DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

VT Thajsko 2011

22. října 2010 v 14:46
Letní tréninkový camp BTčka zaměřený na pláže, štětky, motorky, potápění, cestování, ježdění na slonech apod. s cílem pořádně se připravit na dva vrcholy příští sezóny - Pivní štafety v Boru a MČR štafet a družstev ve Stříteži (KSU).thajsko1
Termín: cca 7. července-28. července 2011
K termínu: 1. Letět konec sprna začátek září (po MS Francie) nejde-září=zkoušky a pro některé nástup už nástup do práce...sorry Budha:-)
2. Letět v sprnu po pivních (8. srpna-28. sprna) by sice šlo, ale červenece je prostě lepší...
3. O prázdninách to zatím vypadá na dvoje pěkné vícedenní závody (v ČR)-Zvůle (PGP): 2.-6.7. a Petit Prix Kobříka a pravýho Ďuňdi (29.7.-1.8.), takže bych termín bouchnul klidně do toho...
4. Délka pobytu je samořejmě závislá na domluvě, programu, dovolených apod.-já si představuju min 14 a max 21dní. Lze samozřejmě udělat více skupin, jako to má Brko do Benátek (kratší+delší varianta...)
Předpokládaná cena: letenka - do 12 000 Kč (preferujem odlet Praha, případně Vídeň a Mnichov), náklady na pobyt cca 500 Kč na den, takže 20 dní=10 000 Kč
Předpokládaná účast: Hóna, Hendy, Lebka, Krysa (fanoušek BT z Liberce), Kapka ?, Bejzi ?, kdo další ???
Přihlášky a potvrzení účasti: co nejdříve, osobně nebo sem do komentářů...levný letenky začnou být k dispozici pravděpodobně kolem půlky listopadu, takže v tu dobu už začnem čekovat, případně bookovat a chce mít jasno o účasti+termínu, připravený prachy na letenku; mezi přihlášenými bude komunikace probíhat prostřednictvím hromadných mailů
Jiné: v Thajsku je teď Radka, známe kotel lidí, kteří už tam byli, takže vzhledem k jejich radám a tipům budeme na jaře dávat dohromady program, levný ubytko apod.
Důležité www: viz. Oblíbené stránky

thajsko2
thajsko3
thajsko4
thajsko5
thajsko6
Plánujeme to už pár let, ale stárneme čím dál tím rychleji, takže už není na co čekat...2011 rozhodně letíme!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skála Skála | 22. října 2010 v 19:01 | Reagovat

Znám tam přímo Thajku, jestli pamatujes Libe, tak ta z toho plesu asi pred 4ma rokama.. sezenu na ni kontakt..:) Hochu a termin ty vogo.. mozna bych jel od pulky cervence, nevim jestli budu uspesnej ve zkouskach jako tenhle rok..:)

2 Libe Libe | 22. října 2010 v 19:34 | Reagovat

si piš bejkys, že pamatuju..to byl myslím poslední ples ve Valdicích..zlatý to časy a ta Thajka luxus největší:-) si vlastně vzpomínám, jak sme jí slibovali, že k nim přijedem...
btw. termín o něco pozdějc by myslím šel...chce to ale být zpátky do 6.8., kdy mladý boráci slibujou klasický velký pivní...:-)

3 Dunda Dunda | 22. října 2010 v 20:08 | Reagovat

bejci, v tomhle terminu vas splachne monzun, to budete tak max 14 dnu sukat v hotelu a na slony se budete divat na obrazkach :)

4 Hendy Hendy | 22. října 2010 v 21:24 | Reagovat

hochu nemáš pravdu!
Deštivý monzuny přicházej do Thajska zároveň s teplým jihozápadním monzunem od Indickýho oceánu. Takže deště sou tam sice vydatý, ale prší třeba jen několik hodin. Hlavně tam prší nejvíce v období asi od srpna do října, což by nás mělo minout. Jo a jihozápadní monzun způsobuje, že teploty během deště sice poněkud klesnou, ale pořád bude ňákejch 27-30°C.
Takže suma sumárum, určitě chcát bude, ale v kuse jako u Ládi na letišti určitě ne, takže na slonovi se určitě projedu!:-)

5 Dunda Dunda | 22. října 2010 v 22:31 | Reagovat

bejkys to mi nerikej, ze takovahle definice je z tvy hlavy? :)

6 thajsko thajsko | 27. listopadu 2014 v 13:32 | Reagovat

www.thajskoonline.cz - thajsko dovolená

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist