DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Listopad 2009

Můj kamarád Nihil – ultras ultras

28. listopadu 2009 v 17:03 | Lebka
Před několika dny jsem se u piva a karetní hře "Na krále" zmiňoval kámošovi z Vrchlabí o BTčku, našem pivním cupu a Hendym, kterej dal v jednom z minulejch ročníků cca 1350 ks. Přišlo mu to poměrně málo, protože on dal 1300 piv za 3 měsíce.

To mě přimělo k tomu, abych se o představení této osobnosti zmínil na blogu.

Nihila jsem poprvé potkal, když jsme před dvěma lety jeli na tří týdenní výšlap po rumunskejch horách. Tehdy byl sraz v nádražce ve Vrchlabí, kde jsme dali pár startovních jedniček, hodili na hřbet neskutečně těžký bágly a naskákali do hurvínka. Jeden z členů výpravy se trošku odlišoval svou výbavou. Namísto oblečení značky Moira, spacáku Husky, odlehčeného stanu Hannah, instantního žrádla všeho druhu atd., měl ve svém báglu 5 lahví rumu, pytel na odpadky a několik čínskejch polívek. Tímto členem výpravy byl právě Nihil.

To že si s Nihilem budu rozumět jsem zjistil už ve vlaku, když vagónem procházel jakýsi pomocný pracovník Českých drah, kterého Nihil zastavil a slušně se ho tázal: "Prosím Vás, mohu se zeptat, vy jste průvodčí?" Pracovník mu slušně odvětí: "Ne nejsem". Nihil pohotově reaguje: "Tak to je dobře, to Vás tedy můžu poslat do prdele."

První večer v rumunsku byla zima jako prase a chcalo, všichni vytahujem vařiče, ohřejváme v ešusech guláše, stavíme stany a zalejzáme do spacáků. Nihil dává lahev rumu a zalejzá do pytle na odpadky.

Po několika dnech se mě Nihil ptá: "Lebka jakej je dneska den?" Středa, odpovídám. Tak to je dobrý, mám totiž jen 10 čínskech polívek a my sme tu 20 dní, takže žeru jednou za 2 dny a dneska se teda můžu nažrat. Bere z woodstocku kolem stanů prázdnou plechovku od konzervy, naleje do ní vodu, nasype čínskou polivku a hodí do ohniště. Po ohřátí namísto použití lžíce rve ze stromu větev a jí nudle větví.
Zpět k onomu heroickému výkonu. Ptám se ho a jak si to zvládnul, vychlastat 1300 piv za 3 měsíce. On začal nevyprávět: "To bylo když sem měl jít na vojnu, šel sem v pátek zapíjet svobodu s tím, že mi v pondělí přijde povolávák. Povolávák nepřišel v pondělí, ale za 3 měsíce, no tak sem v tý hospodě chlastal 3 měsíce. To že sem vypil 1300 piv vim přesně, všechny totiž byly na sekeru. Domu sem ani nechodil, se spanim problém ale nebyl, u té hospody měli bernardýna s kterym sem se seznámil. Byli sme fakt dobrý kámoši, tak mě u sebe nechával spát. Žrádlo měl taky dobrý. Akorát bylo blbý, když chcalo, to trochu smrděl. Za 3 měsíce přišel povolávák, dopil sem a šel sloužit vlasti."
Lebka

BT Mikuláš?

27. listopadu 2009 v 23:25 | Dunda
Ples sice neni, ale to vubec neva, BT Mikulas preci jen prijde..

Datum: 5.12. 2009

Kde: Jičín - sklad a kalba se sudem - nasledne tanecak u masi

Sraz: v polednich hodinach v Jicine

Program: nejdriv se musi koupit sud!! Nasleduje beh na prachove, rychle umyti na sterbinky a pak ke stroji do skladu..

Az se vypije celej sud, odchod do tanecaku, kde nas snad uz masa pusti zadarmo!

Absinth a pivko za petku u masi a kalba do rannich hodin

Spani: nezajisteno..kdo vykydne ma smulu.. po zavreni tanecaku odchod do nonstopu flamengo, kde bude dojezd

S sebou: veci na behani, veci na sebe, veci osobni potreby!

ZPRÁVA OD "POMÁHAT A CHRÁNIT"

20. listopadu 2009 v 17:13 | Dunda |  Jak to vidí Ďuďu


Tak po slibovane dobe 3 mesici se Bc. Buchta rozhodl poslat zpravu o tom, jak to vsechno vlastne dopadlo. Myslim, ze jediny co Buchta udelal bylo tak to, ze si dal jednicku (buchtu jako jidlo, manzelku mozna taky) a napsal par radek - formalita.

"Pomáhat a chránit" - to je heslo s nimz prisel Ivanek Langru za dob jeho ministrovani. Ovsem po této zkušenosti, bych to dal nejradsi na seznam(vite jakej co?)..

Jake k tomu jsou duvody??

 1. 17.7. 2009 jsou nam odcizeny veci a jedine co policie udela, ze prijede, okoukne auto, rekne ze je to sila a jedem na stanici. Ptam se jeste toho typka - nebudete z toho brat otisky? Na coz se mi dostane odpoved: "okouk jsem to baterkou a vypada ze tam nic neni" - no zabijak.

 1. Nasledne jedem na stanici, kde akorat sepisem protokol s Kocandou a jeho kamosem, kterej furt tvrdi, ze ho najdou (jako toho zlodeje). Jenze, co uklada zakon policii v takovyhto pripadech? "Nejprdve vysetrovat, pak protokolovat" U nas to bylo obracene, a kdo vi jestli to druhy vubec bylo. Proste do ty doby, dokud nedorazi Simir, Tom, Jan, Hote, Kondrad a ta jejich kundicka sefova, tak jsme v prdeli. Ty by to procesali, ze by se jim z toho z prdele kourilo.

 1. Nechape z jakeho duvodu byl tento pripad prelozen na krajske reditelstvi..nemeli bysme o tom byt treba informovani? Navic tam vedi tuzku a aspon ty mladici co to s nama sepisovali meli typy. Myslim ze neco lehce vysetrili, pak se jim nechtelo psat a dali to na vyssi organ.

 1. Ve zprave se muzeme docist: cituji: "ve veci bylo provedeno technicke setreni za ucelem dohledani odcizenych mobilnich telefonu, kterym se rovnez nepodarilo ziskat konkretniho poznatku. Tak bejci, kdyz jen jeden mobil byl dobrej, tak je asi nenajdete, pac budou asi v kosi. A to, ze zavolate nekam do zastavarny, je asi na prd, kdyz byly mobily zablokovany a nedaj se pouzivat. Proc by je tam asi daval, kdyz jsou nepouzitelny?? Kdybyste si radsi zjistili hned, kde se nachazej co? Tak mate o poloviny min prace a jeste mate pachatele a mozna i vyznamenani. Ale za to muzou nase zakony, takze se Vam musim asi omluvit.
Ale toho rozhorceni bylo moc. Diky par hodnym lidem, se nam alespon neco vratilo. Diky

A zde je slibena zprava:

Osvícení 18.listopad

18. listopadu 2009 v 18:46
Bejci, dnešek je pro mě docela mazečkový den a tak Vám z něj trochu ukrojím..

Ráno začínám školu v 7:30. Na přednášce o gonozomálně (pohlavně) ovlivněné dědičnosti trochu usínám.

Dobíjím ISIC kartu, ať můžu chodit na obědy, kupuju bagetku, ať můžu zajíst antibiotika a vracím se na privátek, protože se nusím připravit na schůzku k výročí 17.listopadu s:

doc. MUDr. Jaroslav Koutenský,CSc. - děkan, kapacita v oboru farmakologie
doc. MUDr. Antonín Zicha,CSc. - proděkan, předsnosta FN obor stomatologie
prof. MUDr. Kilian Jan DrSc. - světově uznávaný kariolog

Co je to vlastně za chůzku?
Byl jsem vybrán jakožto bývalý úspěšný sportovec s dobrým studijním prospěchem v 1.ročníku na cenu nejmenované 95-leté právničky, která sponzoruje UK lékařské fakulty, kromě té pražské, tam je prý peněz dost. Asi si říkáte, Šutr? Jenže tady na tý škole, jsou buď inteligentní studenti, šprti nebo ti kteří studují pro rodiče, ale většina z nich neví co je to sport a povinný tělocvik berou oklikou. Omluvenky typu: lékař, nachlazení s razítkem jejich rodičů nejsou nikterak výjimečné. Tak jsem se rázem ocitnul ve společnosti dvou kolegů jedné kolegyně mediků a výše uvedených kapacit.

První kolega ze třeťáku - výzkum vzrušivosti srdce
Druhý z šesťáku - dokončí fakultu snad se samejma jedničkama ..
Kolegyně - budoucí očařka, zatím snad samé jedničky ..
Šutr - sportovec, nemá sice samý jedničky, ale jeho průměr je i tak pěkný .. což okomentoval prof. MUDr. Kilian Jan DrSc.: 2,1 to snad ne? Načež odpověděl doc. MUDr. Antonín Zicha,CSc.: Né, myslím, že 1,2
(abych to uvedl na pravou míru pan docent ze mě udělal pěknýho šprta 1,2 bych nedal ani za Ň)

Následuje proslov, pár fotek a pak neformální posezení u stolu s šálkem kávy, minerální vodou a Snikrskou. Rozjíždí se mega debata kapacit o tom:
- jak po roce 89 se toho zas až tolik nezměnilo
- že Mareš je ubohej a že za vystoupení na MS v Liberci si nechal zaplatit milion
- že Ano, Šéfe je stupidní pořad a Pohlreich je sprostý
- že dnešní mládež se neumí vůbec chovat
-že chodí na přenášky v rovný kšiltovce a nechává po sobě neskutečný svinčík
- že zákon nahrává delikventům, ne postiženým
- že se máme mít rádi a množit se…

Když jsem četl knížku o objevení struktury DNA, nedokázal jsem si představit jak Watson a Crik trávili v laboratoři skoro celý den a pak chodili na šálek čaje a tam debatovali a politický situaci o lidských poměrech a o tom kam by se měl ubírat výzkum… .

Tak jak mi se bavíme o štětkách, chlastu a šukání, tak oni se baví o světě, životě a bádání.

Děkan sem tam hodil vtípek na odlehčení atmosféry, jinak to byla hodinová debata, do který sem musel vstoupit asi 3x, když jsem byl vyzván, a říct svůj názor.

1.Otázka: To musíš být rychlejší než klokani (asi si vygůglovali, kde všude sem závodil ) a jestli bych našel obálku, která by byla schovaná.
Řekl jsem ze nejsem rychlejší než klokan a kdyby mi dali mapu, tak bych obálku našel, jinak že asi ne.
2. Otázka: Výzkum vzrušivosti prasečích srdcí, příslib do budoucna?
Odpověď: Zrovna ve fyziologii probíráme vzrušivé tkáně a je to velmi zajímavé.
3. Proč je dnešní mládež tak nevychovaná, vulgární a nevzdělaná, můžou za to rodiče? Odpověď: Tatínek mi říká, počkej, ono se vám to na vašich dětech vše vrátí. Nedokáži odpovědět.

Dnešní společnost je taková, že když jsou spolu 4 jablka, tři krásná, zralá a jedno červavé, tak se nikdy červavé jablko od těch zdravých, krásných neuzdraví, ale naopak ty tři krásná, zdravá jablka zčervaví.

Pacient je vyléčen tehdy, když od lékaře odejde vyléčen i na duši.

Peníze budou hýbat společností, děkuji Švihemu, že je v Jablonci razí.

6.ročník - POCHOD 2009 - článeček

9. listopadu 2009 v 23:08 | Šutr

Již 6.ročník - POCHOD 2009


Trip to SPAIN

9. listopadu 2009 v 18:12 | Lebka
Trip to SPAIN
aneb /foja menkulo/ trip

Jelikož v posledních týdnech v Čechách chcalo a chcalo a chlastání na zahrádkách již nepřinášelo takové požitky jak tomu bylo v letních měsících, rozhodli jsme se s Kapem vzít manželky a vyrazit zachlastat a poběhat do Španělska za Omarem a Kodym. Naše pověstná smůla u dívek se bohužel projevila i tentokrát. Když si Kam pořídila pracovní úraz, Štěpána rodinné povinnosti a všechny baby co jsme tam dodatečně lámali s sebou nás poslali do prdele, bylo tomu tak, že jsme vstříc velkému zahraničnímu dobrodružství vyrazili s Kapem jak buzeranti sami. Truchlení po našich drahých polovičkách nás přešlo již v MHD cestou na Ruzyň, kdy nám bohatou náhradou byla poměrně pestrá i když značně monotématická konverzace, kterou bychom v přítomnosti dívek zřejmě museli vyměnit za jiná nesrovnatelně nudnější témata. Na letiště dorážíme, v duchu filozofie JIT, v poslední minutě check-inu. Následuje přesun na gate C21 a pouhé 7-mi hodinové čekání na to až mistři z Hungárie najdou funkční letadlo a nenachcaného pilota, který má papíry aspoň na fichtla.
Zhruba s hodinovými intervaly se za kolonkou Madrid Wizzair objevují poznámky že ještě nepoletíme, ať sme v klidu. Jelikož hned u gate C21 je stánek s občerstvením kde mají Budvárka 0,3l za 19Kč, lámeme jednoho lahváče za druhym až je lednice prázdná a slečna pokladní na vážkách jestli to myslíme vážně. Ve 22:55 jsme vyzváni ať si dojdeme pro voachery za který mi můžem za šestihodinové čekání koupit sodovku. Všichni letěj na přepážku pro voachery, který pak ovšem můžou spláchnout do hajzlu, jelikož ve 23hod zavželi všechny shopy, kde se daly udat. V letištní hale je sem tam slyšet poznámka o maďarských kurvách a ku naprosté spokojenosti všech zúčastněných ve 23:30 odlítáme.

Ve 2hod přilítáme do Madridu, kde si máme vyzvednout káru. Naše půjčovna je kupodivu zavřená, ptám se na informacích jak to pořešit, slečna za pultem pouze ukáže na plnou halu spících houmlesů. Pokorně tedy vybíráme jeden z neodsazených sloupů pokud možno s luxusníma spolubydlícíma a jdem chrápat.

Středa 28.10. - Madrid - Granada
Ráno berem káru (Pegueot 207) a vyrážíme na jih směr Granada, kde na nás čeká Omar, Kody a lednice plná litrovech jedniček Alhamra.
Po zlikvidování obsahu lednice, Omar běží pro další jedničky, my s Kapem zatím znalecky hodnotíme obsah Kodyho compu. Vše nasvědčuje tomu, že z apartmánu zřejmě nevylezem, jelikož všechno podstatné máme právě tam.
Nakonec jsme vyměkli a vyrazili vošounit místní hospy. Piva tu podávaj zásadně ve sklenkách 0,2l což mi vykouzlilo úsměv na tváři, to že za tu dvojku dáš někde i 2 ečka už né zas až tak. Kapanen je spokojenej, protože tentokrát může exovat i on. K pivákům tu dávaj for free i drobné žrádlo (Tapas), takže pivka tolik nerozbíjej. Dali sme klasickou tour de hospa. Po cestě lejem na ulici s českejma dredařema, dem do cikánský hospy, kde nám Omar zakazuje snad se jen podívat na divného týpka dealujícího hulení. Nejsvědomitěji si bere k srdci zákaz Kape, kterej na týpka začne mávat a hulákat ať de k němu a za kolik že to je. Končíme v klubu Afrodisiaka, kde Kape vysolil černochovi pár éček za ubalení nákupu. Černoch obratně za éčko ubalí, ale následně i zhulí Kapeho nákup. Balíme to, návrat na ubikace, kontrola Kodyho compu a spánek.

Čtvrtek 29.10. - Granada
Ráno vyrážíme k moři, kde si nejdřív dem připomenout jak že to vlastně vypadá atletický stadion a dráha. Běžecký outsider BT si maže běžeckého leadra BT. Kody to těžce nese a zůstává na dráze kroužit další hodinu, my s Kapem a Omarem dem na jedničku na pláž.
Když už máme prdele dostatečně opálený razíme do hor (Sierra Nevada) do cca 2600 m.m.n., nejvyšší hory maj přes 3400 m.
Kapanen močí z útesu, Kody staví sněhuláka.
Po dopoledním moři a odpoledních horách máme konečně formality za sebou a můžeme konečně přejít k třetí fázi:
Omar s Kodym musej ráno pro Mrazáky do Madridu, tak to balej trochu dřív. My s Kapem po vymetení několika pajzlů navštěvujem opět cikánskou putiku, odtud pak pokračujem do klubu Buggy. Tam už sem byl totálně rosekanej, tak mě Kape, po tom co se vyspal na baru, odtáhl domu.

Pátek 30.10. - Granada - Toledo
Když s Kapem vstáváme, Omar s Kodym už jsou někde před Madridem. Dem skouknout Alhamru, sídlo podle kterého bylo pojmenováno pivo které sme tam lili.
Pak se snažíme v parku dospat včerejší noc a zbavit se zbytkáče. Navečer jedem do Toleda, kde už čekaj Mrazáci s Omarem a Kodym. Jde se na jedničku a spát.

Sobota 31.10. - Toledo
Middle
O chvíle napětí a lehčí nervozity se postaral Omar už při přesunu na shromaždiště. Omar s Kodym startují brzo, odjíždí tedy o 2 hodky dříve s tím že nám napíšou kde že je shromažďiště, abychom to s Kapem a Mrazákama našli. Nenapsali. Jezdíme kolem Toleda jak kokoti s tím že to snad někde najdem, voláme do Čech přátelům na telefonu a netu, nic. Nakonec, chvíli před Romči startem, dorážíme na místo. Omar tvrdí že mu to je líto .
Závod pěknej, otevřený terén, směr, vrstevnice a makat. Já s Omarem sme disk, protože sme kokoti a nečtem popisy. H21E: 1. Zinca, 2. Kody, 3. Terkelsen, 4. Mráz, D21B: 1. Rom.

Sprint
V podvečer je start sprintu. Běží se v historickém centru Toleda. Tratě jsou celkem lehké. Mě se po dopoledním fiasku nebývale daří. Bez problémů sbírám všechny správné terčíky a nebýt 4 min vyběhnutí z mapy, kde mě zastavily až hradby a řeka, byl by to zcela jistě skvělý závod. H21E: 1.Kody 19:09, 2.Mráz 19:13, 41. Leb 29min, 44. Omar 30min, D21E: 1.Rom.
Večír dáváme na prdel dovezeným plechoutům, vyrážíme do města na jedničku a snažíme se dovolat Omarovi s Dudem, který se na nás těšil tak moc, že si vypl telefon . Po návratu následuje bitka o comp a odpočinek před zítřejší klasikou.

Neděle 1.11. - Toledo
Klasika
Tentokrát již máme souřadnice a jedem na jisto. Závod je opět situován do vojenského otevřeného prostoru. Tratě celkem lehký. Vedro jak sviň (29st.C).
Tentokrát rozvážně od startu praktikuji indiánský běh, abych alespoň jednou důstojně dokončil, vymetam všechny občerstovačky a po 77min dobíhám 9,5km v H21A na 18.místě, žádná hitpoška to neni, ale navíc nemam. V cíli potkávám Omara a další borce z Farra-O, následuje smršť příjemně studených jedniček, který opravdu bodly.
V H21E vyhrál Zinca před Kodym a Mrázem, kvůli špatně postavené kontrole se dnes ale H21E ruší. Hattrick završuje svým třetím vítězstvím v D21B Rom, když opět rozdílem třídy deklasuje své soupeřky včetně Kapanena běžícího tutéž kategorii. Následuje vyhlášení vítězů a žeň trofejí.
Po vyhlášku následuje přesun do Madridu. Mrazáci ráno odlítají, tak musí vyrazit o půlnoci metrem zewlit na letiště. Dáváme s nima pár jedniček a pak vyrážíme bez unaveného Omara, který si musí něco zařídit na compu, šounit po Madridu.
vopráno z: http://www.janmrazek.blogspot.com/ stejně tak jako ještě pár dalších, díky Mrázi

Pondělí 2.11. - Madrid
Vzhledem k tomu, že parkovné v Madridu je férových 28 éček/den, jedem ráno s Kapem vrátit auto na letiště. V poledne jsme zpátky na ubikaci a razíme s Kodym a Omarem na snídani. Jak už tomu tak bývá, že neplánované lití a zlití bývá to nejlepší, tak se tomu stalo i dnes. Snídaně se protáhla v oběd, svačinu, večeři a večerní lití. Na výtky, že bychom se třeba mohli zvednout a jít dělat něco užitečného si odpovídáme tak jak je tu zvykem: "mañana", takže času dost . Za tuto 15-ti hodinovou šichtu, kde jsme mezi 12hod polední a 3hod ranní prošli spoustu putik a dali spoustu jedniček s tapasem a jamonem. Zde nezbývá než smeknout před vůlí Kodyho, který nelil protože řídil.
Někdy večer nás opustil Omar s Kodym, kteří jeli někam na jih. Pro jistotu nás ještě odvezli do parku na opačnou stranu Madridu abychom si při zpátečním pochodu Madrid náležitě prohlédli. To jsme také udělali.

Úterý 3.11. - Madrid
Máme před sebou s Kapem poslední den výletu, proto okamžitě pro probuzení jdeme na jedničku a vyrážíme obdivovat krásy Madridu především v okolí Gran Via, královského paláce apod. Dáváme závěrečné jedničky, jedem na letiště, Wizzair překvapil má pouze necelou hodinu zpoždění. Při příletu na Ruzyň nás jeba jak hovado přesvědčuje o tom, že pilot při prudkém klesání zřejmě netušil, že už jsme tak nízko, ale ok. Chtěli jsme jít s Kapem zachlastat někam na zahrádku, tak jak jsme to měli v posledních dnech ve zvyku, je ovšem trošku mlha, o 20 stupňů měně než v Madridu a popochcává. Zalejzáme tedy do jedné z pražských putik, dáváme Plzničku z pulitru a dochází nám, že jsme doma.

Závěrem velké díky Omarovi, který pro nás tento výlet připravil.

Lebka


Zápis z výroční schůze Beermental teamu 2009

2. listopadu 2009 v 11:34 | Šutr+Libe |  Výroční schůze
Zhodnocení sezóny 2009
- POCHOD: Sekyn se vyndal, Hobe chtěl jít víc kilometrů
- SILVÁČ: Na …. Příště kalej všichni
- ALPY: Víc chlastat a víc si zpravovat vázání
- DOKSY: Luxusní s Láďou. Kočičky, mouka
- AKÁDA: Škoda že nebyl ULTRAS kompletní, dobrá akce
- VODA: Pápn projel krásně jez, 100x sme se cvakli, utopený piva, koupání v ropě
- MORAVEC: Luxsuní soustřeďko, Sekyn vyladil formu, Libe přestal krást
- BUTOVES: Úspěšný, určitě zas zavítáme, after party u nahatice
- X-TERRA: Sekyn vyhrál, Bejzi 6tej, dobrá akce, Linda si sušila vlasy.
- PIVNÍ ŠTAFETY: Zklamání, že BT neměla hodnotnou štafetu
- EVROPA: Sekyn nezklamal a vyhrál, fandění, Cogyho hekačka a Mazo
- MEGATLON: Kuřbička H+P, bylo to luxusní
- LASI CHATA: Dobrý soustřeďko se Zabijákem, hokej na howno
- SVATBA: Švihe je v chomoutu
- PIVNÍ ZÁVOD: Luxus, těšíme se nalší ročník
- KAPR: Byli sme ve Vodňanech

Sezóna proběhla v poklidu, vítězem opět Libe, druhý flek Sekyn, který držel tempo a třetí místo Ďunďa..
Žádnej průser sme neudělali..
Sázka o suda Pidin a Hendy, že vítěz ročníku 10/11 dá přes 1000piv.. (Pidin rika NE, Hendy ANO)


1. Vyhodnocení nejlepších BT reprezentací
- ODMĚNY: Jednohlasně jsme odsouhlasili!
Sekouš 50Kč (1. místo Megatlon)
Libe 50Kč (1. místo Pivní štafety)
Bič 30 Kč (2. místo Pivní běh)

- SPORTOVNÍ VÝSLEDKY:
Sekyn - 1.m ísto MČR, dlouhý duatlon, 1.místo ME, dlouhý duatlon
Kody - AMČR stýpl, reprezentace OB, luxusní výsledky ve Švédsku
Bič - MS LOB Japonsko, reprezentace v LOB, 1.místo AMČR, klasika
Šutr - 2.místo AMČR, krátká
Švihe - 1.místo MČR orientační biatlon
BT ULTRAS (Bejzi,Hendy,Hóna) - 7.místo MČR štafety

- NEJVÍC PROMILE:
Hendy VODA

- VYKYDLOST ROKU:
Pidin VODA

- STUDIJNÍ ÚSPĚCHY:
Ďunďa, první ročník HARWARDU
Šutr, první ročník zubů
Libe, titul Bc.

