DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Březen 2009

Kalební forte

26. března 2009 v 0:15
"Byla to strašná kalba, ale skvělá zkušenost," vzkazuje nám Hobe, který byl jedním z nových borců na BT akci v sladké štěrbince. Po krátkém střízlivění je čas na rekapitulaci.


SHRNUTÍ

chlastání
většina prasáren proběhla na silně kamenitém podkladu; pivka proto jistě pomohly zvýšit schopnost šuku na takovém podkladu a dodaly i dostatek relevantních impulsů dělat bordel
to je samozřejmě dobré zejména vzhledem k pivním štafetám, kde nás čeká podobná vykalenost; je to hodně o chlastání a síle a je vhodné se tomu věnovat zejména v závěrečné fázi exáče, protože je to návyk motorické povahy
jsem opravdu rád, že vzhledem k panu Kebsovi byly naše zdravotní ztráty nakonec tak malé; na intenzivní hulení nepijte!

technika exování

v kamení se často nedá exovat kontinuelně, koukat na lahváče za běhu; chce to nastudovat otvírání, najít bezpečnou taktiku a pak to co nejrychleji vypít (opět připomínám Piňďu, který tímhle způsobem zabejčil na Harmenovi)

štětky
štětky, které přiveze kdokoliv, jsou rozhodně oživením a přínosem; výrazně se zvýšila šance, že nám to dopadne, vše dostalo mezinárodní rozměr Japonkama v Londýně (včetně nutnosti komunikovat výhradně kladivem)
Barka a ZBM8956 patří jednoznačně mezi nejlepší štětky současnosti a bylo skvělé, že mezi nás tak neokázale zapadly.

kalící trénink
www.mateju.com nám poodhalil něco ze své přípravy - kalba byla improvizovaná, ale pro představu to stačilo; zásadní je, že taková vožíračka evidentně funguje a pokud se jí člověk rozhodne zapojit do přípravy, měl by speciálním chlastacím tréninkům dát v plánu potřebnou prioritu a nezařazovat je jen jako doplněk

pivka...
ukazuje se, že pro náš způsob přístupu k životu jsou kvalitní jedničky naprosto klíčové; těžko se ožrat jemným absintem v naivním panáku; poučení pro příště - chlastej, ale neblij

vodopád alkoholu
absolvovali jsme celkem 11 brutálních akcí; každá byla jiná, a mnohé z nich nás málem zabily, pohřbily; ohromně se tak rozšířila zkušenostní základna (i boj s kosou se jednou zužitkuje)

užij střízlivosti
sezóna kalení začíná; zužitkujte k dalšímu alkoholovému rozvoji každou zelenou, každý pivo; nelajdačte, mějte zásoby, koncentrujte se; puláče musí být plné

síla BT
nechci se tady opakovat, ale máte být na co hrdí; k BT se přistupuje naplno, ale přitom je stále někdo na sračky; exuje se pod 10s, nikdo se na nic moc nevymlouvá, chyby hledáte převážně v sobě; vzájemně si dokážete nalejt a podržet; makáte; je radost být součástí BT (myslím, že jsme Onanosu trochu nastavili zrdcadlo)

lidi kolem
moc díky Kapemu, který nám na Valečově půjčil svoji babu (ale vždy jen od desíti večer, když byl spálenej), Lebemu, který kvůli pobíhání za štětkama (carpe diem) přerušil spalovačku v Boru, i Morčemu, která skočila neohroženě do jámy lvové a nenechala se pochcat
dík i BTmanželkám, tentokrát jsme si docela zařádili (na BTgrafu je 1881 kousků)

a dál? velikonoční sobota směr Spartička

Lili informuje 2 aneb je zpátky!

16. března 2009 v 1:00 | Lili |  Lili informuje
V HLAVNÍ ROLI: MORČE
Na dva roky se ztratilo z povrchu zemského, ale nyní je zpátky! A dokonce poctilo svou návštěvou Btčko při oslavě Lukášova stříbra v Neptunu.
Ale od začátku. Kdo říká, že nezná Morče - kecá!!! Kdo říká, že s ní nikdy nic neměl nebo aspoň nechtěl - kecá taky!!! Vemte si samotný BT. Ďuďu má ještě dneska divoký sny, jak Morče před x lety roztleskávalo na pětkách v Kytlici při vyhlášku. Safriduo bubny duněly, Morče se vlnilo a mladej Ďuďu měl pak stožár ve stanu celou noc…A co teprve mladej Lili - do konce života nezapomene, jak Švihe dostal k narozkám okopírvaný obří kozy a zkuste tipnou koho tak byly…se pak musel chodit dívat čtyři roky na trénink, jak skáčou… Jenže zatím co BT a další slintali, jiní si užívali.
Mezi jednoznačně nejlepší úlovek patří bezesporu mistr světa z Val di Fiemme z volné padesátky. Morče sbalilo Kukina v Zanzu právě v slavném roce 2003, nikdo neví, jak to dokázalo, ale nejednou prostě byla lyžáka v lyži a Kukin v Morčeti… Románek pokračoval dále, a kdo ví, jestli by nepokračoval až do dnes, kdyby se Kukin neoženil před rokem a půl se svojí Vandou a Morče na truc neodletělo směr Zéland…ale i tak se třeba pořád ještě znají…
Tím ale úlovky Morčete zdaleka nekončí…v Liberci nám prozradilo celou další řadu trumfů, kteří kdysi neodolali jejímu svůdnému kouzlu…Pár příkladů hovoří za vše:
Mohli jsme ale mít všichni smůlu, protože Morče se nám na NZ zamilovalo a málem i zasnoubilo a vzalo…nyní je ale v usídlená pod dohledem Kapeho a Lebeho v Boru a podle zákulisních informací jí přestává uspokojování potřeb přes skype stačit, takže pánové a dámy je tu šance!navíc i zakalit se sní dá slušně...
Abyste věděli, že si ji ten její a BTčko nechtějí nechat jenom pro sebe, máme tu pro vás exkluzivní nabídku. Za symbolický regulační poplatek 10 Kč (11,90 Kč s DPH) vám nabízíme tel. číslo morčete. Zájemci nechť zaplatí uvedenou částku převodem na BTúčet (670100-2203612188/6210). Jako variabilní symbol uveďte svoje číslo, případně mail, kam chcete číslo morčete po připsání platby na BTúčet poslat.
Takže neváhejte a položte si otázku, kdo z vás by jí nechtěl poznat blíž?
Možná si někdo říká, že informací je málo, ale bohužel…v Neptunu to bylo velký a tak si i sám velkej Lili tužku pamatuje a zbytek je na tom dost podobně…Navíc Morče nás po chvíli opustilo, protože šlo balit kluky na Elány a nám to zase nedopadlo…:-)


Ples ze záhrobí.. ČVUT

15. března 2009 v 21:00

Účast byla: 3 x BéTéčko (Šušu, Ďuďu, Bibi), 4x BT manželky (Áňa, Lasi, Ivča a Soňa alias bombička) a 2 x hosté (Štěpik se ženou Petrou)
Sraz na rozkalení byl v Zlatým Rožni v Dejvicích, kde točej výbornou Černou horu a mají mrtě druhů pivek každýmu podle chuti. Vytáhli jsme líčidla, abychom se ještě více přiblížili smrti a vyrazili jsme. Při přesunu na ples vytáhnul Ďunďa zbytkovou flašku ruma z Alp. A i když to byl tuzemák, tak se vlastně jednalo o alpskej rum. (protože byl v Alpách)Na plese jsme čuměli, jak strašlivý tam maj všichni masky. Nejhorší byl moderátor, kterej měl masku kostlivce-buzny. Pochopitelně jsme brzo dostali slinu a šli jsme na bar pro pivko a chipsy. Jenže ty chipsy byly prošlý, tak jsme je sežrali a šli jsme vrátit obal, jako že nám prodali starý jídlo a všimli jsme si toho pozdě. Samo, že jsme dostali prachy zpátky.
Běh trošku nebezpečnej, zvláště pro holky s podpadkem..
Malinká tlamička, sezbírala zoubky a šla rovnou za Hónou
Jsem OK, ale už nikdy neběhám po schodech..!
Jde se kalit, Ďunďo, kde jseš??

Dali jsme ještě pár pivek a přihlásili se do Běhu s márami. Šlo o to dvakrát oběhnout schodiště ve foayeru. Dva nesli máry a jeden rozrážel davy. Dali jsme dohromady dva týmy: manželky a BT. Při soutěži nějaká holka z jinýho týmu srolovala schody do finiše. To ji možná vyneslo 1. místo. Nevíme kdo vyhrál, a i když beermental team běžel rychlostí těsně pod hranicí zvuku, tak ten to nebyl. Skončili jsme druhý a vyhráli mrtě cen: pláštěnku, krabičku na malý papírky, blog velkých papírů, propisky, tričko, kšiltovku a flašku Jagermaistra.

Zábava s rozkalenou flaškou pokračovala v suterénu na díze. Trsali jsme na techno (nebo co to bylo). U baru byl nějakej teplouš, kterej říkal, že se s nim právě rozvedla lesbička. Trochu jsme ho prudili a nakonec kopnul Bibiho do koulí, ale jen tak lehce. Našli jsme tam suprovou masku, pak ještě jednu, tu samou, kterou nám před tím čórli. Asi ve tři jsme vyvedenej večírek zapíchli.

Více fotek zde: Fotky

BT hadry

15. března 2009 v 19:47 | Sekouš
Zdravíčko,
narazil jsem na zajmavou stránku, kde by bylo možný si navrhnout hadry na kolo. Tady je odkaz http://salton.cz/index-online-priprava-grafiky-cyklistickeho-obleceni.php
Pokud by jsme si to vzali vsichni, tak nemáme zas až tak špatnou cenu...i když ani moc levný uznávám. Vokoukněte to a dejte vědět.

Zatim čau Sekouš

22.. Bejzi ..22

13. března 2009 v 10:56
Bič má dnes narozeniny a mi máme přání jediný..

ALPY 2009

12. března 2009 v 19:09 | Šutr+Ďuňďa

Alpy 01-03 - 03-04 2009


Zacalo to uz den pred odjezdem, kdy sme k Pidinoj prijeli nandavat lyze a prkna do boxu.. chcalo jak svina, meli sme zmrzli prsty a zjistili sme ze se to vsecko do tech boxu nevejde, tak Pidis musel ozelet lyže.. V pulnoci odjezd.. rozjeli sme to zvolna v Praze nabirame Zhalyho a Ivcu, Šutr jeste jede do nonstop Teska nakoupit 2platicka pivek..:-).. a smazime to k Rozvadovu.. a na posledni benzince davame spicha, kaficko, curani, bereme par litru benalku a pokracujeme smerem Munchen.. Mlha jak svina..Pred Mnichovem se čenzujem, Hollyn nasazuje ukrytny tempo v mlze 80km za hodinu a mi se obavame, ze snad ani lyzovat nebudem..

Teplo jak v Bagdádu, Pidin obléká jen BTčko
Ale nastesti vse zvladame v pohode a v 8:30 nakupujeme listky na 4dny do celého udolí, Linda jakozto mala holka kupuje polovicni..:) Ve středisku Kaltenbach na nás čekalo krásne azůrko, krasnej snowpark, krasny vyhřejvaný sedačky a jeden bolavej zub. Krasnej trip přes cely stredisko tam a zpet nam zabral skorem celej den. Natacime alpskou vodu, vybalujeme rizky a davame si pozdni obidek u krasny horsky chaty. Hollyn a bolavej zoubek uz jeli k autu. PO 7hodinách jezdeni se vracime k autu. Vyskovy rozdil: 2000 -) 400m.n.m, takze luxusni 6km dlouha sjezdovka, ktera byla trochu černá.. docela kotylek to sjet dolu.. Ale po namahave jizde na nas dole čeká překvapení v podobě Kuse a Kazdiče a jeho kočičky, docela náhoda se takhle potkat. Škoda že jsme nepotkali Béďu nebo Řáďu..:-(
Jsme všichni docela dost vyndaní, nonstop kalbička v autě a pak jeste lyzovaní a co nas ceká večer??.. Asi kalbička..:)

Trochu narváno na vleku, ĎuĎu měl velký zásoby.
Po tom co se ubytujeme na krasnym statku a pošprechtíme s paní domací, musí jakožto největší a nejvíc vyndanej něměc jet Šušu s rodinou bolavýho zoubku do Innsbrucku do mega luxusní nemocnice.. tay bych se tam nechal ošetřit jako pan prezident Havel..:)
Zatimco Šusu sedi v aute a naviguje, sice trochu blbe, je hodne vykydlej se na statku rozjizdi akcicka.. Padaj pivka a taky Kebs a Pidin. Malej Slimča dobrej pašerák..:)
Jsme vsichni tak zbreni ze se jde v 10:00 na kuťe, rano v pul osmy snidane a zas na lyze.

Linda, Hónova milovaná, bez schízinek a s úsměvem.
Snidane perfektni, presne jak rikal Dudu, mlicko, maslicko primo od kravicky. Kaficko, cajicek, 2 domaci housky, domaci salam a syr.. žijeme zdrave.. Naka ta svačinka na svah, nekdo porad jeste dojida rizky a bude je dojidat az do konce zajezdu..:)
Druhy den na nas ceka stredisko s nejprudsi sjezdovkou tam v udoli: 78%, mega černá..:) Kabinkou si to zase smazime do 2tisic a pak jeste autobusem do 2500, popijime rumiček a svačíme.. snowpark, Ú rampička, naky slidy, naky airy..:)
Je to docela zahul.. narvavame tabacek, jdeme na dyzinku, odkud nas porad vyhazujou, ze sme si nic neobednali a jime si svoje rizky, tak to vzal Zhaly na sebe a sel si koupit jednoho luxusniho parase..:) Pidiho zasobicky tabaku postupne ubyvaji a manzelky jsou cim dal tim vic nastvany, tak Zhaly s Dudem prichazej na taktiku rozbityho vazani a porad ho chodej kontrolovat a opravovat.. popad opravach to ale chytre manzelky odhaluji..:)

