DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Listopad 2011

Hulk cup - 29. ročník

24. listopadu 2011 v 12:34
Jelikož sme letošní sezónu Český ligu klubů sme vynechali (Šutr měl banána a hlavně sme nechtěli, aby Foukačka s brekem zase musel hledat novej oddíl s nadějí, že už konečně něco vyhraje), takže plán na podzim byl jasnej, odvést si putovní pohár HULK teamu! Složení sme měli luxusní, v ženskejch tři štětky, který dorazily rovnou po šichtě z Pamčy, a v chlapech tři bejky, včetně finský Štěrbinky, která zná sice Stromovku jako svý boty, ale nabít si na nočák světlo to už na jedničku nezvládla. Psát o průběhu závodu už nemá moc smysl, protože všechno důležitý stejně najdete u Fotříka (tak mu za odměnu klikněte, ať má na jedničku a Berta na sunar). Každopadně druhej a první flek v součtu znamenal, že pohár je náš! Průser byl, že hospu na kolbišti zavřeli už před vyhláškem a tak sme museli jít lejt jinam.
TÍMTO TEDY APELUJI NA KALIMÉRKA A RYSÁKA AŤ NÁM KOUKAJ OKAMŽITĚ DODAT POHÁR (samozřejmě včetně slíbené náplně), nebo jim oboum ostříháme cop jak před x lety Tomovi.

BT Pochod 2011

22. listopadu 2011 v 14:27 | Skála
Účast štěrbinek letos maximální: Áňa, Sonia, Kam, Radys, Majny
Anna K., Ivčis, Linda, Radka Uvi, (Prcič dorazila záhy)
Bejci: Sekyn, Myro, Bejzi, Pidis, Hóna, Duk, Lebka, Kody, Holly
a v Bille jsou: Hendys, Kapka a Boky

BT Limit Turku - Evropské město kultury 2011

16. listopadu 2011 v 21:47 | Kody |  BT limit
Jak již všichni určitě ví z časáku OB, jsem od září na rok ve Finsku. Aby mě bejci nechali v BT tak sem samozřejmě musel zaběhnout limit. První nápad termínu, ve kterém tam limit bouchnout byl už po SP ve Švýcarsku na soustředění. Bylo tam po pravdě dost lidí bez limitu a tak by měli šanci potvrdit svou výkonnost a zaběhnout aspoň BT limit. Bohužel se nakonec nedostalo od slov k činům. Ze Švýcarska sem se přesunul rovnou do Švédska na 25Mannu a byl sem pár dní u známěho nedaleko Borlänge tak sem si říkal že bych tam limit poslal se Zsoltíkem ale ten měl bohužel něco s nohou a eště začal zrovna makat, takže to taky nedopadlo. Po lodi z 25Manny nebyla moc chuť běžet limit ale 22.10 když sme jeli z Halikko viesti do Turku kde jsem zůstával u kamaráda a byla v plánu sauna a nějaký pivka sem navrh že by sme před saunou eště mohli dát limit. Kluci to vzali jako celkem dobrej nápad a tak se taky stalo. Než sme se sešli v místě odkud sme vyráželi bylo mým úkolem zajistit pivka. Na výběr z lahváčů moc nebylo tak sem si řek že Prazdroj nebude špatná volba, ale nakonec se ukázalo, že to nebyla volba nejlepší. Sešli sme se v 6 večer, v době kdy už se celkem solidně stmívalo. Po krátkém rozklusu a pár rovinkách sme nastoupili na atletickém stadionu v Mynamäki, městské části Turku, na start. Konkrétně se jednalo o mě, Yuriho z Běloruska a Petera, kterej je Estonec. Já sem překvapivě exoval nejrychlejc za nějakejch 20´´, zbylejch 1600m běhu sem tam poslal těsně pod 5´, ale kluci mě ze začátku slušně stahovali. Druhej exáč byl za 32´´ to bylo místo kde sem asi nejvíc ztratil a Yury mě málem předchlastal. Celkovej čas 5:51 a Áčko bylo doma. Každej měl za úkol si měřit čas sám ale nebylo to ideální protože Peter neměl hodinky a Yury to změřil nějak blbě takže se dá jen odhadovat jakejch dosáhli časů. Yury něco kolem 5:57 a Peter cca 6:15. Prazdroj nebyla ideální volba. Strašně to pěnilo a tak sem byl po dopití 2. ks donucen k drobnému ulehčení. Suma sumárum 3 osobáky 2 národní rekordy a rekord stadionu. Fotky bohužel žádný nejsou, byla celkem tma.

Během čekání na pizzu, na kterou nejspíš až když sme zavolaly, teprve začli sklízet obilí a mlejt mouku, sme domluvili, že v pátek 28.10 před odjezdem na Smålandskavlen dáme další a trošku oficiálnějsí pokus o vylepšení BT limitů. Start byl naplánovanej na 19:00 na stadionu Paavo Nurmi Stadion. Tento stadion byl v letošním roce opatřen novým mondem v zajímavé oranžovo žluté variantě, která se ukázala jako velice rychlá.

MEGATLON 2011

11. listopadu 2011 v 21:37 | Sekouš
Letošní již 5.ročník MEGATLONU se uskutečnil 18.září 2011 jako vždy na Rekreačním středisku Pařez ("Liaz"). Počasí hlásilo na celý den déšť a tak jsme byli všichni potěšeni, když krom pár krátkých přeháněk se nic velkého nesemlelo a připravené stany se nemuseli maximálně využívat. Na start mužského MEGATLONU se postavilo celkem 9 borců. Barvy BT jsem hájil já s Drodou. Za TC Batalion startoval Michal Navrátil, Jan Medlík a Jiří Macák. Ostatní závodníci jako Tomáš Sedláček, Matouš Jindra, Lukáš Rychna a David Kunc neměli, tak zvučné oddíly.
Nástup

BT limit Praha FTVS

3. listopadu 2011 v 23:24 | Sekouš |  BT limit
Jelikož jsem nebyl schopen se účastnit žádného oficiálního termínu BT limitu (za což se velice omlouvám), musel jsem 27.10.2011 zneužít FTVS stadión v Praze. Běžel jsem sám a odborný dozor mi dělal Ph.D Matouš Jindra. Dosažený čas 6:02 (0:15, 5:19 a 0:28). Forma není jako loni, ale i tak jsem s B limitem spokojen.

Příchod na stadión

Zápis z výroční schůze BT, která se konala dne 28. 10. 2011 v Jičíně

1. listopadu 2011 v 11:42 Výroční schůze
Přítomni: Hóna, Hendy, Pidin, Lebka, Bejzi
Omluveni: Sekouš (svatba), Švihe (táta), Kody (orgasmus), Spíťa (brácha), Dandy (kojení)
Jednání řídil člen sekce BT Hendy
TOPlist