DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Září 2008

MEGATLON 2008, aneb novodobý desetiboj sportovců versus alkoholiků

25. září 2008 v 12:41 | Sekouš |  MEGATLON
Letos již podruhé se konal v Českém ráji na Rekreačním středisku Pařez (cca 10km od Jičína) legendární MEGATLON 2008. Je to celodenní závod skládající se z 10-ti sportovních disciplín. Jelikož pořadatelé mají kořeny hluboce zapuštěné v Jičíně, kde jsou mimořádně zdatní alkoholičtí jedinci, musel se závod lehce zkomplikovat přidáním exování pivka u většiny disciplín. A aby to nebylo vše, čas pivka se vždy násobí 5x (někdo vyexuje pivko z lahve za 15 vteřin tudíž má výsledný čas 1:15). Sčítá se jak čas sportu, tak i exovaného pivka. Kdo má nejnižší čas, je vítěz. Další důležité pravidlo je, že závodník nesmí pivko během následujících 20-ti vteřin vyhodit ven. V opačném případě je diskvalifikován na danou disciplínu. Závodník, který v dané disciplíně zvítězí, získá 1 bod, druhý má 2 body. Body se postupně sčítají a závodník, který má na konci nejméně bodů, je vítěz. V případě stejného počtu bodů rozhoduje šestá disciplína - exáč.
20.9.2008 v 9:00 se na start postavilo 14 špičkových závodníků z celé republiky (konec 19:00). Nechyběl ani obhájce loňského vítězství - Jan Starý (závodící za Tréninkové centrum Batalion, aktivní hokejový obránce reprezentující Jičín), který chtěl loňský triumf zopakovat. Začínalo se jako vždy cyklistikou. Závod se jel na horských a trekových kolech v jednom 10km okruhu. V okamžiku, kdy závodník sleze z kola, dobíhá k base plné lahváčů a je nucen co nejrychleji vyexovat lahváč. Terén je značně zvlněný, takže již prvních 500m rozdělilo peloton do několika skupinek. Nakonec do cíle dojel s půlminutovým náskokem Petr Soukup v těsném pronásledování Michala Drobníka. Až po více jak dvou minutách začali dojíždět rozdrobené skupinky cyklistů. V této disciplíně nakonec dominoval Petr Soukup. Rekord cyklistiky však stále drží Zbýša Pospíchal z Brna z roku 2007. Letos se nezúčastnil z důvodů nepříznivého počasí L.
Start cyklistiky.
Druhou disciplínou je člunkový běh mezi dvěma lahváči, vzdálenými od sebe 15 metrů. Závodník se okolo každého musí otočit třikrát, tudíž naběhá 90 metrů. Háček je v tom, že než doběhne do cíle, musí být oba lahváče prázdné. Kvality potvrdil loňský vítěz Jan Starý a zvítězil. Zároveň položil i nový rekord trati - 1:12,63.
Michal Drobník v akci. Je vidět, že v puse něco drží .-).
Třetí disciplínou bylo plavání k bojce, vzdálené cca 35 metrů od startovacího mola, a zpět. Závodník musí po celou dobu plavání držet v ruce pivko. Po doplavání čeká na závodníka vychlazená odměna v podobě chmelového lektvaru, kterou musí zase co nejrychleji vypít. Nutno podotknout, že vzduch o teplotě 15°C a voda o 13°C potvrdily kvality závodníků a ukázaly, že tento závod není pro vomastky. I v této disciplíně zvítězil loňský rekordman Petr Soukup.
Petr Soukup, obhájce zlata z plavání. V pozadí je vidět bojka, okolo které se plavalo.

Čtvrtá discilína - běh s basou, která je plná nenačatých lahváčů. Běží se k otočce vzdálené 40m a zase zpět. Zde zvítězil nováček, černý kůň závodu Adam Soural (všestranný sportovec a student FTVS) v novém rekordním čase 0:15,88.
Martin Henych - dlouholetý reprezentant v orientačním běhu, účastník ME, MS

Pátá disciplína - orientační běh po krásách Českého ráje, dala prostor pro zviditelnění orientačních běžců, na startovní listině byli hned čtyři. Závod poctil i Jan Beneš - Mistr světa 2006 na krátké trati, více Mistr světa 2005 a Mistr 2007 ve štafetě. Na závodníky čekalo 6 kontrol, vzdušnou čarou 1800m, z čehož na 4. kontrole byl kontrolní exáč a ještě jeden čekal v cíli. Nejrychleji se s tratí a pivkama popral Michal Drobník - orientační běžec, který se specializuje na zimní orientační běh na běžkách, účastník MS i ME. Favorit závodu - Jan Beneš skončil až na 8.místě se ztrátou téměř 10 minut, na čemž se výrazně podepsaly dva kontrolní exáče.
Jan Medlík z šesti kontrol našel jen jednu, ale bojoval statečně a dokonce.
Šestá disciplína je královská. Klasický exáč lahváče. Všem závodníkům vypálil rybník - Lukáš Rychna, šikovný automechanik, který časem 0:09,95 nastolil i nový MEGATLONOVÝ rekodr. Všichni závodníci museli smeknout nad tímto časem a marně se jej snažili předpít.
Adam Soural se z exovacího času 2:24 vypracoval na 0:23,5. Obdivuhodný výkon.
Sedmá disciplínka je regenerační v podobě volejbalu. Utvoří se týmy jak ze závodníků, tak i pořadatelů a jde se hrát. Každý s každým.
Martin Henych v akci.
Osmá disciplína měla letos premiéru. Po zrušení loňského, závodníky jé moc oblíbeného - exáče pod vodou, kajak. Jel se jeden okruh, kde zhruba ve 3/5 trati čekal na závodníky exáč pivka, a cesta z5. Při zkušebních jízdách se zjistilo, že Jan Starý se do kajaku nenasouká, a proto se lehce zaimprovizovalo a všichni závodníci museli jet s nohama ven z lodi. 50% účastníků mělo na kajaku premiéru, takže bylo na co se dívat J. Z vítězství se absolutně neočekávaně radoval celkový favorit Jan Starý, který s kajakem také není moc dobrý kamarád, ale vše dohnal při exování.
Michal Sklenář bojuje s vodním živlem.
Devátou disciplínou nemohlo být nic jiného než šipky. 3 hody do terče vzdáleného 3 metry. Nutno podotknout, že většina závodníků v této fázi závodu měla problém zaostřit terč. Natož mířit do nejvyšších hodnot. Jan Medlík, kuchař a číšník pocházející z Valdic, 65-ti body suverénně zvítězil alespoň v této disciplíně a může se pyšnit i novým rekordem.
Jiří Macák a jeho pekelné soustředění při šipkách.
Desátá a ze všech nejobávanější disciplína je hod čtyřmi tenisáky na 3 lahváče, vzdálené 5 metrů od závodníka. Co se neshodí, musí závodník vypít a až poté se zastavuje čas. Závodník, který se ani jednou netrefí, má před sebou opravdu nelehký úkol (letos byli hned tři). Petr Soukup, který na pouhé dva tenisáky srazil 3 lahváče, drtivě zvítězil v čase 0:05 a připsal si další cenné vítězství.
Tenhle hod ovládá jen Martin Henych. Tři míčky najednou…
Po celkovém sečtení a podtržení byly výsledky jednoznačné:
1. JAN STARÝ …………… 31
2. Petr Soukup …………… 37
3. Michal Drobník …………… 53
4. Petr Špicar …………… 54
5. Tomáš Sedláček …………… 66
6. Michal Navrátil …………… 72
7. Martin Henych …………… 73
8. Lukáš Rychna …………… 76
9. Adam Soural …………… 84
10.Jan Beneš …………… 87
11.Jan Medlík …………… 91
12.Roman Ábel …………… 102
13.Jiří Macák …………… 102
14.Michal Sklenář …………… 107
Jan Starý potvrdil loňský triumf a vylepšil svůj dosavadní součet o 4 body. Nezbývá nic jiného než smeknout a popřát Honzovi hodně štěstí za cestou k třetímu vítězství v řade v příštím ročníku, který se bude opět konat na stejném závodišti v termínu zatím neurčeném. Mezi již zmiňovanými kvalitními sportovci se na start postavil i Michal Sklenář, dlouholetý reprezentant České republiky v travním lyžování, který objíždí závody světového a evropského poháru. Letos měl premiéru a myslím, že s hrdostí dokončil na krásném 14. místě. V tomto závodě vítězí každý, kdo dokončí všechny disciplíny a neskončí na jednotce intenzivní péče.
Král MEGATLONU 2008 Jan Starý
Megamani 2008 zleva: Jiří Macák, Lukáš Rychna, Jan Medlík, Jan Starý, Petr Soukup, Martin Henych, s vestou z letadla Petr Špicar, Jan Beneš, Michal Drobník, Michal Sklenář, spící Michal Navrátil, spodní řada Adam Soural a Tomáš Sedláček. Na fotce chybí ještě Roman Ábel, který musel předčasně opustit závod.
Pořadatelé zleva: Soňa Urbanová, Anetka Pražáková, Lenka Čepková, Jana Kučerová, Klára Hakenová, Jakub Rada (před závodem měl nehodu na čtyřkolce a zdravotní důvody nedovolovaly startovat, pomohl s organizací a moc děkujeme), Sára Briknerová, Hanka Křepelková, přítelkyně Lukáše Rychny Alice
Na webových stránkách www.megatlon.tym.cz se dozvíte podrobné výsledky, propozice, kontakty, naleznete další fotografie a spoustu jiných užitečných informací.
Zdravím všechny příznivce sportu a pivka, Souky J
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Droda, Hendy, Hobe, Hóna, Pidin, Sekouš

Výsledky druhého ročníku:

2. Sekouš
3. Droda
4. Pidin
7. Hendy
10. Hóna
14. Hobe
Disciplíny:
1.KOLO- cca 10km, hromadný start, trasa: Penzion Pařez - Pařezská Lhota - Střeleč -Mladějov - Zámostí - Blata - Penzion Pařez, v cíli na závodníky čeká zlaté překvapení
- Jako vždy kolo nejrychlejc rozjela dvojice Sekouš, Bejzi, která si udržela lehký náskok až do cíle, za nima osamocený Hobe, který byl ke konci trati sjet Hónou a Pidinem. Hendy po pozdním startu jel jak fretka v džínach a vyjel si krásné třetí místo. Hobe si hnedka po prvním exáči v 9:24 odflusává
2.ČLUNKOVY BEH- běh okolo dvou lahváčů od sebe vzdálených 20m, celková vzdálenost běhu je 120m a při doběhu do cíle musí být obě lahve prázdné (vypité), možno pít postupně nebo najednou
- Hendy jde rovnou od kola do další disciplíny, člunkáč a s ním spojený 2 exáče. Hendy mu te jde težko s už si myslíme že je nemocnej a tři VTčka mu vůbec nepomohli, zato Pidin běží z basou jako železnej zekon a tvoří nový traťák o který ho ke konci připravil ještě Soury, korba z FTVS.
3.PLAVANI- start ze břehu s lahváčem v ruce, následné plavání kolem bojky vzdálené 25m od břehu a následná cesta zpět, po doplavání co nejrychlejší otevření a vypití (vyexování = bonus) lahváče
4.BEH S BASOU- regenerační disciplína, závodník na startu uchopí basičku s pivama (naplněnýma vodou) a poběží k cca 100m vzdálené cílové čáře
5.ORIENTACNI BEH- každý účastník musí s pomocí mapy a buzoly nalézt dvě kontroly (basičky) na kterých ho čeká jedno orosené pivečko, počítá se čas v cíli a zvlášť čas vypití pivka
6.EXAC- myslím že není co dodat
7.VOLEJBALEK- opět regenerační disciplína, plážák s vylosovaným teamem, jeden set do 15 bodů
8.KAJAK- závodník musí na kajaku přeplavat rybník, tam vypít pivo a plavat zpět
9.SIPKY- regenerační disciplína, 2x3 hody a z toho lepší součet se počítá
10.HOD TENISAKEM- hod třemi tenisovými míčky do třech lahváčů ve vzdálenosti 5m, při nesestřelení všech stojících je nutné stojící otevřít,vypít a položit, počítá se čas povalení všech lahváčů

VT Riminy, aneb závěrečná příprava na MEGATLON

17. září 2008 v 14:05 VT - BT
Neměj strach Kodyne, tohle není tvů hasičák. Oslavička vítězství Nedvěda a Grygery byla vydařená..:-)

Silly Hill Contest 4

16. září 2008 v 11:04 | Hobe
Čus Bejci, tak vám píšu můj první článek, krátká zpráva ze závodu Silly Hill Contest 4 (lyžaři a mountainboardisti dohromady), kde jsem poprvé v životě reprezentoval BT. Byl to takovej sranda závod v paralelním slalomu (dvě skoro stejné tratě vedle sebe a do nich se vrhnou dva závodníci, každej jede v obou tratích) dále byl na programu rychlostní závod, rovně z kopce asi sto metru a měří se maximální rychlost. Byl jsem tam papírově jeden z nejlepší, troufám si říct i úplně nejlepší, ale shořel jsem jako papír. Na paralel jsem si vzal kytkovaný kraťasy a rozlišovák BT pod číslo, protože jsem dostal na první rozjížďku slabýho soupeře, tak říkám pohodička, první jízda vyhraná, ale potom jsem si ani neškrtnul, kopec jsem sjel ještě dvakrát a šel jsem sedět, tento závod pro mě skončil. Musel jsem se spokojit s děleným 5-7 místem. Ta malá kurvička mě totálně vyklepla a nakonec skončila na druhým místě.
Dále následoval závod mountainboardistu(MBS) to jsou největší hovada co jsem kdy viděl, oni se třeba pustěj tři najednou do takový hliněný dráhy se skokama a klopenýma zatáčka a totálně se tam řežou. Někteří maj alespoň chrániče, ale taky se tam ukázalo pár zjevů bez chráničů. Prostě hovada co se válej v prachu a je jím to úplně jedno. Na závěr si tam kluci hodili pár skoku a šli kalit.
Ta prašná skikrosová trať byla volná a já se do ni pustil bez respektu, jako první travní skikrosař v historii snad celýho vesmíru. Na konec jsem si to projel čtyřikrát, konečně sem poznal totální masakřík, prostě to nejlepší na travních lyžích. Vše je kompletně zdokumentováno. Travní skiX je brutalitka. Jen mě sere že žadnej jinej lyžař se do toho nepustil semnou.

Na závěr následoval speed race, byl jsem první nasazenej, jelikož na MSJ 2008 ve Švýcarsku jsem zajel nejrychlejší čas 69 km/h, ale tam se to měřilo v normálním závodě, nic speciálního jako tady. Ale asi má rychlostní forma nebyla správně vyladěna a já zajel pouze 55km/h, vítěz si dal krásnou 60ku.
Před závodem a po závodě byla klasická chlastačka, točil se tam pěkně orosenej Bernard.
Toto napsal deník Vysočina
O víkendu se na sjezdovce v Horní Krupé na Havlíčkobrodsku konaly premiérové závody v travním lyžování a čtvrtý ročník závodů na mountainboardech.
"Na startu paralelního závodu se sešlo hned několik lyžařů reprezentace ČR, napřík
lad Aleš Mlíčka, několikanásobný juniorský mistr světa, Michal Sklenář, držitel rychlostního rekordu z letošního Mistrovství světa juniorů ve Švýcarsku, kde na 95 cm dlouhých pásových lyžích dosáhl v nejrychlejší disciplíně super-g 69km/h rychlosti a mnoho dalších," popsal David Myslivec z brodské HB Ski teamu.
Prvenství v paralelním závodě mužů vybojoval Jiří Fuchs z Meteoru Brno. Nejlepším závodníkem domácího pořádajícícho oddílu HB Ski team byl Adam Hromádko, který obsadil třetí místo v kategorii starších žáků.
"Následovaly dramatické závody mountainboardistů v hliněné trati plné skoků a klopených zatáček. To nenechalo klidným jednoho z lyžařů Michala Sklenáře, který se nechal vyhecovat a předvedl historicky první jízdy na travních lyžích ve skicrossové trati, což diváci velice ocenili! Následovala smršť skoků v podání mountainboardistů, k vidění byly rotace, backflipy i frontflipy," dodal David Myslivec.
Následně přišel na řadu rychlostní závod lyžařů měřený radarem. "Závodníci se neohroženě spouštěli jeden za druhým z hrůzně vypadajícího startu a poté se balili do sjezdového postoje. Tento závod vyhrál Aleš Mlíčka z Grasski Dlouhoňovice, který na zdejším "kopečku" dosáhl úctyhodných šedesát kilometrů v hodině. Michal Hromádko z HB Ski teamu se nenechal zahanbit a obsadil třetí místo s rychlostí 57 kilometrů v hodině," uzavřel David Myslivec.
DLOUHOLETÝ REPREZENTANT A ÚČASTNÍK JMS v TRAVNÍM LYŽOVÁNÍ
MSJ 2008
11. Slalom
12. Super kombinace
15. Obří slalom
2008 - 17. Junior na světě
MSJ 2007
9. Super kombinace
11. Slalom
14. Obří slalom
14. Super G
2004
ČESKÝ POHÁR
2. Obří slalom
5. Slalom
2003
ČESKÝ POHÁR
3. Slalom
2. Obří slalom

Nečekaná Švédská kalba 9.8.2008

14. září 2008 v 21:56 | Přemet
Jak všichni ví sem celý léto ve Švédsku a tak moc kalbiček nejde čekat. Tahle ale opravdu stála za to.
Všechno v podstatě začlo v sobotu 9.8.2008 v 5:30 ráno kdy sem musel bejt na srazu u Bjorna odkud sme se Zsoltem a dalšíma odjížděli na start Vasastafetten do Sälenu. Běžel sem totiž tuhle štafetu s lidma z klubu a šel sem jako loni 2. úsek. Jedinej rozdíl byl v tom, že letos sme startovali za DALARNAS försäkningbolag a ne za klub. Na startu něco po 7 kaltna jak hyena ale naštěstí sluníčko, takže celkem dobrý vyhlídky na pěknej den. Na start druhýho úseku jedu busem něco před 8. Je to mrtě do kopce, nechtěl bych to běžet. Původně sem měl ale nakonec sem to hodil na Zsolta. Po příjedu následuje nějaký to rozklusání a rozcvičení. Potkávám Peleho z Rhensiku a jen doufam že mi nenatrhne prdel. Zsolt zabiják přibíhá první v novym rekordu úseku. Tak to musim taky slušně řezat. 14,6km za 50:30 je celkem slušný eště když to bylo po úzkejch lesních cestičkách a krs bažiny. Poslední 3 kiláky asfalt a docele dobrá cesta tak to boucham okolo 9:40. Po doběhu následuje přesun dál a sledování závodu. Pořád vedeme takže pohodička. Jen v půlce v Evertsberget kam Darius zaparkoval "moje" auto je malej problém protože nevíme kde sou klíče. Zabiják je dal nějakýmu pořadateli, kterej hned zapoměl že je má dát, asi za minutu doběhnuvšímu, Simasovi.Tak tam musim čekat než se to zjistí a pak už jen jedem do cíle s tím že vždycky stavíme na předávce aby sme povzbudili naše bejky. Nakonec první místečko naprosto v pohodě.
Po závodě picička s Bjornem a pár bejkama co s náma běželi. Potom přesun domů sprška a příprava na kalbu - grilovačku která má začít v 6 u Bjorna na jeho novej terase. Ještě máme prej nakoupit nějaký maso na což kašlem protože myslíme, že když chčije tak se grilovat nebude. A chcalo docela slušně. V šopu posledních 12Plzniček (sice jen 3,5 voltů) za 10SEK tak to samo beru a nějaký čipsi a může se vyrazit na kalbu. Předtím se ještě stavíme doma a trochu se víc připravíme. Beru BT kšiltku a overálek Hongkongu, ženu, sestru a vodku do džusu. Když dorazíme kolem 6 ještě vůbec nikdo tam neni ale časem se sejde naštěstí víc lidí. Počasí se naštěstí pěkně vyčasilo a takse začíná grilovačkou. Dávám nějaký pivka. Po grilovačce následuje Moraolimpiks. 3 družstva po 6-7lidech. První disciplína každej z družstva háže gumovkou mezi nohama ale před sebe. Sranda dobrá hlavně když to nějakej zabiják hodí mrtě za sebe a tím pádem je jeho družstvo naprosto v řiti. Po první disciplíně hájíme první flek. Sem v družstvu s Martinem Johanssonem a pak dalšíma zabijákama z Mory. Druhá disciplína Orientering.

Tři členové z družstva dou štafetovej orienťák na zahradě tak 40*40m s kornoutem na hlavě že člověk vidí krs dírku asi tak 2 cm v průměru. Du první úsek jako vždy a v cíli sem první. Evička Juřenička de taky první úsek ale je totálně marná a dobíhá skoro až s naším 2.úsekem. Opět disciplína kterou sme vyhráli. 3. disciplína běh asi 15m a pak pití koly brčkem. Dou zas tři z družstva. Tohle nám moc nešlo a hlavně sme v tom brčku měli díru. Naštěstí sem nemusel jít. Další disciplína spočívala v tom, že si jeden z družstva měl do pusi narvat co nejvíc maršmelounů a bejt schopen říct "funny bunny".


Vítěz zabiják Zsolt Lenkei kterej nejvíc soupeřil s bejkem od nás. Fakt mazec. Poslední disciplína se menuje Černej Petr. Spočívá v tom, že se na stůl dá 12 panáků do jednoho se nalije něco silnějšího (vodka) o stejné barvě jako ostatní. Během soutěží dávám asi tak 3 pivka takže do týhle soutěže už du docela v náladě. Samozžejmě vítezství. Taktika jasná prostě to jen bouchat a nepřemejšlet a nešpekulovat co tak asi může bejt Černej Petr. 8 panáků myslim slušný.
Poté následovala už jen kalba. Rozjelo se to hodně monstrźně. Dávám ještě pivko a pak najednou přicházej na řadu panáky Becherovky. Do lednice sme se Zsoltem dali mrazit flašku ve který byla asi půlka jenže potom najednou někdo vytáh další a to byla smrt. Zsolt taky zabijácky vyndanej. V průběhu dávám ještě něco Litevskýho. Taky docela slušný. A pak už sem to bohužel neustál a přišla kosa jak hovado a následný radši odchod domů. I když sestře se moc nechtělo. Sbalila tam jednoho 17 letýho klučinu a docela to tam s nim rozjížděla. Cestou k autu ještě čeknutí místní popelnice a jemné přidání odpadu a pak cesta s hlavou ven z okna. Těsně po příjezdu ještě decentní kosička. Jako vyndanej sem byl hodně slušně. Doufám, že sem si toho zapamatoval a napsal dost.

VT Londýn

11. září 2008 v 16:08 | Šušu |  VT - BT

VT Londýn - Dover castel, cena 1900,- i s TAXAMA

Účast: Šušu, Bibi, Lili
Druhá ze série soustredeni je za námi, příští týden nás ještě čeká VT Riminy a pak MEGATLON !!
Beer bevore B(T)ackingkam palace.

Day 1 - 10.9.2008
Libe is sleeping by his grandmother and grandfather in Prag. Bibi is sleeping by his brother Lajm and Susu is taking bus at 3:50am and goes to Prag airport. Bibi is waiting nervous, because Lili and Susu arent still there. Some minutes before closing the check in Lili and Susu are coming. Fucking track to Prag says Bibi. Firs time we have to say the nice check-in girl to be patient on our bags. Beers aren so hard as stones. After fist Lili take off we are falling sleep, to get some power for big London VT party.
Na Lutonku nam vyjiždí batožina v pořádku, pivka a zelená to přežili a my můžeme nastoupit k luxusní černošce do busu a frčet do centra.

When we arrived to Victoria station we fell very thirsty and have to open first beer called BRANIK. Bibi is asking some giirl if its allowed to dring beer at streets, she says YES of course, so our party can start. We received free maps of London centre, but they were fucking.

How they can make it by ISSOM, we cant recognize if the path by water is clear or not, we want not to get stug there like DLABAJA.COM and cancel the whole VT London !
Hóna with homeless in london tube.

Takhle bude Šušu parkovat, až bude řídit v Londýně bus za 500 liber na týden!
A sem bude chodit na záchod.
BéTéčko je oficiální partner olympiády 2012, asi dostanem nějaký VIP vstupenky.
Ukecaly jsme Petra Čecha aby vstoupil do BéTéčka!
Ke konci prvního dne došli síly nejdřív Libemu.
Dover castel - náš hostel, kam už nesmíme. Super místo, jenom nám myši sežrali sváču!
Libe na posteli.
Šutr s Japonkou(18)
Stadion Chelsea
Holly v televizi! Strašně dobře si dával angličtinu!
BT Tower
Luxusní medaile.
Londýnský penis

BTčko hasí :)

8. září 2008 v 17:45 | Přemet
23.8. sem vyhrál klasiku na Tuna Tingu a dostal sem za to perfektní cenu.
Jen nevím jestli se s ní dostanu na nějaký závody v ČR.

Jak to vidí ĎuĎu ?

7. září 2008 v 21:33 | Ďunďa |  Jak to vidí Ďuďu

Česky pohár štafet - Sprint Vrchlabí

První poprazdninovy závod hostil maly oddil SK Studenec. Usporadal pro nas Cesky pohar stafet s centrem nedaleko Borovnicky. Zazemi velmi slusne, travicka posekana jak na wimbledonu, stanek, les okolo vsude, pro vysrani primo stvoreny J Trate myslim ze velmi slusne postavil Petr Junek ml. Trochu teda chybeli vetsi farsty, ale to je malickost.. Za btcko reprezentovali: Susu, Dudu, Bibi, Tomi a Svihe.
Slozeni stafet: SJC1: Holly, Bibi, Susu SJC2:Dudu, Peca, Jirka SJC3:Kazdic, Kote, Svihe. Tomi bezel za svůj oddil Dkp.
Start byl docela masakratorni. Sebeh ja prdel,uzky, castecne pod mostem, mazec. takze rozbihaci SJC si pockali radeji vzadu a cekali na vhodnou prilezitost k utoku ze zadu J Podle ocekavani si velmi dobře vedli Kazdic a Holly, kteří to dovezli na prednich mistech.Dudu se tretinu trati drzel v baliku, ale pak na dlouhym postupu udelal chybu a dostal na behu, takze ztratil. Bezelo se ve velmi kopcovitym terenu, delka 6.5km a prevyseni 350 metru. Divacky postup prevyseni asi 40 metru. Pytlik byl nezvykle delsi, bezel se castecne starem lomu a hustniku. Na druhem useku si vedl velmi dobře Susu, který pribehl nekde v první desitce. Kote ztratil. Treti usek si povodil Svihe, který na divackem useku, kde bezel nekde na 11 a 12 pozici. Ale kdo s nim nebezel, zabiny ale hlavne Pally.Nic proti tomuto klukovi, ale ten se proste musel porazit!! Při prubehu divackym usekem nasadil Svihe takove tempo, na které Pally nedokazal zareagovat a s prehledem si ho povodil. Bibe nebyl v evidentne dobře zdravotne. Ale i tak dobehl na docela peknem 14 miste. Svihe dofinisoval na miste 12. (doufam ze sem to neobratil).. Bohuzel, jak to byva, skoro na kazdych zavodech se najde nejaka chybka. V tomto pripade to bylo velmi tepl e pivo krakonos L
Odpoledni faze byla pod taktovkou Vrchlabi. Při prijezdu se na nas doslova vyvalilo z niceho nic parkoviste velke jako krava! Bohuzel, to se neda rici o shromazdisti, které bylo v porovnani s parkovistem tretinove. Z tohou duvodu se nedalo moc si nekam lehnout. Ale v pohode. Dalsim nemilym prekvapenim bylo, ze nebyly popisy. Nevim z jakeho duvodu, pac byly vyveseny sledy kontrol s piktogramy a téměř každý zavodnik si to prepisoval. Někdo na papir, někdo jako napr. Dudu na ruku J Start v 16 hodin. Vedro jak krava. Z tohoto duvodu velmi kvalitne reprezentoval Svihe, který zavodil v BT dresiku, který mu bohuzel nepral, neboť byl disk. Zpocatku se bezelo v malem lesiku, asi 5 kontrol, pote se prebehlo do města. Velmi zajimavy byl postup chlapu. Kteří měli volbu bud po silnici nebo po hrazi vedle reky, kde však byla u kontroly znacena hrazka prekonatelna, ale nebyla. Toho vyuzil jeden z nejvetsich kokotu Olaf, který zvolil spatne postup a musel se vracet zpatky, nevyhral a ze vzteku podal protest, který byl uznan. PICUS! To zamrzelo ondru, který dobehl na luxusnim 5 fleku, gratulace bejku! Za bt dále bezeli Dudu a Tomi. Na nem je však uz znat, ze práce dela divi a divi delaji chyby a pak se to sere jak za mlada. Dudu mel jiny poblem, prichazel na nej vlk, i když si poradne vytrel prdel rano, takze musel bezet se rariznutyma trenclema, jinak by se asi posral..ale slo to J Závod bych tedy zhodnotil jako velmi pekny sprint! LPU by se se svymi koprivami mohly ucit!
NEDELE, další kolo stafet pod taktovkou NPA. Centrum par kilaku od centra predchoziho dne. Teren byl však uplne odlisny, téměř rovinaty, ryhy, hustniky, kde nebyla vůbec jednoduchy se lehce zorientovat a od neceho se odpichnout. Také farstovany byl vice, mnohem vice. Kluk jeden Tadas to postavil pekne. Tentokrat startovali pouze dve stafety SJC: Kazdic, Susu, Svihe…Dudu,Jirka,Peca
Podle ocekavani Kazdic zas privezl na cele, Dunda zaostal asi o 6 minut. Farsty ho zradily na to se udrzet ve predu..Presto dal pekne zarezy Stepana Skripnika a Miny.. Susu trochu ztratil, rikal ze posral hned zacatek, ale furt to bylo pekne místo okolo 10ky. Svihe taky trochu ztratil. Ale Susu mel ponekud smulu, i když obehl cely závod, cip mu snimal az od 20 kontroly a celkem jich bylo 25..takze z toho bylo disk. Tomik proste nemá formu, chyby ho zradily..Mysli porad na tu svoji prsatou sekretarku, sterbinu jednu :-DD
Po organizacni strance se závod podaril!
So, What Bebe, what??

VT Ňadran

2. září 2008 v 19:23 | Šutr |  VT - BT

VT Ňadran - Vela Luka, Korčula, cena 3800,- i s TAXAMA

Účast: Šušu + manželka, Bibi + manželka, Lili omluven
První ze série soustredeni je za námi, příští týden nás ještě čeká VT Londýn a pak za týden VT Riminy a na MEGATLON budeme snad připraveni.
- 5 výběhů, 60km 300min, pár exovanejch skleniček, kliky a plavání
Letadlo nám odlétá v 6hodin, prihazime k check inu a tam naka spalena holcina, da šušuho žene letenku Liliho, i kdyz sme ji vyslovene rikali ze Lili neleti, ze se musi ucit..
Pak se nam jeste u letadla omlouva ze je mimo. Batozina narvana pivkama a jen se modlime aby jsme se vešli do 20kg. PO příletu nasedáme na trajekt a frcime si to 3hodku do Vely Luky k panu Kučičovi, kterej nam poskytuje apartmanek primo na miru BT, vlastni 2 kalici terasy, vlastni plaz a lodicka.
1- Naše kalící verandička

Skorem každej den sme si zašli na zmrzlinku nebo lahváčka do města. Pan Kučič nám každý ráno vozil nachytaný chobitničky.. Bibi a Šušu behali na trh pro zelenini a pani prodavačka si myslela, že jsme dvojčata, když jsme tam přiběhli v BT drezikach :-)
2 - BT team

Samo, že jsme si dopřáli i trochu kultury a vypravili jsme se na Vela Spila, coz je prehistorická jeskyně a pohřebiště..
3 - Bibi a jeho Anan
4 - Šusu a jeho Lilinka

Potápěcí výbava nechyběla, ale mušliček v moři moc nebylo, sem tam ňáká hvězdice a kotýlek ježků, ale těch mušliček co ležolo na pláži, to se snad ani počítat nedá. Manželky nám chtěli koupot klaúky na voči jak nosej koně..
5 - Hvězdička kterou sme si dovezli domu
6 - Vela Luka a kopec Huml 356 m. převýšení, 70min běhu

7 - Prdýlky Bibiho a Šušeho

Jako hodně dobrej mazeček byl když jsme si kopili zájezd lodí na udajne nejhezcí plaze Chorvatska 2007 na ostrove Proizd nebo jak se jmenoval ,,odkaz,, kde jsme omylem prisli na nudistickou plaz. Fakt mazecek, stary babky a dedkove, chlapy bez pér sem fakt videl poprvé v zivote. Mezi další kotýlky patri, kdyz sme potkali na pláži Béďu, musim sice podotknout, trosku zhubnul a co bylo jeste vic prekvapujici, ze prijel bez manzelky, kdyz se vyslovene reklo ze BTcko jede s manzelkama, jedinel Lili měl úlevu, protoze mu stací ruka..:)
8 - Nudistická pláž

Pohled pro omluvenýho Liliho (přišel včera):

Megatlon se blíží, takže tu máme pár sportovních vzorů

1. září 2008 v 16:39
Piňďa (nenechte se zmást prvním slabým pokusem..:-))


Japončík


Vytrvalec


A nakonec tenhle, exovat sice asi neumí nejlíp, ale do Btčka by taky zasloužil...

Více uvidíte zde...:-)
TOPlist