Pan domácí po pár jedničkách a osmi hodinách na svahu.
Sili dochazej a Hona s Vavrikem uz to berou lesem k autu, Slimrs a Dudu jedou jeste na par sjezdovek, manzelky taky a Zhaly, si de dat jeste jednou Kamikaze černýho speciála..!
Ze stredicka je to domu co by kamenem dohodil, takze po prijezdu se hnedle rozdelava jednicka, dalsi jednicka a jde se behat ve slozeni: Susu, Dudu a pani Dudu. Linda se Slimerem zatim pripravujou veceri. Napln treninku je jasny, kratky a intenzivni trenink. Na pondelek je taky naplanovana nejvetsi kalba, protoze v utery uz se musime zas setrit na onstop kalbu v aute domu..:) Takze dosavame pivka, nakej tvrdej ani nevim, naky hry: Evropa, Aktivity, sprška sexik a jde se spát.

V mlze je BTčko k nezaplacení..
Další den vstavacka przo na rano na domaci housticky, salamek a syrek.. a pocasko asi nejhorsi z celyho zajezdu.. takze volba je jasna, jedeme do Areny. Arenka je vysoko, takze mozna ze vykoukne slunce. Snih nam mizi pred ocima,prsi a je docela teplo. Nabalime veci na svah, helmy, svacina, Dudu bere neco do placatky a plesky s pivama, ty uz zadny nejdou..:-) To vykalil Slimrs.
Je sice mlha a hnusne, ale na svahu jsme jako prvni a to pojezdeni na koberci je luxusni, to by se i Libemu libilo.. jenze problem je jen ze neni videt ani 5m. Plan je jasnej: zkusime dojet na druhou stranu Arenky, tram si dame naky jidlo,pivko a uvidime.. jenze co se nedeje, zacina se nam protrhavat.. a odpoledne uz jezdime na slunicku.. dole v dole, snih pekna kejda a na hore mlha a fouka a je to zmrzly.. Slimrs Hona a Pidin jsou zkusit ucko.. ale jedinej Slimrs to ovlada. Vecer prijizdime totalne unaveny na farmičku, davame posledni pivko a jde se na trenink.. Jdeme to samy co vcera. Vecer se Hona s Pidinem koukaj na nakyho novyho Betmena s tabakem pod pyskem. Holyn s Petrou, Slimi a Vavrik spej a Majny a Lasi a Zhaly kalej..

Ivanka s jejím novým přítelem Vavříkem.
Posledni den se probouzime do krasneho modreho rana a chce se nam na Tux, jeste ze jsme na konec nejeli... na vrcholcich fouka jak pes a na Tuxu nakonec byly mraky.. Volbicka je jasna.. jdeme zaplatit 15 Ecek za ubytovani, pekne nemecky podekujeme a objednavame s Pidinem rovnou dalsi termin na pristi rok. Takze kdo chce jet, přihlasky do 31.12.2009 u Dundy, takze doufame, ze Beda vezme manzelku a pojedou si s nama taky zaskotačit..
Vyrazime jiz plne zbaleni do Arenky.. jizda na koberci, ale strastne fouka a zaviraj nam jediny vlek kterym by jsme se dostali do dalsi casti.. a lidi porad pribyvaj.. Unava se strada a fronty cim dal tim vetsi..

Článek v Blesku nesmí chybět, takže s náma jel i sportovní reportér Zhaly a manželka.
Je posledni den, vsichni jsme pri penezich, za alkohol jsme neutratili nic, takze vyrazime na obidek.. Holyn si dava klobasu s hranolkama a pivkem, Benesovi naky kynuty knedliky, to samy i Dundovi, jenze ty je meli bojuzel studeny. A Zhalyovi ty si davaj taky knedliky, ty zase meli teply.
Vavrik, ten myslim ze si dal taky knedlíky..:-))
Lyzovani jsme tento den zkoncili trochu drive a hura do aut a domu..jenze jsme propasli 3benzinky s nejlevnejsim benzinem a pak jme museli tankovat v nemecku na Shelce.. Pak maly zavody s Hollynem, kterej na to tak spapal, ze mu tak tak stacil benzin do cek na prvni pumpu co je.. byl z toho tak vykleplej, ze tam hodil do sebe panaka a nechal rizeni na Dundoj..

Bez Slimera by na nás zbylo víc pivka..
A co jsme vlastne natrenovali:
1.trenink: 10min rozklus, 5x1min s 1min V, 10s na krev, 10min výklus.
2.trenink: 11min rozklus, 5x1min s 1min V, 10s na krev, 9min výklus.

Akci myslim hodnoti za velmi vydařenou a těší se na další..!! Celkové náklady nepřevýšily 6000 Kč. To je skorem jak s reprezentací... celodení posilovací fáze na svahu a pak ješte rychlostní trénink.. takže kdo máte zájem příští rok, volejte Ďunďovi..:-)
TOPlist