DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Červen 2009

PETIX CUP pravého Dundi

28. června 2009 v 0:25 | Dunda |  Jak to vidí Ďuďu
Nová Ves u Jablonce, to bylo místo, kde nám oddíl Tatran Jablonec nad Nisou uspořádal 3-denní etapové závody tzv. Petix cup, součást žebricku Podjestedske oblasti.

K Libemu a Sutrovi se pripojil take Dunda (nepravej) a exbt Holyndus. V sobotu rano vyrazime sutrovic karou smer Jablonec, kde uz na nas ceka Libe. Ten s nama nejel, pac to ma z Liberce kousek.

Cekaji nas dve kratke trati, dopolko a opolko. Dopoledne stavi malej zabjiak z Jablonce. Asi 16k anebo 18ka. Postavil to 5,5km s prevysenim 220 metru. To nevestilo nic dobreho, akorat tak nasrani ze zavodu.

Prvni vysel Sutr - lehke chybky tam byly, ale celkem ok. Cas 41:43 stacil na pekne 5 mistecko. Za nim par minutek Holyn. Ten tam neco nechal, 43:07, 2 minky ztrata na sutra o tom vypovida. Pak prisel na radu Libe, kteremu posledni dobou kratke jdou, ale to fakt nebyla kratka, takze 41:55 a misto hur za sutrem. Posledni sel na radu Dunda neprevej. Po zkouskach zadna forma, navic byl celou dobu nasranej, ze to je dlouhy a neni to kratka, nejaka ta chybka byla. Cas 48:53 a umisteni v pulce startovniho pole.

Dopoledni zavod kratka opravdu nebyla. Mladej zabijak to postavil fakt dlouhy, bud si myslel ze prijede bingo nebo co. Teren ale jak se slusi a patri na jestedskou peknej. Ale znamka ze skolni stupnice 3-4.

Ale to nejhlavnejsi byla samo Gundersen: stanoven byl usek na 17 kontrolu, pomerne dlouhej. Take casy tomu napovidaly, vyhral libe, pul miny za nim sutrm dalsi minu dunda a jeste o minu hur holy. V cili jsme se sesli, jdeme na shromazdko, totalne dlouhou oblikou, trochu sme se ztratili, ale nic nebrani exaci za 17 kacek - 11 svijany. Casy jsou jiz zverejneny. Libe potvrdil svou kvalitu, ostatni potrebujou jeste trenink.

Nato jsme loupli jeste dvojku a celkem vyndany jdeme na druhou etapu. Ceka nas trat 4,4km a prevyseni stejne jako rano. Ale krasne postaveny, skalky, dylka akorat, konecne pekna kratka. Cekalo nas jen jedno prekvapeni hned na 1ku, kdy byl sutr uprostred napalmu, takze celkem na nahodu. Surt posral sutr na 3 minky, dunda nasel jak liska bystrouska, ostatni trochu nechali.

Dunda se po rano trochu zmoh a kdyz v pulce trati vystrizlivel, tak sel i celkem pekne. Libemu to sedlo a dobeh 4. Sutr po chybce na sutroj stahoval, ale stacilo to jen 11 flek. Bezel se starym libem, kterej si pak z nej v cili delal prdel, ze se v tom lese pekne motal :) holy trochu chybky, 7 misto.

Ale co nas hlavne zajima, to je gundersen. Usek na druhou kontrolu. asi 200 metru, kde rozhodovalo, kdo se jak vyparada s napalmem. Nejlip samo libe 43 s, pak dunda 44s, sutr jeste rozhozenej po jednicce 1min a holy 56s. Exac bohuzel odlozen, pac nekoho bolelo bricho, nekde byl jeste vyndanej a muselo se navic jet hned dom.

Zhodnoceni na zaver. Rani kratka na hovno a odpoledne konecne dlouhej zavod. Po oragnizacni strance se celkem darilo. Odpoledni tisk trochu spatne citelnej. Poradatele mohli jeste dat k dispozici mapniky na startu, kdyz ot meli v pokynech, ale to je myslim celkem burt.

Uvidime co zitra klasika, ale myslim ze to bude totalni mazec. Dunda nejede, pac by se tam posral a holy uz ma doma psa, tak bude pokousanej. Sutr a Libe zkusi, tak drzime palce.

Gundersen BT cup 2009

26. června 2009 v 12:20
DatumZávodPořadatelVýsledky
10.5.ŽBSlávisti1.Libe, 2.Bič, 3.Ďunďa, 4.Šutr
17.5.ŽAJesenice1.Libe, 2.Švihe, ?.Přemet, ?.Bič, ?.Ďuňďa, ?.Šutr
23.5.sprintAljoša1.Švihe, 2.Ďuňďa, 3.Šutr
6.6.ŽALevák1.Švihe, 2.Šutr
16.6.AkádaVodr1.Libe(ex-lahváč 0:17), 2.Bič(0:18), 3.Šutr(?)
20.6.MČR-semiBéďa1.Libe, 2.Šutr, 2.Beran, 3.Bič, 4.Šťorp
21.6.MČR-fináleBéďa1.Přemet, 2.Libe, 3.Šutr, 4.Šťorp
27.6.Petitprix-E1pravej Ďuňďa1.Libe(exáč 0:07), 2.Šutr(0:10), 3.Šťorp(0:10), 4.Ďuňďa(0:11)
27.6.Petitprix-E2pravej Ďuňďa1.Libe, 2.Ďuňďa, 3.Holly, 4.Šutr
28.6.Petitprix-E3pravej Ďuňďa1.Libe, 2.Šutr
4.7.VodaLorenc1.Pápn, 2.Libe, ?Ďuňďa, ?Lorenc, ?Šutr, ?Bič
22.8.PP-E1Páv1.Libe, 2.Šutr, ?Ďuňďa, ?Perník, ?Lebka, ?Holly
22.8.PP-E2Páv1.Libe, 2.Perník, ?Šutr, ?Ďuňďa, ?Lebka, ?Holly
23.9.PP-E3Páv1.Libe, 2.Perník, 3.Ďuňďa
5.9.ŽA-sprintLibe-senior1.Perník (3.roztřel-ex za 6s!!!), 2.Libe, 3.Onin
6.9.ČP štafetLibe-senior1.Perník, 2.Lorenc, 3.Libe(rozbitá držka), 4.Pápn, 5.Holly, 6.Šutr
12.9.ŽB-klasikafalešnej Vodr?ĎuňĎa, ?Lebka, ?Erki
13.9.ŽB-krátkáfalešnej Vodr1.Libe, 2.Šutr, 3.Ďuňďa
19.9.MČR-klasikaLibin1.Pápn, 2.Libe, 3.Perník, 4.Lorenc
26.9.JOŽLejdýs1.Šutr, 2.Libe, 3.Ďuňďa

ALPY 2010

21. června 2009 v 20:46 | Dunda
Minuly zajezd se myslim vydaril..Tak jsme rovnou zabukli na pristi rok termin. Misto, strediska - stejny. Akorat nam nepralo pocasi, tak snad bude prisri rok lepe a vyrazime i na ledovec.

Termin zustava stejny, po zkouskovym.. 28.2 - 3.3. po - st

PRO TY CO NEBYLI TENTO ROK ... ZDE

Je nahlaseno 10 - 12 mist. Snad nam pujci dodavku (uvidime jsetli se osvedci v tatrach). Druhy auto sutr ;)

Tak si to zapiste do diaru a vyrazime, jeste ve vetsim poctu. Prida se rodina, bejzindu, svihynu, sekousu??

Promyslete to a zapiste do diare..


Sportovní týden - ČAH 2009 PLZEŇ

19. června 2009 v 14:15
Sportovní týden začal žebříčkem A, kde už Švihinda naznačil se se BT dostává do formy. Krásně si to v lese polechtal a doběhnul si na KT pro první místečko a pak ještě zaříznul Šutra v Gundersonkoj. Pak sme ještě bouchli asi 3ku Strakonickýho Dudáka a jelo se s Havlindou na jídlo. Ivanka zas vyhrála, pan Harvard, to je trenér. V hospě sme dali kebabík, zahráli fotbálek BT versus Jablonec (Kobřík+Šachysta). První zápas jsem vyhráli a druhej o gól prohráli, takže pěkná remízka. Pak sme bouchli ještě piviště a jelo se do Sušic. Šutr sednul na vlak, na kterej si 3hoďky počkal na zastávce a frčel se do Plzně učit anatomii, zato Švihe a Šusuho manželka zapařili na Majálesu a Švihe druhý den zas běžel jak za mlada a obsadil krásné druhé místo. Paní Ďuňďová bez Ďundi zas vyhrála..
ŠVIHE 1.místo v BT čapce

Hendy pracuje na jeho bakalářce, Šutr na zkoušce z anatomie, ĎuĎu na formě Ivči, Švihe a Přemet reprezentujou na Jukolce...a po týdnu se opět scházíme v Plzni na ČAH. Účast byla vydařená, škoda jen že Ďudu z Harvardu nepustili a Šviheho nepustili jako trenéra jeho kočiček z ekonomky.

Reprezentace BT velmi uspesna!! Hendy udal nejlepsi vysledek ze skoly, Hona si v autobuse zapomnel diplom, Kody na 5ce a stýplu bedna, Sekous se s ploutvema neutopil a dojel si pro 8my mistecko, Bejzi vyhral klasiku po kalbě. Hoši vracíme se do mladych let, kalba byla zas nehorazna, hlavne spadly dvojčata..
Psalo se úterý 16. 6. a dlouho plánovaná akce byla tady. Jedenáctá hodina ráno znamená odjezd žlutých BT expresů - nejdříve z Můstku a pak ze Zličína...všude cajtů jako svině, takže se o nás ví a navíc nás doprovází samo Veličentsvo. NA CAN (rozuměj centralní autobusák v Plzni) už nás čeká Šutr s třema jedničkama v alpine báglu, což znamená, že ani dneska nebude gundersenek chybět. Chvíli čekáme na Vodrův bus, s kterým si to nakonec přihasí Mlátil...do busu nás naleze asi deset, načež Mlátil okamžitě prohlašuje (navzdory stovce přihlášenejch) že sme určitě všichni.
Hned u autobusáku nabíráme na přední sklo "příznivce" Národní strany, ale pak už si to smažíme kolem Šutrový koleje až na Krkavec. Na startovce sme tučně, takže asi favoriti, Šutr jde zase na konci, takže bude rád, když stihne začátek kalby. To už si ale Vodr nese svýho macka, jak ho nazval Bibi a rozhlašuje pokyny. Zapomněl nám ale říct pár věcí, jako že popisy na mapě jsou totálně jiný, než ty ze shromaždiště a nebo že najít mapovej start se skoro nedá (třeba Libe místo něj našel až jedničku..). Závod byl pěknej, těžkej a pro neBety pěkně dlouhej. Zaperlili sme ale všichni-zubař Šutr zabejčil jako za mlada a s housenkou na péru (fotku mám v mobilu, ale nejde mi dostat do kompu..snad časem) obsadil druhý místo, Bibi zase vyhrál soutěž v rozběhávání (na 40 minut se rozběhával asi hoďku a půl), Libe ukázal, že v gundersen cupu letos zatím nemá konkurenci a Lasi si z middlu udělala totální klasiku:-)
Po vyhlášku, kde Šutr dostal broušenej vybrátor od Heziho a Káti, sme se přemístili do ústraní a vykalili rumový pralinky. Vodrův bus měl přijet v pět, takže okolo šestý sme vyjeli nabrat zbytek BT a vzhůru do UCHA!!!

TOPlist