání překonávající převýšení zhruba 1,5 metru a následující sjezd (překážka jako u stýplu). Prohlídka trati před závodem dávala tušit, že právě zde se bude lámat chleba. Potvrdil to Šéďa, kterej tam složil nejen hobíka, ale i sebe a tím ztratil možnost soupeřit o medaile. Kromě toho umět jezdit do kopce šlo totiž i o to šikovně kličkovat mezi soupeři:
Dráhové limity padly!
Je teprve únor a už jsou splněné limity na dráze! Ani Beťák, který hrozně točí, by si se svým časem na 5 km v takové konkurenci neškrt. Nevím kde je chyba, ale časy se stále neobjevili v tabulce splněných limitů. Výsledky a protokol jsou kdyžtak tady.

Prokoplá prdel

6. února 2012 v 14:55
Po pěti letech kalení v Brně, mě na jaře roku 2011 doslova prokopli prdel. Sice sem s Faltíkem bydlel jenom v prváku, takže sem další roky už nelámal 1300 jedniček...i proto jsem ale očekával trochu jinej ortel než: " Autor nebyl schopen využít potenciál tématu diplomové práce ke kvalitnímu zpracování a dopustil se mnoha chyb a nedostatků. Diplomová práce tak nesplňuje kladené požadavky a je potřeba ji podle výše uvedených připomínek přepracovat. Proto ji v současném stavu nedoporučuji k obhajobě." Plánovaná pedagogická kariéra na dívčím učilišti šla tedy do kytek, stejně jako výlet do za maorkama na Zéland. Mrknul sem se teda aspoň na thajský slony, vopice a štětky a poté zakotvil u Ropeho ve firmě. Nabízeli mi sice práci popeláře v Brně, ale vábení Zanzu a Žabáka bylo silnější než popelnice s bezdomovcema. Navíc už kdysi jsem polepil Bičovi na závodech celý auto, takže samolepky pro mě byla jasná volba! Pomstu celé fakultě jsem neplánoval dlouho a rovnou se přihlásil znovu do prvního ročníku. Cíl byl jasnej: do školy vůbec nechodit, max tak jednou za půl roku pro potvrzení o studiu a "studovat" dokuď mi jí zase někdo neprokopne...Zapsal jsem si teda pro jistotu 229 předmětů za celkovejch 500 kreditů (o moc víc už se jich tam snad ani nevyučuje).
TOPlist