DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Červenec 2010

OBHAJOBA TITULU SE BLÍŽÍ!

29. července 2010 v 14:36
vyhlasko
7.8.2010, Hradčany - letiště, start 16:00
ruzne
Složení BTštafet:
BTultras: Ďuňďa-Šutr-Libe
BT: Lebka-Rope-Švihe
pivni 2008
A naše cíle? Obě štafety musí  být jednoznačně ve finále. Tajným ale velmi reálným přáním je zopakovat double z roku 2006 v Doksech!!! Zbývá deset dní...takže trénujte bejci!!
pivni

VT Ňadran 2010

20. července 2010 v 13:29 | Lebka + Šutr

Na VTčku ve Vela Luka jsme absolvovali 4 náročné tréninky, jejichž zaměření bylo na vytrvalost a sílu.

1. Trénink
Krátce po příjezdu a koupačce Bejzi plánuje výběh na severní stranu ostrova, má to být trenink na 55min, ale trochu se nam protáhl a byl z toho nakonec slušnej mazeček na 7pětek a 3horský prémie. Účast: Lebka po pár pivkách a rumu, Šutr, Bejzi, Hollyn.
Nadran
2. Trénink
Po kalbě, vedro jak prdel, a ještě k tomu jsme se ztratili.. Účast: Šutr a Bibi. Chtěli jsme vyběhnout na nejvyšší vrchol, skoro 400 m.n.m., ale to se nam nepovedlo a tak jsme z toho udělali odpočinkovej trenink na 45min v totálním vedru.
Nadran
3. Trénink
Fártleg, 10x 2min rychle 2min pomalu. Šutrovi bylo blbě, dokončil jen Bibi.

4. Trénink
Výběh na nejvyšší vrchol, ale museli jsme jít až za tmy, jinak by sme se zas upekli vedrem.. Slušný tempo.. 70min. Účast: Hollyn,Šušu, Bibi

The best trip ever! - Trip to Blato

11.-17.7. Pobýval BT team na VT Ňadran. Zde je nahlédnutí do dění na VT Ňadran v posledních třech dnech.
Nadran
Středa 14.7. byla ve znamení mořeplavby na pohádkový ostrov Proizd a jeho pláže krásné tak, až oči přecházeli. Ráno jsme jen tak tak stihli loď. Plavidlo bylo dost narvaný, tak jsme museli sedět na můstku s kapitánem.
Koupání splnilo očekávání, jen se nám do zátoky vecpaly dva snobský katamarány. Mušle jsou v tomhle moři už dávno vyzbíraný, tak jsme házeli šutry z jednoho konce pláže na druhý. A pláž se měnila před očima. Alespoň něco pořádnýho jsme tam za sebou zanechali. Bejci šli skouknout nudapláž, aby zjistili, že nejlepší maso se stejně griluje pár metrů od našeho ležení.
Horší byla cesta domů. Kapitán hrozně houpal a Štěpovi se chtělo zvracet. Nakonec to bejk vydržel.
Ve čtvrtek 15.7. konečně nadešel dlouho očekávaný den, na který byl naplánován klíčový výlet zájezdu. Předmětem našeho zájmu byla obec Blato. Ta je vhodně situována do vnitrozemí ostrova, což umožní návštěvníkům tohoto města vychutnat teplé jižanské podnebí ve své ryzí podobě.
Město bylo vystavěno za ranného středověku a pojmenováno po nedalekém poli, na kterém bylo bláto. Dominantou města je "Kostel naší paní" architektonicky vykazující prvky románského stylu (více zde).
Po příjezdu do města jsme logicky zamířili ke zmiňované dominantě tohoto jedinečného místa, kostelu. To že se jedná o opravdu exkluzivní místo dokazoval také fakt, že v okolí tohoto architektonického skvostu bylo naprosté prázdno, žádní turisté. No považte, to se vám u ostatních světově proslulých historických památek nestane. Turisté mačkající se kolem poledne před Orlojem by měli raději vyrazit do Blata na tamní kostel. Chvíli ovšem také koketuji s myšlenkou, jestli nejsme historicky vůbec první turisté v Blatu… K velkému smutku většiny výpravy byl kostel zavřený, původně jsme chtěli počkat 4hodiny než ho otevřou, abychom mohli nahlédnout také dovnitř. Mnozí nedočkavci nabádali druma ať vykopne dveře. Zazněl i návrh stavit se zde znovu po návratu od moře. Nicméně dali jsme jen společnou fotku a se slzami v očích opouštěli toto magické místo, vědouce kam budou naše kroky směřovat o dalších prázdninách.
Při odjezdu ještě míjíme fabriku jejíž plechové haly byly pravděpodobně vystavěny v nějakém pozdějším architektonickém slohu, nicméně i tak vhodně doplňují impozantnost tohoto místa.
Pro příští rok navrhuji ubytovat se v kempu, který je situován ve vnitrozemí nedaleko Blata. K moři je to sice asi 10km, asi tam ani nebude žádný stín, ve stanech možná trochu vedro, vařit budem v ešusech, ale jak samotný průvodce slibuje "pobyt zde vám poskytne opravdu nezapomenutelný zážitek".
Nadran
Dost o Blatu, zpět k zájezdu VT Ňadran. Poslední večer se tým dělí na 2 skupiny, na ty co pijí a na ty co lijí. Drum, Hóna a Šťorp si dávají výběh na nejvyšší kopec v okolí, lebka s pidisem a bábama jdou na jedničku na pláž.

Pátek: We are go home, home, home…
Dáváme poslední koupačku, dojídáme zbytky, šůrujem, kupujem rakie. Probíhá dojemné loučení s Kučičovejma, Hóna slibuje, že sem bude každoročně několikrát jezdit. Pidis zas, že už ho tam v životě neuviděj. I přes jisté obavy se i naše káry vešly na trajekt, dokonce ten správný. Na lodi máme 3hod zdokonalit se ve hrách osadníci a evropa. Při hře evropa zjišťujem, že konzumace nadměrného množství karlovaček způsobuje lehčí demenci. Pak přichází zážitek z těch žádanějších, 15hod v Cliu. Ráno přijíždíme k Pidisům, checkujem spoje na kalbu, pidis pak ještě asi hodinu vyřizuje pracovní maily, 2hod spánku a hurá na kalbu o jejímž průběhu by nám měl raději jen stručně něco napsat hendys.


VALEČOV 2010!!!

16. července 2010 v 1:23 | BT
BTlista
ve spolupráci s
lista
pozvánka na

VALEČOV 2010

hrad

A CO VÁM NABÍZÍME?!
ráj
příjemně strávený víkend v krásném prostředí Českého ráje

mapa
jedny z nejhezčích terénů v ČR

lpu
tři krátké, zato ale velmi výživné tratě...(jak výživné se ptejte především závodníků z LPU)

kemp
luxusní zázemí v amifiteátru pod hradem Valečov

nocni
možnost nezapomenutelné noční prohlídky hradu

BTbufet
exkluzivní bufet a bezchybný roznos pod záštitou BT

konkurence
kvalitní konkurence v hlavních kategoriích (především v D21A-dvě vícemistryně z letošního JMS, dvě účastnice letošního AMS, jedna účastnice ME)

noční klid
záruka nočního klidu (Kárise si letos pohlídáme a noční ptáky vyprovodíme na druhou stranu hradu)

jeskyně
třetí etapu na mapě Jeskynková (1:3000), kde název mapy hovoří za vše...

mara
a samozřejmě mnohé další!!!

kladin
TAKŽE SE NENECHTE ZMÁST STROHÝM ROZPISEM ZÁVODU, BUDE TO STÁT OPRAVDU ZA TO!!! KDO POŘÁD VÁHÁ ZEPTEJTE SE NESTORŮ VALEČOVA KLÁŠI (BEJKA) A KAPKY, PROČ POKAŽDÝ ZNOVU PŘIJEDOU A ZTRATÍ SE ZASE JESŤE VÍC NEŽ MINULE...

bt
NA VAŠI ÚČAST SE TĚŠÍ POŘADATELÉ Z BT a SJC!POZN.: Přihlášky za řádné startovné jsou posunuty do 31.7.2010.

VT Horní Jelení 2010

9. července 2010 v 18:53 | Šutr

Takže na úvod malej kvíz: Čí sou to kozy??

Kozenky


A) Lindy
B) Bejvaly servirky z pytláka
C) Barys
D) Béďi
E) JJ

1 DEN

Šutr dodelava zkousku z fyziologie, Hendy dolestuje a holky už vyrazej na chatu, Storp frci na kole a Nins bere traktora č. 2.
Šutr se v Praze na busaku stukava s Pidisem.. frcej si to spolu busem do JC a Hendys uz na ne ceka v tipaci.. S Pidisem bouchaj 3ku a Sutr rychle jednu sodovku a jde domu si pokecat s rodicema (3tydny hnil v Plzeni a do Pamely ani nezavital).. pak bere traktora č. 2 a s Hendysem vyrazej smer chata. V Hradci jeste nakoupit basu a muze se jet. Trenink odsouvama a Hendy hlasi ze zaciname 1.7. at to mame pekne zaokrouhleny.
Jinak ve skratce: Kalili sme hlavne pivka a pak se smahli zelenou co Hendys privez.. pokecali sme o bobroj.. sli sme spat ve 4hod.. Hendys sel na bus a jel si do Brna pro zapocet.. chrapali sme pak az do obeda.. Hendys prednasel.. Hollymu sme vyfotili cervenou kouli.. a byl tu den 2

Chata
Novopečený bakalář pan Bc. Bérns


2 DEN

Ten vlastne splynul s prvnim dnem.. Sutr se celej den potykal s bolesmi hlavy.. Nins se snazila vystrizlivet aby mohla odjez do Italie lizt.. Linda se opalovala a Barys se Storpem si davali poctenicko v COSMOGIRL a BRAVO.. proste pohodicka.. sli sme se taky vykoupat do koupalka a pak na studenou Kofolu k Pytlakovi.. Hendys mezi tim uz posilal 10kousek v Brne aby oslavil zapocet a kolem 9vecer prijel MHDckem primo az do Jeleni.. Privezl ruma a jelo se na novo.. jenze Pytlak a pivko za 16kacek.. tak sme tam sli poslat 3exace a par kusu, nez nas zenska vyhodila ve 12hod.. pak uz zbejvali jen lahvace a rum a Hendyho super hra ,, drz hubu ,, . Slo se spat asi ve 3hod.. tento den dorazil oslavovat svuj bakalarky titul I Bejzi a Ana.. ale Bejzimu nafoukalo do ukcha, tak se nemohl ani smat a ani poradne kalit.. Ana si dala 2jityho ruma s Kofolou a bylo..
Aspon sme oddelili 2 a 3den tim ze sme aspon 5hodin spali..
Chata
Hendys a jeho novej kámoš z vesnice, je super poznávat nové kamarády


3 DEN

Bejzi s Anou odfrceli, Hollyho kamosti prifrceli.. trenovani sme odlozili az na sobotu Sutr az na nedeli.. protoze vi ze z takovyhle akce se bude uz tak 2-3dny vzpamatovavat.. Udelali se pivni, opekli se burty, natocilo se video za milion..  Sekyn tam poslal exace lahvace za 6s.. Sutr koupil whisky.. vyndali sme se uplne jinak.. pak se dodelali u Pytlaka s kamosem barmanem a dalsima mistnima.. dostali sme klobasky k snidani.. prijeli na vlastnim kole.. mozna nas malem jeden typek zabil, uz ani nevim jak se jmenuje.. proste zaverecna kalba jak ma bejt.. rano vyndanost, uklid a odjezd domu a pak 2dny vyndanost..

Chata
Hollyn s novejma kámošema, škoda že nomohli zakalit dýl, pač ráno v 5hod frčeli do práce
Chata
Storp se nám zamiloval.. konecne si nasel odpovídající ženu..


A ŘEŠENÍ ÚVODNÍHO KVÍZU "Čí sou to kozy?"
reseni
aneb B je správně...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bez spolupráce s
pozvánka na

VT Horní Jelení

(Letní tréninkový camp BTčka spojený s chlastáním)

Termín: 29.6. - 2.7
Místo: u Lindy v chaloupce
Účast: Šutrovic, Bibiovoc, Storp, Barka, Hendy, Nins, + možná další kočky
Cesta: Bibiovic na kole, Storp na kole, holky autem v uterý odpoledne z Jičína, Šutr ještě neví, Libe kolo určitě ne
Organizace: Linda + Šutr-tréninky
Tréninky: Běžezká příprava, objem, technika běhu
- Útery: rozklus 10min, běh 40min technika, 5x minuta rychle fekál, 10min výklus
- Středa: rozklus 25min, 5x4min technika, 15min výklus
- Čtvrtek: rozklus 10min, běh 25min technika, 10x hustník, 15min výklus
- Pátek: rozklus 10min, fártleg technickej 2x2 (10x), 15min výklus
Rozpis kultury, posezení u Pytláka:
- utery 29.06. 16:00 Paraguay-Japonsko
- utery 29.06. 20:30 Španělsko-Portugalsko

Pořádnej průser

9. července 2010 v 17:54 | Přemetovo právník

Přišly zase prázdniny a s nima se Přemet přesouvá do Švédska kde točí a taky trochu maká v lese.

Jednoho chladného rána o pauze na svačinu Přemeta napadlo proč se trošku neohřát u ohýnku.
Ohýnek
Bohužel to Přemet nějak neukočíroval a když se šel vychcat tak se to malinko zvrhlo....
ohen2

...a nebylo cesty zpátky. Pár hektarů zaplavily plameny....
ohen3

...který byly všude kolem....
ohen4

...Po příjezdu hasičů musel i přemet pomáhat. Snad to u soudu bude polehčující okolnost.
ohen5

I když těžko říct jestli to pomůže protože celkem asi 20hektarů lehlo popelem....
ohen6

A tak si aspoň Přemet nechal udělat i jednu fotečku do památníčku aby měl v base na co vzpomínat.
ohen7

Popravdě řečeno to celkem pěkně hořelo.

