DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Duben 2009

VT MORAVEC

29. dubna 2009 v 0:43 VT - BT
bez spolupráce s


pozvánka na

VT MORAVEC

(Letní tréninkový camp BTčka spojený s účastí na pivních na Botasu)

Termín: středa 15. 7. (odjezd z Jičína v pozdních odpoledních hodinách) - neděle 19. 7. 2009 (ráno po částečném vystřízlivění odjezd domů)
Místo: chatový tábor, obec Moravec, okres Žďár nad Sázavou + Zubří

(zdroj Kála a Mrazák - mapy.cz, dík kluci)

Účast: BT ultras: povinné, BT: povinně nevolitelné, sledovaní závodníci: povinně volitelné, ostatní zájemci z řad příznivců BT musejí konzultovat účast s BT ultras; BT manželky (bez schýziček) povoleny
Organizace: BT ultras (Libe - mapy, ubytování, Šutr - lampióny a kleště, všichni - doprava, jídlo, tréninky, apod.)
Doprava: společná dle domluvy; doufáme v zapůjčení SJC transportéru; v nejkrajnějším případě tam jede i linkáč...
Ubytování: v oddílovém stanu ve školícím zařízení České pošty (chatový tábor); spacáky a karimatky doporučeny
Stravování:individuální i skupinové - jak kdy a kde (vše dle domluvy)
Zázemí: tábor leží na mapě Nový Moravec (1:10 000) - stav 2008, mapoval: Libe, navazující mapou je Solmanka (1: 15 000) - stav 2003, mapoval P. Přikryl a kol., v táboře je mapa Tábor (1:1500) - stav 2008, mapoval: Libe.; tábor leží hned u rybníka, k dispozici je hřiště, v obci Moravec je kotýlek hospod a možná i nějaká místní vesnická díza

(zdroj Kála a Mrazák - mapy.cz, dík kluci)

Podrobný program:
Středa večer: noční (mapa: Solmanka, stavitel: Šutr, roznašeč: Šutr) - na přesnost (středně rychle)
Středa noc: BT mikrokalba
Čtvrtek dopoledne: middle (mapa: Nový Moravec, stavitel: Libe, roznašeč: Libe) - na rychlost a sílu
Čtvrtek odpoledne: shluky (mapa: Solmanka, stavitel: Bič, roznašeč: Bič) - volně
Čtvrtek večer: nominačky na pivní (mapa: Tábor, stavitelé: BT manželky, roznos BT manželky)
Čtvrtek noc: BT megakalba
Pátek dopoledne: krátké okruhy (mapa: Nový Moravec, stavitel: Libe, roznos: všichni) - na rychlost a sílu
Pátek odpoledne: paměťák (mapa: Nový Moravec, stavitel: Ďuňďa, roznos: Ďuňďa) - volně
Pátek večer: přejezd do 14km vzdáleného Zubří (centrum: HSH Vysočina cupu)
Pátek noc: mikrokalba na botasu
Sobota dopoledne: trénink závodních situací, zvýšení psychické odolnosti, porovnání běžců a běžkyň v rámci kategorie "na neutrální půdě", sledování jednotlivců před, při a po výkonu, diskuze trenérů a svěřenců, posílení kolektivního ducha - stručně řečeno relax a spánek (účast na E2 se zakazuje - případné vyjímky nutno konzultovat s trenéry BT!!!)
Sobota odpoledne: Pivní štafety botas (nevyřízený účty z roku 2007, navíc možná jediné pivní toto léto - předpokládaná účast minimálně dvou štafet)
Sobota večer a noc: megakalba na botasu
Neděle ráno: konec VT a odjezd

Vybavení: Btčka na třífázový trénink, BT kšiltku, kdo má tak světlo (kdyžtak protočíme, Hóna má na půjčení pár světel)
Cena: ubytování a mapy budou zdarma; pivka, jídlo a příspěvek na dopravu každý sám

Jak vidíte datum a svoji účast pište do komentářů (účast je samozřejmě možná i na kratší termín).

Tato pozvánka slouží zároveň jako omluvenka rodičům nebo ženě.


Ukázky map:


VT Doksy s Láďou

12. dubna 2009 v 20:55 | Šutřík |  VT - BT

10.4. - 12.4.09 VT BT

1.den
Již dlohou dobu jsme plánovali, že na jaře nesmí chybět VT BT. O Velikonocích se soustředí takové oddíly jako jsou ZBM, PHK, LPU a další, jen DKP pořádá závody u Sparty.
Odjezd v pátek z JC před sedou hodinou, nábírám Bary, Ďundu a Biče a valime to favalkem s novejma pneumatikama od Barumu směr Mimoň. Dunda hlásí Libemu u cedule Mimon 27km, ze tam jsme za 5min at da zatim Libe jednicku. Kdyz prijizdime do Mimone, stmívá se a Lili to na baru kde maj pivko za , TEDKA NEVIM KOLIK, ALE MYSLIM 13Kc, to rozjizdi s opalenyma holkama z východu.
Plus nebo mini Tesko, volba je jasna. Dunda uz vsunul 5Kc do kosiku Plus tak se jede 5min pred zavirackou na nakup Braniku.. Cena nas trochu prekvapila, uz 7,90Kc, nak draho, co?? Pani u kasy uz nema Plus uniformičku, tak ji trochy vydiktujeme a nakonec se přiznává že ji má v pračce. Bereme 20pivek na vecer, Dunda se převlika do pyzama a v 10hod usina a pripravuje se na sobotni Sparticku.
Sajeme 5 Branicku a do toho somosebou nesmi chybět kontrolni exac, na kterej se probouzi i Dunda. Nejrychlejsi Lili a Bibi a Dudu a Susu v tesnem zavesu..:-) Po vykalenejch 5ti pivkach konstatujeme ze to nic nedava a jde se spat. Upozornujeme Liliho at nesusti. Bibi to nema moc rad a Susu taky ne. Lili chvilku susti, ale pak to vzdava a usina.. Nejvetší borděl dělali samo sebou za jinačí: 15ti leta kočanda, která blila na hajzlíkácvh ve 2hod ráno, když jsem si šli vyčistit zuby před spánkem a taky pan Bertík, kterej nehorázne chrápal ve vedlejší chatce. Šusu uz to psychicky nevydrzel, takovejhle bordel delat.. a sel za nim do chatky ve 3rano a zarval mu do uší at nchrape, rano jsme vstavali na pul osmicku a Bertik uz v chatce nabyl, asi se spakoval brzo zano a zdrhnul, aby nedostal do doržky, škoda že nas to nenapadlo i v ty Jihlavě..
2.den
Vstávačka na půl osmou, to je paradička.. rano nejsme vubec na sračku tak se vstava krásně.. Bertik uz v chatce taky neni aby dostal diktátek.. škoda. Když prijdeme na snídani, tak na nás čeká luxusní frontička, no 150lidí se nějak najist musí, co?.. A hnedka 2 rozbíječky: Morče přijelo za Lilim.. a hází po něm vočko a druhá rozbíječka byla Kála a jeho nová kočanda s kterou jsme se seznámili ve 3ráno jestě s její blící kámoškou na hajzlíkách, kdyz jsem šli hodit sprchu a vyčistit zuby.
Snídaně paráda, větší fekoš jsme dostat nemohli. Krvavej čaj, tvrdý rohlíky, příděli jak ve válce, jeden rohlík (na koho vyšlo vyfásnul tvrdej) a JEDEN PLÁTEK VÁNOČKY.. k tomu jeden salám a sýr, aspon ze luxusní pomazánka byla.. Tohle je byznys, zaplatite 50kč za snídani a její hodnota je 1,90 rohlik, 0,5kč platek syra a salam a kousek pomazánky, když budu prehánět tak zaky za 1kč, no a vánočka taky 1,50, takže v nejhorším jsme na 5kč..:-)
Hnedka po snídaní přesun do faválku a vyráží se na dopolední trénink na Karolinku.. nejdriv 2km trat s prckama, nastupujici Jičínská kriminalita a pak 8km vrstevnicovka.. les krasnej, trať taky, jen ty kopce.. Lili uz posledni nezvladnul a vynechal, Šušu si řikal ze na kopci bude klidek, tak ze si tam potaha, ale kdyz vysplhal na vrchol, kde sedeli vykaleny mláďata, tak tahání oddalil s zkrosil to zas dolu..
PO příjezdu, zabijáckej GANES, kterej dotahnul Pidin z Indie, pak luxusni obed, kureci stehynko a par pramborovejch knedliku, Kofolka brčkem a je na čase se chystat zas na trénink. Nesmim zapomenout na nohejbálek s vyfouklým míčem: LILI-DUDU x SUSU-BIBI na dva sety..
Odpolední trénink se nesl v duchu švýcarský hry na Oltáříku-nohejbálek a odpolední beach (Šutýrek měl místo volejbálku manželský povinnosti, ale nakonec prej nic nebylo protože mu před obědem Ďuňďa narval..) nás pěkně vyndal, takže celou švýcárnu obšukal jenom Bič, Libe to vzal taky všechno, ale scorelaufem, podobně jako Ďuňďa..nejvíc vyndanej byl Šutr, kterej byl nakonec rád, že našel aspoň pár švýcarskejch kontrol...
Po příjezdu na termita sme byli fakt hodně vyndaný, takže sme nahlásili Láďovi, že jestli noční nezkrátí, tak nikam nejdem..naštěstí nás poslech, ale zároveň si vyhmát Ďuňďu, kterej se v noci bojí, a tak musel okamžitě roznášet...
Noční BTčko zvládlo na pohodu-rozsekalo Libeho seniora, což byl hlavní cíl a navíc Ďuňďa zaslouží pochvalu za roznos, už se bejk hodně zlepšuje:-) pak už nás čekal vrchol soustřeďka..kalbička a spartička...kalici posily z DKP uz se nachazely v kempu, vcetne Ďuňďový manželky a tak se šlo hned do práce...Ďuňďa s Libem si dali tři za deset, oba to dali ale ty Ďuňďovi skončili k nelibosti Čeziho v lese, pak sme si opekli buřta narvali indii a šlo se, spartička už totiž nedočkavě čekala...
Sparta
Ve Spartičce, která má nového majitele na nás čekali jako vždy 15ti leté rožtenky a díza jak stehno! Libe s Dudu už trošku na sračky, rozprášilo se jedno balení mouky a šlo se na plac.. pivko hnusný, panáky docela šli, tak tam lítaly zelený a rumy, nakonec sme se všichni docela zmrskali, kromě Dudu, kterej byl nasranej že mu odjela manželka, ale aspoň ráno mohl odvízt faválkem Žalyho pořádat. Při cestě domu padla ještě druhá mouka, Majny byla na káry, Pipi nasranej a skorem všichni zasraný od tý krásný jemný mouky.

3.den
Jako vždy vstávání po kalbičce je s přibývajícím věkem čím dál tím horší, ale na pohodu.. Vosedlali sme faválka a jelo se na moc pěkný okruhy, který jsme bohužel nemohli chodit na plno, prostě to nešlo, ale aspoň jeden jsme si vytipovali.. a to okruh (F) 200m. Kdo ho dá pod minutu je borec!! Takovej malej přebor BT vyhrál Šušu za 1:10, chybka na 15s.
Šlo se ještě s malejma špuntama a pak rychle na oběd sbalit, sprintík po kempu a jede se domu..
V polední pauze jsme nalosovali štafety a Hendy nám ukázal že ještě není zadleka za zenitem a na nočních bude usilovat o medaili.. Luxusně si nás na prvním úseku podiktoval, jenže pak byl nerozhodnej a možná těch 20sekund a ta Hónova zajížďka v Mimoni Hendyho stála vlak..

VT BT s Láďou hodnotím jako velmi vydařené a zároveň levné!

FTVS biatlon 2009

2. dubna 2009 v 9:49 | Sekouš
Zdravíčko bejci,
na youtubu je videjko z biatlonovýho kurzu... Omrkněte to ať víte o co jste přišli, když jste šli na jinou školu než k nám (krom Pidiho :-).

TOPlist