DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

1.BT svatba na Švihově aneb luxusní akce bez bordelu

31. srpna 2009 v 0:16 | Bič?
Šviheho ANO
brutálně silnej Ganesha
BT kladivo
Lebkovi otázky
skládání samostavěcího stanu
lovení Spíti kladivem
12 litrů zelený
320GB (40dnů) romantického péčka (se Žirafou)
vyndaná BTmanželka Kamča
hlídací pes Lasina
10.9. swingers v Praze
zákaz exu flašky zelený
poletující nachcanej Rope po nádvoří
Kapeho želatina v autě
zavřená hospa
zelená, zelená, zelená...finlandia vodka...


Švihákova svatba byla pro mnohé z nás velkým překvapením. Ale všem ukázal, že pod tvrdou slupkou mu buší srdce plné lásky. A všichni jsme tomu rádi, protože svatba byla opravdu velmi vydařená a novomanželům Švihákovým Evče a Švihemu to spolu moc sluší!
Jak náhle byla oznámena svatby, tak rychle jsme sháněli dary. Vyřešili jsme pár logistických oříšků, nervové zhroucení, protelefonovali majlant, ale nakonec vše klaplo na jedničku. Lebka s darem zřejmě neměl problém, stačilo mu to, co má v kompu stáhnout na novej disk. Z těch stresů by jsme si měli vzít ponaučení a začít stahovat žirafy, koně, pejsky a ostatní zvířátka již teď, protože, až se bude Lebe za rok brát, tak z toho bude mít jistě radost! Tak kdo už něco stáhnul?
Vodní hrad Švihov postavili, aby tam mohl mít Švihe s Evčou svatbu. Škoda, že ho stavěli tak daleko. Ale místo na kalbu dobrý. Slíbili jsme, že nebudeme dělat bordel, ani ostudu. Generálka vzorného chování na PP se sice nepovedla úplně na jedničku, ale zodpovědný přístup na svatbě jsme snad předvedli. Sešli jsme se ve Švihově na námku. Zaparkovali auta a měli jsme ukrutnej strach, aby nám je nevybrali. Celou dobu jsme čekali na toho týpka z Moravce až přijde a zeptá se jestli to vykradený auto není naše. No a nepřišel.
Po dvanácté jsme byli už schromážděni v sále na hradě a čekali na ženicha s nevěstou. Při oddávání ukápla nejedna slza. Pak se gratulovalo a Švihe naposledy všem půjčil Evču na líbání. Zatímco se novomanželé fotili šlo se na jedničku. Kalící místnost v podhradí vypadala skvostně! Stoly se prohýbali pod vybranými lahůdkami. Kolem dokola místnosti stál tvrdej, třináct litrů zelený a sud s chlazením. Parádní raut.
Přípitek zahájil hostinu, a odpolední zevlování. Taktika byla jasná: nevykalit se a šetřit se na večer. Což se všem dařilo, takže nuda. Asi ve čtyři jsme byli hotovi s přípravou orientačně-úkolové hry pro manželský pár. Létali luxusním vrtulníkem. Hledali spolu prstýnek v trávě lahváče a sodovku u hradební zdi. Otázky, který si moc nepamatuju a náslenej exáč kterej měl švihe za 33 s. Což není dobrej výkon, ale v manželství bude mít času na trénování exáčů naštěstí dost. Stan, kterej se sám rozložil, ale nedal složit. Dále nesl Švihe Evču do porodnice a zachraňoval z vody Spíťu s BT kladivem. Na vyhlášení vítězů obdrželi Švihákovi diplom a věcné ceny v podobě BT drezíku pro malýho Spíťu.
Druhá skupina si také přichystala hru s pokladem na dně jezera. Převlíkli jsme se, přeparkovali vozy do kempu pod hradem, zase najedli a kalba mohla začít. Kontrolní exáč, nevim kdo vyhrál, nejspíš Libe. Ostatní z něj pukla hlava, jak byl studenej. Dvoučlená hudební skupina to dobře rozjížděla. Náš taneční čas však přišel až po desáté hodině. Úkol z na večer byl jasnej, vypít 13l zelený, což se teda nakonec asi nepovedlo, ale rozhodně to nemůžem vyčítat Ropákovi, kterej alespoň litr stopil. Pomáhali všichni. Ďuňďa dokonce chtěl celou flašku exnout, ale nakonec se rozhodl pro klidný průběh oslavy. Libe s Ďuňďou si furt sahali. BT manželky byli celkem slušně nachcaný, když jim nalejval barman Dram. V pokynech bylzákas pogování, žřejmě kvůli té vytríně s archeologickýma nálezama, která byla hned u parketu. Nakonec se decentě pogovalo, ale nikdo sklem neproletěl i když Rope tam se všema strašně házel. Nejvíc asi tančilo BT kladivo, kterýho Rope kus ukousnul. Když ve dvanáct skončila hudba. Zuřivá a nachcaná Kamča nás mlátila kladivem. Ropák běhal po nádvoří, aby si nakonec ustlal v příkopě, kde udělal andělíčka a do vteřiny tvrdě usnul. Ďuďu se nakonec poblil. Ale jen trochu.
Hospoda ve Švihově nás strašně naštvala, protože už bylo zavříno, ani Lebka to s paní domácí nedohodnul. Tak se šlo pomalu spát. Ještě trocha hudby z auta. Kapka se ženou řádili na celej kemp, Libe zase šustil a Šutr s manželkou se modlili, aby ráno ve 4 vstali na vlak do Paříže.

STRUČNĚ A VÝSTIŽNĚ:
Evča hází kytku, Kazdičova roštěnka ji chytá, takže další svatba u Kazdiče..!!
Linda,Bejzi,Pidin Ivča.. Bejzi tentokráte bez manželky..
Hóna, Pidin, Hendy, Bejzi aneb s kšiltovkama až do obřadní síně..
Pidis po pár sklenkách šáňa a ňákým tom pivku..
Bejzi nemůže chlastat, odešli mu už játra, tak aspoň pořádně žere..
Švihe s Evčou se chystaj na exáče Bráníčka a Bonaqy..
Pidin s Hónou a s půllitříkem Kofči..
BTčko a malej Evči bratr, kterej ještě nemůže kalit..
Ivanka ve slušivé nové BT vestě druhé generace..
Svědek Lebka už děla do svědkyně, Kam je asi na záchodě..
Paní Kapánenová, Hendyson a vyndaná Kam, která luxusně zapařila..
Rope v BT drezíku, kterej ráno už nechce vrátit a považuje se za přijatýho do BT..
Bejzus.. po plastice břicha mu to teďka sluší..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Libe Libe | 3. září 2009 v 17:45 | Reagovat

výborná práce Bejzi, jak za nalejvání, tak za článeček!!!:-)na pár věcí bych úplně zapomněl-...třeba na to jak Ropák ukous to kladivo..malejk kotýlek:-)

2 Šutr Šutr | 3. září 2009 v 21:18 | Reagovat

.. Hochu luxus Bejzi.. sem rad ze nemam okynko :-) O ukouslým BT kladivu sem vubec nevěděl..!

3 Švihe Švihe | 8. září 2009 v 10:39 | Reagovat

Cus hosi, sem rad, ze se akce vyvedla, rodicove cumeli, jak ste byli slusni! Takze diky Vam za vydareny den i vecer! No a myslim, ze jeden z lilitipu by mohlo byt, kdo bude mit 2. BT svatbu?

4 cheap evening dresses cheap evening dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:31 | Reagovat

I stumbled on this article on Yahoo despite the fact that I was looking for something similar, but I just wanted to say excellent stuff and I 100 % agree. Is there any way to subscribe to fresh content?.
http://www.agoweddingdresses.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist