DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Červen 2011

BT Salpa Jukola 2011

18. června 2011 v 17:02 | Přemet
Včera BTčko jedoucí na letošní vrchol sezóny dorazilo do Finska. Po náročné cestě se chcaním na semaforech v Polsku a průletem pobaltskejma zeměma se bejci ubytovali v močálu někde mezi Helsinkama a místem letošní Jukoly. Taky po cestě švihli jeden trénink ve Finsku a dnes mají ještě v plánu lehké proběhnutí na tréninkových mapách v okolí Jukoly ale to vše je čeká až po shlédnutí zajímavého závodu žen. Závod žen Btčko sledovalo na luxusní velkoplošné obrazovce, která je prej objednaná na podzimní družstva, přímo v centru závodu. Závod to byl rozhodně velice zajímavý až do poslední chvíle. Ale vemme to pěkně popořádku. Hned po startovním výstřelu z těžkého kulometu Finské armády následoval pěkný výběh kopce, který když ženy běželi tak si Švihe jen pomlaskával jak na něm všechny z 12. startovní lajny vorube a nahoře bude první.
ohen
Po startu Venly byla první bombou, chyba Terky Novotný běžící za Švédský OK Hällen, z čehož bylo hned jasný že letošní Jukola bude velice technická.
tatry
Balík žen na čelních pozicích z poloviny 1. úseku a ukázka mapy. Vypadá to skoro jak letos na krátný ale ty velký šutry maj tak 10m v průměru a aspoň 5 na vejšku.
tatry
Na čele je téměř během celého závodu především Domnarvet i když na poslední úsek startuje současně s týmem Tampere Pyrinto, který loni Venlu vyhrál. Celý závod je provázen řadou velkých chyb běžkyň TOP týmů. Ještě na předpředposlední kontrole to vypadá na jasné vítězství Tampere ale po veliké chybě na předposlední kontrole vítězí Domnarvet, za který běžela i Evička Juřeníků.
bauer
Takhle se bude zejtra kolem 5:30 CET radovat i BTčko.
bauer
Jak si povedou bejci z BT bude možné sledovat v live výsledcích Jukola live .
A samozřejmě ve Finské televizi Finsky případně Švédsky po někalika úsecích až dostanou GPSku tak to bude podstatně zajímavější. Celý závod bude také možné sledovat na live blogu vebu World of O. Nezbývá než bejkům popřát hodně zdaru a ať tam aspoň ta 50ka padne.

Pár důležitých informací

6. června 2011 v 23:35
0. Plafčo gratulujem ty jeden bejku!!!
1. Lorence dneska srazila babka s kolem, takže bude mít prokoplou prdel (Lorenc i ta babka), každopádně opět hledáme sedmičku do týmu...hlaste se bejci!
Naše tipy: Kobřík, Flaška, Aleš D. a nebo jeho trenér JJčko a další, když bude nejhůř tak snad vezmem i toho Doteka, ale jenom kvůli tomu, že má dobrou ségru!!
(přihlášky zejtra na akádě, v případě více zájemců jede ten, kdo nejvíc na Strahově zakalí..)
2. Děkujeme fanynce, co běžela v nědeli klásu v BTprádle (i když kalhotky sme vlastně neviděli...)! Náš tip je podle čísla Káťa Kamenická, ale byli sme dost vyndaný a navíc pochybujem, že zrovna Řáďa v oddíle vychovává naše příznivce...Každopádně skutečná fanynka ať se za náma staví v sobotu i s důkazem a zvem jí za odměnu na pivko:-)
Je to ona?

3. VT na konci prázdnin (25.-28.8.) bude asi nakonec v Šindelové na Rambo závodech (startovný za 3 etapy je skorem jako za jednu na Bohemii...), návrh bylo před soustřeďkem (pravděpodobně ve čtvrtek) bouchnout druhý pokus Pivní sámošky (ráno střízlivění a pak odjezd na závod - start je až v půl pátý..). Problémy jsou dva: kdo bude po sámošce řídit a kdo bude schopnej běhat závody, natož pak ňákej trénink...ale sámoška je pouze do konce prázdnin a navíc se musíme rozloučit se Štěrbinou, než odfrčí...a nebo kdy jindy to teda dát?
(názory na tohle pište kvůli rezervaci co nejdřív do komentářů)

4. Hlaste se na prázninový BTakce - Kobřík+Ďuňďa cup s pivníma (do 15.6), Pivní Bohemia (přihlášky na místě), Pávovy PPčka (do 31.7., ale bacha na Čojse a limit CHKO..)

5. Veličenstvo začal zase běhat jako drak a to výhradně kvůli svý nový babě!!! Jaká Pragovačka to je sme zatím nezjistili, i přestože jsme na tom intenzivně v cíli pracovali...navíc některý nám dokonce tvrdily, že výsost ani neznaj..

Federály v Jičíně

5. června 2011 v 22:14 | Dunda
Vikendova sichta je za nami. Zaciname v patek, btcko jako vzdycky samo zacina stavet na parezu shromazdiste. Pripojuji se k nam zhaly, majny a lasi, ktera resi problemky s ubytovanim. Vedro jak v prdleli, ale v 8 je sichta za nami, arena pripravena, obrazovka stoji na svym miste a kupodivu to funkuje uplne v klidku. Jedeme domu, ale jeste nas ceka prace. Jelikoz nema kdo delat krabky, tak je nam to prideleneno. Nastesti Zhaly po zkusenostech ze soustredkem vi, co mame delat, tak s Dundou a prelepovacem krabek Libem to mame v pulnoci sfoukli. Zhaly jde poslusne na spat, Libe a Dunda jeste vyrazi na jednicku. Kecame v hospe na ruzku v Zelce, az tam zustavame jen my a 4 mistni typci. Prisedame k nim, pozvou nas na par panaku a ve 4 jdeme domu. Jeste sme stacili brutalne poblit hajzlik, takze Dunda nemuze pres prazdniny do tyto hospy zajit.
V 7 se probouzime jak jinak nez jak prejety od traktoru. Zhaly se ujima rizeni, pac kdyby jel Dunda, tak prijde o ridicak. V 8 jsme na Parezu a zacina dalsi sichta. Jak jinak, nez ze nas nenapadne nic jinyho, nez si dat jednicku. Zavody se celkem snad libily. Na picu bylo, ze Vory to posral s racomem a nefunkovalo radio, aspon ze byla obrazovka, na kterou nikdo necumel, pac byli vsichni zalezli v chladku. Rozhodne to zabil Beda: Trochu zarazilo místo vyčítání, které bylo dost daleko od cíle (díky tomu výsledky nebyly moc aktuální, protože celá řada závodníků si došla vyčíst až po delší době). Priste budeme asi chodit s kompem a vycitanim po shromazdisti. Na prokopnuti byla cela rada veci, hlavne ten fekal, kterym se muselo bezet, pac zmrdi ochranari nas nepustej do skal. Hlavne ze to tam kacej jak za mlada. Vecir presouvame material do Jinolic a mame v sobe asi 15 pivek. Nekdo jeste vyrazi na grilovacku k radys, nekdo jde chrapat.
V nedeli jsme stejne zase prejety, vedro jak v prdeli. Zaciname si volat vysilackama na metr, aby funkoval cil. Pak nam je ale Hanzlos zabavil, cil byl tak v ohrozeni na organizaci, nastesti to dopadlo v cajku. Vory to zas posral s racomem, tak to jedem do lesa napravit. Sice funkuje, Zhalymu to ukazuje radio, ale zas ji nemaj lidi v cipu. Zase na prokopnuti. Dame par pivek, na ktery uz je Libe alergickej, v 7 mame zbalino, koncime.
Kdyz si to zrekapitulujeme, zadna prokopla prdel, bricho zase bohatsi o nekolik pivek, rozervany drzky, ochranari na prokopnuti.
PS: az nekdo boucne fotky na factbook, tak budou pridany
TOPlist