ZKUS SI TO !!!

5. července 2010 v 10:55

ZKUS SI TO

Tak tohle video fakt stojí zato vidět !!

Sekyn 10 muž na ME v dlouhým triatlonu si to rozdává s vodou a nakonec tanečníh Štorp.


Chorvatsko 2010 - návrh změny

4. července 2010 v 10:03 | Dunda
Cus vsichni, pisu to sem, aby si to mohli precist vsichni.Doufam ze nam jeste nevypadne lebka, to by nas bylo malo.. Vidim to, ze se barka presune k nam a v kazdym aute budem 4...?

Co se tyce cesty, mluvil jsem s honou, kdyz ste byli na chate, ale nevim jak ste se tam moc dohodavali. Jde o to, ze mi potrebujem jet co nejvic nalozeny, aby sme tam dojeli, tak jsem dostal napad, ze bysme dali box na druhy auto (bere ana zejo) a tam dali veci jako: 2 basy plesek, nase tasky, ploutve a takovyhle veci neskladny, nejaky vody a tak... co se tyce jidla, tak to dat do nejaky bananovky vsechno dohromady a dat to klidne k nam, uvolnit vam misto v kufru... vzal bych asi takovou tu chladici mrdku, do ktery bysme mohli nahazet syry, salamy, sunky, at jsou oukej az tam dorazime.. Box muzu vzit, mam to dohodli, velkej akorat

Dalsi vec je cesta. Google sice vypliv 11 hodin, ale nasi, ktery jezdej asi o 100 kilaku vejs, to jezdej 15 hodin. Znamej rikal, ze si mame nechat tak 18ku, at to mame v klidu. Vim, ze holyn, ana a bejz, maj zavody v lomnici od 10 dopoledne, v1 mate dojeto, tak bych dal odjezd na trojku odpoledne.
At jedem v klidu, muzem dat pauzy nejaky,, odpocinout si, navic muze se neco stat, kolony, pichly kolo a clio potrebuje jet na pohodu ;)

Pro bejziho a anu: budu si delat pojisteni: ze k zakladnimu si pridam odpovednost za skodu, proti kradezi a pripojistim i spolujezdce, kdyby se neco stalo. Bude to drazsi, ale jistota je jistota.

Dalsi vec: chce to zkontrolovat lekarnicku (co je potreba v chorvatsku a slovinsku) nejaky info zde..
Dalsi vec je, ze v chorvatsku musi bejt v aute vystrazna vesta pro kazdyho!! Jsou za to velky pokuty, takze nezapomenout 4ku do kazdyho auta..


Tak se k tomu pls nejak vyjadrete..

Pidin

Fotky BT limit Praha

3. července 2010 v 17:16 | Dunda
fotky z BT limitu v Praze jsou zde

Zoubky ZADÁČO..

2. července 2010 v 14:50 | Hóna
Tak Bejci, konečně se ze mě stává aspon trošku zubař a začínám makat i na živejch lidech.. o prázdninách jsem si odsloužil necelej měsíc, udělal jsem pár babičkám protézky, vyvrtal mladejm kočíčkám pár kazíků, nasadil pár korunek, píchnul si umrvovačku a vytrhnul babičkám bolavé vyklající se zuby.. nebojte na Vás budu hodnější..

ROZPIS MÝCH SLUŽEB 2010, každé pondělí od 13:00-16:00 :

Objednávám si vždy jednoho pacienta, ještě se totiž musím střídat s kolegou, vyjjímka je Hendys s Pidinem :-)
Výkony provádím zdarma, platí fakulta. Do žádných zákroků se nepouštím.. takže jen prohlídka, očištění zubního kamene, depurace a vybělení zubů, vyleštění amalgámových výplní, převrtání amalgámové plomby za bílou.. Takže pokud máte zájem, tak se mi ozvěte.. Budu rád !

Pokud budete chtít ubytování u mě na privátě, možný příjezd v neděli a návtěva Pamely, nebo zůstání do úterka a návštěva nějaké MEDIC PÁRTY..

11.10. - Pidis, Hendys - přijedou rovnou z Kapra, aspoň nebudu muset umrtvovat :-)
25.10. - Sonia
8.11. - Lasi
22.11. - Mirus
6.12. - Monča
20.12. - VOLNO

Počítám ještě s Mončou, Kapkou, Budkysem..
Kuk


TOPlist