DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Duben 2008

Nice Sunday Beer

16. dubna 2008 v 22:15
Nadherne závody pro BTčko, které sice nebylo v plném počtu, uspořádal mladý týpek, kterýho vůbec neznám, ale za BTčko muzu rict ze hodne seriozni..:)
Šutr bere fáčko a Ondra škodovku a vyzazi se, Šutr si bere manželku, aby měl kdo řídit až budou všichni po závode na sracku a taky veze jeste Tominusovi Masu a samo že fotografa Biče..
Ondra to svisti jak drak a v zadu si veze Hollyndu, kterej ma uz asi srdce k vrku.
Prijizdi i Havlinda se svym malym Havlindou a maskacovejma slipama.. dohlasil se zabehnul si a odjel.
Mikro O byla docela slusna sranda, hlavne pro Hollyndu, kterej si vzal jinou mapu a pak se divil ze má 9chyb a musí kroužit 9 trestnejch koleček..
Počasí bylo pěkné, trochu pofukovalo a sem tam sprchlo, ale hřebu dne to nezabránilo. Jen co se předali ceny třem nejlepsim v kazde kategorii sme odbouchli pivní, nervozita stoupala. BTčko mělo i zástupce na stupnich vitezu a to Libeho. Gratulace!
Nervozita před závodem je velká.. Přihlášené tymy BT X, BT Y, BT Libe a Jablonec, takze sou to jasny 2kola a 4lahvacky..:-) Chlastani bylo velmi vyrovnané, jen typek z Jablonce s brylkama na behani trochu zaostaval, zato Šachysta kalil pivka luxusne, ale v lese zas moc nestihal.
Nejvetsi pasak byl Libe, kterej slavil babicciny narozky nebo svatek a tak bezel celou stafetku sám..:-)
Po prvim kole se dohodle ze bouchneme jeste druhy kolo, ale uz individualne, takze se to cely rozjelo od znova.. pivka se exovali dobre, jen Kobrik trosku nemoh.. a pak se na trat vydala velka grupa BT dreziku, jeli si to pekne ve vlacku za sebou a kazda chybka mohla byt fatalni.. nakonec zkuseny Šutr dojizdi do cile v zadech ma Hollyndu, Tomina a Bejziho a unavenyho Libeho, kterej uz jede 3ti koli a pivek uz ma taky docela dost..
V cili na nas cekalo prekvapeni a to cernej Konradek, kterej byl docela dobrej. Zkusenej Tominos s Libem ho rychle vysmahli a dostali se tak do čela!
Pak se nase cesty museli rozdeli, jedna skupinka s Lindou do JC a druha do LBC, obe totalne na sracku a kazdej si odnasel basicku Konradku. Kdyz sme prisli k aute na poli uz stal jen nas favos, tak sme nasedli rozdelali pivka a vyjeli.. zpivali sme zravali sem, chcali sme a do JC sme prijeli docela zboreny. Kdyz Sutr prisel doma ani nemoh mluvit, jak byl nakropenej..:-) Ridicka Linda jela luxusne a cesta byla dobra... Cast BTcka jeste pokracovala na detske hriste.. :-)

Akci hodnotim za hodne vydarenou, skoda ze nemoh Ďunda (kterej tam vlastne byl) a Sekous..
Více fotek najdete v Bičoví fotogalerii, Libe, Biči,jestli vás něco důležitýhop co se stalo ještě napadá tak to doplnte!

Rozloučení se s Kubikem

11. dubna 2008 v 17:20 | Sekouš
Oficiálně bych se chtěl rozloučit s jedním z největších borců co jsem kdy poznal. Je to Jakub Němec, kterej se mnou chodil do třídy na FTVS a bydleli jsme spolu i na koleji. Bohužel pro mě a bohudík pro něj zvolil profi kariéru i když to moc růžově nevidí a ukončil studium. PS: To je ten cápek co skončil v blázinci kvůli trávě :-))))
Pár foteček z jeho sportu a pochopíte, že je to fakt hovado :-)

FTVS lyžák 2008

7. dubna 2008 v 17:49 | Sekouš
Tahle akce by se dala zjednodušeně vysvětlit jako týdenní pobyt v nalejvárně. Každej den jsme se probrali s kocovinou na zádech a pachutí v hubě. Šli jsme na snídani a pak na svah (buď sjezdovky nebo běžky). Dopoledne bylo nejčastěji na programu koordinační cvičení. Něco na způsob jízda na jedné lyži a tak…V tom stavu v jakym jsme se vyskytoval libová věc. Je pravda, že jsme dost často vystřízlivěli už dopoledne a když se nezdařilo po obědě už bylo hej. Po obědě jsme si většinou na hoďku dáchli a šlo se na odpolední fázičku (běžky nebo sjezdovky). Ta končila okolo 5 a v 6 byla večeře. Od týhle doby začínala smrtící část dne. Přes den jsme měli alkohol zakázaný a při nachytání s flaškou by jsme byly z lyžáku vyloučeni a bez cenných kreditů. Proto jsme přes den dávali jen zdravotní panáčky slivovičky a šetřili se na večer. Večerka nebyla stanovená, jediné pravidlo, které mělo platit, ale nikdo ho nedodržoval bylo, že jsme měli být do půlnoci na chatě. Nejčastěji jsme se lehce nakalili na chatě (yo byli jsme v Peci na chatě Mulda, to je kousek od Zahrádek) a pak jsme to přetáhli do jiný chaty poblíž. Návraty bylo okolo 3 ráno v totálnim deliriu. Každej den jsem si říkal, že se večer vyspim a dám si pauzičku, ale ani jeden večer to neklaplo…Naštěstí profesoři byli dost rozumní a nakonec udělili zápočet všem účastníkům krom Dvořky, kterej jako jedinej musel psát písemnej test a jelikož se na něj vysral a nic se nenaučil, tak to prostě nedal J. Když to všechno shrnu, tak mě akcička vyšla asi na 6 500,- což za týden na horách je docela mazec, ale byla to hodně vyvedená akce a těším se na lyžák příští rok.
Vysvětlivky k fotkám:
1. Takový dvě kundičky co tam s náma byli + kámoš s kterym bydlím na koleji (ten jedinej se mnou kalil každej večer)
2. To byla moje skupina na běžky a sjezdovky + Dvořka kterej je vedle mě J
3. Tak timhle stylem to tam probíhalo každej večer, ta holka to je jedna uličnice z fyzioterapeutek ty tam taky byly
4. 5 litrová flaška whisky kterou jsme za jeden večer vykalili asi v 8 lidech J
5. Nametenej Sekouš a nametenej Dvořka
6. Tuhle holku si moc nepamatuju, protože jsem ji měl jak z praku, ale je to ňáká kundička z vedlejší chaty
7. Ranní rozcvička ve spodním prádle, naštěstí byla nepovinná, takže jsem se jí účastnil jen 3x
8. To je babka kterou jsem ještě z dvěma holkama z fyzio našel uprostřed lesa asi 3km od Pece a tvrdila nám, že se ztratila. Nakonec jsem zavolal její dceři a přes horskou službu jsme ji poslali za dcerkou do Pece J. Hustá babča asi měla trochu upito J
9. S touhle dračicí jsem často končil na baru a nedopadl jsem nikdy moc dobře
10. Banda 5 mladejch lesbiček
11. Dvořka nám vysvětluje, jak máme správně tahat brko aby mám to co nejvíc dalo J
12. Takhle jsem vypadal asi každej večer
13. Tak týhle holce jsem dal omylem čelíčko a od tý doby se se mnou nebavila J, moc to neustála
14. Prasárničky u nás na pokoji, kámoš zas něco vysvětloval
15. Poslední den všichni odjeli a mi jsme čekali asi hoďku a půl v Peci, tak jsme skákli na halváčka do místního bufíku
TOPlist