DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

VT BT s podporou Zuzky, Bédi a Řádi

20. srpna 2009 v 10:19 | Šutr |  VT - BT
Podzimní sezóna se pomalu blíží a proto se rozhodlo BTčko, že je ještě zapotřebí trošku potrénovat. Volba byla jasná. Linda má chatu v Horním Jelení, tak jsme ani vteřinu neváhali a jeli si potrénovat se Zuzkou Stehnovou, sorry nyní už Jedličkovou, Pideho velkou favoritkou.
Takže složení následující: Šutr, Pide, Libe, Edyson, Bejzi (trénoval MTB), Šťorp (jen chlastal) a organizační výbor: Linda, Bary, Majny a Nins, která zas přijela traktorem.
Odjezd naplánovaný na pondělí 15:00 z JC, jenže Libe zas trošku nestíhal, nemá cenu o prázdninách někam spěchat, tak přijel o hoďku pozdějc. Pides už se mazlil s Rodem a Šutr taky moc nestíhal tak ještě balil a smažil k Pepinoj tisknout treninky, který byly zpestřeny docházející barvou v tiskárně.
Pides bere benálek za litránka, vyzvedáme Libeho na busáku a na pohodu to smažíme za Edysonem na Bířu, kde už na nás čekaj opalující se štěrbinky s vyrážkou z tý hnusný vody.

1. Trénink
Stavěl Libe. Luxusní okruhy a jeden bonusovej na 50sekund. Každej roznášíme jeden a frčíme.. v průběhu boucháme ještě jeden bonusovej na 50s. Žízeň je veliká a není kam spěchat, takže jdeme ještě s Edysonem na jedničku, Libe bouchá dvojku a jedeme do Jelení, kde už na nás čeká grilovačka, 20lahváčků, nadrženej Bejzi a točený pivko za 15,-.
Bejzi volá, ať mu vezmem ňáký pivka, tak se ješte stavujeme v Lidlu pro mega hnusný DEEPIKY a Pides s Libem nakupují ještě BT vestičky za 2kilka.
V autě loupeme jedničku hnusnýho DEEPIKA, pak pár špekáčků u Lindy, zatahujem to luxusně vychlazeným Staropramenem a na konec ještě exáč DEEPIKA. Pak varážíme na točený za patnáct a jde se spát.

2. Trénink
Je krásný se ráno probudit svěží, jen Pide je trochu naštvanej že sme se večer nestihli protáhnout, ale místo protažení jsme tam bouchli sklenku bílýho rumu s oranžádou. Štorp staví trať, Linda s Majny jdou roznášet. Bejzi odjíždí domu uplně vykropenej ani trénink si s náma nemůže dát, mám dojem že večer rozlejval bílej a možná ho vypil trochu víc.
V 11hod vybíháme na 25minutovej sprint na mapě starý 10let, ale byl to luxusní trénik. Šutr bojoval s Libem až do konce a nakonec měli oba stejný čas.. Pidemu křuplo v noze, tak to trošku zkrátil, ale na odpolední Kep-OL už byl zas fit.
Jdeme na hotovku, boucháme meníčko, brokolicovou polívku, Libe s mega Maggi a pepříkem, Kofolku do půl litru a jedem se vykoupat na Adama do písáku. Libe jde srát, Šutr s Pidem zatím dávaj pár tempíček a vyráží se na trénink. Před tím ještě jdeme do Tipáče si vsadit, že Sparta nad Hradcem vyhraje a že Špotáková posere oštěp, bohužel ani jedno nám nevyšlo. Pide pidi ještě kupujne vodáka o kterýho si rozřezává jazyk a krvácí..:-)

3. Trénink
Luxusní terén, luxusní start, luxusní rychlost, 20minut ve třetí intenzitě a pak rychle na hokej do Hradce. Ňák sme se nemohli strefit do haly a omylem jsme se ocitli za střídačkou Hradce.. přichází sekjuryťák a my si jdem koupit lístek za dvacku. Kosa jak v prdeli, lidí jak sviňa a plešoun s parukou na střídaččce. Točený pivko za 25,-, brankář S uplnej sráč, konečný skóre pro Hradec 6:4.
Máme hlad jak sviňa tak Pide roštuje Klio a jedem na slepičí polívku, kterou už nám připravuje realizační tým. Polívka, pivko, chlebík, Sekyn už vyndanej a vyráží se do Pytláka na točený za 15,-. Jedničku super studenýho pivka exujem.. Sekyn vzdává hned, Pide s Šutrem v půlce, všem totálně umrztá pusa, jedinej Libe to dotahuje za 6sekund a dává ještě rychlou jedničku taky za šest sekund. Máme to pěknou 2ku do minuty a jde se spát. Pide s Libem si zpletli východ o odešli oknem, ale pan výčepní byl v pohodě..:-)

4. Trénink
Daleko na start, zarostlý a potkáváme dvojnici Zuzky, která se v lese projíždí na kole. Před sedbou máme HAGABY, takže se jede. Hendys ještě vožralej, Šutroj došel toaleťák na poslední kontrole, Pidis dává jen dbě kolečka a Edyson s přehledem vyhrává.
Pak už jen 2km zpátky k autu, loučení s Edysonem a vyráží se směr JC a Libe směr šuk v Liberci, doufám bejku že dopadlo..:-)

CO?? Zajímavého si přivížíme z VT BT: NOvý BT vesty, doufejme že seženem pro každýho, pár vlků, velkou únavu a skvělou formu na PP.

A malej kotýlek na závěr: KDO NAJDE ŠVIHEHO, BÉĎU a ZUZKU ??
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dunda Dunda | 20. srpna 2009 v 11:30 | Reagovat

hochu hoden luxusni!!

2 Lili Lili | 20. srpna 2009 v 19:25 | Reagovat

ty voe bejku si me normalne osidil o vitezstvi v nejprestiznejsim okruhu...ja sem sel 56s:-)
jinak luxus!

3 Šutr Šutr | 20. srpna 2009 v 20:39 | Reagovat

Hochu sorrac, to mi posilal Pidis.. napravim..:-) Ja sem si toho ani nevsimnul..

4 Lili Lili | 20. srpna 2009 v 22:34 | Reagovat

na pohodu:-))

5 Dram Dram | 21. srpna 2009 v 14:23 | Reagovat

Šutr je vidět jakou máš formu!

6 cocktail dresses cocktail dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:06 | Reagovat

A. One more crack like that and I'll plaster you!
http://www.yeardress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist