DALŠÍ AKCE: SJC Koniáška, Silváč, Alpy

Červen 2007

Neobvyklý příchod do bazénu JC

28. června 2007 v 15:16 | Ďunďa
Se šutrem chodíme do bazénu hodně často, ale tentokrát to přece jenom bylo něco neobvyklého. Začátek samžřejmě stejný, zastávka na pivko v Tipáči, jelikož jede Šutr pryč, tak sme nalámali pětku asi za hoďku a půl, která nás hodně slušně rozplášila. Přišli sme v 20:15 a z bazénu se musí odejít v 20:45.. :)) Jenže u vchodu něco řešila ta pokladní s němcema, který tam nechtěla pustit, protože přisli pozdě. A odpoledne tam dělali mrtě bordel. A ona (ta pokladní) neuměla německy, tak ji tlumočila moje třídní, která zrovna vyšla z bazénu a který jsme si samozřejmě nevšimli!! No, tak sme s tou pokladní zašli za roh a ona nám dala jeden klíč,my ji permice a vešli sme vchodem pro uklízečky :)))) to nás nejvíc rozplášilo, hlavně když si toho jeden němec všimnul jak tam deme... Nejvíc mě potěšilo, že sme si vokouřili tu moji píču třídní, která nám jen tak zprdele řekla ať dem do cidlini. Píča největší, hned bych ji dal na seznam!! Ještě za to, že mi dala ředitelskou dudku, že sem se vysral na nejvíc zajebanou koncert a šel jsem radši na pivko!! Jsi dcera pochcání,těs se na svoji smrt!!!! Až odmaturuju, schovej si auto, nebo ti na něj přistane hnědej dáreček!!

Kalbička v Praze na želvě aneb obsluha nahoře bez...:-)

26. června 2007 v 11:10 | Fíla a Libe
Nuže kalbička z pátku na sobotu. Po závodě, na kterej mapoval mapu Jéňa, kterej sem zabalil sme vyrazily do hospody. Chvíli potom, co sme dali pár pivek si jedna slečna sundala podprsenku a začala obsluhovat nahoře bez, to nás dost značně zabilo . Hendy jí vyfotil, tak sem dej paj její fotku. Pili sme 0,6 Strobrno, dali sme tak 6 pivek minimálně a s poslednim sme utíkali a byly sme sokojení. To sme se rozloučily s Hendym a jeli s Íčkem a Pidinem domů metrem. Dali sme si závody do schodů a pak sem se rozloučil i s Pidinem. Už sem byl skoro doma, když sem si najednou uvědomil, že sem fakt hovado a že sem v tý hospě nechal baťoh. Tak sem se tam začal vracet. Přišel sem tam a našel ho a chtěl sem odejít, jenže mě zastyvila servírka, respektive obě co tam byly a tak sem je teda zaplatil, byly v pohodě a já sem si dal teda ještě jedno pivko, trochu s nima pokecal a pak sem jel domů. Šel sem spát kvůli tomu tak ve tři. Ráno sem měl jet už v 6 z domu na pořádání, což se nestalo, bratr a matka mě prostě nebyli schopní probudit, tak sem se probudil až v půl osmý a hned sem vyrazil pořádat, naštěstí sem žádnej průšvih neměl
O první fotce nejdřív ani nevěděla...
Při druhý se s ní Libe chtěl vyfotit...ale nechtěla...čubka jedna...

Pivní slavnosti a BT se učí od mistrů..:-)

24. června 2007 v 19:07 | Šutr
Pivní slavnosti u pana KONRADA byly docela luxusní.. vožralejch tam bylo nejvíc a Švihám s Ropákem, než sme se rozkoukali, tak už byli vevnitr a mi jako nezkuseny masla sme se tam skorem nemohli dostat.. uz nam psali, ze pro nas maj koupeny pivka a mi porad howno..:) Tak sme tam porad chodili jak vosousti dokola a rikali co udelame.. pak sme sli za nakejma 2ma smaskama, ktery taky porad chodili kolema ptali se jich, jestli nam obtisknou razitk a voni, ze se tam chtej taky nak dostat za daco..:) Pak sme si rekli, ze prelezeme plot, kde bylo takovy rosti,a le pak jeste lepsi bylo kdyz sem nasle diru v plote.. protah sem se a byl sem tam..:) Libemu to chvilku trvalo, neni kluk uz nejhubenejsi..:)
Pak sme masli Ropina se svihakem a zaclo se trochu pit pivko za 10kc.. velka kalba to nebyla, ale prdel nejvetsi.. Svihak mel hlad.. a tak sel do sichty!! Nejdriv prinesl studenej parek, ale cim vi pivek nalamal tim lepsi jidla nosil.. koncilo to u gulasku s bramborackama a pak to zavrsil tygrem..:) S Ropakem jet na kole to byla taky pekna smrt, ten kdyz do toho slapne tak se neda stihat, vecer jeste zavolal Dase, ze nekrade a byl klid, ale domu ji prinesl peknej darecek, vystrelil ji takovy pekny prasatko..:) U Libeho sme dali jeste v 1hod rano citronovou zmrzlinku a slo se spat..

B-čka, aneb spaní v prádelně..

21. června 2007 v 13:24 | Tom
Tom: Tak to píšu celkem pozdě, ale než se k tomu dokopu, tak to trvá. Takže Béčka kalbička hustý, začali sme kalit už na shromaždišti. Pak sme přijeli na ubytování a spali sme normálně v Panelácích mazec. Tak sme si našli místnost jen pro BTčko, byla to prádelna a bylo tam mrtě místností. Hendy neměl spacák, ale sehnali sme nějaký ubrusy a v těch teda nakonec spal. Tak sme vyrazily na kalbu a normálně před těma panelákama byly stany, tak nám bylo jasný, že těm se večer něco stane Dorazily sme na benzínku a tam si dali jednoho lahváče, pily sme ho jak chcípáci, tak sme ho nakonec museli exnout (jinak složení Já, Hendy, Pidin, Íčko a Klapič). Pak sme šli teda do jedný hospy, kde sme si vzali jídelňák a šli do jiný hospy. Objednali sme si z kradenýho lístku, na což nám srvírka hned přišla. Tady sme dali několik dvanáctek a pak dvě až tři třináctky. Servírku sme několikrát zabily, když sme se ptali proč mají mrtvýho ptáka v kleci (byl umělej), exováním tatarka apodobně. Aby toho nebylo málo tak sme s hendym našňupali i pepř. Pak sme teda šli už odtamtuď. Ještě sem zapoměl, že sme pily takovoutu omáčku do polívky. Jinak Pidin, Íčko a Klapič šli spát. Hendymu a mě se nechtělo, tak sme šli na Disko, kde Hendy ukradl dvě pivka, tak sme je vypily a pak sme chtěli jít teda dovnitř a Hendy šel kolem bezmozka a ukazoval mu, že má razítko, sem ho kryl, ale Hendy se pak stejně vrátil a ten zabiják mu chtěl rozbít držku, ale nakonec dobrý, šli sme pryč protože 50 za vstup ne. Tak sme si vzali každj svých několik pulitrů a šli zpátky. Zastavily sme se u kašny, kde bylo několik Teenagerů. Jedna holka začala chodit po kašně a jak psal Hendy, tak se pokusil jí tam hodit, ale nepodařilo se, stále sme mluvily o tom, že by sme tam nechtěli spadnout. Říkali sme jí aby šla znova a ona řekla, vy mě tam schodíte, nééééé. Tak šla a už byla tam, sem jí tam hodil. A paksme hned utíkali. Pak sme zjistily, že nám volali Pidin s Íčkem a zjistily sme, že nemají klíče. Když sme se vrátily, vytáhli sme pár kolíků u stanů, někdo se tam začal hýbat, tak sme šli už do Prádelny a tam před dveřma spala Ivča s Pidinem na zemi, fakt hustý. Pak sme šli spát
Omlouvam se za slovo pak, použil sem ho hodněkrát
Libe: Tome (jakou přezdívku má Tom-já sem teď ňákej zmatenej...:-() hodně husťoučce si to popsal a řek bych že nic podstatného ani nechybí, takže jenom doplňky v tezích:
-omáčka do polívky se jmenuje magi bejku
-cestou tam sme se stavili v zavrenym kufici, za kterym mekl bejt Svejk, ale byla tam velka tuzka, takze sme akorat rozkopali kosiky a slo se dal...
-servirka dostavala kotylek njevetsi a korunovala to Ivča tím že se jí zeptala jestli jí může čórnout ten pulitr od kofči...:-)
- bezmozek fakt neměl mozek kokot...a pajda za vstupný na vesnický díze?se asi posrali v kině...taky pochcat!
-cestou zpatky byly velky kytky jako svine...tak asi pet metru do vejsky...taky se asi nachcali a byrostli z toho...(vice ve fotkach....)
-boreni stanu bylo fakt luxusni, ale muzou si za to sami curaci-chrapat vedle kasaren ve stanu....to neni kemp vy mrdky...:-)
-tot teda si vse...uz se zase tesim nekdy na becka a hlavne na dvanacku Chodovaru-ten byl fakt hodne na pohodu...:-)
P.S.:Tom se v nedeli ve tri rano predved fakt jako nejvesti bejcek na svete a po tom co se Libe netrefil, vzal vse do svych rukou a tu holku a to holku ak nekompromisne mrdnul...na tohle nezapomenu do konce zivota!!!uz se tesim az na to budem ve stari na ty ceste kolem sveta vzpominat...:-))

Pivní na pětidenních aneb Kapanenův fotřík je kokot...

18. června 2007 v 21:14 | Libe
15. Června 2007 23:58 zanechal(a) zprávu M.Beránek
Pro Markétu- V prováděcích předpisech ČSOB pro sezonu 2007 je uvedeno jaké výkonnostní skupiny se vypisují na kterých vícedenních závodech - na naší Bohemii pro žactvo A, pro dorost B - tím je dáno jaké licence je možno získat.

Pro toho vyndanýho- Už jsem tady jednou psal, že pivní štafety letos nebudou, že se pivaři mohou předvést na městském sprintu, po něm tam najdou hospůdek dost. Jinak vracení vkladů jen podle rozpisu (stornopoplatky).

15. Června 2007 16:44 zanechal(a) zprávu tak to mi ho vyndej...
smile
to fakt nebudou pivní?je to vůbec možný, aby na pětidenních nebyly pivní???tak takovou podpasovku sem fakt necekal...:-(no pevne doufam, ze poradatel jeste zmeni nazor a nebo ze se aspon jeste pujde odhlasit i s vracenim vkladu!!

2,5 hod s panem PÁKISTÁNCEM..!!

4. června 2007 v 16:01 | Šutr
Pan Hendour s panem Pidinem umírali na hajzlíku v Tipáči, kde sme oslavili nominaci, maturitku a posledního PÁKISTÁNCE..:)
TOPlist