DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Září 2010

BTlimit LIBEREC

28. září 2010 v 17:39 BT limit
limit
Nejhnusnější počasí. Největší účast. Zklamáníčka:Kobřík a Miňa. Překvápko: Petr K. (CHA). Technické zajištění:Hobe, Dáša a Fido. Podvodník Ropák. Žíznivej Hezy. Vodák bez formy. Lebka ve formě. Tartan pod vodou. 0krát A, 2krát B, 3krát C. Burčák v cíli a dále Žabák, Had a Zanzik...
lbc-limit

MČR štafet a klubů 2010

27. září 2010 v 16:05
Rozhodně tolik kamárádů, kolik je tady přístupů nemáme, takže jsme se rozhodli že články budeme publikovat pouze formou Wordu a budeme je zasílat opravdovým kamarádům.
druzstva
Takže kdo chcete článek, napište svůj email do diskuze a bude Vám zaslán ve Wordu od Pidise!
bronz
Děkujeme věrným čtenářum Kubovi Holušovi a taťkovi Matějákovi.

Norsko

26. září 2010 v 1:22 | Dram
Do Norska jsem jel protože jsem zjistil, že Norové mají hrozně moc peněz. Možná nejvíc na světě! Denně jim na tajném "ropném" kontě přibývají milióny norských korun. S Norskem světová krize ani nezamávala a zbytku Evropy rychle odjíždí.
Norsko se vzdaluje

Naštěstí pro bétéčko se mi podařilo hacknout jejich bankovní účet a převést všechno na BT fond. Takže odteď se na displeji Národního ropného musea ve Stavangeru zobrazuje aktuální hodnota našeho fondu. Teď bych se Vás pánové ze Strahova chtěl zeptat: Kdo z vás to má?
Norsko se vzdaluje

VT BT, závěrečná příprava Plzeň aneb PUSSY!

16. září 2010 v 10:08 | Šutr
pussy

PUSSY

DEN 1....... 2x do Pamely a spát

VTčko začíná, tím že Lebka startuje svýho pežotíka a netáhnemu to.. takže namísto 190,- můžeme jet jen 130,-.. OK, stíháme i zápis, dáváme si 3x Gordon Blue, trošku probereme hemeroidy s Mirusem, pár análních kolíků a vyrážíme na trénink, který staví Lebka. Trénink naprostej luxus, za 30min máme odpracováno, pak jen stačí sezbírat pár hub, ať je co večeřet a můžem vyrazit domu..
VT
Trénink na Krkavci, připravený od Lebky
VT
Výsledky Lébovýho trenálu
Smaženičku s cibulí a prošlýho lahváče vypouští Libe a radši jde na jistotku: chleba se sýrem a šunkou.. Sprška, navonět a vyráží se do PUBU na jedničku.. jedniček bylo víc a pak nezbývá než to hecnout a vytáhnout medičky do Pamely.. líbí se jim a nám taky, ale pivko mi teda pořád nechutná, i když gurmán Lebka tvrdí, že to není zas tak hrozný..
Majro
Miroš, který zdrhá na Srí Lanku..
Přesun k Aníkovi na privát, už sme patřičně utlumený a vypadá to na spánek.. takže se pokouším s Libem nasednout na bus a jet domu, ale Lebka velí a jde se ještě do Pamely.. tam pivko a už to fakt nejede.. ve 4hod jako poslední opouštíme Pamelču, nasedáme na ranní rozjezd a jedem se sestřičkou, která zná profesora Slípku a FELkou.. v 5hod ulehám, Libe s Lébem o krapanek dýl a spí se.. tréninkové fáze nás teprv čekají..

Vítězství v Classic cupu 2010

12. září 2010 v 17:53 | Sekouš
Zdravim,
včera jsem absolvoval poslední závod Classic cupu 2010 (to je něco jako Český pohár ve středních bezhákových triatlonech a duatlonech). Jednalo se o duatlon 10-60-10 v Příbrami. Naštěstí vše dobře dopadlo a i když jsme finišoval na třetím místě, celkově jsem zvítězil :-). Krátká fotorekapitulace ze všech závodů:


Krušnoman (duatlon 10 - 90 - 10) 8.5.2010 - celkově 2.místoCzechman (triatlon 1,9 - 90 - 21) 5.6.2010 - celkově 2.místoMiddlovej víkend + TANČÁK

12. září 2010 v 17:27 | Matěják
V úvodu by chtělo BTčko Alovi pogratulovat ke 2 Bejkům/Dračicím, ať rostou jako z vody a jsou hodnější nežli my :-)
A
Al a jeho Magnus připravili luxusní závody v luxusním terénu, jediný co vázlo byl asi rozhlas, takže se Béďa nemohl moc rozjet a byl dost ztlumenej.., jinak vše klaplo na jedničku, žejo? Počasí vyšlo, bylo na co koukat, hlavně hasiči u koryt nezkrývali vzrušení nad kočičkama.
A jak to vlastně probíhalo: BTčko vyráží na půl devítku Šutrovic traktorem a smaží si to 3hoďky do Staré Vsi u Šumperka, kde jsme nostalgicky vzpomínali na Libinovu závěrečnou přípravu před SUI, focení s gandžou a podprsenku v Jouliho tašce, prostě bylo to soustředko jak má být. Po příjezdu na shromaždiště, hoďka zevling a pak je na čase jít do lesa. Libe vypráví, že letos píchnul skoro 50% závodů, tak na něj ještě řvu ať to hlavně dneska nediská a to sem neveděl že k tomu bude mít Libe hodně blízko, když si na 5ku nakopnul nártík a pak si honil na pařezu a rozdejchával nártík, ale vzpoměl si na mě a pak to doklepal do cíle a obsadil luxusní místo (3flek od konce). Jediný želízko v ohni byla Pidinova manželka, kterou sme vzali s náma na MIDDLE TOUR. Vyhrála elitku a tak jsme aspoň mohli vyrážet na 200km cestu domů s úspěchem v kapse.
Jenže den nekončí, po 6hodinách v autě a hodine v lese je v plánu ještě ohňostroj na Jičín městu pohádky, burčák, pivko a hlavně tančák.
Po příjezdu z Moravy, rychlá sprcha, smažák a vyrážíme.. pivko v Tipáči a ohňostroj sme ani neviděli.. :-), takže razíme pro burčák, potkáváme Pidiho bejvalku, která prej u mě byla na Silvestra, ani si ale nepamatuju, prej sme se omotávali toaleťákama.. to asi nebyla u mě... :-) Pak ještě Petr Henych na SJC nástěnce, Čí je to prdýlka?, Romeo a Julie a pak rychle do tančáku.cz, dopíjíme burčáky a dáváme pivsona, já pak ještě matonku na baru a když mi volá mamka, kde jsme, tak je na čase jít domu.. pár hodin spánku a MIDDLE TOUR pokračuje..
B
Pokračuje: bolavou hlavou, naštvanou mamkou, kožeností a brutálním sušákem a 150km do Čachnova :-) Hendy spící navigátor a Šutr vyndanej řidič to berou i po polňačkách, protože sme párkrát špatně odbočili.. ale nakonec se dostáváme na místo.. 2hoďky cesty hoďka na shromaždišti a jde se zas do lesa.. BTčko se rozrůstá o Lebku, kterej si luxusně povodil sobotní klasiku a obsadil druhou příčku se ztrátou 14s na vítěze, GRATULACE ! Lebka poznává, že nejsme nejsvěžejší a vypráví o kalbě u Čachnova..
Netáhne to, ale přes to Libe obsazuje 2 příčku za utrženým Lálou.
Jinak závody luxusní, middle jak má být, luxusní terén, luxusní Vodrův malej Bejk s klackem, báli sme se, že nás s ním přetáhne.. Počasí zas paráda a jako spíkra měli Zdeňka Kolbabu (cestovatele z rádio Impulz), takže to bylo podstatně lepší nežli špatný repráky v sobotu. Závody a terén nás tak nadchli, že jsme začali uvažovat o jarním VT BT v Čachnově.

Shrnuto podtrženo, parádní MIDDLE TOUR s vloženým banketem, parádníma terénama, luxusní stavbou tratí, pěkným počasím a bojkotovaným hendikepem.  :-)

BTlimit v Liberci

10. září 2010 v 1:10 | Libe |  BT limit
AKTUALIZOVÁNO 23.9.2010 23:57
stadak
KDY: 27. září 2010
KDE: Městský stadion v Liberci (Loc: 50°45'10.826"N, 15°2'49.84"E)
TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ A ORGANIZACE: Libe (BTultras)
ČASOVÝ HARMONOGRAM: 18:00-18:30 prezentace, převlékání (na tribuně)
                                             18:30-18:45 rozcvičení a rozběhání
                                             18:45 hromadný start
                                             19:00-? přesun na jedničku, potom do Zanzu..
DOPRAVA: nejezděte károu, protože byste pak nemuseli odjet...nechte se přivést manželkou, případně kolem nebo tramvaj číslo 2 na zastávku Staré Pekárny a odtud 300m pěšky
ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY: do 26. září 2010 (23:59:59) zde do komentářů nebo osobně o víkendu (hlavně kvůli pivkům, který se nakoupí hromadně-pít se bude Braník 10°)
PŘEDPOKLÁDANÁ ÚČAST: BT, Kapka, Vodák, Ropák, Miňa, Hezy, Kobřík, Dukla Liberec a spousty dalších
ZATÍM PŘIHLÁŠENÍ: 1. Hendy (BTultras), 2. Lebka (BT), 2. Hóna (BTultras), 3. Kody (BT), 4. Ropák (BTfriends)
limit-praha
Na účast se těší a příjemné sportovní zážitky přeje Libe z BTultras.

VT Plzen

Pro pořádek-pravidla BTlimitu pro rok 2010 nejdete zde. Tabulka splněných limitů vypadá zatím takto:
limit-plneni
papn
Dále ještě připravujeme testování 30.10. v Jičíně (před posledním Vč. oblasťákem).
TOPlist