DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

1. piko VT BT

19. března 2011 v 18:47 | Skála
Celého pikise se zúčastnila: Linda, Zhaly, Štorp, Šutr

"Jistě mi dáte za pravdu, že zapálit oheň v bezvětří není žádný problém. Většina z nás ho zapálí první sirkou. Pokud však budete vědět, že sirku máte pouze jednu, a když se vám to nepovede, že budete o hladu, nebude to určitě již tak jednoduché." (Adam Chromý, ZBM8841) Ty vole já toho kluka fakt žeru...!!!

Pátek noc - MJP, aned víc bahna by to nešlo?

Megaúčast, tak i takto se dá pospsat MJP. Luxusní zázemí, luxusní mapa, luxusně ukradený dvě kontroly, luxusně zasraný auto, luxusně nasranej fotřík, luxusně zašitý policajti, luxusně prošlá zelená karta.. :-)
Linda svůj úsek nerozeběhla nejlépe, takže sme rázem pojovali s chvostem startovního pole.. ale po nástupu Štorpa, kterýmu to na 3ce zhaslo a měl záložák jsme se po kousíčkách propracovali do první desítky. Hendys vyrazil jako na měřenou stovku v bahně, ale po 25min šukání dvouch kontrol, který tam beztak nebyly.. se mu vybilo světlo a taky zhaslo, takže jsme rázem dostávali úsek a Skála musel jít z hambiče. Sklála měl luxuně ppřipravený světlo a zhaslo mu až na 4ce, ale záložák to celý jistil, takže si SPORTCENTRUM BT Jičín doběhlo pro krásné ani nevím kolikáte místo, ale do desítky to asi bylo.. :-)
Díky Romčovi Zbrankovi za foto.. luxusní bahýnko, ne??

Sobota dopoledne - Pohár SJC, aneb ještě že to není vyroslý!

Dlouhá 1. Hendy Petr 33:50 2. Hóna Beneš 36:47 3. Hollynda Holas 36:58 4. Jára Tišer 43:33 5. Zhaly Žaloudek 44:12 6. Lenka Mezníková 45:55 7. Hanzloš Hanzl 46:03 8. Erki Fejk 46:49 9. Kuss Kraus 48:30 10. Jana Škorpilová 50:50

Celkem se sešlo na posledním závodě 53 startujících, díky všem za účast, snad se vám to líbilo.
Celkovým vítězem POHÁRU SJC se stal PETR HENDY HENYCH - získal předplatné časopisu OB pro rok 2011 ! Tři vítězství a maximální počet 3 x 15 - celkem 45 bodů.

Pidis postavil luxusní middlík v lüxusně fakálním terénu, s kterým si nejlépe poradil ostřílený Petr Hendy Henych. Již na nočním MJP avizoval, že se šetří na Pohár SJC, že je to jeden z jeho vrcholů letošní sezóny a povedlo se. Celý rok si bude moct číst v těch třech číslech který maximálně vyjdou a vychutnávat si RN články, po kterých z něho bude mistr světa.. :-)

Sobota odpoledne - Middle Liaz, aneb mrdička a parádní bombička.

Odpoledne nám Havlinda postavil luxusní middle na Prachově, ketrý jsme běželi na 20let starý mapě, ale sedělo to jak za mlada..:-) Byli jsme již slušně prošití, ale to na pocit z luxusního terénu nemělo vliv. Hlavně nám bylo jasný, že tímto dnešní den ještě nekončí a celý VT musíme řádně zakončit večer!

Sobota noc - Masopustní kalbička

Luxusní mega akce pod taktovkou skupiny RADOST, ještě že Havlinda odhlásil nedělní štafle.. :) Klasicky sme se sfoukly jako svíčky, rano jsme byli přejetý od traktoru a k tomu ještě na hadry. Žádná hitpoška to nebyla ještě v pondělí ráno, ale co se dá dělat, trénink na družstva a na sámošku musí bejt!
Nejdřív Hóna musel zazpívat fotříkoj k svátku. Po 4kusech a zelenejch měl co dělat.

Kdo je to?? Duch, kterýho celý VTčko bolelo v krku, ale bez výmluv šel do všech tréninků.
Bejk Pidis, kterýmu naroslt mega pivas a bolej ho z toho záda, taže může jen kalit a nesmí běhat.

Děkuji Majny za fotky, sou luxusní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hendys Hendys | 21. března 2011 v 12:05 | Reagovat

duch je brutální! hlavně jak si udělal velkej otvor, aby mohl pořádně chlastat...

2 Pidin Pidin | 24. března 2011 v 10:26 | Reagovat

pak uz to ale bejk obcas sundaval, hlavne na exace:)

3 simple beach dresses simple beach dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:38 | Reagovat

A. Stop going in circles and get to the point!
http://www.rundress.org/

4 Alexandra Alexandra | Web | 16. května 2014 v 8:46 | Reagovat

Pěkné..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist