DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Srpen 2010

VT Plzeň, aneb lazení v Pamelce..

29. srpna 2010 v 13:29 | Šutr

bez spolupráce s
pozvánka na

VT Plzeň, Vinice

(Zařijový tréninkový camp BTčka bez chlastání)

Jelikož by  nás klasika, na kterou nás velkej Šéďa zval, odrovnala, tak jsme se rozhodli, že poladíme daleko od nepřátel ve velmi příjemném prostředí NIGHT CLUBU PAMELA.
Děkujeme za plagát, vyvěsíme v JC na nástěnce, ale děkujem nemáme na to !
Jedinej Budkys bude reprezentovat BT.
MCR

Termín: 15.9. - 19.9
Místo: U Šutra na bytě
Účast: s. Lejla, s. Zdena, Mirus, Budhys (část VT-čka) bejci hlaste se závazně ?????? BT a SJC výběr pro MČR štafety a družstva + zvaní + oganizační výbor LPU + LESY ČR
Cesta: Jičín - Praga - Pilsen
Organizace: Hóna
Doprava: Záleží na domluvě. Buď já auto, Lebka, nebo zkusím SJC. Na tréninky to chce mít ale káru.
Sravování, platby: Spaní u Šutra na bytě za hubičku, jídlo nakoupíme společný v Plzni, mapy máme, benzín si rozpočítáme.
Tréninky: Rychostní běžecká připrava, technika běhu, mentální příprava, rozhodně NE podle Řádi !!!
- Středa: technika běhu / trénink s Vodrem a kočičkama / rozbor map na MČR (přiveze, vytiskne na barevný tiskárně Libe) / CS-ko
- Čtvrtek: okruhy / technika běhu / Pamela, kalba s Mirusem
- Pátek: 2kolový middle / CS-ko
- Sobota: kopce / middle z kopce / regenerace bazén / CS-ko
- Neděle: náběhy kontrol v max. rychlosti / caps-OL
plan

S sebou: BT výzbroj, dvoje klacky, plavky, prachy, šprcky, kompa (CS-ko vám nainstaluju), věci osobní hygieny (dohlídnu si na čištění zubů 3x denně), slušný hadry do pamely ať neděláme ostudu, formu a dobrou náladu.

Pokračování úspěšného VT Plzeň.. zde a taky zde
Podrobný rozpis tréninků, dopravy a finanční sponzoringu projednáme a doplním.
Postupně se zde bude objevovat podrobnější info, připomínky pište do diskuze.

Pěkné Prázdniny aneb Posranej Přespolák

27. srpna 2010 v 14:46 | Tomskyho baseballka
ppcka
Spousta lidí začíná stěžovat, že naše články sou nuda jako svině. Že už jenom trénujem a píšem kecy z VTček místo toho abysme pořádně zakalili a udělali bordel jako za mlada...Z tohoto důvodu začínám tento blbej článek velmi povedeným odkazem na otevřený dopis (doporučuji číst pozorně) od vítěze Euromeetingu (tzn. okresní přebor reprezentačních céček)!

Hangár a VT Švihe

11. srpna 2010 v 21:36 | Honys+Libis |  VT - BT
bez spolupráce s
pozvánka na

Hangár a VT Švihe 6.8.-10.8.2010

DEN PRVNÍ:
Šutr dává babče poslední plínku a obídek a může se vyjet. Ještě před tím ale male rozběháníčko do Libosadu s Hendysem a 5rovinek. Nastupujeme do busu a začíná chcát, chčije a chčije a bus je totálne narvanej.. nakonec se v Bolce uvolněj fleky a můžem si taky sednout. Libe, Pidis, Ivčis, Radys, Majnys, Honys a v Doksech se k nám připojuje Léb se svým novým žihadýlkem.. Musím poznamenat, že pořád chčije.. Soukáme se do auta a vyrážíme směr letiště.. V šesti lidech v autě míjíme benga, ale v klidu.. :-)  Je na čase postavit stany, nikdo netušil, že to bude taková fuška.. Léb má svoje žihadlo, ten neřeší kde spát.. Pidis s Hendysem hlasujou pro top of hangar, zbytek saví po dohodě s Pepou stany dole, co nejblíže pípě. Jak říkám, pořád chčije.. Pidis s Lébem tam už posílají první jedničky, zato Hendys s Šutrem jsou na kofolce a čekají na nočák.. který neměl chybu. Je tma a kontroly ještě nejsou v lese, startovka naní, prostě PRDEL..:) Je vidět, že nočák nestavěl Lejdýs, takže po 6té kontrole to začíná být voničem.. O to větší chuť je zakalit.. Předtím se ještě převlíknout z mokrejch hadrů, Libe ztrácí fakáče a naposled navštěvuje svůj stan! Pak už se jen leje a venku ustavičně dojí.. Pracujeme až do ranních hodin a do stanu jdeme patřičně nachcaní a prochcaní. Libe nedokázal uschnout ani za 2dny..:-)
VT Švihe
Byla to paráda usínat na těchto polštářích..
VT Švihe
Hendysův stan uplně na vršku v totálním chcanci..
DEN DRUHÝ:
Ráno se, jak již to po takovýhle akci bývá, proboužíme patřičně nachcaný a nejhorší je to že pořád chčije.. start etapy se posouvá a pořadatelé opět nestíhají.. Co budem dělat.. Přijíždí Kape a jede se na picu do Doks, kde sme si skvěle pokecali a i obsluha z nás měla radost.. :-)
Váháme, jet domů, zůstat, Kape to vzdává a jede chlastat do Boru do Hajdy.. my pořád věříme, že ty pivní dopadnou a snažíme se přiložit ruku k dílu a naverbovat v kempu ňáký lidi.. což se nám daří, ale protože porád není azúrko,pivní se ruší a je jen jedna možnost: KALBA V HANGÁRU !!!hangar
Je to paráda, bagrem se odsunou 100tunový dveře, najedou kapely a může vše začít.. Pivko za 10,-, čert, 2,5litrovej Fernet, zelená ... a hlavně přijíždí i Rope, kterej má srdce :-) Zezačátku trošků růžová akce v podání Jeldy. Požírač odvolán manželkou do hajan a hangár je náš.. Do akce nastoupil s největší vervou Pidis, kterej v 22hod má problém se udržet na nohách a ve 23hod už si to v klídečku podřimuje ve stanu..
Pařilo se, chlastalo se, jen škoda, že se to utlo a byl nucený přechod zpět do centra, do nám již známého bílehé stanu. Kde to uzavírá Libe v 5hodin ráno..
VT Švihe
Prokopávač prdelí v Gunderson drezíku..
VT Švihe
Novomanželé..
DEN TŘETÍ:
Na to že je to VTčko a my ještě netrénovali je na čase si jít taky zaběhat.. Nejdříve jde do šichty Šutr.. vyndanost největší, vody v lese haba děj, ale konečně nechčije.. Pidis vykydává, Léb spí v autě jak zabitej a Hendys je nezvěstnej..
Ještě než se stíhá zbalit start,fouká to do lesa i Hendys a běží jak drak, na chybách ale ztrácí 20min a to ho odsouvá až za Šutra, kterej to šel skorem pěšky.. Když se Léb probouzí a přichází k nám, foukáme do trubiček a vyhrává Léb - 1,5 pak Hendys 1,2 pak Pidis 1 a Šutr 0,2. Na to že máme 3hodiny odpoledne je to pěkná práce..
Pidis si jde domluvit odvoz s Kazbošem a my se vydáváme do Chotovic na obídek, kterej nám moc nejel.. a Hendys ho v sobě málem neudržel ani 5min. Pak už jen u Šviheho na chtě jedna velmi pomalá jednička, podrbaná kunda na bedně a foukačka vystříhán ze záznamu a může se jít spát,pač nám začína VTčko.

VT Švihe
Chata Šviheho dědy a kočárek a Fordík a Pežotík..
VT Švihe
Škoda, že to taky Švihe nedokáže z prsa..
DEN ČTVRTEJ:
V půl šestý ráno Spíťa rozjíždí koncertík a my se můžem jenom dohadovat, jestli mluví, brečí a nebo se tlemí...Šutr samozřejmě vstává, aby asi pomoh Evče kojit, ale Lebka s Libisonem, kterej chrápe pod vycpanou liškou to drží až do půl jedenáctý...Ráno si připadáme komplet přejetý od kamilovýho bagru nebo kdo ví od koho...ale začíná VTéčko, takže to smažíme na "hlídací" okruhy. systém je následující-kdo doběhne, chytá kočárek a drandí dokuď nedorazí další jednička.
svihe-okruhy
K pozdímu obědu tam posíláme chleba a jde se zpátky pod lišku, ať nejsme na druhou fázi pořád tak přejetý. Budíme se ale přejetý nejenom od bagru, ale přinejmenším i od traktoru...peklo. Čekujem výsledky ze severu a jedinej neúspěch obarvený hlavy. No aspoň že foukačka to dneska rozfoukala líp než včera... Pak se pouštíme do stavěče-sběrače, tým1:Švihyovi+svědek, tým2:manželská postel z JMS v Litvě. Limit 2*25', při kterým nejvíc úřaduje Švihe, kterej staví jedničku na kótu 640 m.n.m, respektivě na "zakázanej" kopec, kam před 12ti lety nevlezli ani nabušený vetoši.
švihiáda
Šviheho hovězí nápad...
realizace
...a úspěšná realizace...
vysledky-svihe
Výsledky tréninků-nahoře okruhy (na nejmenší součet vyhrál jednoznačně Spíťa), dole sběrač-stavěč

K véče nám udělal Šviheho děda luxusní smaženici a pak už se nesla nálada ve znamení exád. Nejlepší vylazenou formu na zrušený pivní předváděl Libeson, kterej to tam posílal okolo 16-17s, ale i ostatním neleze upřít snahu. Šutr si narval jahodouvej skruf a slíbil, že jestli bude rozbíhat družstva, že nasadí kšilt a přiběhne určitě první, Lebka zase že přístí rok už tolik netrénuje (nechlastá). V půl jedný se nám stáhlo RRRrrr, u kterýho to všichni až na Lebku s Hendym zalomili.
VT Švihe
Výborná smaženice od Šviheho dědy..
VT Švihe
Pondělní večer byl ve znamení exád..

DEN PÁTEJ:
Plán, že vstanem v děvet a v deset dáme trénink nevyšel, ani přes opakovaný Spíťův budíček. Na trénink jdem teda ve 12 a Šutr už tuší, že dneska to bude mít s dopravou do JC trochu komplikovaný...Švihe nám staví a roznáší megavýběh a megaseběh, kterej měl být pořád z kopce, pokud ste nezaběhli do jinýho údolí jako Lebka s Libem...
sebeh-vybeh
1. Šutr 32', 2. Libe 39', 3. Lebka 44'

Najedou zjišťujem, že poslední bus Bor-LBC frčí 17:10, tudíš máme necelý tři hoďky na oběd, sbalení, druhou fázi a cestu do Boru. Oběd smažák, u toho stavění hagaby, pak minutový balení, letmej start, jenže po dvou okruhách zjišťujem, že místo toho aby byla větev na 7', je to na 14', Šutrovi navíc nesedlo běhání 25' po smažáku, takže mu je blbě...suma sumárum skoro všichni běháme, ale vůbec nestíháme...
hagaby
Lebka 45', Libe 49', Švihe teď nevím, ale asi jako Lebka...a Šutr DISK pro nevolnost:-)
VT Švihe
Poslední trénink, konečně sluníčko..

No né jenom, že nestíháme Bor, ale nestíháme ani Liberec a tak si Lebka aspoň testuje novou jezdící postel a Šutra hází až k Joulymu do Turnova. Při tom mu někde spadla SPZtka, tak doufám, že jí bejkys našel...

NA ZÁVĚR SE URČITĚ SLUŠÍ PODĚKOVAT RODINĚ ŠVIHÁKŮ (SAMOZŘEJMĚ VČETNĚ DĚDY) ZA HODNÉ LUXUSNÍ VT A LEBKOVI ZA LUXUSNÍ TÁGO. CO SE TÝČE 5DENNÍCH NEDĚKUJEM VŮBEC NIKOMU, PROTOŽE TAKOVÁHLE FRAŠKA NEMÁ PROSTĚ OBDOBY A VRHÁ STÍN NA SPOUSTU PĚKNĚ USPOŘÁDANÝCH ČESKÝCH ZÁVODŮ!!!

Mistrovství světa v dlouhém troitlonu

3. srpna 2010 v 17:33 | Sekouš
Nazdárek,
rychlé info k MS. Závod se konal 1.8. v Německém Immenstadtu na tratích 4 - 130 - 30km. Kolo mělo převýšení přes 2000m se stoupáníma 17%, takže žádnej med :-). Na start se postavilo necelých 60 borců a 3 Češi. Nakonec jsem z toho vymlátil 17.místo a stal se novou Českou jedničkou. Vabroušek 19.místo (asi 2:40min za mnou) a Cogy 28.místo. V teamech jsme skončili na 5.místě.

Česká výpravy na MS i se závodníky kategorie Age group (zleva Candrová, Cogan, Novotný, Pušová, Jelínek, Soukup, Urbanová, Vabroušek, Martínek, Polan)Vrchol cca 500m stojky se sklonem 17%Běh do posledního 10km dlouhého okruhuNová Česká jednička :-)


Česká trio v cíli z leva Cogan, Vabroušek, SoukupTáta a Soňácká

VT Jižní čechy 2010

2. srpna 2010 v 20:43
Za dva měsíce tu máme vrchol naší nechlastací sezóny, kde Havlindovi chceme udělat radost a konečně dosáhnout na vytoužené zlato a vrátit SJC tam kam patří a to na výsluní.
BTcko
Děkuje se většinou na konec, ale já poděkuji na začátku, protože věřím že tyhle howna se Vám nebudou chtít číst a tak aby zaznělo aspon to nejdulezitejsi..:)

Velký dík patří: SJC za podporu a zapujčení bílého draka s novým výfukem a silenblokama, natočení nádrže a pivenek.. dále pak Libemu seniorovi za poskytnutí HOLNASTUGANU a Libemu juniorovi za luxusně přichystaný VTčko.. dále COOPU za sponzorský dar v hodnotě 600,- na pivka k exovacímu Wimbledonu..
sponzorský dar
V neposlední řadě patří největší dík našim rodinám za podporu a finanční prostředky. Na konec zde ještě zmíním LESY.CR za podporu a Velkýho Šédu za vyjednání k povelení k trénování..
BTcko
Trénink, trénink a trénink..
DEN 1:

Sraz na 9ku, vodvezeme fretku do JC a smažíme si to drakem na Kůstrý. Za Prahou nám volá Libe ze je v piči a ze mu ujel vlak at ho naberem. Po konzultaci a kouknutí do mapy vidíme ze je to fakt zajízdka jak svina a Libe musi vynechat první etapu a aspon ma cas trochu vystrizlivet..:)
Po ceste se stavujeme na menicko, fotime si dělníky, dáváme zmrzku a poté se ubytováváme v krásným kempu přímo u agenta Sosny. Hollyho stan stavíme tak na potřetí,a le na konec se vše povedlo a mužeme vyrazit na Žalyho luxusní hustníkovej middlík:
 1.Flašar Jan        PGP8610 C   31.37 +   0.00 R: 8440b
2.Beneš Jan SJC8703 C 32.08 + 0.31 R: 8307b
3.Holas Štěpán SJC8702 R 32.59 + 1.22 R: 8089b
4.Drobník Michal SJC8709 C 34.33 + 2.56 R: 7687b
5.Gregor Martin CTB7701 C 37.37 + 6.00 R: 6900b
6.Špicar Petr SJC8801 C 39.10 + 7.33 R: 6501b

Po závode nas ceka mensi kalbicka,pivečka, tabacek, mozna nakej panak a čert.
BTcko
DEN 2:
Klasická ranní vyndanost, pořád chčije a k tomu klasika.. ještě že máme svoji kategorie BT, kde nám délka muže jen hřát. 8,6km, to se dá uběhnout. Flaška už se zalekl, ani s náma nepokalil a odjel spát domu.. :(
 1.Beneš Jan        SJC8703 C   58.50 +   0.00 R: 8950b
2.Otruba Karel PLU7917 C 63.08 + 4.18 R: 8379b
3.Drobník Michal SJC8709 C 67.18 + 8.28 R: 7825b
4.Holas Štěpán SJC8702 R 67.38 + 8.48 R: 7781b
5.Gregor Martin CTB7701 C 69.59 + 11.09 R: 7468b
6.Blahuta Marek MFP7301 C 73.28 + 14.38 R: 7006b
7.Henych Martin SJC8601 R 73.30 + 14.40 R: 7001b
8.Nemšovský Petr PGP7602 C 76.58 + 18.08 R: 6540b
9.Špicar Petr SJC8801 C 77.40 + 18.50 R: 6447b


BTcko
Pidisovo ráno po čertoj..
DEN 3:
Každej balí, jen my zas howno, zbalíme si až po závodě v klodečku, neni kam spěchat.. Zastávka u Šafiho a Alchimisty a ani nevíme co jsme si dali k tomu jídlu..:) Havlinda nám ještě zhotovuje foto do vývěsky, popřejeme Dani hodně úspěchu na MS a můžeme smažit.. Ve třetí etape luxusně zabejčil Libe a za to mu patří palec nahoru.
 1.Henych Martin      SJC8601 R   44.29 +   0.00 R: 8655b
2.Holas Štěpán SJC8702 R 45.49 + 1.20 R: 8385b
3.Otruba Karel PLU7917 C 47.36 + 3.07 R: 8035b
4.Drobník Michal SJC8709 C 48.25 + 3.56 R: 7862b
5.Beneš Jan SJC8703 C 51.23 + 6.54 R: 7302b

BTcko
jarda

DEN 4:
Dnešní den se nese v rámci objemových tréninků, takže nás čeká Mistrovství BT v HROB a v MTBO. Šutr byl ráno překvapivě hodnej, takže start HROBu o něco posouváme, ale v 10:30 už vybíhá roznašeč a v 11:00 start. Kdo našel jedničku a lom, kterej tam žádnej nebyl a vyhnul se farmě na chov daňků byl za vodou, kdo se ale podíval do Řečice nebo na Holenskej dvůr moh bejt rád, že se vůbec dostal zpátky...Nejlíp se ze záludnou tratí vypořádal kanec bejz, kterej to šoupnul za 88' a zachránil tím stavitele a předpokládáný čas vítěze!
hrob-vysledky
hrob-mapa
hrob
Systém ražení 21.století...

Po obědě a nákupu u sponzora COOPu nastalo přerozdělení strojů na odpolední šichtu (MTBO) a ihned poté potřebný servis.
mtbo1
pidis mtbo
Například Pidis fásnul luxusního závoďáka...
mtbo2
Šutr zase potřeboval na svůj urvanej střed nelepší servis chaty...
mtbo-hollyn
Jeden z favoritů závodu Hollyn při huštění Paní Radový...

No a jak to dopadlo? Všichni všechny kontroly, BT navíc dojezdovýho exáče, takže Jirka moh večer všem rozdat pamětní nármaky za účast. S tratí BT se nejlíp popral Hollynda s paní Radovou o kozičky před časovkářským specialistou Pidisem. BTmanželky vyhrála Linda, před obdivuhodným výkonem Íčka na skládačce.
mtbo-vysledky
mtbo-mapa
To zdaleko ale ještě nebylo pro dnešek vše...večer nás čekala mimo ohně i třetíé fazička a to v podobě exovacího wibledonu..který sme radši rozlosovali z obou stran, aby to nebylo moc rychle sfouklý..Manželky pily z puláčů, BT z lahváčů a hlavně žádný pauzy!!!
wimbledon1
Na souboje párů docházelo hned v prvním kole...
wimbledon2
A zde už se blíží porážka Ďuňdi. Všimnětě si zejména zavřených očí při exáči!
wimbledon3
Žádný souboj nebyl zadarmo..
wimbledon4
wimbledon5
wimbledon6
finale
A finále pavouka-jsme na Wimbledonu, takže bez bílé barvy ani ránu...
finale2
pavouk
A zde kompletní pavouk...škoda jenom, že do dnes není jasný, kdo vyhrál...

Po wimbledonu přišel samozřejmě anglický rozhovor s nejlepšími, pak vyhláško HROBu a MTBO a nakonec i ohnivý pohár, po kterým už se chodí výhradně spát...
hrob-vyhlasko1
hrob-vyhlasko2
Vyhláško HROBu...i s kozičkama pro druhý místo
mtbo-vyhlasko
mtbo-vyhlasko2
Vyhláško MTBO...vidíte, že někteří jedinci se na vyhlášení pořád nenaučili důstojně chovat...:-)

A ZDE VÍTĚZ HENDYCUPU (nejlepší součet časů za dva závody)
hendycup
DEN 5:
Ráno překvapivě trochu rozbitost, ale vrchol sezóny se blíží, takže zábavička jde stranou a po snídani vyrážíme směr Kunějov na okruhy. První každej roznáší, poslední zase sbírá. Hollynda nerazí sprinterskej, takže je disk. Po tréninku ještě kamarádská rozmluva s lesní stráží a můžem frčet do Čiměře na polední menu, který v jednu už samozřejmě nemaj.
okruhy-vysledky
mapa-okruhy
okruhy
Při a po obědě nám pěkne chčije a tak frčíme odpolední fázi pěkne prochcaný. Na plánu jsou kratší postupu (staví Bejz na hajzláky) a supersprint (staví Ivča na kontroly a kleště). Kratší postupy sme loupli všichni za cca 30' a superspint, si povodil Šutr, který zúročil dlouholeté zkušenosti a udělal s přehledem nejméně chyb.
mapa2
supersprint-vysledky
cesta
Cesta na trénink...

Večer sme udělali velkýho čerta, dali párečky a poklidně zahráli ohnivej pohár, abychom zítra ráno byli v o něco lepší kondici než dnes.
parecky
ohnivejOhnivý pohár s čertem....blllll!

Pidis s Hendym si ještě zapařili na scootery, ale ostaní už chtěli spát, takže to nebylo nic velkýho...ostatně video jak to asi vypadalo je zde:

DEN 5:
Ráno dřívější vstávačka, parádní úklid chaty a cesta sbalený na poslední dva trenály na Zvůly. Dopolko nás čekaly zase okruhy, kde kraloval především zubař, který se před blížícím podzimem dostává do správné formy. Specializaci na okruhový sprint potvrdil zase učitel, který dokazuje, že bez osmi pětek váhy a síly nelze v dnešní době ve sprintových okruzích uspět. Jinak se tento trénink již obešel bez zbytečných diskvalifikací.
okruhy2-vysledky)
okryhu
priprava
lasi
Po obědě v autocampu, kde to již bylo o kapánek horší než kdysi na soustřeďku s Láďou, nás čekal poslední a nejvíc rychlostní trénink CAPS, kterým už jako tradičně zakončujeme VT BT. Dvojice se rozhodili následovně: erasmáci (Hollynda+Bejz), formička+naražená patička (Šutr+Libe), ulejvači startu (Pidis+Lasi) a fotografky (Í+Áňa). A drama mohlo začít! Nakonec bylo s lepším koncem pro Šutra s Libem, když Šutr předved kachnu a na posledním sběru přefrčel o necelých 10s silového vytrvalce Biče.
vysledky caps
mapa cpas
start
predavka
lasi
predavka2
bejz
No a pak už jenom naložit kozu, namazat vlky, vyhodit chleba a frčet stíhat pražský SAčko...
TOPlist