DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Srpen 2009

1.BT svatba na Švihově aneb luxusní akce bez bordelu

31. srpna 2009 v 0:16 | Bič?
Šviheho ANO
brutálně silnej Ganesha
BT kladivo
Lebkovi otázky
skládání samostavěcího stanu
lovení Spíti kladivem
12 litrů zelený
320GB (40dnů) romantického péčka (se Žirafou)
vyndaná BTmanželka Kamča
hlídací pes Lasina
10.9. swingers v Praze
zákaz exu flašky zelený
poletující nachcanej Rope po nádvoří
Kapeho želatina v autě
zavřená hospa
zelená, zelená, zelená...finlandia vodka...


Švihákova svatba byla pro mnohé z nás velkým překvapením. Ale všem ukázal, že pod tvrdou slupkou mu buší srdce plné lásky. A všichni jsme tomu rádi, protože svatba byla opravdu velmi vydařená a novomanželům Švihákovým Evče a Švihemu to spolu moc sluší!
Jak náhle byla oznámena svatby, tak rychle jsme sháněli dary. Vyřešili jsme pár logistických oříšků, nervové zhroucení, protelefonovali majlant, ale nakonec vše klaplo na jedničku. Lebka s darem zřejmě neměl problém, stačilo mu to, co má v kompu stáhnout na novej disk. Z těch stresů by jsme si měli vzít ponaučení a začít stahovat žirafy, koně, pejsky a ostatní zvířátka již teď, protože, až se bude Lebe za rok brát, tak z toho bude mít jistě radost! Tak kdo už něco stáhnul?
Vodní hrad Švihov postavili, aby tam mohl mít Švihe s Evčou svatbu. Škoda, že ho stavěli tak daleko. Ale místo na kalbu dobrý. Slíbili jsme, že nebudeme dělat bordel, ani ostudu. Generálka vzorného chování na PP se sice nepovedla úplně na jedničku, ale zodpovědný přístup na svatbě jsme snad předvedli. Sešli jsme se ve Švihově na námku. Zaparkovali auta a měli jsme ukrutnej strach, aby nám je nevybrali. Celou dobu jsme čekali na toho týpka z Moravce až přijde a zeptá se jestli to vykradený auto není naše. No a nepřišel.
Po dvanácté jsme byli už schromážděni v sále na hradě a čekali na ženicha s nevěstou. Při oddávání ukápla nejedna slza. Pak se gratulovalo a Švihe naposledy všem půjčil Evču na líbání. Zatímco se novomanželé fotili šlo se na jedničku. Kalící místnost v podhradí vypadala skvostně! Stoly se prohýbali pod vybranými lahůdkami. Kolem dokola místnosti stál tvrdej, třináct litrů zelený a sud s chlazením. Parádní raut.
Přípitek zahájil hostinu, a odpolední zevlování. Taktika byla jasná: nevykalit se a šetřit se na večer. Což se všem dařilo, takže nuda. Asi ve čtyři jsme byli hotovi s přípravou orientačně-úkolové hry pro manželský pár. Létali luxusním vrtulníkem. Hledali spolu prstýnek v trávě lahváče a sodovku u hradební zdi. Otázky, který si moc nepamatuju a náslenej exáč kterej měl švihe za 33 s. Což není dobrej výkon, ale v manželství bude mít času na trénování exáčů naštěstí dost. Stan, kterej se sám rozložil, ale nedal složit. Dále nesl Švihe Evču do porodnice a zachraňoval z vody Spíťu s BT kladivem. Na vyhlášení vítězů obdrželi Švihákovi diplom a věcné ceny v podobě BT drezíku pro malýho Spíťu.
Druhá skupina si také přichystala hru s pokladem na dně jezera. Převlíkli jsme se, přeparkovali vozy do kempu pod hradem, zase najedli a kalba mohla začít. Kontrolní exáč, nevim kdo vyhrál, nejspíš Libe. Ostatní z něj pukla hlava, jak byl studenej. Dvoučlená hudební skupina to dobře rozjížděla. Náš taneční čas však přišel až po desáté hodině. Úkol z na večer byl jasnej, vypít 13l zelený, což se teda nakonec asi nepovedlo, ale rozhodně to nemůžem vyčítat Ropákovi, kterej alespoň litr stopil. Pomáhali všichni. Ďuňďa dokonce chtěl celou flašku exnout, ale nakonec se rozhodl pro klidný průběh oslavy. Libe s Ďuňďou si furt sahali. BT manželky byli celkem slušně nachcaný, když jim nalejval barman Dram. V pokynech bylzákas pogování, žřejmě kvůli té vytríně s archeologickýma nálezama, která byla hned u parketu. Nakonec se decentě pogovalo, ale nikdo sklem neproletěl i když Rope tam se všema strašně házel. Nejvíc asi tančilo BT kladivo, kterýho Rope kus ukousnul. Když ve dvanáct skončila hudba. Zuřivá a nachcaná Kamča nás mlátila kladivem. Ropák běhal po nádvoří, aby si nakonec ustlal v příkopě, kde udělal andělíčka a do vteřiny tvrdě usnul. Ďuďu se nakonec poblil. Ale jen trochu.
Hospoda ve Švihově nás strašně naštvala, protože už bylo zavříno, ani Lebka to s paní domácí nedohodnul. Tak se šlo pomalu spát. Ještě trocha hudby z auta. Kapka se ženou řádili na celej kemp, Libe zase šustil a Šutr s manželkou se modlili, aby ráno ve 4 vstali na vlak do Paříže.

STRUČNĚ A VÝSTIŽNĚ:
Evča hází kytku, Kazdičova roštěnka ji chytá, takže další svatba u Kazdiče..!!
Linda,Bejzi,Pidin Ivča.. Bejzi tentokráte bez manželky..
Hóna, Pidin, Hendy, Bejzi aneb s kšiltovkama až do obřadní síně..
Pidis po pár sklenkách šáňa a ňákým tom pivku..
Bejzi nemůže chlastat, odešli mu už játra, tak aspoň pořádně žere..
Švihe s Evčou se chystaj na exáče Bráníčka a Bonaqy..
Pidin s Hónou a s půllitříkem Kofči..
BTčko a malej Evči bratr, kterej ještě nemůže kalit..
Ivanka ve slušivé nové BT vestě druhé generace..
Svědek Lebka už děla do svědkyně, Kam je asi na záchodě..
Paní Kapánenová, Hendyson a vyndaná Kam, která luxusně zapařila..
Rope v BT drezíku, kterej ráno už nechce vrátit a považuje se za přijatýho do BT..
Bejzus.. po plastice břicha mu to teďka sluší..

Pěkné Prázdniny 2009 made by Jak to vidí Ďuďu

31. srpna 2009 v 0:01 | Dunda |  Jak to vidí Ďuďu
Pekne prazdniny - jiz tradicni letni zavody, ktere lakaji "svymi" krasnymi, skalnimi tereny (puvodne byli jicinske, kteri zde poradali 5denni) a sobotni velkou o-kalbou.

Ani letos tomu nebylo jinak. Sesli sme se u obce Rovensko pod Troskami u mistniho kempu. Nechybelo skoro cele BT, novinar, dealer a spousta dalsich priznivcu. V sobotu dopoledne nas cekala klasicka trat, tedy mirne kratsi. Jedina zmena vychzaejici vstric zavodnikum, kteri jsou po sobotni kalbicce druhy den lehce jeste vyndani a kratsi trat jim umoznuje dokonceni techto 3-etapovych zavodu. Teren krasnej, skaly, skalky, kopce a pomerne narocna trat. Stavitelka lucka krafkova. Muzskou elitu stavila asi ale vyndana, pac to bylo furt po cestach. Bt bezelo az na dundu elitu. Ale nevadilo, pac sme nasli jeden spolecny usek na gundersena.

Tentokrat libe nasel premozitele na trati a to sutra, ktery ho o vterinku porazil. O 4 vterinky horsi byl jirin, o 11 dunda, holly a lebka moc nezafrceli a museli jit po 15 vterinach. Kua, nak si to nepamatuju.

To jiz ale mel v sobe lebka a libe trojku, pac sli brzo a uz byla docela prdel. Narvani a jelo so do lidlu pro vesticku do Turnova. Zde nas ale silne zklamali, ze zbozi nebylo. Holt je o takovou kvalitu zajem

Loupli jsme tedy par pivek a ve 4 jsme mohli na dalsi etapku, tentokrate na mape Palda. Nazev jiz napovida, ze to bude fekal a opravdu byl. Nejdrive dlouhe postunejpy o nicem a nasledne rychla sukacka do cile. Za to si rozhodne pochvalu poradatele nezaslouzi. Sutr a Libe zabehli pomerne slusne a drzeli se v elite na prednich pozicich. Dunda byl jeste unavanej z rana a po vysranicku v pulce trati se konecne rozbehl k nejakemu vykonu. Asi nejlepe to vyresil Lebka... to si ale musime nechat pro sebe ale luxusni prace to byla. Gundersen v pulce trati. 100m postup, pres potok v udolicku. Hosi, tady zase nevim ty vysledky, tak to pls dopiste.

Po gundicovi nasledovalo extra velky klobasci pero, dalsi pivko a mohlo se zavit kalit. Ani nevim koho to napadlo, ale najednou vidim sutra a jirina jak komentujou pichace. To uz se nam pomalu stmiva. Do toho libe, dunda a holly kopli exace, zelenou za 10 a jeste jednicku. Bezelo se systemem pavouk. Bohuzel se btcku moc nedarilo. Postoupil pouze dunda. V dalsim kole ale nastoupil proti budoucimu vitezi, ktery ale nejdrive vynechal kontrolu, dunda roztrh prukazku, tak se kolo muselo opakovat. Zde uz byly citit pivka a dunda byl vyrazen. Snad sem na nikoho nezapomnel, pac mi to nejak splyva.

To uz je ale vecer, okolo 10 hodiny a presouvame se dovnitr. Zde zatim zije pouze btcko a sviheho slivovice, ktera nas dostala do dobrejch srac...:) 3 loky a dundova kosicka byla na svete. Nasleduji dalsi pivka, narvani, zokejuv filmecek z prvni etapy, kde nechybelo ani btcko a parba zacina. Zpocatku trsame, pijeme pivko..Do toho ale prisla sutrava kosicka na parket z niceho nic. Ale prdel co?? se stane.. Nejaka pani to utrela. Pak to teda trochu klouzalo, ale neva. Dunda pak asi 3x do toho spadnul, tak to trosku vysusil. Kalime dal a ve 12 se nekdo vali venku na lavicce. Je to ale libe, ktereho slivovice fakt polozila. Hodil do toho trosku kosicku na verandu, kterou utrela jeho manzelka, bokyhó svagrova. Po chvilce ho dunda a bibi berou do manzelcinyho stanu ke spanku. Jeho hodna manzelka s nim usina. Odpada prvni btcko. Asi za hodku ci dve, to nevim, mizi i bibi, ktery nemuzu kalit, tak jedou spat s manzelkou domu. Jak ale plyne, kalbicka se rozjizdi a dostava se do zajimavych casti. Taka svihe, kterej nemoh kvuli zraneni bezet, oslavuje svoji rozlucku se svobodou a zaparil solidne. Zacinaji se vytvaret pary, nekdy nuda, manzelsky (ale aspon sme poznali kazdicovu pritelkyni), ale pak zajimavy. Jako hollyn kdyz tancoval s nejakou slecnou pomerne dlouho dobu, ale upozornuju, ze jen tancoval. Pak prisel dalsi parecek, kterej se mi opravdu hodne libil a urcite mel sanci na uspech! jirins s barkou. Luxusni vykusy na parketu se mi opravdu libili. Druhy den se dozvidame, ze to vlastne dopadlo. Takze parada, mel sem radost. Malem bych zapomnel na lebeho, kterej to mel dojednany celej den, ale nakonec se asi slecne nelibilo spani venku a nedopadlo to.. Je ale treba vyzdvihnout jednu pracicku. Sutr konecne jednou bez manzelky se vyndal jako za mlada, pětkrát ho vyvedli a on se dokázal pětkrát vráti zpátky!Pěkná práce Šutr..:-)

