DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Bohemia 2009

11. srpna 2009 v 17:04
Osm kílek startovný, bus za čtyři pětky, parkovný za pade a jednička za 25kč. Kdo za tyhle prachy očekával pět pěknejch etap v dobrých terénech byl asi zklamán. Kdo ale dorazil prožít atmošku pivních štafet, podívat se do Oka nebo do Téčka, narvat si, vypít pár exáčů a dát si aspoň dvě tři pěkný proběhnutí, byl celkem spokojen. Když sem si přečet komentář sledovanýho BTčlena Bédi je mi úplně jasný do jaké skupiny patřil on..takže pochvala ty bejku!ale od začátku...

Středa E1
Před etapou čekalo Libeho nakoupení alespoň nezbytných lampiónových potřeb-buzola, popisník, čelenka..(ještě jednou díky zmrdi z vysočiny!!!), ale pak už se šlo na věc...
Dneska to stavěl Berry....nevim jestli to dál potřebuje ňákej komentář...Sice nepostavil kontroly posedy, jako před dvouma rokama na Kokořínsku, ale i tak se nezapomněl vyznamenat...za vše hovoří lukrativní postup v H21E...
No ale aspoň sme měli se Švihem loženýho gundersena!

Pak ubytko v kempu - hned vedle Šalátikovýho harému, kterýmu pak přijel spolušéfovat Kočka.
Spánek..a bylo tu večerní vyhláško. Tam se z nčeho nic zjevilo další BTéčko-Lebka a Švihe a navíc spousta sledovanejch od Bédi, přes Bejka (Kláša) a Kapku až po Taďase. Takže se šlo na jedničku a na skrufika do kempu a po pár jedičkách sme najednou seděli v Aqvě. Rozjely se exáče-bajker Ďuk za 3s, Libe 3,5s..Klára z pětidenních měla narozky a tak jely i ňáký panáky, na což doplatil nejvíc asi Švihe, kterej musel mít domu doprovod, neboť blil kudy chodil..takže pěkná práce!

Čtvrtek E2
Stavěl Karboš...když sem vlese potkal Bejka, řval na mě celej kilákovej postup po cestě, jaký jim Karboš postavil bajky a že kdyby si vzal skládačku, že to jde dvakrát rychlejc...nezbylo než mu dát za pravdu, jediná pěkná část byla na konci ve známým prostoru z E1...Terén sice za moc nestál, ale běhat postupy po cestách nás bavilo maximálně tak v desítkách, takže sme se všichni radši pakovali co nejrychleji jak z lesa tak i ze shromaždiště! Všemu nasadil korunu předběžec Švihe, kterej musel přesunout kontrolu, aby tak poprvé zachránil celý 5D.
Lebka odpoledne nespal a vyhrál Tepnův mikrák (Micro-OB po zahradě), což korunoval exáčem v BTdresíku přímo na vyhlášku.
Večer se při jedničce v kempu řešila hlavně příprava a přihlášky na pivní a protože zejtra mimo pivních měla přijít konečně etapa, která bude orienťák, šlo se spát po šesti kouskách. V kempu se ještě ve dvě ráno rozléhalo nepřeslechnutelný info, jaká je Kája hrozná děvka a že má úplně mokrý kalhotky...ale jinak vše v pořádku!

Pátek E3+ Pivní štafety
E3 stavěl Koláč a nezklamal-konečně OB, navíc ideálně dlouhej middle s hodně kontrolama...dokonce se dala vyhrát v pohodě elita, stačilo nenechat pár minutek na kamenech v husníku, vlastně nejlíp vůbec nedělat chyby a jenom běžet...kupodivu.
Program byl ale náročný, takže mezitím co BTčko Lebka a Švihe tvrdě makali a připravovali hlavní program dne, zašel Libe s Bleskem Žhalym (kterej přijel dělat na etapu rozhovor a nezapomněl se u toho tak zbourat, že za chvíli volal do redakce, že zpátky už nejede a že už tu zůstane..kalící výbavu triko, trenky a berle měl naštěstí sebou) za Tepnou na zahradu na jedničku a micro. Libe po vzoru Lebky vyhrál, i když to nakonec musel jít dvakrát, protože u měření seděl ňákej Řáďa. Žhaly pořád říkal jak to do něj teče, ale micro určené i pro invalidy zvládnul obejít taky, navíc stih Tepničku u vína vyzpovídat, jak Usainovi do Ostravy vyráběl zlatou tretru.
Pak už přišla magická hodina 16:00 a sraz před halou na start pivních.
Jelikož jedno BTčko pořádalo a jednička draftu z první noci Ďuk stavěl z Balákem shromaždiště, chytnul Libe fleka za indisponovanýho Kazdiče v teamu s Ropákem a Zicháčem, což hlavně z hlediska Ropákovejch zkušeností a minulosti nevěstilo žádnej debakl.
Největší předstartovní ovace ale sklidily jednoznačně Francouzky...
Všech 24 štafet čekal v každém kole 6ti kontrolovej scorelauf z nichž každej člen bral libovolnou dvojku, na kontrolách reflexní značky se symboly k zapamatování. Postupový klíč: 2 kolo - 16 štafet, 3 - 12, 4 - 8, finále - 4. Jednička Bráníka vždycky před a ve finále double. A šlo se na věc.

Kolo pěkne za kolem, bez větších pauz, přesně tak jak to má vypadat.
Všichni favoriti se drželi pořád ve hře, pro BTmix team bylo důležitý, že se kolo od kola rozpíjel Rope, kterej postupem času nahodil i sexy svršek ze svěťáku.
Všem na prdel ale vždycky dávaly Vopice ve složení BTmanželka Kamča, Markéta od Tucyho a bloncka, kterou fakt vůbec neznám, který kalily taky jedničky, ale braly vždy o kontrolu míň.
Klíčový bylo jako vždy semifinále, který bohnužel poškodil ňákej zmrd co strhnul kontrolu u letního kina a tak do finále nakonec postoupily 4 chlapský a jedna babská štafeta, respektivě Vopice, Přez-ní-dávky, Nepřátelé orientačního běhu, Beermental a ještě někdo-nevím kdo, ale měli takovýhle šedý košile...
Jednoznačnou hvězdou finále byl Ropák, kterej do sebe na prvním úseku nakrosil obě pivka najednou-cca za 20s a tím vypracoval BTčku neuvěřitelnej náskok.
Všem ostatním natrhla vocas vopice Kamča, která vybíhala druhá, jinak Šalátík zase nezklamal a hodil luxusní kosičku
stejně jako velká část zbytku startovního pole.
Beermental měl i po druhém úseku luxusní náskok, ale poslední Vopice, která snad kosila víc než Pidin při 4 za 5, zabojovala a díky kratší trati se dostala do čela.
Druhej doběh se ztrátou cca 30s Libe
a tak kombinovaná BTštafeta ve složení Rope, Zicháč a Libe vyhrála z těch co měli stejnou trať.
Další doběhli s odstupem Přez-ní-dávky (Šalátič, Dým a Jörgen).
Vyzdvihnout zaslouží rozhodně Dým, kterej ukázal, že i Libin umí v ZBM vychovat excelentní pivní běžce.
To samý Jörgen, kterej si svým pěkným výkonem koledoval o to, aby ho zase v září v Liberci na štaflích zavřeli..:-)
Třetí v chlapech dokončila pragovka v podprdách aneb Nepřátelé orientačního běhu.
Jelikož už byl přítomen i pan pracák Boky poslali sme tam jedničku Ganeshe a na vyhlášku pěkně zaexovali šáňo.
Na závěr jsme zatleskali společně s Béďou, kterej nemoh minimálně jako dívák a velký příznivec pivních chybět, hlavním BTpořadatelům Švihemu a Lebkovi, který podruhé zachránili 5D.
Pak už jenom někdo zařval všichni na klouzačku a šlo se! Po klouzačce přišel vor, kterej se pod náporem cca 20ti slušně nachcanejch závodníků pořád nakláněl a my z něho pořád padali...přesně uprostřed kempu a koupaliště, aby to náhodou nikdo nepřehlíd...Pak sme se přemístili na vyhláško, kde to bylo rozjetý možná i víc než slušně...tanečky před pódiem, gratulace veteránkám, vytleskanej vítěz H55B Béďa...no opět slušný!

Večer probíhal nejdřív zase v kempu, pak v konečně otevřeným Oku, kde to ale stálo za hovno, takže Kočko-Šalát harém se přemístil někam na Oldies party, Btčko mezitím dávalo se Žalym a Olomoucí další pivní štafety, kde se prej zase podvádělo...nakonec se většina sešla u Lebkový ségry v Haidě, odkuď nám Lebka překvapivě zakázal zdrhnout...

Sobota E4
Jelikož byla většina BTčka fandit Sekynovi na ME, šel do megaklásy by Doktor(pro elitu 11 kiláků a 600 převýšení) jedinej Švihe...Doktor to postavil, tak aby se v cíli moc nenudil a Švihe ho samozřejmě nezklamal, jelikož si vrazil kládu do nohy...pár stehů a byl na světě mercedes, jakým jezdil už i Šutr u klokanů.
Večer sme se sešli zase všichni na vyhlášku, kde se konala i OB star dance. Jelikož Boky v crocsech neukecal manželku žádná slíkačka se bohužel nekonala. Nejvíc to asi rozjížděla ségra Vojcka se svým šohajem, jinak to za moc nestálo.
Poslední kalbička probíhala ve Voku-lidí jako prase, vedro jako svině, panáků mrtě...a vietnamci, který pořádně neznali český prachy za barem...kotel největší ale byl, že za chvíli došla zelená-překvapivě..a tak začali dávat místo zelený absinta-za stejnou cenu samozřejmě...a jelikož takovouhle akci nenajdete ani v Tescu byl to hodně ložený..každej sme tam poslali minimálně tak trojku a pak už po pravdě moc nevím...dokonce se tam zničeho nic zjevil i pašerák Jiřin, kterej už měl taky slušně vyndáno a těch zájemců o členství v BTčku to by člověk snad ani nespočítal..:-)

Nedělě E5
Vstávání po absintech fakt peklo..naštěstí nás čekala vcelku pěkná a vkusná etapka a tedy příjemné zakončení celých 5D. Vyhláško docela dlouhý, ale přežít se to ještě dalo a pak už jenom jednička, sbalit a odjezd..Lebka šel sice ještě večer do díry, ale ve středu už čeká BT další vcrhol sezóny - MEGATLON!!!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šutr Šutr | 11. srpna 2009 v 18:12 | Reagovat

Luxus Bejkys, pekny info, skorem už jak od Bédi..:-)

2 Dram Dram | 11. srpna 2009 v 21:27 | Reagovat

Kdyby napsali do pokynů že to tam bude takovýhle, tak by za ty prachy snad i jel!

3 Lebka Lebka | 12. srpna 2009 v 0:50 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=99he6MaOQk8

4 Švihe Švihe | 12. srpna 2009 v 9:33 | Reagovat

Libe by mohl psat se Zhalym do Blesku... fakt pekna reportaz :)

5 discount wedding dress discount wedding dress | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:02 | Reagovat

A. A doctopus!
http://www.carweddingdress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist