DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Březen 2011

1. piko VT BT

19. března 2011 v 18:47 | Skála
Celého pikise se zúčastnila: Linda, Zhaly, Štorp, Šutr

"Jistě mi dáte za pravdu, že zapálit oheň v bezvětří není žádný problém. Většina z nás ho zapálí první sirkou. Pokud však budete vědět, že sirku máte pouze jednu, a když se vám to nepovede, že budete o hladu, nebude to určitě již tak jednoduché." (Adam Chromý, ZBM8841) Ty vole já toho kluka fakt žeru...!!!

Pátek noc - MJP, aned víc bahna by to nešlo?

Megaúčast, tak i takto se dá pospsat MJP. Luxusní zázemí, luxusní mapa, luxusně ukradený dvě kontroly, luxusně zasraný auto, luxusně nasranej fotřík, luxusně zašitý policajti, luxusně prošlá zelená karta.. :-)
Linda svůj úsek nerozeběhla nejlépe, takže sme rázem pojovali s chvostem startovního pole.. ale po nástupu Štorpa, kterýmu to na 3ce zhaslo a měl záložák jsme se po kousíčkách propracovali do první desítky. Hendys vyrazil jako na měřenou stovku v bahně, ale po 25min šukání dvouch kontrol, který tam beztak nebyly.. se mu vybilo světlo a taky zhaslo, takže jsme rázem dostávali úsek a Skála musel jít z hambiče. Sklála měl luxuně ppřipravený světlo a zhaslo mu až na 4ce, ale záložák to celý jistil, takže si SPORTCENTRUM BT Jičín doběhlo pro krásné ani nevím kolikáte místo, ale do desítky to asi bylo.. :-)
Díky Romčovi Zbrankovi za foto.. luxusní bahýnko, ne??
TOPlist