PPP aneb Pávovy pépéčka

25. srpna 2009 v 11:31
Rozpis zněl jasně: dvě etapy v pěkných terénech ve skalách, navíc v dlouho neproběhaných prostorech, jedna etapa alias Vlčounův humus v prostoru, kterej není vhodnej skoro ani pro orienťák na cyklisťáku, kterej se zde běhá...ale budiž, jak říkal Vlčoun musíme projít peklem, abychom poznali ráj...jenže jeden ráj a dvě pekla to je zase trochu moc!
E1
Asi největší zklamáníčko celýho víkendu...měla to být královská etapa v nádherném prostoru..bohužel skutečnost byla jiná:-(Lucka svou stavbou jenom potvrdila známé pravidla:

Dobrý závodník automaticky neznamená dobrý stavitel.
Ženu nepouštěj z kuchyně.
...

Vím, že kritizovat umí každej, ale když nejprestižnější trať kategorie HE, do které se mnozí ani kvůli ranku nevešly, běhá hodinu v kuse kolem skal po jedný dlouhý velký cestě, z který jsou navíc všechny kontroly vidět...to asi to nebude úplně v pořádku...
Ale hodit vše na stavitele to je taky nesmysl, protože od čeho by byl pak na závodech hlavní rozhodčí???Ještě když je to člen vedení sekce OB..to je druhé zklamání, že nedokázal stavitelce ani trochu pomoci a trochu jí usměrnit, aby nezůstával všem kategoriím po závodě nad stavbou jenom rozum stát...
Je to opravdu škoda, protože terén fakt pěknej byl...
A jak si vedlo BT?
V elitce se do první pětky prosadilo duo Šutr+Libe, ztráta na Pavlíka z CHA byla sice brutální, ale dostali sme přesně to, co by nám dal na hodině běhu na dráze... Lebka zabojoval a i přes vracení ke špatně oražený 14ce unikl čerňákovi. Jedině Ďuňďa v H21A trochu ostudička, protože ho klepnul i Jelda:-)
Gundiče na osmičku vyhrál v lese o vteřinu Šutr před Libem, ale po exáči si fleka vyměnili.

E2
Terén na tužtičku, mapa občas teda taky...vysekat někde na trati cestičky, tak aby měl brutální výhodu ten, kdo na ní zrovna natrefí, mi taky nepřipadá úplně šťastný řešení, ale kdo od odpoledne nic neočekával, nebo loupnul pětku jako Lebka s Libem, zklamán nebyl.
Gundič jasně v roli Libeho, i když pašerák Jiřin byl celkem nebezpečnej...
V elitě rozsekal všechny rankingmaster Jíří Jansa, nejlepší BTčko až ve druhé desítce.

Reportáž o PPpárty od rubriky Jak to vidí Ďuďu hledejte v dalším článku výše..

E3
Parádní terén, parádní trať, parádní etapa, rozhodně tedy pro HE. Škoda jenom, že byla zrovna dnes...po tak náročném vstávání..Mapníky nestály za nic (jako první etapu), takže kdo nedal pozor na mapu je na Čechově vyhlídce možná až do dnes, to jediné se dá ale vytknout. Je vidět, že když vezme do ruky stavbu zkušený matador, jako je hlídací pes Oma, je to vcajku.
BTčko dnes nebylo úplně ve formě, hlavně z hlediska mapové práce a tak stojí za zmíňku snad jenom Libeho vítězství a dovršení hattricku v gundersenovi.
Poslední etapa naštěsti hodně napravila dojem, takže díky Pávovi a spol., nikdo ale nemůže nesouhlasit, že se to celkově dalo udělat ještě o hodně lepší!

MEGATLON 2009

24. srpna 2009 v 17:42 | Sekouš
Rok se sešel s rokem a MEGATLON se opět mohl uskutečnit. 12.8.2009 v Rekreačním středisku Liaz v Českém ráji (cca 10km od Jičína) v 9:00 odstartoval třetí ročník. Pro ty, kteří nevědí, co je MEGATLON, můžeme zjednodušeně říci: ,,10 odlišných sportů, při kterých se celkem vypije 11 piv z lahve". Jedinou novinkou pro letošek byla možnost startu žen v MEGATROJBOJI - člunkový běh, exáč a volejbal. Na start se postavilo celkem 20 borců z různých koutů České republiky a 10 žen. Důležitým pravidlem je, že závodník vyexovaný lahváč musí v žaludku podržet nejméně 20s jinak je v dané disciplíně diskvalifikován. V každé disciplíně se jednotlivým závodníkům sčítá pořadí a kdo má po 10.disciplíně nejnižší skóre je vítěz.

