DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Září 2009

Kdo neblije nežije..

29. září 2009 v 20:02
Tak tohle bylo motto 1. Pivního závodu, který pořádal Lebka s panem Kapanenem.

Svihe se na páté kontrole krapek vyprázdnil, málem mu to nateklo do bot..:-)

Vyprázdnění před Ťamenem..

Škoda toho smažáku Ďundis.. ale zase na Haidy sis musel udělat místo..


Ale začneme pěkně od začátku. V sobotu ráno se všichni scházíme ve Starých Splavech, Šutřík jede s rodinou, Ďunda taky s rodinou, Libe taky s rodinou vlakem a Bič s manželkou..


TOUR DE ALPEN 2010

16. září 2009 v 22:26 | Dunda

Cas leti jako voda a nedavno jsem upozornoval, ze se nam blizi Alpy. Bohuzel nemuze s nama jet rodina svihehu, protoze spita se uz tesi na dresik a bude chtit ven. Ale i presto pojede velmi zajimava sestavicka:

zatim potvrdili: Dundovi
Sutrovi
Libeovi (mam desnou radost ze to muzu napsat)
Lebkovi
Sestra
Bejzinkovi
Storpovi

pripadne do doplneni aut muzem vzit zase slimcu ;)

Tak si zapiste do kalendariku 28.2. - 3.3.
Pripadne dejte vedet, ze se Vam to nehodi, at zaplnime mista..

Misto stejny, pocasi lepsi (jasno, azuro, bezvetri - opalujici se sterbinky:), snehove podminky lepsi..

Auta by byly predbezne: Sutr hyundai, VW transporter ??, ale muzem se kdyztak dohodnout jinak.. ale jestli nas pojede 13, tak muzeme vzit 3 auta..

Cena cca 5000, myslim ze jsme se vesli..ale mozna vic

Letos by to chtelo ale suda, aspon jednoho a vic kalit ;)

Dotazy na me a dejte vedet o vasi ucasti.

Diky, tesim se!

Pidin

ZB Cechy - Lomnicka u Plas

15. září 2009 v 14:12 | Dunda |  Jak to vidí Ďuďu
Tyden uplynul jako voda a btcko ma pro josku a ostatni priznivce dalsi clanek o tom, co se delo na zavodech ZB Cechy, ktery se konal v obci Lomnicka, nachazejici se severne od plzne.


Poradatele, sutrovi kamosi z Plzne si pripravili na sobotu klasiku a nedeli kratkou trat. Bt ucast: Dunda, Surt, Lebka, Libe nedele, Libeho a Lebky zena.

V sobotu dorazime na parkoviste jako prvni, tak se radsi ptame, jesli to neni daleko na shromazdiste, aby sme neparkovali moc daleko, ale ze je to hned tady davame to tedy na urcene misto. Zanedlouho dorazi sutr s libeho manzelkou, ktera mela jedinej ukol, sehnat od bokyho zeleny bobulky, ale nedopadlo to. Musi si ji libe jeste trochu vycvicit! Nicmene nas dnes ceka pomerne dlouha trat. Temer 15 kilacku s necelymi 600metry prevyseni. Prvni se na trat vydava Dunda v case 00. Za nim jde 3 minky jelen z VRL, tak ma trochu strach, ze ho dotahne. Nakonec se dovime, ze ho nedobeh a jedine v lese videl pravyho jelena.

BT podzim 2009

14. září 2009 v 20:21
Předběžný plán aby všichni věděli a měli čas naplánovat si čeho se hodlají zúčastnit. Doufám že nemusím připomínat, že účast na BTakcích je jedním z hlavních faktorů při rozhodování o případném přijetí či vyhození z BT, které může být navrženo na výroční schůzi BT (30.10.2009).

Co je s Přemetem? Žije vůbec ještě?

12. září 2009 v 22:41 | Přemet
Už to skoro vypadá že Přemet někde zhebnul a nebo se od Btčka distancoval protože se nezúčastnil žádný z prázdninovejch BTakcí a ani na závodech nikde nebyl. Není tomu tak Přemet pořád ještě žije ale byl zase v podstatě celý prázdniny ve Švédsku.Nejdřív byl na Oringu a nějakejch závodech. Potom na skok letěl na Euromeeting a zase zpět do Švédska. Bohužel odlítal den před Megatlonem takže ani tuhle vydařenou akci nestih. Do Švédska jel hlavně proto že je tam na závodech mrtě šukózních štěrbinek a taky aby pořádně potočil na MS v Norsku a vydělal nějaký prachy. V plánu měl mrtě závodů, tréninků a Řáďovo soustřeďko v Trondhaimu. Bohužel mu nic z toho co plánoval nevyšlo a hned první den se zranil. Trošku to přehnal a po práci šel ještě točit jeden z náročnějších tréninků a druhej den ráno se najednou probudil s brutální bolestí z vnější strany pravýho kolene. Nejdřív si řikal že to bude v cajku a že s tim pude běhat, že se to rozběhá. Ale tužku nešlo uběhnout ani pár metrů. Den na to navštívl místního fizioterapeuta a léčitele kterej mu trochu pomoh a hlavně mu udělal baňkama slušný modrý kruhy na prdeli a zádech ale stejně při sobotním pokusu o trénink nešlo pořádně běžet. Nezbejvalo než si dát pořádnou pauzičku, vysrat se na všechny plánovaný závody,soustředění a neběhat. Přemet ale nedokáže jen sedět na prdeli a koukat na péčko a tak dělal fůru jinejch věcí.
Práci měl přemet stejnou jako roky předtím a to kácení v lese. Dostal slušně vostrou pilku a každej pracovní den musel ráno v 6 vstávat a frčet do lesa makat.

Perníkův double aneb o-trojkombinace

11. září 2009 v 0:18
Aby se nám Joska ve Francii nenudil, smahnu sem něco i z uplynulého víkendu...
Po létě plném různých BTsoustředění nás čekalo první testování formy pro podzimní sezónu a to v podobě Českého poháru štafet (2krát) a jedničky celostátního sprintu.

První poděkování nálezcům Dokoupilovým a dalším členům oddílu VBM!!!

8. září 2009 v 0:17
Bude toho poděkovávání určitě víc, ale radost už je teď...takže díky štítkovači Vláďo a Zuzko, díky Kočka team (Víťa, Adam a Kočka) a díky paní Kočková (za přeprání)!!!

A tohle už nepotřebuje komentář...
Kdyby někdo náhodou zapomněl o co tady jde, tak na VT Moravec můžete mrknout tady...

PIVNÍ BĚH

7. září 2009 v 9:19 | Lebka, Kapanen

PIVNÍ BĚH

Rozpis

Pořadatel: Kapanen & Lebka

Datum: sobota 26.9. 2009

Rozsah závodu: Pivní běh na klasické trati. Závod s pevným pořadím kontrol s možnými scorelaufovými prvky. Všechny kontroly jsou situované ve vybraných novoborských putikách. Na každé kontrole se pije jedno pivo.

Kategorie: H21E - pijí velká piva, D21E - pijí malá piva

Vklad: 20 Kč, v hotovosti u prezentace

Přihlášky: mailem na adresu petr.lepsik@seznam.cz do pátku 25.9. 2009. Pozdější přihlášky jsou možné na místě, dle možností pořadatele za základní startovné.

Shromaždiště: Nový Bor, hospoda Aqua, (loc: 50°45'21.209"N, 14°33'18.458"E)

Parkování: před hospodou

Prezentace: v den závodu na shromaždišti od 16,00 do 17,00 hod

Start 00: 17:00 hromadný, po vyexování startovního piva si závodník bere mapu a vyráží vstříc
novým zážitkům

Vzdálenosti: shromaždiště - start do 0 m
shromaždiště - cíl do 0 m

Systém ražení: exáč, nebo poklidné kultivované zkonzumování jednoho piva, potvrzení o vypití piva stvrdí vrchní na papírovou průkazku svým autogramem

Mapa: Plán města Nový Bor 1:10 000, A4, pivuvzdorně neupravena

Terén: vybrané restaurace převážně 4. cenové skupiny

Doprovodný program: Sobota dopoledne: 13. závod Ještědského žebříčku v OB, pořádané OK Doksy
Rozpis k nalezení na stránkách Ještědské oblasti: http://ok-bor.cz/jestedska/

Neděle dopoledne: Přebor v krosu v Sosnové (pro ty co se budou v sobotu šetřit).
Pro ty co dávají přednost kolu: Sobota + Neděle MČR v MTBO http://www.ok-bor.cz/mtbo09/?page=sekce&name=rozpis

Vyhlášení vítězů: První tři závodníci v každé kategorii obdrží hodnotné ceny.

Hlídání dětí: Nebude, hlídání případných neběžících partnerek zajišťují pořadatelé.

Ubytování:
Si každej dohodne večer na diskotéce s některou z místních děvčat. Pro ty méně úspěšné je tu nonstop Hanoi, nebo vyhlášený podnik Díra. Pro uvědomělé a konzervativní je možné objednat nocleh v vcelku levné ubytovně (110Kč/noc), která se nachází hned naproti T-čku. http://www.ddm-novybor.cz/ubytovani

Případné další informace: Lebka: 605169405, Kapanen: 733610415

Hlavní funkcionáři: prezident závodu: Kapanen
hlavní rozhodčí: Lebka, R4
stavitelé tratí: Kapanen & Lebka
TOPlist