DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Únor 2008

BT kšiltky jsou na světě

21. února 2008 v 11:44 | Libe
Pro zajímavost ještě jednou korektura...
Myslím, že slušná práce....:-)

VT Brno - Úvoz 17

8. února 2008 v 22:51 | Šutr+Sekouš+Bič+Libe |  VT - BT

Pátek - noční běh Brnem, aneb jak sme lákali kundičky do privátku..:-)

Autor-Šutr
Část BT teamu (Sekouš,Bič a Šutr) vyráží v pátek v půl třetí z jičínského vlakáče. Cíl cesty je jasný, připravit se na nadcházející sezónu! Frčíme si to supernovičkou, Bič vyndává z báglu fekální Krakonoše a už se těšíme do Pardubic, kde máme údajnou půlhodinovou přestávku a tím pádem máme v plánu jedničku loupnout..
Koukáme na světelnou tabuli a vidíme, že vlak za KIMNIA LOGEM a LASOPSEM odjíždí právě teď.. nasazujem sprinty a ak stíháme tak tak.. luxusní vláček německejch drah, ale docela nabušenej, procházíme ho skorem celej, Biče každý dveře skorem zabijou, pač ho svíraj a skřípaj mu lyže. nakonec nacházíme pěkný místečko za kundičkou blondýnkou, která si v zásuvce nabíjí mobil..
Vlak si to docela slušně sviští a mi se připravujeme na MEGA AKCI, Bič nervózní si čte knížku o tom jak nejlépe udělat holku, Sekouš pracuje na kompu tak že si pouští péčko a Šutr se učí, aby za tok mohl chodit do pitevny a prohlížet si mrtvý kundičky..:-)
Před příjezdem do Brna to nadrženej Sekouš ještě zabíjí, tím ze blondýnce, která sedí před náma nabízí že ji to tam strčí jestli chce, ale ta nereaguje a radši si to tam strká sama..
Po příjezdu už na nás čeká na vlakáči Libe a vydáváme se směr Albert nakoupit pořádnej kotýlek pivek a trochu jídla, Sekouš vybírá ingredience na sýroou omáčku.. U pokladny flitrujeme s prodavačkou a ochcáváme ji o 4ři pivka..:-)
Pak už je to jen kousek do kopce k Libemu na privátek, který je uplně prázdný, jedinej problém je ten že spolubydlící pod Libem je ňákej čůrak Rauscher, kterej pořád mrdá soji starou a stěžuje si že Libe nad ním dupe, takže úkoj je jasný nedupat!
Privatek je luxusní, pouštíme telku a koukáme na ty čůráky politiky, jak se celej den hádaj jak budou hlasovat.. vyrážíme běhat,ale najednou nastává zlom a politici rizjíždej první kolo volby prezidenta.. konečně po dlohých obstrukcích.. je to sice na blití, ale čekáme jak to dopadne.. pak se čůráci začínaj zas hádat a tak vyrážíme směr Špilberk, kde seděj tři nadržený kundičky, který zveme na privátek...= noc byla velmi vydařená.. ;-)..
Libe vymyslel pěkný kolečko okolo Brna a po hodince a něco se vracíme na privátek, který je v nejvyšším patře, takže je to docela kotýlek se sem vyšplhat, hlavně po kalbě..
Na místo už také doráží Luke, totálně nachcanej Jožo a Davo. Jozo po 7čce už je na sraku jak sviňa, takže zalejza do spacaku.. Ve 2hod rano ještě kontrolní exáč a šlo se spát..
Výsledky exáče, čas 2:08- 1.Libe, 2.Šutr, 3.Bič, 4.Sekouš - žilo už jen zdravý jádro..
SOBOTNÍ ORIENTAČNÍ BĚH V KOHOUTKOVICÍCH (rozuměj Kohoutovicích:-))
Autor-Sekouš
V sobotu ráno jsme se probrali relativně bez bolestí hlavy a žaludku (v porovnání s nedělí to bylo krásný probuzení). Sice jsme vstávali brzo jak sviňa. Tušim, že okolo 8 jsme byli na nohách. Nasnídali jsme se, zhlídli volbu prezidenta (zase nikoho nezvolili), dali jsme si jednoho vyprošťováčka a mohlo se jit běhat.
Okolo 11 v BT-drezíkách opouštíme Hendyho privátek a pádíme dolů na Mendlák na tramvaj. Ta nás dováží na okraj lesa. Doklusnem na místo startu, cca 10min od zastávky tramvaje. Před oficiálním začátkem startem uděláme pár společných foteček pro případ, že by se někdo z nás z lesa nevrátil (největší šance jsem měl já). Hendy připravil šest okruhů na černobílých mapách. Ty připravil na start a mohlo se odstartovat. Kdo jako první oběhne všech šest okruhů je vítěž. Okruhy byly dlouhý cca 1km (já jsem naběh 5km) a obsahoval 4-6 kontrol. Po startu jsme se každej rozeběhli na jinou stranu a já byl totálně v hajzlu. Než jsem našel první kontrolu, hošci si už běželi pro novou mapku. Dobrý bylo i zjištění, že na kontrole není nic, podle čeho bych poznal, že jsem na správném místě. Pro kluky to bylo v poho, ale já jsem asi polovinu kontrol našel špatně. Klukům trvalo oběhnutí všech mapek něco okolo 50 minutek. Já jsem pobral jen 4 a byl jsem totálně prošitej. První doběh Hendy, za nim s minimální ztrátou Hóna a pak Droda.
Když jsme doběhali trénink v lese, žil jsem v mylném dojmu, že nejhorší je za mnou. Ještě nás čekal běh na autobusovou zastávku. Původně jsme měli v plánu běžet do lesa a pak i z5, ale to by ani jeden z nás nepřežil. Cesta z5 byla fakt peklo. Běželi jsme asi 20minut, ale muselo se pořád zastavovat, protože jsme byli dost hotový. Když už jsme se dobelhali na zastávku, bylo téměř vyhráno. Dofrčeli jsme před barák a čekalo nás šest patek k Hendymu do podkroví. Tušim, že Droda měl ten nejdementnější nápad celýho dne…vyběhnem si to. Chvílema jsem viděl černej sníh J. Po návratu jsme si udělali žranici, zhlídli biatlon (kterej vlastně ani v televizi nedávali, protože se požát volil prezident) a začali přípravy na podvečerní sprint. O tom Vám napíše někdo jinej.
NEJTĚŽŠÍ FÁZE VT BT BRNO
Autor: Bič
Sobotní odpoledne bylo naplánovaný jako pohodová procházka zimním Brnem, nejdříve pivní v Lučánkách, pak lahváček na privci a večer ještě pocuchat nervy Brnu. Byl jen jedinej deadtime: lahváč musí skončit před desátou večerní, aby nás Raucher ráno nevystěhoval. Pivní, podle Libeho, nebyl problém běžet za tmy, protože park je prý osvětlený na pohodu.
Po obědě byla vyhlášena hodinka spánku. Šutr se sekoušem neprodleně obsadili pozice v říši snů, Libe s Bičem něco mastili u kompu. Když se bič konečně odhodlal jít spát, tak mu Libe oznámil, že za tři minuty stejně odcházíme. Takže zdánlivě nejlépe připravení na pivní měli být Šutr se Sekoušem. Ale nebyli. Zvlášť Šutr cestou do kauflandu nevypadal nejlépe co chvíli zastavoval jako pejsek s nemocnou nohou. Kaufland se měl stát naším hlavním dodavatelelem pivek pro Pivní a lahváče. Byl ukrutně daleko.Až někde u obchvatu Brna. Podle Libeho to bylo sice všude 300 metrů, ale první reklamní poutač nám nahlásil vzdálenost 650 metrů. To nás zabilo, ale nerozsekalo nás to tak jako když se po sto metrech objevila další cedule s nápisem 100 metrů. A odtud to bylo ke Kauflandu už pouhých 200 metrů.
V Kaufiči bylo mrtě lidí, Bráníky jsem nabrali do krabic a vybrali si nejustrašenější pokladní, protože jsme měli strach aby nám ty pivka prodala. Nikdo z nás totiž neměl občanku. Vše proběhlo hladce a vydali jsme se zpět do Lužánek, kde měl být vrchol soustředění. Libe měl připravené 4 skorelaufy po 4 kontrolách. Tma byla jako v pytli a pivek až moc. Na každý namapování musel beermen doběhnout pod lampu, nebo se pověsit na jiného beermena, jako to dělal třeba Sekouš, nebo občas Bič.
První kolo nejrychleji vexoval Libe, druhej Bič, pak asi Sekouš a Hóna. Zprvu každý trochu bloudil a Sekouš si radši dal náhradní hladký pětikilo. V cíli to bylo těsný. Vyhrál Bič o pivní pupek před Libem. Druhý kolo znamenalo další exáč. Další výzva! Opět Libe nezaváhal v první fázi, nicméně taktická chyba při volbě pořadí kontrol ho připravila o první místo, které obsadil znovu Bič. Ovšem Sekouš se Šutrem měli s bráníkem veliké problémy. Trval jim nepřiměřeně dlouho. Zřejmě to bylo zapříčiněno únavou z již tak dlouhého dne a obavami ze strašlivé kosy.
Před třetím kolem se na to Šutr šel vysrat. A nějaký pes po Šutrovi šel to hovno sežrat. Asi mu chutnalo. Pro vyrovnání sil bylo rozhodnuto, že Libe a Bič vyexují před během dvě pivka, zatímco Šutr a Sekouš jen jedno. Tak se také stalo a závod byl velice napínavý. Ve finiši zvítězil Sekouš, který měl v žaludku o půl litru méně a jeho nekosíci rychlost byla ještě dostatečně kvalitní. Druhej Bič, třetí Libe a čtvrtej Šutr. Zbývalo jen poslední kolo, což byl suprsprint po dopravním hřišti. Exáč tentokrát následoval až po doběhnutí. Zde se projevili kvality Libeho exování a jasně vyhrál.
Cesta na Úvoz byla radostnější. Znáte ten parádní pocit po dobře oběhaném kvalitním tréninku. Endorfíny se vyvalily, pivko se navalilo do žil a my jsme se dovalili busem dom. Před barákem na nás čekal nádhernej monitor od počítače, kterej jsme prostě nemohli nechat jen tak na popelnici a vzali ho Libemu na byt.
Do desáté hodiny bylo spoustu času, tak jsme si udělali chvilku na trochu žrádla a odpočinek. Pak přišel lahváč. Libe mapař a stavitel nezávodil, ale pivka si dával s náma. Byl to boj o každé pivko, rafinované schovávačky nenechali nikomu ani promili zadarmo. Ani nevím kdo měl jaké skóre. Hlavně že šlo o kvalitní zimní přípravu. Nakonec si zazávodil i Libe, když se stavitelelem stal Šutr.
Pak přišli Míša se svým Míšomrdem:-). Trochu jsme pokecali a oni nás odtáhli přes celý Brno do Freelandu, kterej byl plnej triatlonistů, nebo co. Sedli jsme na bar, objednali pivka, který jim trvali aspoň dvacet minut. Jejich chyba, Libe se zvládnul samoobsloužit i před kamerou, která na něj fakt čuměla a pak ještě jednou Šutr, ale moc toho nevim. Tahle hospoda mi utekla strašně rychle. I když kluci říkali, že se tam nudili. Byl tam Zbíša (nakalenej), Lucka Grohová (s bráchou dýdžejem), mrtě drahý pivo. Zatrsali jsme na kabáty. A nejdnou byl konec všicni zdrhali po tom co nás vrhní pozval na pivka tím, že si je zapsal na lístek.
Snad největší sranda byla cesta Brnem domů. Stali se tyhle věci, i když nevim v jakým pořadí: lezli jsem podchodem v příkopě, do kterýho Šutr chcal. Kopli jsme ruma, aby se mohl Šutr pokosit (což znamená, že se kalba povedla), Zbíša lezl na sochy a skákal ve křoví. Míša počůrala nějaký dveře. Libe počůral diskotéku, kde bylo plno. Hráli jsem kuželku se silniční kuželkou. Libemu jsme čórli botu, potom co si ji někam odhodil. Odnesli sme pouliční poutač kavárny Trojka. Potkali zuboženou dívky na schodech tanečních. Nabízeli jsme jí přenocování, Libe na ní snad má číslo. Nakonec zdvořile odmítla a vrátila se (možná dobře).Sekouše se Zbíšou a cedulí chtli policajti a pak policajtům ceduli unesli do parku. Cedule se vítězně dostala na privát. Byla zima. Už nevim.
Jak jsme přišli dom, tak jsme lehli a byli rádi, že bez zápisu v trestním rejstříku a se všemi končetinami.

Vyndaná nedělě...

Autor-Libe (Slezák!, pro ty co nevědí...)
Sedm ráno-Libe se probouzí v sedě na gauči, první co vidí je schoulenej Sekouš o kus dál…Libe se snaží rozpomenout co tady dělá…ty vole, byli sme přece kalit, pak sme přišli…ty vole proč spim kurva tady? Opouští teda v rychlosti Sekouše i Biče, kterej taky leží na gaučíku a de si sundat kalhoty, svetr a BTčko a lehnout si do postele…co si budem nalhávat-v leže se fakt spí o kotýleček líp….
Vstáváme v deset-zázrak nebo co..i Futra včerejší pětifázovka dostala a neplaší tady už na osmičku…při snídani se snažíme dávat mozaiku dohromady, většinu hlavně zajímá, jak sme vlastně šli spát…k ostatnímu nám pomáhá metr a půl velká cedule z kavárny Trojka
a dvě velký flašky tvrdýho (havana rum a kurevsky cervenej, dost vypitej, litrovej amundsen)
jestli si dobře pamatujem tak ani jedno sme si nikde nekupovali…ještě štestí, že vyndanej Sekouš všechno nafotil, sice si to prej nepamatuje, ale hlavne ze sou fotky..a tak se nam v nekterejch pripadech trochu vyjasnuje…no nic radsi uklidime ne?byl toho kotylek, ale uklizeci BTceta se toho neboji a za chvilku uz to tady i poznavame...
Sekouš žehlí na ICQ…ani se mu nedivim bejkovi, když včera psal věci jako "chtěl bych ti lízat tvoji bombičku..."apod…Bič by měl možná taky začít žehlit, ženu snad nemusí, pro začátek by snad stačila Ajvrs a ta druhá slečna…no nic pomalu se převlíkáme a chystáme se na brutální cestu busem přes celý Brno na ONANOS cup, Sekouš už ale míří na vlakáč-za prvý je vyndanej a za druhý mu asi včerejší pivní mapa v Lužánkách stačila natolik, že už dneska další vidět nemusí…ale ani se mu nedivim bejkoviJpo prijezdu na onanos, nas zabiji Dym se svoji luxusni bundickou a hlavne startovka, jit 36 na zimni lize to se nelibi nikomu, takže si Btcko sefuje start v minusovejch casech…při prezentaci zapominame rict, ze Ďuňďa je sračka a Sekouš vyndanej někde ve vlaku, takže nedorazej..to za chvíli ocenuje jeden z onanos poradatelu slovy: "taky ste to mohli kurva rict…!" ale to uz startujem, první de Libe-cíl je jednoznačnej, doběhnout před Šutrem, kterej už sice skončil kariérku, ale pořád váží o dvacítku kilo míň než Libe…nakonec se to Libemu daří i přesto, že mu ňáký zmrdi přemístili o 20metrů kontrolu a že zvolil postup přes nejvetší trnovej husník, kterej se snad dá v Brně najít…Šutr byl nakonec nejlepší z Btčka-na pěknym 4. fleku (nebejt urvanyho sulina Olina, je to fakt luxus), Bič zabeh luxus a obsadil hned 5.mistecko hend za Šutrem. Po doběhu sme pokecali s Libinem a Rajmem a vydali se na dnešní druhou fázi-oběd…na ten sme si šli nakoupit do místní delvity, každej měl u sebe zhruba kilčo, což nám mělo v klidu stačit..nakonec sme se ale rozsoupli a zachranila nas nakonec až Bičova vytažená dvoukoruna..(kde ji asi mel co?to nevi asi ani sam vyndanej Bic…), bez ní bysme totiž dluzili bez dokladu korunu pade, takže by naše VT Brno mohlo pokracovat tak maximalne přes noc ve vazbě..:-)
No dojeli sme, uvarili luxusni obed a Libe usnul…asi vam nemusim pripominat, ze po minuly noci sme byli vsichni vyndany porad jako svine…Šutr sice dělal, že se učí, ale chtěl bych ho vidět v tomhle stavu…Před sedmou se Šutr musel vzpamatovat, udělat si pizzu a frcit směr Dobrunda kunda, Bič si udělal pěknej soukromej cinema večer a Libe šel dělat, že se učí..úterní poslední pokus zkoušky trochu děsil..ale učte se někdy vyndaný jako svině po takovýmhle VT s BT…CHTEL BYCH VAS VIDET!!!
Druhej den rano v jedenact odjel i poslední účastník Bič, ten zase prozměnu směr další kalba akáda…a Libe tu zůstal se svojí vyndaností a s třiceti okruhama ke zkoušce úplně sám…ale naštěstí v utery vystrizlivel a zkousku poresil, takze druhej rocnik VT Brno urcite bude!!!:-)
        Celkové výsledky kategorie Muži
--------------------------------------------------
1.Dlabaja Tomáš ZBM 8308 H 12:43 OK
2.Rajnošek Zdeněk ZBM 8506 H 13:21 OK
3.Chromý Adam ZBM 8841 H 13:25 OK
4.Beneš Jan BT xxxx H 13:26 OK
5.Drobník Michal BT 8709 H 13:45 OK
6.Bukovac Paľo ZBM 8101 H 14:08 OK
7.Stehlík Martin ZBM 8503 H 14:15 OK
8.Henych Martin BT yyyy H 14:17 OK
9.Zřídkaveselý libor ZBM 7302 H 14:29 OK
10.Zimmermann Jakub ZBM 8928 H 14:38 OK
VT BRNO SUMA SUMÁRUM:
Zklamáníčka největší: Ďuďa, Beran a vyndanej a vyschýzovanej Jožo (ale aspoň se ukázal, i když o tom možná ani neví..), ale jejich chyba, myslim ze kdo prijel nelitoval…
Vypili sme celkem 62 lahváčů+ňáký točený a ke spokojenosti Šutra tvrdej taky byl..
Pivní v Lužánkách byl jeden z nejbrutálnějších tréninků co kdy Btčko zažilo…
Lahváč se taky poved a Rausher z nas bud chcipnul, nebo nevim co, protože si zatím ani nestezoval..
Do Freelandu nejdriv tak za rok…a do Trojky napodobne…
Kde se vůbec hraje ten tenis? (Ostrava, ČEZ aréna voe…)
Jak se jmenuje tady to namesti? (Mendlovo voe…)
Kde se jede ten biatlon? (ve Svedku voe…)
S exováním je to jako s líbáním...když chceš podat dobrej výkon musíš mít zavený oči...
Chcete A ze zkousky?usporadejte BT soustredko, vyndejte se jako maly kluci a hlavne se neucte a ono to na dopadne…
Libe děkuje všem účastníkům!
TOPlist