1.disciplína - cyklistika
Již tradičně v 9:00 vyjíždí závodníci vstříc 10km, značně zvlněné trati s hromadným startem, nejčastěji na horských kolech. Po absolvování cyklistiky je čeká orosené překvapení. Jediný háček je v tom, že čas pivka se násobí pěti a až poté se přičte k času cyklistiky. Letošní ročník byl nabyt výbornými cyklisty. Zbyněk Pospíchal - s největší pravděpodobností vítěz letošního poháru v Olympijském triatlonu do 23 let. Rudolf Cogan - vítěz Otrokovic a reprezentant v dlouhém triatlonu. Martin Berka - duatlonový reprezentant a účastník ME v duatlonu do 23 let. Michal Drobník - reprezentant v zimním orientačním běhu a účastník loňského ME a MS v tomto sportu. Honza Beran - mnohaletý závodník na Českém poháru v silničním triatlonu. Dušan Navrátil - především ,,Xterrák" a obhájce loňského vítězství v této disciplíně - já J (Petr Soukup). Bylo jasné, že letos padne rekord. Do cíle dojel jako první vítěz Otrokovic Rudolf Cogan s 2-vteřinovým náskokem na Petra Soukupa. Poté dojíždí Dušan Navrátil s Honzou Beranem, Zbyněk Pospíchal a Michal Drobník. Vše rozhodovaly exáče, ve kterých byl o 1 vteřinu rychlejší Petr Soukup než Rudolf Cogan a celkově zvítězil. Cyklistický rekord z roku 2007 Zbyňka Pospíchala se překonal o 00:01:25 a má hodnotu 00:19:30.

2. disciplína - člunkový běh
Dvě slečny drží po jednom lahváči a jsou od sebe vzdálené 15m. Závodník musí mezi nimi naběhat 90m a než doběhne do cíle, musí být oba lahváče prázdné. I v této disciplíně padl rekord v podání Rudolfa Cogana 00:01:03,66. Bohužel se tento čas nemůže počítat do kroniky rekordů. Ruda nepije pivo a proto jako jediný a poslední závodník dostal možnost pít velký panák ferneta a poté dopil chybějící obsah 450ml perlivé vody z lahváče.
Touto disciplínou startovala i ženská kategorie, kde suverénně prokázala svoji nadvládu Míša Barešová z Prahy a v čase 54,10s zvítězila. Nutno podotknout, že dívky pijí pouze jedno pivko, ale i přesto krásný výkon.

3. disciplína - plavání
Závodník na startu do ruky uchopí lahváč a plave vyznačený okruh, letos cca 140m. Po doplavání exuje jedno pivo. Čas exáče se opět násobí pěti a až poté se přičte k času plavání. Nejrychlejší ve vodě byl Honza Beran se skoro 10s náskokem na Zbyňka Pospíchala a Petra Soukupa. Rozhodoval až exáč, kterým se nejrychleji prokousal Petr Soukup za 15,0s. Honza Beran i přes krásný čas ve vodě skončil až na 11.místě. Exáče ještě musí poladit.

4. disciplína - běh s basou
Závodník po startu uchopí basu plnou piv a běží 40m ke slečně, okolo které se otočí a běží co nejrychleji zpět. Zde je prostor pro hokejové osazenstvo, které má v silově rychlostních disciplínách suverénně navrch. Nejrychlejší byl Roman Ábel v čase 15,50s a zároveň překonal loňský rekord Adama Sourala 15,75s.

5. disciplína - orientační běh
Sedm kontrol v lese, vzdušnou čarou 1,7km a na dvou kontrolách kontrolní exáč, který se násobí čtyřmi a přičtou se k času v cíli. Této disciplíně vládnou jičínští orientační běžci. Nutno podotknout, že jejich jména jsou zvučná i ve světě. Především Jan Beneš, Mistr světa z let 2006 a 2007 v orientačním běhu na krátké trati. Martin Henych, účastník ME a MS v orientačním běhu. Již zmíněný Michal Drobník, vítěz dvou předešlých ročníků. Letos svoji formu nejlépe vyladil Martin Henych, který se především díky exáčům dostal před běžecky a mapově silnějšího Michala Drobníka.

6. disciplína - exáč
Královská disciplína, která z loňska měla rekord 9,95s v podání Lukáše Rychny. Obhájce dvou celkových vítězství v MEGATLONU Jan Starý ukázal skvělou formu, když dopil lahváč v čase 8,90s a stanovil tak nový rekord. V této chvíli si všichni mysleli, že je již vymalováno, ale neuvěřitelné se stalo možným a Petr Soukup časem 8,75s všem vypálil rybník a stal se novým držitelem rekordu této disciplíny.
Touto disciplínou pokračoval i ženský trojboj, kde potvrdila svoji suverenitu Míša Barešová opět pronásledována jičínskou favoritkou Sárou Bryknerovou. Časem 15,40s by se v mužích umístila na krásném 6.místě a pro příští ročník doufáme, že se postaví na společný start s muži. Poslední rozhodně neskončí.

7. disciplína - volejbal
Z dosavadních celkových výsledků se vybralo 6 prvních MEGAMANŮ a ti si ze zbylých závodníků a závodnic složili šestičlenné týmy. Každý hraje s každým jeden set do 11. Rozdíl musí být minimálně dvoubodový. Po odehrání všech zápasů se ukázal nejkvalitnější team Jana Starého ve složení Jan Starý, Michal Navrátil, Jiří Macák, Sára Bryknerová a Hanka Křepelková. I když při této disciplíně není pivo povinné, otrlí jedinci stihli neuvěřitelné čtyři kousky v průběhu všech zápasů.

8. disciplína - kajak
Nasednout do kajaku, absolvovat okruh na rybníku a zhruba v 2/3 okruhu vyexovat jednoho lahváčka, který nečekaně násobíme čtyřmi. Pro většinu účastníků ne až tak náročný úkol, leč ti kteří se ve volejbale s pivky nešetřili měli problém vystartovat natož dokončit. Nakonec se všichni doplácali a vítězem se stal Petr Soukup s náskokem 13s na Jana Starého.

9. disciplína - šipky
Zde se první stávají posledními a poslední prvními. Disciplína která vždy kvalitně promíchá pořadí. Letos tomu nebylo jinak. 3 šipky, terč vzdálen 3 metry a 3 hody. Kdo hodí nejvíce v součtu vyhrál. Na prvním místě Martin Berka s 59 body.

10. disciplína - hod po lahváči
Poslední a pro někoho největší noční můra. Hod 4 tenisáky po 3 lahváčích vzdálených 5m od závodníka. Co závodník neshodí musí co nejrychleji vypít. Zhruba polovička závodníků již nebyla v nejlepším koordinačním rozpoložení a musela se poprat s třemi lahváči dodna. Vít ěz Jan Starý sestřelil 2 a s posledním se moc nemazlil. Výslední čas 0:20,7 není rekordní, ale na vítězství bez problémů stačil.


Sečteno podtrženo:

1. Petr Soukup …………… 38
2. Jan Starý …………… 43
3. Rudolf Cogan …………… 69
4. Michal Drobník …………… 71
5. Michal Navrátil …………… 83
6. Martin Henych …………… 85
7. Sedláček Tomáš …………… 93
8. Martin Berka …………… 97
9. Petr Špicar …………… 105
10. Jakub Muška …………… 105
11. Jan Medlík …………… 110
12. Dušan Navrátil …………… 114
13. Jiří Macák …………… 115
14. Zbyněk Pospíchal …………… 121
15. Jan Beneš …………… 122
16. Jan Beran …………… 122
17. David Kotlář …………… 125
18. Martin Adam …………… 135
19. Jakub Rada …………… 138
20. Roman Ábel …………… 160

1. Sára Bryknerová …………… 5
2. Míša Barešová …………… 9
3. Lucie Soukupová …………… 11
4. Anetka Pražáková …………… 15
5. Hanka Křepelková …………… 18
6. Soňa Urbanová …………… 20
7. Michelle Masáková …………… 22
8. Ivča Bochenková …………… 23
9. Martina Kuhnová …………… 28
10. Šárka Kuldová …………… 31Podrobné informace o tomto závodu nalezneta na internetových stránkách www.megatlon.tym.cz

VT BT s podporou Zuzky, Bédi a Řádi

20. srpna 2009 v 10:19 | Šutr |  VT - BT
Podzimní sezóna se pomalu blíží a proto se rozhodlo BTčko, že je ještě zapotřebí trošku potrénovat. Volba byla jasná. Linda má chatu v Horním Jelení, tak jsme ani vteřinu neváhali a jeli si potrénovat se Zuzkou Stehnovou, sorry nyní už Jedličkovou, Pideho velkou favoritkou.
Takže složení následující: Šutr, Pide, Libe, Edyson, Bejzi (trénoval MTB), Šťorp (jen chlastal) a organizační výbor: Linda, Bary, Majny a Nins, která zas přijela traktorem.
Odjezd naplánovaný na pondělí 15:00 z JC, jenže Libe zas trošku nestíhal, nemá cenu o prázdninách někam spěchat, tak přijel o hoďku pozdějc. Pides už se mazlil s Rodem a Šutr taky moc nestíhal tak ještě balil a smažil k Pepinoj tisknout treninky, který byly zpestřeny docházející barvou v tiskárně.
Pides bere benálek za litránka, vyzvedáme Libeho na busáku a na pohodu to smažíme za Edysonem na Bířu, kde už na nás čekaj opalující se štěrbinky s vyrážkou z tý hnusný vody.

1. Trénink
Stavěl Libe. Luxusní okruhy a jeden bonusovej na 50sekund. Každej roznášíme jeden a frčíme.. v průběhu boucháme ještě jeden bonusovej na 50s. Žízeň je veliká a není kam spěchat, takže jdeme ještě s Edysonem na jedničku, Libe bouchá dvojku a jedeme do Jelení, kde už na nás čeká grilovačka, 20lahváčků, nadrženej Bejzi a točený pivko za 15,-.
Bejzi volá, ať mu vezmem ňáký pivka, tak se ješte stavujeme v Lidlu pro mega hnusný DEEPIKY a Pides s Libem nakupují ještě BT vestičky za 2kilka.
V autě loupeme jedničku hnusnýho DEEPIKA, pak pár špekáčků u Lindy, zatahujem to luxusně vychlazeným Staropramenem a na konec ještě exáč DEEPIKA. Pak varážíme na točený za patnáct a jde se spát.

2. Trénink
Je krásný se ráno probudit svěží, jen Pide je trochu naštvanej že sme se večer nestihli protáhnout, ale místo protažení jsme tam bouchli sklenku bílýho rumu s oranžádou. Štorp staví trať, Linda s Majny jdou roznášet. Bejzi odjíždí domu uplně vykropenej ani trénink si s náma nemůže dát, mám dojem že večer rozlejval bílej a možná ho vypil trochu víc.
V 11hod vybíháme na 25minutovej sprint na mapě starý 10let, ale byl to luxusní trénik. Šutr bojoval s Libem až do konce a nakonec měli oba stejný čas.. Pidemu křuplo v noze, tak to trošku zkrátil, ale na odpolední Kep-OL už byl zas fit.
Jdeme na hotovku, boucháme meníčko, brokolicovou polívku, Libe s mega Maggi a pepříkem, Kofolku do půl litru a jedem se vykoupat na Adama do písáku. Libe jde srát, Šutr s Pidem zatím dávaj pár tempíček a vyráží se na trénink. Před tím ještě jdeme do Tipáče si vsadit, že Sparta nad Hradcem vyhraje a že Špotáková posere oštěp, bohužel ani jedno nám nevyšlo. Pide pidi ještě kupujne vodáka o kterýho si rozřezává jazyk a krvácí..:-)

3. Trénink
Luxusní terén, luxusní start, luxusní rychlost, 20minut ve třetí intenzitě a pak rychle na hokej do Hradce. Ňák sme se nemohli strefit do haly a omylem jsme se ocitli za střídačkou Hradce.. přichází sekjuryťák a my si jdem koupit lístek za dvacku. Kosa jak v prdeli, lidí jak sviňa a plešoun s parukou na střídaččce. Točený pivko za 25,-, brankář S uplnej sráč, konečný skóre pro Hradec 6:4.
Máme hlad jak sviňa tak Pide roštuje Klio a jedem na slepičí polívku, kterou už nám připravuje realizační tým. Polívka, pivko, chlebík, Sekyn už vyndanej a vyráží se do Pytláka na točený za 15,-. Jedničku super studenýho pivka exujem.. Sekyn vzdává hned, Pide s Šutrem v půlce, všem totálně umrztá pusa, jedinej Libe to dotahuje za 6sekund a dává ještě rychlou jedničku taky za šest sekund. Máme to pěknou 2ku do minuty a jde se spát. Pide s Libem si zpletli východ o odešli oknem, ale pan výčepní byl v pohodě..:-)

4. Trénink
Daleko na start, zarostlý a potkáváme dvojnici Zuzky, která se v lese projíždí na kole. Před sedbou máme HAGABY, takže se jede. Hendys ještě vožralej, Šutroj došel toaleťák na poslední kontrole, Pidis dává jen dbě kolečka a Edyson s přehledem vyhrává.
Pak už jen 2km zpátky k autu, loučení s Edysonem a vyráží se směr JC a Libe směr šuk v Liberci, doufám bejku že dopadlo..:-)

CO?? Zajímavého si přivížíme z VT BT: NOvý BT vesty, doufejme že seženem pro každýho, pár vlků, velkou únavu a skvělou formu na PP.

A malej kotýlek na závěr: KDO NAJDE ŠVIHEHO, BÉĎU a ZUZKU ??

1. BT svatba

13. srpna 2009 v 12:26 | Švihák

Bohemia 2009

11. srpna 2009 v 17:04
Osm kílek startovný, bus za čtyři pětky, parkovný za pade a jednička za 25kč. Kdo za tyhle prachy očekával pět pěknejch etap v dobrých terénech byl asi zklamán. Kdo ale dorazil prožít atmošku pivních štafet, podívat se do Oka nebo do Téčka, narvat si, vypít pár exáčů a dát si aspoň dvě tři pěkný proběhnutí, byl celkem spokojen. Když sem si přečet komentář sledovanýho BTčlena Bédi je mi úplně jasný do jaké skupiny patřil on..takže pochvala ty bejku!ale od začátku...

Středa E1
Před etapou čekalo Libeho nakoupení alespoň nezbytných lampiónových potřeb-buzola, popisník, čelenka..(ještě jednou díky zmrdi z vysočiny!!!), ale pak už se šlo na věc...
Dneska to stavěl Berry....nevim jestli to dál potřebuje ňákej komentář...Sice nepostavil kontroly posedy, jako před dvouma rokama na Kokořínsku, ale i tak se nezapomněl vyznamenat...za vše hovoří lukrativní postup v H21E...
No ale aspoň sme měli se Švihem loženýho gundersena!

Pak ubytko v kempu - hned vedle Šalátikovýho harému, kterýmu pak přijel spolušéfovat Kočka.
Spánek..a bylo tu večerní vyhláško. Tam se z nčeho nic zjevilo další BTéčko-Lebka a Švihe a navíc spousta sledovanejch od Bédi, přes Bejka (Kláša) a Kapku až po Taďase. Takže se šlo na jedničku a na skrufika do kempu a po pár jedičkách sme najednou seděli v Aqvě. Rozjely se exáče-bajker Ďuk za 3s, Libe 3,5s..Klára z pětidenních měla narozky a tak jely i ňáký panáky, na což doplatil nejvíc asi Švihe, kterej musel mít domu doprovod, neboť blil kudy chodil..takže pěkná práce!

Čtvrtek E2
Stavěl Karboš...když sem vlese potkal Bejka, řval na mě celej kilákovej postup po cestě, jaký jim Karboš postavil bajky a že kdyby si vzal skládačku, že to jde dvakrát rychlejc...nezbylo než mu dát za pravdu, jediná pěkná část byla na konci ve známým prostoru z E1...Terén sice za moc nestál, ale běhat postupy po cestách nás bavilo maximálně tak v desítkách, takže sme se všichni radši pakovali co nejrychleji jak z lesa tak i ze shromaždiště! Všemu nasadil korunu předběžec Švihe, kterej musel přesunout kontrolu, aby tak poprvé zachránil celý 5D.
Lebka odpoledne nespal a vyhrál Tepnův mikrák (Micro-OB po zahradě), což korunoval exáčem v BTdresíku přímo na vyhlášku.
Večer se při jedničce v kempu řešila hlavně příprava a přihlášky na pivní a protože zejtra mimo pivních měla přijít konečně etapa, která bude orienťák, šlo se spát po šesti kouskách. V kempu se ještě ve dvě ráno rozléhalo nepřeslechnutelný info, jaká je Kája hrozná děvka a že má úplně mokrý kalhotky...ale jinak vše v pořádku!

Pátek E3+ Pivní štafety
E3 stavěl Koláč a nezklamal-konečně OB, navíc ideálně dlouhej middle s hodně kontrolama...dokonce se dala vyhrát v pohodě elita, stačilo nenechat pár minutek na kamenech v husníku, vlastně nejlíp vůbec nedělat chyby a jenom běžet...kupodivu.
Program byl ale náročný, takže mezitím co BTčko Lebka a Švihe tvrdě makali a připravovali hlavní program dne, zašel Libe s Bleskem Žhalym (kterej přijel dělat na etapu rozhovor a nezapomněl se u toho tak zbourat, že za chvíli volal do redakce, že zpátky už nejede a že už tu zůstane..kalící výbavu triko, trenky a berle měl naštěstí sebou) za Tepnou na zahradu na jedničku a micro. Libe po vzoru Lebky vyhrál, i když to nakonec musel jít dvakrát, protože u měření seděl ňákej Řáďa. Žhaly pořád říkal jak to do něj teče, ale micro určené i pro invalidy zvládnul obejít taky, navíc stih Tepničku u vína vyzpovídat, jak Usainovi do Ostravy vyráběl zlatou tretru.
Pak už přišla magická hodina 16:00 a sraz před halou na start pivních.
Jelikož jedno BTčko pořádalo a jednička draftu z první noci Ďuk stavěl z Balákem shromaždiště, chytnul Libe fleka za indisponovanýho Kazdiče v teamu s Ropákem a Zicháčem, což hlavně z hlediska Ropákovejch zkušeností a minulosti nevěstilo žádnej debakl.
Největší předstartovní ovace ale sklidily jednoznačně Francouzky...
Všech 24 štafet čekal v každém kole 6ti kontrolovej scorelauf z nichž každej člen bral libovolnou dvojku, na kontrolách reflexní značky se symboly k zapamatování. Postupový klíč: 2 kolo - 16 štafet, 3 - 12, 4 - 8, finále - 4. Jednička Bráníka vždycky před a ve finále double. A šlo se na věc.

Kolo pěkne za kolem, bez větších pauz, přesně tak jak to má vypadat.
Všichni favoriti se drželi pořád ve hře, pro BTmix team bylo důležitý, že se kolo od kola rozpíjel Rope, kterej postupem času nahodil i sexy svršek ze svěťáku.
Všem na prdel ale vždycky dávaly Vopice ve složení BTmanželka Kamča, Markéta od Tucyho a bloncka, kterou fakt vůbec neznám, který kalily taky jedničky, ale braly vždy o kontrolu míň.
Klíčový bylo jako vždy semifinále, který bohnužel poškodil ňákej zmrd co strhnul kontrolu u letního kina a tak do finále nakonec postoupily 4 chlapský a jedna babská štafeta, respektivě Vopice, Přez-ní-dávky, Nepřátelé orientačního běhu, Beermental a ještě někdo-nevím kdo, ale měli takovýhle šedý košile...
Jednoznačnou hvězdou finále byl Ropák, kterej do sebe na prvním úseku nakrosil obě pivka najednou-cca za 20s a tím vypracoval BTčku neuvěřitelnej náskok.
Všem ostatním natrhla vocas vopice Kamča, která vybíhala druhá, jinak Šalátík zase nezklamal a hodil luxusní kosičku
stejně jako velká část zbytku startovního pole.
Beermental měl i po druhém úseku luxusní náskok, ale poslední Vopice, která snad kosila víc než Pidin při 4 za 5, zabojovala a díky kratší trati se dostala do čela.
Druhej doběh se ztrátou cca 30s Libe
a tak kombinovaná BTštafeta ve složení Rope, Zicháč a Libe vyhrála z těch co měli stejnou trať.
Další doběhli s odstupem Přez-ní-dávky (Šalátič, Dým a Jörgen).
Vyzdvihnout zaslouží rozhodně Dým, kterej ukázal, že i Libin umí v ZBM vychovat excelentní pivní běžce.
To samý Jörgen, kterej si svým pěkným výkonem koledoval o to, aby ho zase v září v Liberci na štaflích zavřeli..:-)
Třetí v chlapech dokončila pragovka v podprdách aneb Nepřátelé orientačního běhu.
Jelikož už byl přítomen i pan pracák Boky poslali sme tam jedničku Ganeshe a na vyhlášku pěkně zaexovali šáňo.
Na závěr jsme zatleskali společně s Béďou, kterej nemoh minimálně jako dívák a velký příznivec pivních chybět, hlavním BTpořadatelům Švihemu a Lebkovi, který podruhé zachránili 5D.
Pak už jenom někdo zařval všichni na klouzačku a šlo se! Po klouzačce přišel vor, kterej se pod náporem cca 20ti slušně nachcanejch závodníků pořád nakláněl a my z něho pořád padali...přesně uprostřed kempu a koupaliště, aby to náhodou nikdo nepřehlíd...Pak sme se přemístili na vyhláško, kde to bylo rozjetý možná i víc než slušně...tanečky před pódiem, gratulace veteránkám, vytleskanej vítěz H55B Béďa...no opět slušný!

Večer probíhal nejdřív zase v kempu, pak v konečně otevřeným Oku, kde to ale stálo za hovno, takže Kočko-Šalát harém se přemístil někam na Oldies party, Btčko mezitím dávalo se Žalym a Olomoucí další pivní štafety, kde se prej zase podvádělo...nakonec se většina sešla u Lebkový ségry v Haidě, odkuď nám Lebka překvapivě zakázal zdrhnout...

Sobota E4
Jelikož byla většina BTčka fandit Sekynovi na ME, šel do megaklásy by Doktor(pro elitu 11 kiláků a 600 převýšení) jedinej Švihe...Doktor to postavil, tak aby se v cíli moc nenudil a Švihe ho samozřejmě nezklamal, jelikož si vrazil kládu do nohy...pár stehů a byl na světě mercedes, jakým jezdil už i Šutr u klokanů.
Večer sme se sešli zase všichni na vyhlášku, kde se konala i OB star dance. Jelikož Boky v crocsech neukecal manželku žádná slíkačka se bohužel nekonala. Nejvíc to asi rozjížděla ségra Vojcka se svým šohajem, jinak to za moc nestálo.
Poslední kalbička probíhala ve Voku-lidí jako prase, vedro jako svině, panáků mrtě...a vietnamci, který pořádně neznali český prachy za barem...kotel největší ale byl, že za chvíli došla zelená-překvapivě..a tak začali dávat místo zelený absinta-za stejnou cenu samozřejmě...a jelikož takovouhle akci nenajdete ani v Tescu byl to hodně ložený..každej sme tam poslali minimálně tak trojku a pak už po pravdě moc nevím...dokonce se tam zničeho nic zjevil i pašerák Jiřin, kterej už měl taky slušně vyndáno a těch zájemců o členství v BTčku to by člověk snad ani nespočítal..:-)

Nedělě E5
Vstávání po absintech fakt peklo..naštěstí nás čekala vcelku pěkná a vkusná etapka a tedy příjemné zakončení celých 5D. Vyhláško docela dlouhý, ale přežít se to ještě dalo a pak už jenom jednička, sbalit a odjezd..Lebka šel sice ještě večer do díry, ale ve středu už čeká BT další vcrhol sezóny - MEGATLON!!!!