3. Složení BT pro rok 2010 (BTultras, BT, sledovaní závodníci, nábor nových tváří)
BTultras: Dram, Hendy, Hóna, Pidin
BT: Kody (už to za rok kurva dej Kody!; na ples 1/2 sudu), Lebka (články+víc se ozývat-né jen když něco potřebuje...), Mazo (na ples 1/2 sudu), Sekouš (sčítat pravidelněji), Spíťa (narodit se), Švihe (líp sčítat+se občas ozvat)
BT hostování: Holly (hostování na pivní štafety)
sledovaný závodníci: Béďa, Ivča Uvízl, Jiřin, Joska, Kapka, Kedlas, Luke, Majk, Omar, Rod, Ropák, Slimča, Vodák, Zbýša
(sledovaní závodníci obdrží v nejbližší době mailem pokyny)

Hobe na vlastní žádost vystupuje z BTčka.
Hlavní důvod Hobe uvedl nedostatek času na BT z důvodu zaneprázdění studiem a manželskými povinnostmi. Celé BT děkuje Hobemu za vzornou reprezentaci v barvách BT a přeje mu hodně úspechů do další životní etapy. Hobe se slíbil přijet rozloučit s BT na pochod. Hobeho samozřejmě rádi přivítáme v budoucnosti při návštěvě na nějaké BTakci.

Tom byl jednohlasně vyloučen z BT.
Důvodem je pracovní zaneprázdění a vysoká neúčast na BT akcích. Jak Tom sám uvedl, soustředí se nyní především na kariéru. I Tomovi, jako dlouholetému členovi děkuje BT za vzornou reprezentaci a dobré výsledky v barvách BT.

4. Sezóna 2010-plán akcí+cíle
AKCE:
Pochod 14.11. - Šutr
Ples 5.12. - Dunda
Silváč 31.12. - Bejziovi
Alpy 28.2. - Pidis
Láďa soustřeďko velikonoce -Šutr
AMČR - Hendy
Bejzi VT - Bejzi
Plzen VT - Hóna
Libe VT - Libe
Chorvatsko VT - Šutrovi, Bičovi
MČR Druzstva - Havlinda
Kapr - Pidis
Megatlon - Sekyn
Pivní běh - Lebka
ME Německo - Sekyn
Jizerská, Krkonošská - NE !!!

CÍLE:
Sekyn - obhájit Megatlon, do 3.místa na ME a MS
Hendy - pivní štafle s BT, najít si manželku
Hóna - družstva a štafle
Pidis - Harward 2.ročník
Bejzi - 5.místo ME Bulharsko

5. BT cup 2009 (zhodnocení a přesně o půlnoci vyhlášení výsledků)
1. Libe 792
2. Sekouš 770
3. Ďuňďa 520

6. BT cup 2010 (novinky, případné úpravy apod.)

Zákon BT 2009/10

 1. Každý BT člen musí za rok vypít 365 (v přechodný rok 366) pivek.
  • Pivo musí mít 0,5l.
  • Objemy jsou možné sčítat pouze v zahraničí a poté vidělit, zaokrouhluje se dolů na celé pivo.
  • Každý je povinen neprodleně zapsat vypitá pivka do BT fóra a zaznamenat do sčítače.
  • Pivo musí být alkoholické, nesmí být NEALKO.
  • Sčítáme fair-play, jen to co si pamatujeme.

 1. Každý BT člen je povinen reprezentovat a účastnit se vypsaných BT akcí v nejvyšší možné míře.
 1. Každá akce má svého vedoucího, který se stará o poklidný průběh akce. Vedoucí akce musí zajistit článek z akce + fotky.

 1. Každý studující BT člen je povinen uhradit příspěvek 100,-Kč (studenti do 26let včetně) a 200,- Kč (ostatní) na BT účet u mBank. 670100-2203612188/6210

1. BT chlastá s BTčkem a nevymlouvá se.

- Za porušení zákona SUD.

7. BT výbava
potisk BTvest- Švihe (Praha), Šutr (Jičín)
BTčelenky-Kazboš-zajistí Ďuňďa
BTtrička-Šutr
BTteplákovky-Libe

8. Jiné
Hlavní cíl: přátelství
Dlohodobý cíl: BT Jukola 2011
TOPlist