Dřevěnická Xterra

3. srpna 2009 v 11:16 | Sekouš
To co ze začátku dne vypadalo jako normální závodní den se zvrhlo v brutální déšť a krupobití, které málem zabilo pár členů BT a jejich manželky, ale nebudeme předbíhat.

S klukama krom startu a cíle jsem se moc neviděl, takže tento závod budu spíše hodnotit ze svého pohledu. Ráno klasicky vstávám a dávám snídani. Poté se jdu s Michalem Navrátilem rozplavat do Jičínského bazénu. Už od rána se střídá cca 15min déšť s 45min sluníčkem. Vždy když vyschne silnice začne opět pršet a toto počasí se v podstatě drží stejně až do startu závodu. Po plavání v bazénu vyčkávám na vyschnutí silnice a rozjíždím se na kole do míst startu závodu. Odprezentuji se a jdu si proběhnout jedno kolečko běhu. Po příběhu již potkávám Drodu s Holym v depu. Droboj jsem půjčil triatlonový trenky aby neměl z plavek ještě větší vlčka než na soustředění v Moravci :-). Čas běžel a start se přibližoval. Čekání nám zpříjemňoval déšť, který věstil, že letošní trať horského kola bude procházka rájem :-). Cca ve 14:00 startují ženy, kde má BT taky jedno zastoupení v podobě mé sestry Blaženy. Cca 5min po nich startují muži a veteráni v druhé vlně.

Závod: Vybral jsem si relativně dobrou startovní pozice s ohledem na boční vítr, který měl tendenci stahovat plavce více doprava než by chtěli. Od startu jsem byl v první skupince a postupem času (již na první bojce) jsem byl první. Tuto pozici jsem si uhlídal až do závěru plavání. Relativně rychlé depo a ve chvíli když jsem vyjížděl z depa, skupinka pronásledovatelů teprve začínala vylézat z vody. V ní nechyběl Droda, Michal Navrátil, Leoš Roušavý…Taktika byla jasná udržet do sjezdu kontakt s první skupinou, proto jsem první polovičku závodu pořádně nakopnul. Když jsem se na Kumburku (cca ½ cyklistické trati) otočil a podíval za sebe a nikoho neviděl (cca 90s náskok) spadl mi kámen ze srdce. Sjezd jsem už jel na pohodu a hlavní bylo nespadnout a moc neriskovat. Do depa jsem přijel první více méně bez problému. Jediné co se moc nezadařilo bylo vyndání nohou z treter. Jednu tretru jsem omylem vyškubnul z SPD a dojel s ní v ruce. Po výběhu z depa mi hlásili přijíždějící dvojici pronásledovatelů Roušavý a Bergr. Bergr je kámoš z FTVS a je to bajker, takže běhat neumí a Roušavého jsem doposavad neznal a proto jsem raději první polovinu běhu šel namax. V druhé půlce jsem zvolnil, protože protivníci neměli sílu atakovat první místo a v poklidu jsem si doběhl pro prvenství.

Větší boj se ale odehrávat za mnou. Droda versus Holy. Droba měl po plavecké části značný náskok na Holyho, ale ten se na něj fantastickým kolem, kousek po kousku dotahoval. V druhém depu se oba potkali a běh sliboval slušný souboj. Droba měl výhodu náskoku cca 30s, ale papírově lepší běžec Holy určitě nebyl odepsán. Nakonec to dopadlo jak dopadlo a Droda udržel cca 30s náskok až do cíle.

V ženách se Blaženě povedl nevídaný kousek a závod byla schopna i na trekovém kole dokončit. Celkové 4.místo pro ni bylo dostatečnou satisfakcí za vynaložené úsilí do závodu.

1., 6. a 7.místo pro BT hodnotím velice pozitivně a soutěž teamů jsme jednoznačně vyhráli :-).
Droda zkouší sexy komplet, bohužel v něm nezávodilHóna a Pidin na vše dohlížejí a kontrolují z vyvýšené poziceStart žen, Blažena je na fotce nejblížeStart muži, zhruba uprostřed bych řekl že plave prsa HolyBlažka si suší vlasySekouš vybíhá z depaDroda a Michal po výlezu z depaDroda vyjíždí na koloHoly vyjíždí na koloSekouš se vrací z kola a tretrou v ruceDroda se vrací z kolaDroda v depu a záda jsou nejspíše HolyhoDroda vybíhá z depaSekouš a cílová rovinkaDroda a Holy v cíliLasi v druhém depuLasi na krásném 4.místěBT opět vítězí

Točení u Biče

3. srpna 2009 v 1:27
Karst by byl možná o drobek lepší, ale Bičova chata taky není k zahození...půlhodinovej výběh následnej exáč, grilovačka, dvě za pět a šlo se na věc...
U první akce nám drobek zaspal osvětlovač a tak se to se muselo jet celý znova...
Rychlý prachy úplná tužka proti tomuhle!ráno sme chtěli natočit ještě něco se zvířatama, ale nakonec vyhrálo fekál porno aneb žumpa...
a ještě jednička
TOPlist